Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Konyika válasza Snake111 (#1800) üzenetére


Konyika
senior tag

Szia

A telefon alapból nem tudja. Kell hozzá egy apk.

(#1802) Snake111 válasza Konyika (#1801) üzenetére


Snake111
újonc

Értem köszi, jobban örültem volna ha tudja, így tényleg marad az apk! :)

(#1803) Konyika válasza Snake111 (#1802) üzenetére


Konyika
senior tag

Elfér a háttérben. nem sok helyet foglal. :)

(#1804) draco31 válasza Konyika (#1803) üzenetére


draco31
veterán

Egyébként telepíted, kéri az újraindítást, aztán törölhető is, megmarad a % kijelzés, nekem is így van. Akkor kell csak újra a program, ha ismét azt akarod, hogy ne legyen % kijelzés.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1805) draco31


draco31
veterán

Nemrég szétszedtem egy ilyet, persze nem az enyémet, hanem egy törött érintőset. Nem nehéz, egy szivatás van csak benne.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1806) [Prolixus] válasza draco31 (#1805) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Vagyis? :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1807) Nagya21 válasza draco31 (#1805) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
NA ez ám a hozzászólás, meglengeti a mézesbödönt 'oszt hagat...... :W :W :W
Ha nem akarod megosztani a tudást, akkor inkább hallgattál volna...... :DDD :DDD :DDD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1808) draco31 válasza Nagya21 (#1807) üzenetére


draco31
veterán

Bocsánat! :) Szóval minden csavar kint és az adatlapot is leszedtük félig, akkor jönne az, hogy lejön a keret. Igen, de a drága tervezők kitaláltak egy fület ami ha a matricát nézzük, akkor a vodafone felirat N és E betűje környékén van. Na az rohadtul nem akarja elengedni magát, végül megcsavartam az egészet, úgy jött le a burkolat. Aztán hogy így kell-e nem tudom, 5 perc babusgatás után eldurrant az agyam. :DDD
Ja igen, a kamerák úgy be vannak ragasztva, hogy a hátlapi kamera a burkolaton maradt, persze a csatlakozója mellette van, így nem gond, de ugyan ez van az előlapival is, ha ki kellene venni az alaplapot. Ezek után persze le kell vakarni mind a kettőt, ami nem megy könnyen, és felhelyezni az alaplapra összerakás előtt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1809) draco31


draco31
veterán

Csináltam egy videót, itt már a fent említett dolgok nem állnak, gondolom elhajlott a pöcök, illetve már csak az előlapi kamera ragadt nagyon.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1810) gyu456


gyu456
tag

CM12.1 még teszt állapotban van, de kipróbálható már! :C

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1811) [Prolixus] válasza gyu456 (#1810) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na, ez jó hír. Ha jó lesz a feedback róla, lehet ki is próbálom majd.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1812) Praxtor


Praxtor
csendes újonc

Sziasztok!
Annyi lenne csak a kérdésem, hogy a készülék meg tud-e hajtani egy 32 Ohm impedanciával rendelkező fülhallgatót? (Xiaomi Hybrid)
A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1813) Melorin válasza Praxtor (#1812) üzenetére


Melorin
addikt

Meg. 2 fejhallgatóval is kipróbáltam már.

(#1814) Praxtor válasza Melorin (#1813) üzenetére


Praxtor
csendes újonc

Köszönöm a válaszodat!

[ Szerkesztve ]

(#1815) gyu456


gyu456
tag

Most már kijött az első CM12.1 :)

Hibák:
- wi-fi won't start
- phone does not see the SIM card
- buttons under the display are not glowing
- settings app crashes, when you want to set locksreen

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1816) fabicska válasza gyu456 (#1815) üzenetére


fabicska
aktív tag

xD

Mondhatni kb. használhatatlan xD
Picit még várjunk vele! :DDD

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#1817) [Prolixus] válasza fabicska (#1816) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, végülis...nem látja a SIM kártyát, de minek is az, ki akar telefonálni manapság már egy telefonnal? :DDD

Ezek még nagyon durva hibák sajnos.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1818) Konyika válasza gyu456 (#1815) üzenetére


Konyika
senior tag

Szerintem nem sokan fogják mókolgatni a telefont. Minek ha jól működik? Márpedig nem sok baj van vele ez látszik a topikon is.

Ami jó azt meg nem kell megjavítani :)

(#1819) [Prolixus] válasza Konyika (#1818) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Naná, hogy nem sokan fogják. A főzött ROM-ok mindig is csak egy relatíve kis rétegét érdekelték a tulajdonosi bázisnak. Nagyon sokan azt sem tudják mi az, vagy fel sem merül, hogy a gyáritól eltérő oprendszer is pakolható a telefonra.

Viszont én még olyan gyári androidot nem láttam, amit egy passzoló Cyanogen Mod meg ne evett volna reggelire, feltéve persze, ha jól működik. Szóval minek, ha jól működik? Azért, mert a jót lehet még jobbá tenni. Különben meg van, aki szeret bíbelődni ezzel, nem csak azért pakolgatnak főzött ROM-okat, mert elégedetlenek a gyárival.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1820) Konyika válasza [Prolixus] (#1819) üzenetére


Konyika
senior tag

Az elözö telefonomhoz (lg p880) rengeteg főzött rom volt. Sokat ki is próbáltam. Aztán mindig visszatértem a gyárihoz mert az volt stabil. Lehet, hogy gyorsabb volt a CM de instabilabb a gyári meg betonstabil, igaz a saját bugjaival :) . Nem csak én mondom ezt hanem a fórumon lévők zöme visszatért a gyári romhoz.

Ha meg romozgatni támad kedvem van itt egy amlogicos kütyü, na azon van mit javítani :D

(#1821) gyu456


gyu456
tag

Az első RELEASE CM még jó hogy nem hibamentes, ez gondolható hogy vannak még benne hibák. Ennek őrülni kellene hogy erre a telefonra van aki az idejét áldozza rá! :R

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1822) gyu456


gyu456
tag

Már van Smart prime 7

5" HD IPS kijelző
1 GB RAM,
8 GB ROM (128 GB-ig bővíthető)
8 MP hátlapi és 5 MP előlapi
Snapdragon 210 proci (4*1.1 GHz)

Maradt majdnem minden csak a proci, kamera és a rendszer változót lényegében.

Érdekes hogy visszaléptek erre a procira és nem a Snapdragon 410 vagy 412-t rakták akkor már bele ha prime 7 lett. De számomra az a még durvább hogy ez már 6.0.1 rendszerrel jött ki!

A miénken meg marad a 5.0.2 rendszer??? A speed 6 meg az ultra 6 kijött 5.1-el, valamiért a prime 6 kimaradt ebből a jóból. :(((

[ Szerkesztve ]

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1823) [Prolixus] válasza gyu456 (#1822) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem tűnik fel a minta, hogy az újabb telefonok az újabb androidokkal jönnek (nyers hardware képességeitől függetlenül), a régebbiek meg alig frissülnek? Az ok teljesen triviális szerintem. Valamilyen mértékben még a nagyok is csinálják ezt, nem csak a Vodafone.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1824) atthany válasza gyu456 (#1822) üzenetére


atthany
aktív tag

hát ez lópikula előrelépés!
legalább a RAM lehetett volna 2 Gb :W
ja és a német oldalon azt írják, h nincs benne FM rádió! :O
sztem ezt nem a TCT-ALCATEL gyártja...
kiváncsi leszek az árára...

(#1825) [Prolixus] válasza atthany (#1824) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez nem előrelépés, hanem vissza. Procin egyértelműen látszódik.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1826) Móci válasza gyu456 (#1822) üzenetére


Móci
addikt

Hát, ha tényleg ezt fogja tudni, akkor az biza elég harmatos lesz...
Egyedül a rendszer tetszik, de ugye ha a mostanira kiadnák, nem lehetne eladni egy új készüléket.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1827) draco31 válasza gyu456 (#1822) üzenetére


draco31
veterán

Elég gyér a CPU, de ha adnak neki egy 20e-es feltöltős árat, akkor nem rossz.
Mi meg szerintem kaptuk a 2 kis javítócsomagot korábban, aztán ennyi. De írok a vodának, aztán megmondom mit válaszoltak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1828) draco31 válasza draco31 (#1827) üzenetére


draco31
veterán

Meg is jött a válasz. Ha lesz frissítés, majd jelez a telefon. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1829) [Prolixus] válasza draco31 (#1828) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Yeah. Klasszikus "mondunk valamit, de nem a kérdésre válaszolunk" shit.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1830) Sheen574


Sheen574
csendes tag

Mostanában vásároltam egy ilyen telefont. A kijelzőjén (kikapcsolt állapotban, erős fénynél) függőleges "csíkok" láthatók. Ez kijelzőhiba, vagy csak a digitizer?

(#1831) draco31 válasza Sheen574 (#1830) üzenetére


draco31
veterán

A digitizerben láthatóak ilyenkor az érintkezők vagy minek nevezzem őket. Szóval semmi gond vele. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1832) Sheen574


Sheen574
csendes tag

Voltaképpen a bluetooth ami totálisan kiakasztott. Megvettem a telót mert mindenki dicsérte, próbálok vele barátkozni is, nem olyan nehéz mert kézre áll és fürge kis jószág ez. Node harmatgyenge ha mélyebben belemegyünk. Bluetooth hangfalrendszerem van, az előző telómmal ha rácsatlakoztam a ház akármelyik pontjáról tökéletesen ki tudta vinni rá a hangot úgy hogy wifin keresztül ment a youtube, onnan valami klip, a hangfalakon pedig szólt. Ezzel nem. Két méterről sem. Majdnem az erősítőre kell rátenni hogy ne szakadjon meg a bluetooth, akkor a hang nagyjából oké de a kép akadozik közben mint állat mintha a négymagos proci nem bírná az iramot. Galaxy S2-ről próbálok váltani de eddig lemaradt tőle mindenben, ez meghal a fent leírtaktól is annak meg meg se kottyan. Először arra gondoltam hogy ennyire gyenge a BT antennája, de közvetlen közelből is meghal ha egy wifi+youtube+bt egyszerre megy. A négymagos snapdragon ennyire gyengébb a kétmagos exynostól?

(#1833) Konyika válasza Sheen574 (#1832) üzenetére


Konyika
senior tag

Nem tudom ott mi lehet a gond de én simán tudok HD-ben youtube-ozni miközben a másik szobában lévő kb 6-7 méter lévő sounbar-on megy a hang bluetooth-on. Söt még a tv-re is ki tudom tenni a képet és ott sem akad.

Nálad szerintem más lesz a baj.

[ Szerkesztve ]

(#1834) draco31 válasza Sheen574 (#1832) üzenetére


draco31
veterán

Most kipróbáltam, sajnos nálam is ugyan ez a helyzet, bár nálam a távolságot jobban birja.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1835) Konyika válasza draco31 (#1834) üzenetére


Konyika
senior tag

Néha egy újraindítás nem árt :)

(#1836) draco31 válasza Konyika (#1835) üzenetére


draco31
veterán

2 napja volt, 1 héttől tovább nem megy. De én nem is nagyon használom ilyenre, meg egyik karomon MiBand, másikon meg Alca Watch, lehet nálam ez is szerepet játszik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1837) Sheen574 válasza Konyika (#1833) üzenetére


Sheen574
csendes tag

Az is lehet hogy nem csipázzák egymást a különböző típusok (teló + hangfalak). Bár passz. Lényeg hogy nálam ez nagyon nem működik, pedig eddig ment mindennel (alcatellel először próbálom).

(#1838) Konyika válasza draco31 (#1836) üzenetére


Konyika
senior tag

Én egy Lg 4x hd-t váltottam le erre a telefonra. Azt a szintet kb hozza pedig az egy régebbi csúcsmodell volt. Nálam főleg a böngésző megy meg néha zene blutooth-on. Eddig hibátlanul. Egy egy újraindítás orvosolta a kisebb problémákat.

Csak kíváncsiságból probáltam ki a youtube wifi bluetooth kombót de nálam nincs gond vele.

(#1839) Konyika válasza Sheen574 (#1837) üzenetére


Konyika
senior tag

Most, hogy mondod én is találkoztam olyannal amikor fülhallgatónak látta a bt hangszóró és az istenért sem tudtam rendes hangerőt adni rá. Csak nagyon hallkan szólt.

Az egy noname hangszóró volt azt hittem azzal van a baj. De lehet, hogy nem minden hangszórót szeret?

(#1840) gyu456 válasza atthany (#1824) üzenetére


gyu456
tag

ZTE gyártmány

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1841) Sheen574 válasza gyu456 (#1840) üzenetére


Sheen574
csendes tag

Egy ismerősöm Prime 6 vásárláson gondolkodik, ez megfelelne számára de a Prime 7-ről villámgyorsan le is beszéltem.

(#1842) MrCsiT válasza [Prolixus] (#1829) üzenetére


MrCsiT
addikt

No azért, nekem is van most egy levelezésem a Vodával: arról érdeklődöm éppen, hogy a T. Ügyfelek részére mikor kívánják kiadni a Google által folyamatosan, havonta kiadott biztonsági frissítéseket? Mert az egy dolog, hogy az op.rendszer változik-e, a biztonság meg egy másik fontos kérdés.

Első körben az Alcatelhez irányított a Voda ügyfélszolgálat, na, ott elhajtottak, hogy nem Alcatel telóm van, ezt írtam meg a Vodának, hogy akkor WTF, erre visszajött a sablon blabla, éppen csak az nem válasz arra a kérdésre, hogy a saját maguk által kiadott eszköznél ma már nem ott az élettartam vége, hogy a T. tulaj elhagyja a boltot, hanem vannak biztonsági szempontok is, ami(k)nek azért csak-csak illene megfelelni, mit is kívánnak tenni ez ügyben, de legfőképpen, mikor?

Meglátom, mi lesz a történet vége, megírom majd. ;)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1843) [Prolixus] válasza MrCsiT (#1842) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát kíváncsian várom, de sok jót nem remélek. Nem egy ilyen ügyfélszolgálatos levélcsörtét olvastam már, ahol tucatnyi levélváltás kellett, mire egyáltalán azt sikerült elérnie a tisztelt ügyfélnek, hogy releváns választ adjanak a kérdésére, ne másra mutogassanak, vagy sablon bla-bla szöveg jöjjön vissza, érdemi tartalom nélkül. És akkor még ez ugyebár csak az a szint, hogy értékelhető választ kapsz, a számunkra pozitív jellegű válasz meg egy újabb fokozat.

Ha nem tervezték a biztonsági frissítések kiadását eddig, miattad (vagy pár sipákoló ügyfél miatt...persze, SAJNOS) most biztosan nem fog megváltozni a stratégia ezen a téren.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1844) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Mennyire hangos a telefon csörgéskor? Egy nagyobbat halló ember fogja hallani? Samsung Fame, core duos elég volt, de nem tudom, hogy ez hangos vagy inkább halk? A 7-es verzióról esetleg van valakinek ugyanilyen infója?

Üdv: Fishor

(#1845) draco31 válasza MrCsiT (#1842) üzenetére


draco31
veterán

Semmi nem lesz belőle. 1 éve Alca POP C7-esem volt. 4.3-al jött ki 2 éve, a voda által forgalmazott 1 giga ramot kapott, a független 512-őt, és dual simet, ennyi volt a különbség. A független megkapta a 4.4-et, hosszas érdeklődés utána a voda küldött az alcatelhez, az vissza a vodához, végül azt mondta a voda, hogy mi azért nem kapunk, mert így is stabil a rendszer, nem szükséges a frissítés. Valami hasonló lesz itt is a vége szerintem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1846) zlatan92


zlatan92
csendes tag

Már árulják itthon a Smart Prime 7-et? A Vodafone weboldalán én még nem láttam semmi erre utaló jelet... Egy ismerőst elküldtem egy Vodafone üzletbe, hogy hozzon a Smart Prime telómhoz egy tokot meg tempered glass-t, erre meg Smart Prime 7-hez adták mindkettőt. :W

(#1847) Fishor válasza zlatan92 (#1846) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Mennyire hangos a Smart prime 6? Tudom relatív a dolog, de csak van némi hasonlítási alap máshoz képest.

Üdv: Fishor

(#1848) draco31 válasza Fishor (#1847) üzenetére


draco31
veterán

Én átlagosnak mondanám, vagy talán picit hangosabb. Teljes hangerőn van kicsi torzítása, amikor csörög, vagy zene szól. Beszéd hangszóró meg partner függő. Van akivel csak úgy tudok beszélni, ha teljesen le van véve a hang, mert olyan hangos, van akit meg alig hallok még teljes hangerőn is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1849) Devil84 válasza zlatan92 (#1846) üzenetére


Devil84
tag

Hello,

Igen, már árulják, de erről én se találtam infót. Hétfőn szerettem volna venni egy Prime 6-ost, de nem volt készleten, azt mondták péntekre lesz. Ma megyek érte, erre az első kérdés, hogy feketét vagy fehéret szeretnék :Y Valami gyanús... kihozzák nézegetem mondom az eladónak, hogy akkor ez már az újabb. Jéé tényleg :) még nem is láttam ilyet. Árban ugyanannyi volt. Nagykanizsán vettem. Kíváncsi vagyok milyen lesz.

Neuroanatómiai károsodás zavarja a retikuláris aktiválási rendszeremet :)

(#1850) Sheen574 válasza Fishor (#1847) üzenetére


Sheen574
csendes tag

Fishor! Szerintem megfelelő a hangereje, többnyire az S2-höz szoktam hasonlítani mert az nekem tökéletes volt. Haver S3-as telójában annak idején a default_gain.conf-ba bele kellett nyúlni mert alapban sokkal halkabb volt mint az S2 amiről váltott, erősebb forgalom zajától már nem hallotta rendesen a hívott felet. A Prime 6-al semmi ilyen gondot nem tapasztaltam, tökéletesen hallom a legnagyobb forgalomban is, engem is hallanak, tiszta és hangos. Kihangosítani nem nagyon szoktam, maximum ha belenézek valami filmbe, de az is kellően hangos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.