Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) draco31 válasza Romeoo (#1700) üzenetére


draco31
veterán

Menüben az órát keresd, ott meg felül lehet választani, ébresztő stopper stb. között. Első perctől más launchert használok, abban máshogy vannak a widgetek, mint gyári állapotban, igy azt nem tudom. Esetleg nyomd hosszan a kezdő képet üres terülrten.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1702) gyu456


gyu456
tag

Most már van TWRP 3.0.0-0 a Smart prime 6 készülékre :)

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1703) [Prolixus] válasza gyu456 (#1702) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez jó tudni köszi! :R Viszont sajna root igényes, hogy érdemben lehessen használni. Nemtom az anno még itt valahol linkelt módszer működik-e root-olásra, meg kérdés, hogy a múltkori "frissítés elb@ssza a telefont" dolog mennyire csak root-olt készülékeket érintett valójában.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1704) #09972224 válasza [Prolixus] (#1703) üzenetére


#09972224
törölt tag

Én 3 napja rootoltam a fent említett módszerrel, gond nélkül sikerült, illetve a KingRoot programot SuperSU-ra cseréltem. Tegnap pedig a TWRP-t is sikeresen feltelepítettem rá, gond nélkül működik. A stock rom pedig bármikor visszaállítható a korábban említett flashelő programmal, a root is eltűnik vele, utána megy a frissítés is :)

(#1705) [Prolixus] válasza #09972224 (#1704) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Oké, jó tudni, hogy ezek még működnek. :R Bár én jelenleg semmi szükségét nem érzem a root-nak meg a TWRP-nek sem, főleg, hogy csak a stock rom van a telefonra.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1706) #09972224 válasza [Prolixus] (#1705) üzenetére


#09972224
törölt tag

Mondjuk ez igaz, egyedi ROM nélkül még nincs sok értelme a TWRP használatának, de arra nekem ma pont jól jött, hogy feltegyem az eXtremeBeats modot a telefonra, ami egy (icipicit) javított a hangminőségén, illetve néha akkor is jól jön, ha az ember biztonsági mentést akar csinálni a rendszerről, hogy ne kelljen mindig a szörnyű lassú flashelő eszközre támasztania, ha téglásítja a telefont :) (bár mondjuk ezt a részét még nem próbáltam ki, szóval a működéséről nem tudok írni). Aztán ki tudja, lehet, hogy a TWRP megjelenése után már nem kell nagyon sok ahhoz sem, hogy valaki előálljon egy CyanogenMod portolással...

(#1707) RiJu


RiJu
újonc

Sziasztok
Jelentkezik még valakinél a töltés közbeni kikapcsolás?
Nálam egy jó ideje megint van és most már zavar... :W

(#1708) draco31 válasza RiJu (#1707) üzenetére


draco31
veterán

Nekem töltés közben nem, de használat közben néha igen, de ilyenkor nagyon terhelve van hosszú ideig. De ilyenkor pint sem kér.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1709) SutPet


SutPet
aktív tag

Sziasztok, szeretnék egy kis segítséget kérni, megjelent egy ikon az értesítési sávon és lövésem sincs mi lehet az egy egyszerü "letiltva" kör áthúzva. Semmit nem telepítettem rá semmit nem állítottam csk úgy megjelent.

God must love stupid people, he made so many of them.

(#1710) RiJu válasza SutPet (#1709) üzenetére


RiJu
újonc

Szia,
teljesen lehalkítottad a telódat, ne zavarjanak állapotba tetted. Nyomd fel a hangerő gombot.

(#1711) SutPet válasza RiJu (#1710) üzenetére


SutPet
aktív tag

Bakker, köszi, fel se tűnt hogy nem csörög mert mindig szem előtt van és látom ha hívnak :D Viszont ezt a kopogós feloldást kikapcsolom valszeg a zsebemben állíthatódott el máskor is volt már hogy magától feloldódott. Sajna nem működik úgy mint pl LG-nél

God must love stupid people, he made so many of them.

(#1712) mosin1 válasza Harkovz (#1600) üzenetére


mosin1
újonc

someuseful info here www.apkprofessor.com

(#1713) [Prolixus] válasza mosin1 (#1712) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Such as? Be more specific plíz. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1714) Trebron09 válasza mosin1 (#1712) üzenetére


Trebron09
őstag

Thanks, sir..
" Az ESET Smart Security letiltotta a weboldalhoz való hozzáférést. A weboldal szerepel az ártó kódokat tartalmazó webhelyek listáján."

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1715) [Prolixus] válasza Trebron09 (#1714) üzenetére


[Prolixus]
addikt

False alarm.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1716) MrCsiT válasza mosin1 (#1712) üzenetére


MrCsiT
addikt

ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy nézze meg neten.. :W

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1717) nbence94


nbence94
tag

sziasztok! nagyon teszik a telefon, nagyban a vásárlásán gondolkozom, viszont egyetlen dolog nagyon aggaszt. nekem szükség lenne a videókamerára is, néhányszor videóznék vele 1080p-ben, nappal jóféle felvételeket csinál, de az éjszakai framedrop nagyon aggasztó (9 frame/sec a 30 helyett ) :( :( légyszi valaki próbálja ki nekem hogy valami alkalmazással, programmal, akármivel orvosolható, hogy ne legyen framedrop, és fix 30fps meglegyen 1080p-n? elvileg ilyen processzornak ezt simán bírnia kéne :F nagyon hálás lennék, ha valaki ezt ki tudná nekem próbálni. előre is köszönöm!! :)

(#1718) #09972224 válasza nbence94 (#1717) üzenetére


#09972224
törölt tag

Szia, sajnos attól félek, hogy ez nem lehetséges, még root mellett sem. Pár héttel ezelőtt én is feltettem ezt a kérdést, sajnos nem sikerült rá választ kapnom, de a Google-s "kutatómunkám" sem vezetett semmire sem az ügyben. Sajnos úgy néz ki, hogy a kamera szoftvere (és itt most a belső vezérlőszoftverére gondolok) automatikusan vezérli az expozíciós idő hosszát a fényviszonyok alapján, és ezalapján állítja be a pillanatnyi FPS-értéket. Viszont, egy fél-megoldást tudok adni, amit pl. az Open Camera alkalmazással meg lehet csinálni, hogy egy világos(abb) helyre irányítód a kamerát, majd amikor elérted a "megfelelő" képkockaszámot (azaz helyes sebességgel fut a kamera), akkor megnyomod a kezelőfelületen lévő "Exposure Lock" gombot, így sötétebb részen is megmarad a képkockasebesség. Sajnos ennek hátránya, hogy a sötétebb részek tényleg nagyon sötétek maradnak a videón, de néhány esetben megteszi. Egyelőre ennyit tudok javasolni, talán majd egy egyedi ROM (ha lesz valaha) javít a helyzeten, bár én ebben sem vagyok biztos.

(#1719) nbence94 válasza #09972224 (#1718) üzenetére


nbence94
tag

Egy ilyen lockolt videot at tudsz kuldeni legyszives? Amin sikerult megoldani, hogy fix 30 maradjon?

(#1720) fabicska válasza nbence94 (#1717) üzenetére


fabicska
aktív tag

Bírom ezeket az extra igényeket, hogy éjszaka 30fps-el videózni egy középkategóriás TELEFONNAL...
Egy trabantot sem bütykölünk meg (épeszű emberek mármint), hogy elhúzzon egy 25 tonnás szénnel megrakott trélert.

Kicsit legyetek már a realitások talaján könyörgöm :)

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#1721) nbence94 válasza fabicska (#1720) üzenetére


nbence94
tag

felreerted. Itt mar boven nem az ejszakai videozasrol van szo, hanem olyan felveteleket lattam, ahol nappal szobaban kb 15 fpst produkalt alapjaraton. Ami azert lassuk be szanalmas 2016ban :D

(#1722) robogos10 válasza Akane-chan (#1050) üzenetére


robogos10
aktív tag

Szerintem nagyon jo telefon most is errol irok
1 jelenseg azert van neha elegge meg akad 1-1 pillanatra
De ezt felreteve nagyon jo keszulek allando 4g szoval hasit rendesen :)

(#1723) fabicska válasza robogos10 (#1722) üzenetére


fabicska
aktív tag

Ez nálam is van, zene közben ki****ul irritál. Régebben kérdeztem, senki sem tudott semmi megoldást.
A baj az, hogy ez tuti nem garanciális javításos.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#1724) viktor198309


viktor198309
újonc

Sziasztok

Olvastam visszafelé a hozzászólásokat, nálam is megvan a probléma, hogy rezonál a hangszóró, bizonyos hangoknál.
Nem csak maximum hangerőn, 1-2-3 fokozattal lejjebb veszem akkor is van, alatta megszűnik. Helyesbítenék alacsonyabb hangerőn is hallható valamennyire.
Ha leveszem a hátlapot szinte megszűnik, de akkor is hallható valamennyire.
Nem tudom mennyire gyakori probléma ez, ennél a készüléknél, illetve aki visszavitte és cserélték a készüléket, ott megszűnt-e a probléma a cserekészüléknél? Még cserés lenne a telefon, ezért kérdem, hogy érdemes-e visszavinni, vagy mindegyik ilyen.
pl. hangbeállításoknál a csengőhangokat lejátszva soknál megfigyelhető.

[ Szerkesztve ]

(#1725) viktor198309 válasza viktor198309 (#1724) üzenetére


viktor198309
újonc

Csere lett, de semmi sem változott...

(#1726) atthany válasza viktor198309 (#1725) üzenetére


atthany
aktív tag

egy cipőben járunk, sztem ez típushiba!

(#1727) [Prolixus] válasza viktor198309 (#1725) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nálam nem jelentkezik a probléma...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1728) draco31 válasza [Prolixus] (#1727) üzenetére


draco31
veterán

Én sem vettem észre még 9 hónap alatt

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1729) viktor198309 válasza draco31 (#1728) üzenetére


viktor198309
újonc

Először én sem vettem észre, csak később youtube-on tűnt fel a gond.
Próbáltam keresni pár zenét aminél előjön.

1

2

;]

De talán legjobban zongoránál tűnik fel, próbáltam keresni valami ilyesmit, itt hallatszik talán a legjobban.

(#1730) draco31 válasza viktor198309 (#1729) üzenetére


draco31
veterán

Majd holnap meghallgatom vele őket, leginkább a zongorással.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1731) LewisHam44


LewisHam44
újonc

Sziasztok!

Nagyon gondolkozok rajta hogy meg e vegyem ezt a telefont kb egy éve jött ki de mindig nem találni hasonlót ami felér ilyen tudással és kedvező árral. Ahogy láttom sok hibák fel merülnek amiket írtok ettől kicsit elmegy a kedvem többszöri újra indulás, be lasulás, melegedés, hangszóró recsegés ezek vissza tartanak. Ha ilyeneket nem olvasnák örülnék és máris mennék a boltba. Megkérhetném azokat akik használják hogy adjanak valami határozott véleményt meg e vegyem vagy ne.

Előre is köszönöm!

(#1732) [Prolixus] válasza LewisHam44 (#1731) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Most csak viccelsz...ugye? Mégis miért tudnánk mi erről határozott véleményt mondani? Ezt neked kell eldöntened, mérlegelned...

Senki nem ismeri a meghibásodási statisztikákat. Azt figyelembe kell venni, hogy fórumokon inkább megjelenik az átlaguser akkor, ha valami kínja van a telefonnal. Ha minden megy flottul, a többség nem fog fórumon diskurálni a többi telefontulajdonossal, mert minek. Szóval ahogy írtam, az itteni tapasztalatokból vett minta nem feltétlenül reprezentatív. Minden eszköznél előfordul hibás példány, még a prémium modelleknél is, és minél többet adnak el az adott dologból, a hibás eszközök abszolút száma annál nagyobb lesz ugyebár (ez pedig valószínűleg korrelál a fórumos panaszok számával), hiába a meghibásodási ráta teljesen megfelel az ipari átlagnak, vagy akár az alatt van.

De tegyük fel, hogy tényleg nagyobb a hibaráta, mint az átlag. Akkor is mivan? Ez egy ilyen dolog, valamit valamiért. Lehet venni ugyanilyen tudású telefont márkásat, azoknak lehet, hogy ritkábban van kínjuk. Cserébe minimum 10 ezerrel drágábbak, ami egy 30 ezres kategóriában eléggé húzós összeg. Szóval neked kell tudnod, hogy bevállalod-e olcsóbban a nagyobb kockázatért cserébe (ez persze továbbra is csak hipotézis), vagy sem.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1733) Nagya21 válasza [Prolixus] (#1732) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Így így.
A Zasszonynak sincs nyűgje vele, ha meg van az arra vezethető vissza, hogy nem indítja hetente újra.
Teszi a dolgát rendesen, pedig a zasszony nyúzza rajta rendesen a facsét+társait.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1734) draco31 válasza viktor198309 (#1729) üzenetére


draco31
veterán

Teljes hangerőn torzít kicsit, de engem nem érdekel, kinőttem már ezen korszakomat, meg amúgy sem szoktam bömböltetni. A csörgés stb az ordít, a többi az max fél hangerőn szól. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1735) viktor198309 válasza draco31 (#1734) üzenetére


viktor198309
újonc

Oké. Mondjuk teljes hangerőn több tipusnál is előfordul. Nem a bömböltetés miatt írtam, ritkán hallgatok zenét, azt is fülhallgatóval. Videó nézés alatt tünt fel valahogy...szöveg halk, háttérzene hangos...
Viszont a hátlap levételével tényleg csak max hangerőn jön elő. Lehet inkább a hátlap illesztési gondja, vagy rossz kialakítása kavar be.

(#1736) Endorit válasza LewisHam44 (#1731) üzenetére


Endorit
csendes tag

Határozott vélemény kell? VEDD MEG!!!

Ezért az árért nem sok versenytársa van kategóriáján belül. Lehet hogy nem szifon vagy samu felirat díszeleg rajta, de a márkavadászok úgyse ilyet fognak venni.
Ahogy a fórumtársak is írták, előjöhetnek hibák, ahogy bármelyik készüléknél. De attól, hogy xy hibája lehet a telefonnak, még nem jelenti azt hogy mindegyiknél előfordul. Ha pedig mégis, akkor cserélik.
Nekem lassan egy hónapja van meg, és az egyetlen gond vele csak a hangszóró recsegése volt. Lejjebb vettem a hangerejét, mert amúgy is hangos volt, azóta semmi gond vele.

Nikon D5600 @jasonparkphotography

(#1737) gyulay62


gyulay62
újonc

Sziasztok!
Nagyon dilemmázok a telefonvásárláson. Egy xperia v-t összetörtem, egy huaweit 2 éve eláztattam, most befürödtem egy Kínából rendelt No. 1 m2 telefonnal. Leejtettem, és a törhetetlen, vízhatlan telefonom mikrofonja megadta magát. Tehát most olcsó, de olyan telefont keresek, ami az alapvető igényeimet kielégítené. Legfontosabb lenne a stabil, gyors navigálás (GPS) (a saját útvonalak c. apps. és a túristatérképek miatt főleg), tűrhető kamera olyan vakuval, amivel félhomályban is le tudok fotózni egy A4-es lapot, memóriakártyára pakolható applikációk lehetőségére, olvasható betűméretre (54 éves a szemem):
A fentiekkel kapcsolatban kérnélek Benneteket, írjatok a Vodafone Smart Prime tapasztalatokról. Előre is köszönet mindenkinek, aki segít! Gábor

(#1738) draco31 válasza gyulay62 (#1737) üzenetére


draco31
veterán

Szia!

Navigálás terén nincs sok tapasztalatom, nagyjából 50Km-ert használtam eddig, nem volt vele gond.
Félhomályban A4-es papír. Ezt a képet teljes sötétségben csináltam most vele. Szerintem olvasható. Lehetne jobb is, de nem állítgattam semmit, csak nyomtam a gombot, vagyis a kijelzőt.
Betűméret ha nagyra állítom, akkor ilyen. Az egy normál sim kártya, ahhoz lehet viszonyítani.
Ja és lehet a kártyára pakolgatni.
Első 1-2 hétben töltéskor újraindul, aki itt megfordult, majdnem mindenkinél előfordult, aztán megszűnik. Okát nem tudjuk. Teljes hangerőn kicsit torzít a zene, de telefonáláskor kifejezetten tisztán szól, szeretek vele így beszélni.
Más hiba nem jut eszembe, majd jönnek a többiek.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1739) gyulay62 válasza draco31 (#1738) üzenetére


gyulay62
újonc

Köszönöm a gyors válaszodat!
A vaku megüt egy közepes szintet?
Egyébként valószínüleg megveszem(go sima előfiz. Vagyok, de feltoltokartyaskent veszem meg harmincegykettoert inkabb, mint havonta fizessek plusz pénzeket).
Mégegyszer köszi!!!

(#1740) draco31 válasza gyulay62 (#1739) üzenetére


draco31
veterán

Nekem elég a vaku teljesítménye. Más vakukkal nem nagyon tudom összehasonlítani, kevés normális telefon fordul meg a környéken.
Nekem előfizus, de flottás, így 10e plusz havi 1000Ft, ami 3 hónap múlva le is telik, ha jól emlékszem. 22-ért abszolút rendben van. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1741) richfuel


richfuel
csendes tag

A Viberrel brutálisan merül az akkumulátor, ha nincs internet kapcsolatban.
Viberrel 1 nap, nélküle 3-4 nap

(#1742) atthany válasza richfuel (#1741) üzenetére


atthany
aktív tag

ha nincs net, akkor minek a viber? :U

(#1743) richfuel válasza atthany (#1742) üzenetére


richfuel
csendes tag

Nincs mobilnetem, csak wifi otthon.
Amennyiben nem vagyok otthon (pl munkahely), akkor merül nagyon.

(#1744) viktor198309 válasza gyulay62 (#1739) üzenetére


viktor198309
újonc

Nekem voltak alap, hasonló kategóriájú Samsung készülékeim, azokon a vaku erősebb volt, viszont normál nappali fényviszonyok mellett nem mondanám, hogy jobb képeket csináltak volna, sőt...
Sokkal drágább telefonokkal meg nem kell, és nem lehet összehasonlítani. Viszont a hangszóró (hiba) miatt sem váltanék vissza egy hasonló Samsungra.

(#1745) Móci válasza draco31 (#1738) üzenetére


Móci
addikt

Nekem sosem indult újra töltés közben még.
Amikor megvettem, rögtön frissítettem a rendszert, utána lezúztam róla minden vodás szemetet, belaktam a készüléket, s jó.
A wifi nem nagyon tetszik mostanában, elég lassan csatlakozik néha, no meg van, hogy elmegy egy pár másodpercre a térerő, majd visszajön. Lehet Pécsen van valami gebasz a hálózattal, nem tudom.

gyulay62: én ha újra telefon vásárlás előtt állék, ennyi pénzért ezt a készüléket venném. Nem egy világbajnok a kamerája, néha tud kicsit lassú lenni, de nekem 20 ezer forint alatt kijött a flottás előzifum mellé, ami nagyon is baráti ár.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1746) #09972224


#09972224
törölt tag

Sziasztok!
Mostanában végeztem egy-két tesztet a különböző kameraalkalmazásokkal, és meglepődve tapasztaltam, hogy a sok alkalmazás között a telefonon lévő "gyári" kameraalkalmazás iszonyat módon zajmentesíti a képeket, ami sajnos a kép minőségét is magával viszi.
Hogy ezt szemléltessem, készítettem is két hasonló képet, az egyiket a gyári kameraalkalmazással, a másikat pedig egy bizonyos "CameraMX" nevű program segítségével. Ami alapvetően észrevehető különbségként a két kép között, hogy a CameraMX által készített kép jóval zajosabb, mint amit a gyári alkalmazás készít. Azonban, ezt kárpótolván, a CameraMX-féle kép jóval élesebb, és az apróbb részletek (például a szövegek, vagy kisebb körvonalak) sokkal jobban felismerhetőek, szerintem nem lesz olyan "agyontömörített" a képnek, ami az én szememben fontosabb, mint a zajszint, amit utólagosan úgyis lehet még javítgatni, ha feltétlenül szükséges.

Íme, itt is vannak a képek, az elsőt a gyári alkalmazással lőttem, észrevehetően zajmentes, azonban sajnos láthatóan életlenebb, elmosódottabb is, ami főleg észrevehető a telefon dobozának körvonalain, a szövegen, illetve a háttérben lévő tapéta apró szemcséinek körvonalán is.

Ez pedig már a második kép, amit a CameraMX segítségével fotóztam, mindenképp zajosabb az előzőnél, azonban ezért cserébe jóval élesebbé váltak az előbb említett dolgok a képen.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de számomra a második kép még az aránylag magas zajtartalom ellenére is kellemesebb a szememnek. Csak gondoltam megosztom a tapasztalataimat :)

(Kattinstatok jobbal a képre, majd nyissátok meg új lapon, úgy jobban látszik :D)

[ Szerkesztve ]

(#1747) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Ismerősömnek eltört az érintő a telefonján. Mennyire van egyben a kijelző és a digitizer? Érdemes megpróbálni a digitizert cserélni vagy esélytelen?

Huawei Mate 9

(#1748) [Prolixus] válasza #09972224 (#1746) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Kipróbálom majd én is, köszi a tippet. :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1749) gyulay62 válasza #09972224 (#1746) üzenetére


gyulay62
újonc

Köszönöm a segítséget, ma megvettem a telefont. Az első benyomás jó, néhány nap múlva bővebben!

(#1750) varjúdombi


varjúdombi
csendes tag

Pc-re dugva nem látom USB-tárhelyként. Egy fényképnézegető elindul, de ennyi. Van valakinek ötlete? Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.