Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) gabor_01 válasza Sheld (#650) üzenetére


gabor_01
senior tag

Tipikus Lolli jelenség :((

(#652) Sheld válasza gabor_01 (#651) üzenetére


Sheld
senior tag

Lehet szidni a windows phoneokat, de azzal semmi probléma. Nem volt még. Megbántam már, hogy visszaváltottam droidra

[ Szerkesztve ]

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#653) trebór31 válasza gabor_01 (#651) üzenetére


trebór31
csendes tag

Ram ügyben még nem volt gondom az elmúlt pár napban pedig jó pár progi rajta van gyárin kívül, mindig van 300-400 mb szabad memória

(#654) atosan válasza Sheld (#650) üzenetére


atosan
addikt

Akkor ott valami nem kerek. Két hete nyüstölöm, lassulás nincs, újraindulás nincs, ram 250-350 között mozog, tárhely még 2 giga szabad 39 app van telepítve, megszámoltam, kijelzőidő 5-6 óra között mozog.

Maine coon

(#655) trebór31


trebór31
csendes tag

Futáshoz karpántot tud valaki ajánlani? Vagy specifikusan ehhez a készülékhez vagy 5 coloshoz (bár egy helye néztem és ott pont felül nem középen volt hely a jack csatlakozónak hanem 2 oldalt felül és amiatt nem lett jó).

(#656) atosan válasza Sheld (#650) üzenetére


atosan
addikt

Visszatérve, 14 mega szabad tárhelynél már nem használható a telefon, alapvető műveletekre sem elég.

Maine coon

(#657) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Kicsivel gyengébb fényviszonyok között kifejezetten ronda képeket készít a telefon.
Oké, hogy nem vagyok fotóművész meg a telefont se erre találták ki, de 2015-ben ne legyen már ennyire zajos egy például szobában készült kép.
Igaz, gyorsan hozzáteszem, hogy barátnőm öccsének Iphone 6-ja (64 GB) sem készít szebbet.

(#658) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Rootolta már valaki ezt a típust?
Ha igen,jól sikerült?

Lenne még egy kérdésem, lent a jobb oldali érintő gomb nekem nem világít rendesen ez igy működik vagy hibás a telefon?

(#659) mentoloshypo válasza gyuri2008 (#658) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem rendes alatt azt érted, hogy gyengébben vagy erősebben világít mint a másik kettő?
Nálam ugyanúgy világít mindhárom, lehet, hogy nálad gond van.

(#660) atosan válasza gyuri2008 (#658) üzenetére


atosan
addikt

Egy cseh oldalon olvastam, hogy Kingroottal sikerült, de bővebben nem taglalták, hogy jól működik e. Érintőgombok nálam is egyformán világíttanak.
Közben utána néztem, az egyik tagnak rootolva van Kingroottal és nincs gondja, természetesen felelősséget nem vállalok.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#661) gyuri2008 válasza mentoloshypo (#659) üzenetére


gyuri2008
veterán

Gyengébben világít.
Van erre a telefonra olyan kamera app,ami a külső sd kártyára menti a képeket?

(#662) gyuri2008 válasza atosan (#660) üzenetére


gyuri2008
veterán

Melyik az a fórumtárs?

(#663) atosan válasza gyuri2008 (#662) üzenetére


atosan
addikt

Nem it, írtam, hogy egy cseh fórumban, ebből kiindulva.

Maine coon

(#664) gyuri2008 válasza atosan (#663) üzenetére


gyuri2008
veterán

Sikerült a root :C

(#665) atosan válasza gyuri2008 (#664) üzenetére


atosan
addikt

Majd írj tapasztalatot, hogy mwnnyire stabil, nincsenek e anomáliák, furcsaságok.

Maine coon

(#666) gyuri2008 válasza atosan (#665) üzenetére


gyuri2008
veterán

Eddig nincs.
Talán gyorsabb lett
Felraktam a seeder appot,ami megszünteti a micro laggokat.
A nova launchert használom.
Azt is kipróbáltam,hogy recowery-be csináltam egy full wipe visszaállítást,és eltűnt a root.
Még egy jó cwm,vagy twrp kellene és akkor szuper lenne.
Ennyi egyenlőre.
Lehet,hogy holnap vissza viszem 72 órás cserébe, ugyanis nagyon gyenge a jobb oldali érintő gomb.

[ Szerkesztve ]

(#667) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Screenshot-ot hogyan lehet készíteni?

(#668) atosan válasza gyuri2008 (#666) üzenetére


atosan
addikt

Faxa, ezek szerint eltüntethető a root :D Ennél melyik kombinációval jön elő a gyári recovery?
Ha még 72 órában benne vagy, egy próbát megér.
Screenshot: handerő le+bekapcs gomb

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#669) gyuri2008 válasza atosan (#668) üzenetére


gyuri2008
veterán

Hangerő fel+bekapcsoló gomb a recowery-be.

(#670) draco31 válasza gyuri2008 (#669) üzenetére


draco31
veterán

Hangerő LE és a bekapcsóló gomb egyszerre ott ahol a képet akarod csinálni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#671) atosan válasza gyuri2008 (#669) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :)

Maine coon

(#672) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Valamiért nem működik az automata fényerő.
A sötétben kiégeti a szemem, manuálisan be tudom állítani, hogy ne legyen túl sok fényerő.
Mi lenne a gond?
draco31 Köszi

[ Szerkesztve ]

(#673) atosan válasza gyuri2008 (#672) üzenetére


atosan
addikt

Tettél fel valami root progit a supersun kívül?

Maine coon

(#674) gyuri2008 válasza atosan (#673) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ami a fényerővel kapcsolatos semmit.
Lehet,hogy hardveres a gond,mint a érintő gomb világítás is.

[ Szerkesztve ]

(#675) gyuri2008 válasza atosan (#668) üzenetére


gyuri2008
veterán

Kicserélték szó nélkül.
Ma reggelre megszünt az érintő gomb világítás.
Sajnos a fényérzékelő sem volt jó.
Egyenlőre marad a gyári állapot.

(#676) atosan


atosan
addikt

Hm, mik vannak. A beállíttások/alkalmazások/futó alkalmazásoknál a jobb felső sarokban van a menüpont (három kis pöttyöcske), na ott lehet kiválasztani a preferált telepíttési helyet (belső tároló, külső tároló, rendszer döntse el), ami szerintem minden esetre szól, playről, sd-ről stb.

Maine coon

(#677) mentoloshypo válasza atosan (#676) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Miért jó nekem hogy a rendszer döntse el? Amikor ide vagy oda szánom a tartalmakat.

(#678) atosan válasza mentoloshypo (#677) üzenetére


atosan
addikt

Az csak egy választási lehetőség, de szerintem e widgetek végett, ha egy appnak van widgetje, de lehet az sd-re telepítteni, a widgetet nem tudod használni.

Maine coon

(#679) Prérikakukk


Prérikakukk
újonc

Sziasztok! Vettem ma a telomhoz egy 64 GB Samsung micoSd kártyát, de a telefon nem ismeri fel. Próbáltam gépen adapterrel formázni, de azután se működik a teloban. Van esetleg valamilyen ötletetek a dologra? köszi előre is!

(#680) draco31 válasza Prérikakukk (#679) üzenetére


draco31
veterán

Fat32-re formáztad? Esetleg telefon újraindítás?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#681) trebór31 válasza atosan (#676) üzenetére


trebór31
csendes tag

Játékot mikor sd-ről raktam és sd-re akartam ugyanúgy készülékre rakta sajnos... sőt úgy kezdte letölteni a cuccokat, hogy az OBB mappába beraktam az oda illő kiegészítő fájlt de első indításnál elkezdte letölteni ugyanazt a készülékre mintha nem látná az sd-n hogy már ott van...

Hogy van akkor ez a OBB mappába az oda illő fájl és aztán apk elindítása sd-ről, így kb 1 1,5 gb -s játék meg 2-3 kisebb meg a többi program aztán alig marad hely a készüléken. (Átrakásnál meg ahogy írtam kb semmit se rak át sd-re a játék tartalmából)

(#682) atosan válasza trebór31 (#681) üzenetére


atosan
addikt

Passzolok, akkora alkalmazásom nincs, max Angryvel játszom. Már lassan nem tom mi van :(

Maine coon

(#683) lynty


lynty
tag

Sziasztok tulajok!
Az enyém sima használat, böngészés, mellett nagyon melegszik a kamera lencse környékén. Kb 50-60fokos, szinte éget...tegnap vettem, ha másnak nincs ilyen gondja, visszaviszem...

(#684) draco31 válasza lynty (#683) üzenetére


draco31
veterán

Nem szeretik az ilyen meleg időt ezek az okosok. Én ha csak előkapom a zsebemből, 45-50 fokos. De az összes ismerősömnek is más mobilok.
Megsülni nem fog, ha nagyon felmelegszik, akkor kikapcsol. Talán 74 fokot is mértem már az Aida64 - el.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#685) lynty válasza draco31 (#684) üzenetére


lynty
tag

Csak azért kérdezem, mert olvastam pár leírást, amiben a tulaj szerint nem melegszik, tehát csak tudni szeretném, hoga b vagy f...

(#686) gyuri2008 válasza lynty (#683) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem tegnap folyamatosan ment az alfred (ip.camera)és nem ment 37 fok fölé.
Közben folyamatosan töltöttem a telefont.
Ez hoga b vagy f...mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#687) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Nekem eddig ez volt a legmelegebb, amit mértem:

[ Szerkesztve ]

(#688) draco31 válasza lynty (#685) üzenetére


draco31
veterán

Most 40 fok környéken van nekem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#689) atosan válasza lynty (#683) üzenetére


atosan
addikt

Az enyém most ilyen, ami melegedést érezni, szerintem inkább a szenzorok, nem az akksi, de pl az LG F60 ugyan ilyen soc-cal is ennyire meleg.
Ja, most kaptam elő, de böngészés, nessenger, viber együttes használatával melegebb szokott lenni, de nem zavaróan.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#690) atosan válasza atosan (#689) üzenetére


atosan
addikt

Most hogy 20 perce kint vagyok, vagyis a buszon, csak böngészéssel az aksi mindjárt 40 fokos, többi meg majd 60, ez szerintem normális.

Maine coon

(#691) gyulavezir válasza gyulavezir (#687) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Fákk, na ITT látható.
:))

(#692) draco31 válasza gyulavezir (#691) üzenetére


draco31
veterán

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#693) lynty válasza gyuri2008 (#686) üzenetére


lynty
tag

"Hogy bug vagy feature" bocs de nem tudtam rendesen írni mert égette a kezem a készülék;)

(#694) lynty válasza draco31 (#692) üzenetére


lynty
tag

Ez nem normális...

(#695) draco31 válasza lynty (#694) üzenetére


draco31
veterán

Kint a napon 40 fokban? Dehogy nem. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#696) lynty válasza draco31 (#695) üzenetére


lynty
tag

Nem az, hanem az enyém (vajon miért nem tudom feltölteni a screenshotot?)
74 fokos szenzorok, 44fokos akku bent árnyékban, rövid böngészést követően

(#697) draco31 válasza lynty (#696) üzenetére


draco31
veterán

png-be menti a screenshotot, azt nem nagyon kedveli ez az oldal, nekem is jpg-re kellett állítani a feltöltésnél.
Majd terhelem bent is, és megnézem mit produkál.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#698) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Vannak a telefon különböző pontjain hőmérséklet - szenzorok? Hmmm...

(#699) atosan válasza gyulavezir (#698) üzenetére


atosan
addikt

Szerintem nincs. Vagy talán még is, hogy tűlhevülésnél ezt azt amazt korlátozzon?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#700) draco31 válasza atosan (#699) üzenetére


draco31
veterán

Haverom Samsungja a szélvédőn egyszer már kiírta, hogy túlhevült akku, töltés nem lehetséges, meg talán ki is kapcsolt. Melege lett a szélvédőn a tartóban ebben a hidegben. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.