Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) kisZ2 válasza Karaya (#149) üzenetére


kisZ2
csendes tag

Köszönöm, ez megoldotta a gondot.

(#152) Karaya


Karaya
tag

Nos, 2 nap után a tapasztalok nagyon jók a telefonnal.
ami tetszik:
- kijelző nagy plusz. Fényerős, kontrasztos. A fekete az egyik legjobb amit mostanában láttam, szinte amoled.
- akksi üzemidő
- wifi jelszint (Samsung S5, tabS10.5 van itthon, azoknál jobb)
- sw frissítések. Már eddig jött egy os és egy voda app.
- 2 év szolgáltatói gar

A világitó gombok izlés kérdése. Aránylag szolidan világítanak és inkább lilás fényben. Szerencsére nem a szokásos vakító kinai kék led szindróma. De ki is kapcsolható.

1GB RAM téma. Faternak puritán módon belakva: Apex témázva, custom notifications, dashclock-weather widget, a fölös voda appok ledobva, szinronizálva: gmail, hangouts, FB messenger : 485MB RAM free.

(#153) Karaya válasza Karaya (#152) üzenetére


Karaya
tag

Korábban felmerült a display time. Egy példa. Autó fényerőn. Konfigurálgatás Wifi-n, 3G kikapcsolva. Akksi 19%-on.

[ Szerkesztve ]

(#154) nyuszi123456 válasza Karaya (#152) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

A 2gb alól az ára menti fel. A Média Marktban kétszer ennyibe kerül egy 2gb-s. Azt írják, 64gb-ig bővíthető. Ha jól tudom, akkor 256gb-ig bővíthető, mert az azonos fajta memóriakártya. Az OTG így se lenne rossz.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#155) BennyRay


BennyRay
tag

Hadd érdeklődjem, Bp-en melyik Voda boltban található kipróbálható példány ebből a készülékből?

Előre is köszönöm!

(#156) Graphics válasza nyuszi123456 (#154) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

256GB-os kártya szerintem fajlagosan megdobná az árát. Nem beszélve mennyire belassítaná.. és instabilitások is lehetnek :)

-

(#157) Krisszer válasza helixP (#43) üzenetére


Krisszer
aktív tag

Igazad van.
Szintén fiatal vagyok, de én is használtam már 256-os mobilt(Galaxy Mini). És tudod, mit? Király cucc volt az a kis kavics. Volt már 512-es mobilom is (Alca OT995). És az is egy frankó cucc volt.

- küldve az Atari Portfoliomról

(#158) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Abszolút jó ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#159) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Azt álmodtam, hogy vettem egy Vodafone Smart 6-ot, hogy le fényképezzen a régi barátommal. Nagyon szép t
Készülék.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#160) BennyRay


BennyRay
tag

Hadd érdeklődjem, Bp-en melyik Voda boltban található kipróbálható példány ebből a készülékből?

Előre is köszönöm! (ismétlés a tudás anyja :) )

(#161) atthany válasza BennyRay (#160) üzenetére


atthany
aktív tag

én is meg szerettem volna taperolni, de jó pár üzletben még nem is hallottak róla, egy helyen a dobozból kivették, de nem kapcsolhattam be, szóval nem lesz könnyű megstírölni :(

(#162) BennyRay válasza atthany (#161) üzenetére


BennyRay
tag

Ugyanez volt velem is, Arénában elővették, de nem engedték bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#163) szabi820


szabi820
tag

Ma megvettem.Nagyon egyben van a telefon.Valamivel be :C van vonva szerintem a kijelző mert nagyon pöpec.
Az érintőgombok élőben simán tűrhetőek,semmi különös.
Eddig minden odabasz.

(#164) Kampó válasza BennyRay (#162) üzenetére


Kampó
senior tag

Ha nincs kiállított darab nem is fogják megengedni a nyomkodást, mert az üzlet szabályzat szerint ha kibontod bekapcsolod megnyomkodod az már használt készüléknek minősül. Nekem ezt mondták annó :)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#165) #68372224


#68372224
törölt tag

Sziasztok!
A THL nevű hulladék nem vált be, milyen a készülék a mindennapokban?
Vodás vagyok, ennél jobb ajánlat nincs.
Van valami hibája? A ronda alsó funkciógombokon kívül? :)

(#166) szabi820 válasza #68372224 (#165) üzenetére


szabi820
tag

Élőben nem ronda az hidd el.Én nagyon elégedett vagyok vele,kellemes minőség. A moto g-et cseréltem erre.A kijelző fényévekkel jobb,és nagyon kellemes tapintàsú a panel üveglapja.Xperia e4g,Lg spirit ehhez képest hulladék minden téren.

(#167) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Én ma lettem gazdája ennek a telónak :)

Eddig szép és jó minden, bár iszonyú furcsa ez az android a régi 4.2-höz képest.
Amire nem jöttem még rá az, hogy ha elhúzással oldom fel a képernyőzárat, miért mindig a tárcsázó nyílik meg?!

(#168) szabi820 válasza Melorin (#167) üzenetére


szabi820
tag

Mert alulról kell felfelé húzni az ujjad.

(#169) Melorin válasza szabi820 (#168) üzenetére


Melorin
addikt

Tényleg, köszi.
Valami jó böngészőt tudtok ajánlani? A Chrome agyrém. Nem lehet eltüntetni a felső címsort vagy mit, a lapok között nehézkes a váltás. Nincs fullscreen. Nem lehet menteni oldalakat offline olvasásra.

(#170) Graphics válasza Melorin (#169) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

UC Browser pl.

-

(#171) szabi820 válasza Melorin (#169) üzenetére


szabi820
tag

Dolphin.Magyarul is tud.

(#172) Melorin válasza Graphics (#170) üzenetére


Melorin
addikt

Az UC-val ezt írja a PH ha beakarok jelentkezni:
Ez az IP cím ki van tiltva, az esetleges kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük!

(#173) nyuszi123456 válasza Melorin (#172) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

És úgy van?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#174) Melorin válasza nyuszi123456 (#173) üzenetére


Melorin
addikt

Nem. De már beenged.

(#175) #16226560


#16226560
törölt tag

Üdv.
Arról esetleg valakinek valami infója hogy az Xperia e4g kamerájához képest mit produkál a Vodafone telefonja?

(#176) Melorin


Melorin
addikt

Srácok, gyors válasz kéne most egy kérdésre:
nektek is nagyon szar a telefon mikrofonja? Már a második hívott fél "halló.."-zott miközben hívtam, aztán nagy nehezen meghallott, de csak miután egészen a kis lyukba beszéltem, ami a mikrofon.
Most kipróbáltam a páromat hívva. Ha 5cm-re teszem a számat a mikrofonjától, már nem hallani mit beszélek!
De ha közelről beszélek bele akkor is torz, sistergős, halk, tompa.

Fordítva meg, hogy a párom telefonjába beszélek és a Prime-on hallgatózok, gyönyörűen hallok mindent, més 1m-ről is beszélhetek az ő Samsungjába.
Ez szériahiba, vagy csak én fogtam ki egy rossz példányt?

(#177) szentkuti11 válasza Melorin (#176) üzenetére


szentkuti11
addikt

A tesztkészülékkel elég sokat telefonáltam, semmi probléma nem volt a mikrofonjával, szerintem mindenképp vidd vissza oda, ahol vetted!

(#178) JasL


JasL
senior tag

Én is pár napja gyűröm ezt a telót, teszt telefonnak vettem, mert amúgy WP-s vagyok. Lenne egy válaszom és egy kérdésem: a válasz: igen, le lehet szedni róla a vodás app-okat, egyet kivéve, ami le tudja őket újra tölteni, de abszolút nem zavaró.
A kérdésem: ha egyszer beállítottam jelszómintát, akkor ugye ha feloldani akarom a képernyőt, mindig kéri. Hogy a rákba lehet törölni a mintát, hogy tőlem soha a büdös életben ne kérje be újra kijelző feloldásnál?

(#179) mr.syntetic


mr.syntetic
újonc

Meg csak parnapja hasznalom a keszuleket,de maximalisan elegedett vagyok vele.gyors,akadasmentes(nyilvan nem egy felsokategorias keszulekhez kell hasonlitani)
Kategorian belul ar ertek aranybajnok.

(#180) szabi820 válasza #16226560 (#175) üzenetére


szabi820
tag

[L:/dl/upc/2015-06/11/463071_ppsveckrsrl9idgt_img_20150611_134621.jpg](IMG:/dl/upc/2015-06/11/463071_ppsveckrsrl9idgt_img_20150611_134621.thumb.jpg)(/IMG)[/L]Nekem volt 4g-m.Az ehez képest szar.Nem csak a kamera,hanem az egész gagyi telefon.Sikerült tőle gyorsan megválnom.
"boldogítson" mást.

[ Szerkesztve ]

(#181) szabi820


szabi820
tag

(#182) nyuszi123456 válasza szabi820 (#180) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Ezek komoly szavak és jó képek.
Ez hiányzott az elődjéből.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#183) D4ni


D4ni
őstag

Sziasztok! Nemrég hoztunk el kettőt a vodából, eddig csak csúcskészülékeim voltak, de ezek után nem költök többet annyi pénzt, mert ez mindenre képes amire csak egy telefon/mini számítógép kell.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#184) atthany


atthany
aktív tag

Xiaomi Pistonnal nem használja véletlenül vki?
Működnek-e vajon a hangerő és léptető gombok?

(#185) Melorin válasza Melorin (#176) üzenetére


Melorin
addikt

Visszavittem. Adtak helyette másikat, ezen jó a miki.
Viszont 10 perc alatt lepottyant a hátlapjáról a vodás logo...

(#186) JasL válasza Melorin (#185) üzenetére


JasL
senior tag

UHU pillanatragasztó :) Ezzel nem vinném vissza, és a gari se ugrik tőle, ha szépen megcsinálod. Jobb lesz mint a gyári :) Én hozzászoktam, mai világban elég sok új cucc quickfix-es.

[ Szerkesztve ]

(#187) Kampó válasza Melorin (#185) üzenetére


Kampó
senior tag

az a voda logo nem hiányzik szerintem senkinek:) Én lehet le is szedem:) szépen lepattintom hátlapot és selyem fényű vagy matt feketével lefújom:P igy az elölapi fekete oldalt ezüst csik és ahátlapi fekete :P elegáns lessz :D:D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#188) Melorin válasza Kampó (#187) üzenetére


Melorin
addikt

Sajnos a logo be van sűlyesztve, tehát ha kiveszed vagy kiesik, egy árok marad a helyén. Visszaragasztom :)

(#189) Melorin


Melorin
addikt

Valami reklámblokkolót adtak már ki erre a telóra/androidra? Vagy rootolót?

(#190) D4ni válasza Melorin (#188) üzenetére


D4ni
őstag

Tiszta Motorola lesz akkor :D próbáljátok ki a maxthon browsert, nem dobál reklámot.

Jut eszembe, mikor megvettük a telefonokat a srácnem is tudott a létezéséről:D Azt mondta : akkor most vagy a galaxy prime rá gondolunk vagy pedig a voda smart first-re :D

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#191) Melorin válasza D4ni (#190) üzenetére


Melorin
addikt

Nem a böngésző dobálja hanem a progik.
Az előző telómon olyan jól működödd a framaroot és az adaway. :(

(#192) beyruth


beyruth
újonc

Sziasztok!Én 3 napja vettem meg a smart prime telefont 4 ezres feltöltéssel.Előtte egy note 4-.em volt(exyn osos 8 magos változat n910c)ezt május 21.-én ellopták tőlem és a tesztet olvasva döntöttem emellett meg persze nem is volt 235 ezer forintom megint egy note 4-re mert anno annyiért vettem azt.A tapasztalatom hihetetlenül pozitív.Semmi laggolás meg ilyesmi a note 4 laggolt mint az állatt ez meg semmi.A kamerája persze nem csinál olyan szép képet mint a note 4 16 megapixelese de az előllapi 3,7 a note 4-é is egy kalap fos volt.alkalmazásleállás hegyek stb.Smart prime meg semmi!az árához képeast a világ legjobb telefonja

(#193) Graphics válasza Melorin (#191) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Értelemszerűen ez nem a telefon hibája,hogy a reklámos programok reklámoznak :)

-

(#194) Melorin válasza Graphics (#193) üzenetére


Melorin
addikt

Ki mondta, hogy a telefon hibája, de egyáltalán azt, hogy ez bárminek is a hibája?
A kérdésem az volt, hogy van-e rá root+adblocker.

A lényeg az, hogy kijött ez az új teló, rajta egy nagyon új android verzió, amit nem ártana előbb-utóbb tudni rootolni, hogy az értelmesebb programok futhassanak rajta. Többek között egy reklámszűrő, jobbféle filekezelő, stb.

Érdekes, eddig ahány telefonom volt, azoknak a topikjaiban értelmes és igényes emberek voltak, úgy látszik ez most megszakadt... :U

(#195) Graphics válasza Melorin (#194) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bocsi, de szerintem semmi rosszat nem írtam :)

Csak még mielőtt lehurrognál ... :)

Translate: [link]

Install method ROOT: [link]

Természetesen köszi a megtisztelő jelzőt... :K Én kérek elnézést, mert írni mertem :)

[ Szerkesztve ]

-

(#196) teo77 válasza Graphics (#195) üzenetére


teo77
őstag

Vajon ez a fajta root visszacsinalhato? Szervizelés esetére

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#197) Graphics válasza teo77 (#196) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt sajnos nem tudom, nem másztam bele mélyebben a fórumba.

Más telefonnál / de ez nem mérvadó / , pl a sajátomnál egyből elmegy a root, ha pl jön egy OTA-update.

-

(#198) teo77 válasza Graphics (#197) üzenetére


teo77
őstag

Aham. Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#199) teo77


teo77
őstag

Aki egy ilyen telefont készül venni, illetve barátkozik a gondolatával, annak egy pár szó a tapasztalataimról:

-marha jó kézbe venni, az 5 inch határeset méretre. Nekem mondjuk nagy a tenyerem.
-nagyon szép, a fotókon megtévesztő a világító gombok zavaró mivolta. A valóságban teljesen korrekt, nekem még tetszik is
-nem melegszik normál használattal (jatekot nem néztem)
-meglepően jó fülhallgatót adtak hozzá. A kábel puha, ami tartóssá teszi, mert sokáig nem fog megtörni. És jó hosszú, még a halásznadrágom oldalsó zsebébe téve is lazán Skype-oltam vele.
-ami zavaró: az egy giga RAM Greenify nélkül kevés, szerény véleményem szerint, mivel hamar betelik, ha pl megy a Chrome, Facebook, Messenger, stb. Kivéve, ha ki van pucolva a rendszer. Akkor talán Greenify nélkül is jól elmegy.
- a háttertár 8 gb, ami hosszú távon zavaróan kevés lehet
Ennyi pénzért a legjobb vétel a támogatott, szolgáltatós készülékek között, azt gondolom. Bár nem próbáltam végig minden másik készüléket ezen ár és érték szinten belül. :) Különösen ajánlom én is!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#200) teo77 válasza teo77 (#199) üzenetére


teo77
őstag

Ja, és a kijelzője nagyon "finom"! Nagyon jól érzékel! Viszonyítom ezt a Nexus 7 2013 tabletemhez. Annak jobban kell nyomni a kijelzőjét, hogy érzékeljen.
Az akkuhasználata meg nagyon kellemes meglepetés!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.