Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) draco31 válasza Akane-chan (#1050) üzenetére


draco31
veterán

Tessék. Minden automata, semmi állítgatás.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1052) vaLAKI123


vaLAKI123
csendes tag

Még mindig a törésen lovagolva.
Milyen tokot ajánlanátok hozzá? Szilikon vagy valami lehajtósat?
Meg a lehajtós flip- flopból az univerzális hogy működik?
(Már az illesztés, mielőtt bevágná valaki hogy csak lehatod és kész.)

(#1053) atosan válasza vaLAKI123 (#1052) üzenetére


atosan
addikt

Én szilikont használok, nekem az elég, igaz még nem ejtettem le egyszer sem.

Maine coon

(#1054) Alonso


Alonso
csendes tag

Így, kb másfél hónap távlatából mondhatom, hogy egészen elégedett vagyok. Egy jó tanács! A facebook appot hanyagoljátok! Megölte a telefont, kifagyott stb. Most hogy letöröltem, ismét szuper minden.
Egyetlen negatívum számomra, hogy bár minden játék hibátlanul fut, a Minion Rush-al nem bír el a proci. Ezt leszámítva Best buy volt, nem bántam meg :)

(#1055) atosan válasza Alonso (#1054) üzenetére


atosan
addikt

A face app, még a magasabb kategóriát is képes kiütni.

Maine coon

(#1056) tonerz válasza vaLAKI123 (#1052) üzenetére


tonerz
aktív tag

Szilikon a telóra, fólia a pofijára.

Alonso

A facebook app úgy szar ahogy van, használd böngészőből kevésbé keseríti meg a mindennapjaid.
Játék szempontjából én a Heavy Gunnerrel vagyok így, indulás után kilép azonnal (pedig az egyik kedvencem) és nem tudom mi az oka, mert jóval vékonyabb hardveren is elfutott simán.

[ Szerkesztve ]

(#1057) richfuel


richfuel
csendes tag

Sziasztok,

Ennek a fórumnak a hatására vettem én is meg ezt a telefont.
Le vagyok nyűgözve, nagyon elégedett vagyok vele.
A kamera, igaz mesterséges fényben zajos, viszont nagyon gyors, pár tizedmásodpercenként lehet exponálni.

Volna néhány kérdésem, ami 1nap használat után nem egyértelmű, igaz nem mentem még bele mélyebben.

A hozzá adott USB töltőkábel, csak töltőkábel és nem adatkábel? PC-hez csatlakoztatva csak tölt, de nem kapcsolódik.
Egy másik adatkábellel csatlakoztatva a PC (win 8.1) tárhelyként nem látja a telefont. Az eszköszkezelőben megjelenik egy ismerelen Android eszköz. Ehhez kell valami driver?
Van rajta valamilyen file kezelő app, ezt sem találom elsőre?

Kösz,

(#1058) tonerz válasza richfuel (#1057) üzenetére


tonerz
aktív tag

Én win 7-el használom, amikor rádugtam telepített drivert, és a meghajtóknál megjelenik külső média eszközként VF-895 néven, ha jól emlékszem.
Ha TC-t használsz akkor kell plugin.
A hozzáadott kábel adat és töltő kábel is egyben.
File kezelő nincs rajta alapból, playből kapd le a file managert, TC stb. van jó pár :)

(#1059) draco31 válasza tonerz (#1058) üzenetére


draco31
veterán

A médiaalbum a gyári fájlkezelője, én azzal elvagyok, mindent tud ami nekem kell.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1060) djtörök válasza Alonso (#1054) üzenetére


djtörök
senior tag

Nálam nincs gond a Minion rush-al, néha 1-1 pillanatnyi akadáson kívül semmi.

(#1061) draco31


draco31
veterán

Megjött a kis mérőműszerem. A lassú töltés oka a gyenge kábel, ahogy már mondtam is. Hiába 1A-es a fej, csak fél A jön át a gyári kábelen.
Minőségi 2A-es kábellel ki jön a 0.8A töltés közben. Nem nagy a különbség így, de sok percben mérhető az összidő. De ezt 80% os akkuval mértem, üresen is megnézem majd, hogy hogyan alakulnak a számok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1062) djtörök válasza draco31 (#1061) üzenetére


djtörök
senior tag

Ezekszerint 5h lenne egy teljes feltöltés 0-ról? Fel sem tűnt még, mert éjszaka töltöm. Majd kipróbálom sony töltővel.

[ Szerkesztve ]

(#1063) draco31 válasza djtörök (#1062) üzenetére


draco31
veterán

Nem a töltőfej, az tudja ami rá van írva. A kábel a ludas. Én is éjszaka töltöm mindig, néha van csak, hogy napközben 10-20 percet töltöm.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1064) Alonso válasza tonerz (#1056) üzenetére


Alonso
csendes tag

Azóta megszabadultam a facebook apptól, és most már ismét gördülékeny minden, kivéve a játékot. Ezt az egyet. Amit te írtál nem próbáltam, de lévén hogy nagy minion fan vagyok, nekem ez nagy szívfájdalmam.

(#1065) Alonso válasza djtörök (#1060) üzenetére


Alonso
csendes tag

Nekem sajnos nincs olyan alkalom, hogy ne lagolna, vagy konkrétan szaggatna. Előfordult sajnos olyan is, hogy megakadt, és csak a ki be kapcs. segített. De ez egyszer volt. Töröm a fejem egy gyári visszaállításon, de olyan szépen belaktam a telefont, most kezdhetném elölről..

(#1066) draco31


draco31
veterán

Nektek szokott a kamera mellett néha világítan a távolság érzékelő? Párszor már észrevettem, ha kivettem a zsebemből.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1067) atosan válasza draco31 (#1066) üzenetére


atosan
addikt

Mintha közvetlen feloldás előtt, azt hittem káprázik a szemem.

Maine coon

(#1068) hugi0


hugi0
őstag

Sracok !

Hogy tudom az elmentett telefonszamokat lementeni PC-re ?

Elore is koszonom a segitseget !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#1069) King Julien válasza gyulavezir (#1015) üzenetére


King Julien
újonc

Sajnos én is folyamatosan tapasztalom a Bluetooth kihangositó használatakor a véletlen szerűen előjövő "robot" hangot. Pedig több kihangosítót is kipróbáltam, valamint a Bluetooth alkalmazásnál megcsináltam az adatok törlését, de semmi. :F Vajon mi lehet ez?

(#1070) atosan válasza hugi0 (#1068) üzenetére


atosan
addikt

Szia, Elvileg a telefonkönyvben exportálod sd-re, azt másolod pc-re, ha jól tudom ez egy csv fájl lesz. Nem próbáltam, de így kéne működni.

Maine coon

(#1071) draco31 válasza atosan (#1070) üzenetére


draco31
veterán

Így is lehet, vagy én néha erre a My Phone Explorert használom, ott sok mindent lehet csinálni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1072) gyu456


gyu456
tag

Kijött egy újabb Vodafone készülék ami a Smart Speed 6 (VF-795) nevet kapta. 4 magos Mediatek 6735M (4x1 GHz), 1GB RAM, 4,5 TFT kijelző, 8 GB ROM,5MP (720p) és 2MP (480p) kamera, kivehető akkumulátor és ami a lényeg még, 5.1 Lollipop rendszert kapott! Mint ha a Prime 6 telefont látnám, csak "gyengébb" tudásban.

Lehetséges hogy most már a Prime 6-ra is érkezőben van a frissítés!?

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1073) draco31 válasza gyu456 (#1072) üzenetére


draco31
veterán

Majd ha jelez a telefon, akkor lehet megmondani. Addig úgy sem tudnak értelmes választ adni szokás szerint.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1074) hugi0 válasza atosan (#1070) üzenetére


hugi0
őstag

Koszonom a segitseget !
SD-re masolas utan, betettem az uj teloba es importaltam.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#1075) mentoloshypo válasza gyu456 (#1072) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

És ez mitől Speed? :)
Szépen kiherélt Prime 6. De nyilván még olcsóbb kategóriában lesz

(#1076) draco31 válasza mentoloshypo (#1075) üzenetére


draco31
veterán

Jól cseng a neve, sokaknak ennyi is elég.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1077) Alonso


Alonso
csendes tag

Az updates - ben jött valami frissìtès, de nem tudom telepíteni, azt írja, hogy a telepítés sikertelen volt, próbálja újra. Ki be kapcsot követően is ezt írja. Mi lehet a baj?

(#1078) mentoloshypo válasza draco31 (#1076) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ebben van valami.

(#1079) atosan válasza Alonso (#1077) üzenetére


atosan
addikt

Nem csak valamelyik voda alkalmazás akarja magát frissíteni? Nekem le vannak tiltva/törölve, szoftverfrissítést nem kínál fel.

Maine coon

(#1080) Alonso válasza atosan (#1079) üzenetére


Alonso
csendes tag

Hát az update vernyákol, nem tudom mit akar. Mindenre volt frissítésem, mindent le is frissìtett csak magát az update -et nem akarja. Nem értem.

(#1081) atosan válasza Alonso (#1080) üzenetére


atosan
addikt

Az nem a Vodafon update lesz? Ha ez a neve, már nem emlékszem, tiltottam. Ha az, akkor annak semmi köze a telefon szoftver frissítéséhez.

Maine coon

(#1082) draco31 válasza atosan (#1081) üzenetére


draco31
veterán

Így van, az nálam is tiltva van, nem is jelez semmi frissítést.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1083) Grabovsky2


Grabovsky2
tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy kis segítségre..
Mégpedig a touch panel típusa kéne nekem ennek a telónak mivel a kicsi fiam akaratán kívül megtaposta az enyémet és az asszonyét is. Mind a kettő elrepedt. A szervizesek olyan árat mondtak nekem, hogy vehetnék két 0km-eset belőle..( a kettő telefonra)
Nézegettem a rendelős oldalakt, de típus jelzésre 0 találat. És a google sem a barátom.
Ha valaki tudna segíteni, hogy melyik Alcatel típus azonos ezzel azt, megköszönném! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1084) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Megjött a szilikon tok. 550ért hibátlan vétel. Pont olyan is. Picit, mintha fél számmal nagyobb lenne.
Szóval, ha valami ilyenben gondolkodtok, ennél többet semmiképpen ne adjatok érte!
Én szóltam!

(#1085) mentoloshypo válasza gyulavezir (#1084) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Honnan vásároltad? Én is gondolkodok rajta meg fólián is.

(#1086) gyulavezir válasza mentoloshypo (#1085) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Ott a link, csillagom!
:DD :DD :DD :DD

(#1087) mentoloshypo válasza gyulavezir (#1086) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Epic fail :W
Azért köszcsi drágám. ;)

(#1088) Grabovsky2


Grabovsky2
tag

Esetleg valaki?

(#1089) draco31 válasza Grabovsky2 (#1088) üzenetére


draco31
veterán

Talán a POP 2 (5) Premium. Augusztus 29.-e környékén volt téma, nem tudom végül meg lett-e rendelve annak aki mondta.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1090) !attis! válasza Grabovsky2 (#1088) üzenetére


!attis!
tag

Szia! Nekem is össze van törve az érintőpanelom sajnos:(. Én az Alcatel Pop 2 Premiumet néztem, hogy talán az jó lehet hozzá. 9.én rendeltem meg. Ha megjön írni fogom a fejleményeket. Én nagyon bízom benne:).

(#1091) Grabovsky2 válasza !attis! (#1090) üzenetére


Grabovsky2
tag

Köszi! Egy az egyben az. Meg is rendeltem....

(#1092) Sheld válasza Grabovsky2 (#1091) üzenetére


Sheld
senior tag

Ha komplett telefon kell, szóljatok, eladom az enyémet :D

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#1093) gyulavezir válasza mentoloshypo (#1087) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Ha megengedel egy baráti jótanácsot, akkor ne fóliát, hanem ezt a tempered glas nevű jóságot vedd rá!
Egyszerűbb felrakni és szerintem tovább is jó, mint egy fólia!

(#1094) mentoloshypo válasza gyulavezir (#1093) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Köszi, utána nézek.

(#1095) hugi0 válasza mentoloshypo (#1094) üzenetére


hugi0
őstag

Pff - ez nem semmi.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#1096) !attis! válasza Grabovsky2 (#1091) üzenetére


!attis!
tag

Remélem szerencsénk lesz :).

(#1097) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Rendelek az ebayról szilikon tokot és tempered glas kijelzővédőt, akit érdekel ma éjfélig jelezze!
2000JMF az ára a cuccnak, ha személyesen veszed át, ha azt szeretnéd, hogy elpostázzam Neked, akkor az +500JMF és akkor előre kell utalnod. Részleteket privátban.

(#1098) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Szemezgetek egy ilyen telóval, egy Prestigio 5453-at cserélnék le. Olvasgatom itt a többnyire jó véleményeket meg a tesztet. Érdeklődnék, hogy ennyi idő után előjött-e már valami gyermekbetegsége, ami nagyjából mindegyik darabra jellemző, vagy eddig nincs ilyen? A Prestigionak van ilyen, sajnos az akku merülését nem jól jelzi, és emiatt tud kellemetlen perceket okozni.

(#1099) draco31 válasza Voice24 (#1098) üzenetére


draco31
veterán

Én nem tudok semmiről.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1100) atosan válasza Voice24 (#1098) üzenetére


atosan
addikt

Haj, Szintén nem jött elő semmi. Nem jársz vala rosszul, főleg a Presti után.

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.