Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) embike10


embike10
csendes tag

Sziasztok! Nektek nem jelzett véletlen hogy új frissítés érhető el a telefonra? Én megnéztem nekem azt írja, hogy naprakész, bár nem is az eredeti rom van rajta.. :F

[link]
Itt vannak az újítások, ha valakinek jelezne. :)

(#1852) draco31 válasza embike10 (#1851) üzenetére


draco31
veterán

Rákerestem, még nem találja, gondolom majd pár nap múlva ér el hozzánk.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1853) Konyika válasza embike10 (#1851) üzenetére


Konyika
senior tag

Nálam sem jelez. Maradt a 130fun1.

Pedig jó lenne egy 6.0. De egy 5.1 is :) No de mind1 most is jól müködik. Jobb egy stabil régebbi verzió mint egy rossz de ujabb.

(#1854) [Prolixus] válasza Konyika (#1853) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Egyik sem lesz. 5.0.2-höz jön frissítés csak, elvileg.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1855) Konyika válasza [Prolixus] (#1854) üzenetére


Konyika
senior tag

Nem is számítok rá. Csak jó lenne :)

Bár nem biztos, hogy előrelépés egy ujabb android verzió, van hogy visszalépés. Egyre több a tiltás az ujabbakban. A tabletemen még 4.1 van mini pc-men 4.4. Lenne rá frissebb droid.........? de minek ha rosszabb. :(

(#1856) [Prolixus] válasza Konyika (#1855) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Egyértelmű visszalépés azért sosincs szerintem. Van hogy eltűnik pár funkció, de jönnek újak is. A mérleg nyelvének a pozitív irányba kell dőlnie, különben nem lenne meg az újabb->jobb rendszer vonzereje, ami miatt sokan cserélnek telefont 1-2 év után, hiába rendesen működik az aktuális.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1857) zlatan92 válasza Devil84 (#1849) üzenetére


zlatan92
csendes tag

Nem szeretnél hozzá tokot vagy edzett üveg kijelzővédőt? :DDD

(#1858) Devil84 válasza zlatan92 (#1857) üzenetére


Devil84
tag

Milyenek? Mennyiért? :DD

Neuroanatómiai károsodás zavarja a retikuláris aktiválási rendszeremet :)

(#1859) zlatan92 válasza Devil84 (#1858) üzenetére


zlatan92
csendes tag

Küldtem egy privát üzenetet.

(#1860) janeszgol


janeszgol
félisten

Itt egy videó. Smart Prime 7 és a Smart first 7 van rajta. Utóbbi érthetetlenül 3.5 colos, holott a First 6 az 4 colos volt.

A Prime 7-rő olvastam három tesztet. Összességében közepesre értékelték. Egy dolgot mindhárom teszt említett (gyenge az SoC), illetve az egyik teszt még azt, hogy a kijelző nem elég reszponzív. Ezt a videóban nem vettem észre, de fene tudja.

Amúgy helyén való és árban ha jól láttam, detto Prime 6. Én kihagyom a 7-et. :)

[ Szerkesztve ]

(#1861) gyu456


gyu456
tag

Vodafone Smart 7 család

Vodafone Smart Pro 7

Ujjlenyomat-olvasó
5,5 QHD (2560 x 1440) AMOLED kijelző (Corning Gorilla Glass 3 védelemmel)
3 GB RAM (LPDDR3)
16 + 8 MP (előlapi vakuval) kamera (4K 2160p @ 30fps felvétel, elő és hátlapi)
Snapdragon 652 (8 mag)
Adreno 520
32 GB ROM + SD 128 GB-ig
Qualcomm Quick Charge 3.0
3000 mAh
Cat6 LTE/4.5G 300 Mbps
OS 6.0.1

Vodafone Smart Ultra 7

5,5 Full HD (1920 x 1080) IPS kijelző
2 GB RAM (LPDDR3)
13 + 5 MP (előlapi vakuval) (1080p 60fps felvétel)
MediaTek Helio P10 (8 mag)
Mali-T860 MP2
16 GB ROM + SD 128 GB-ig
Quick Charge 2.0
2960 mAH
Cat4 LTE/4.5G 150 Mbps
OS 6.0.1
(érdekesség ként Home gombot is kapott mint a Samsung, de nincs ujjlenyomat-olvasó benne)

Vodafone Smart Style 7

5 HD (1280 x 720) IPS kijelző
1 GB RAM
8 + 5 MP (nincs előlapi vaku) (720p 30fps)
Snapdragon 210 (4 mag)
Adreno 304
8 GB ROM + SD 128 GB-ig
Qualcomm Quick Charge 1.0
2540 mAh
Cat4 LTE/4.5G 150 Mbps
OS 6.0.1

Vodafone Smart Prime 7

5 HD (1280 x 720) IPS kijelző
1 GB RAM,
8 + 5 MP (nincs előlapi vaku) (1080p 30fps)
Snapdragon 210 (4 mag)
Adreno 304
8 GB ROM + SD 128 GB-ig
2540 mAh
Cat4 LTE/4.5G 150 Mbps
OS 6.0.1

Vodafone Smart First 7

3.5 TFT (320 x 480) TN kijelző
512 MB RAM
2 MP (nincs vaku) (720p 30fps)
Spreadtrum (4 mag)
Mali-400MP2
4 GB ROM + SD 64 GB-ig
1400 mAh
3G
OS 5.1

Vodafons Smart Prime Tab 7

10.1 Full HD (1920×1200) IPS kijelző
2 GB RAM
1.2 GHz 8-magos processzor (erről nincs adat, de feltételezhető hogy ebbe is a MediaTek Helio P10 került)
5 + 2 MP (nincs vakú) (720p vagy 1080p) erről nincs adat
16 GB ROM + SD 64 GB-ig
5830 mAh
Cat4 LTE/4.5G 150 Mbps
OS 6.0.1

Vajon a Prime 7-en kívül melyiket fogják itthon forgalmazni még? :)

[ Szerkesztve ]

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1862) gyu456


gyu456
tag

Vodafone Smart Pro 7-ben nem Andreo 520 hanem 510 van benne!!!

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1863) Móci


Móci
addikt

Másnál nem megy el a térerő, ha bekapcsolja a wifit? Nekem néha csinálja, s mivel nem most kezdte, így le tudom írni, hogy ez probléma, s nem valami véletlen dolog.
Amúgy is tetűlassan csatlakozik, de hogy még ez is... Újraindítgatom a telefont, de a rendszer sokszor csapnivalóan lassú, nehezen válaszol. Vagy az új appok vackok (fb messenger, chrome, gmail), vagy tudja a fene.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1864) Sheen574 válasza Móci (#1863) üzenetére


Sheen574
csendes tag

Nekem folyamatosan be van kapcsolva a wifi, villámgyorsan csatlakozik mindenhol, a térerő sem megy el miatta.

Kettő problémám volt eddig a telefonnal összesen, a bluetooth-ról már írtam. A másik az aksi, azzal megszívtam, két nap alatt töltött fel fullra, ment is a szervizbe. (A szerviz megkarcolt kijelzővel adta vissza amit átvételkor nem vettem észre - ezt is megszívtam). Egyébként korrekt készülék, az OTG-t hiányolom belőle egyedül.

Ja az fb messengert azt irtsd ki a telefonból ha kell tűzzel vassal, felejtsd el még a nevét is annak a programnak, minden telefonon csak problémákat okozott, piszkosul be is lassult minden többek között miatta. Szükségtelen app. Az üzeneteket tökéletesen jelzi a facebook lite is és az nem kavar bele semmibe.

[ Szerkesztve ]

(#1865) draco31 válasza Móci (#1863) üzenetére


draco31
veterán

Nálam néha elmegy a térerő, de nem a wifi miatt. Nekem mobilnet wifi állandóan be van kapcsolva. Mostanában kezdték itt a 4G-t csinálni, és pont a határán vagyok, néha besokall már a 4G-EDGE váltogatás miatt, de akkor repülő mód, és vissza, már újra rendben minden.
Amióta szervizből új alaplappal visszakaptam, azóta van olyan, hogy ha hívnak, csak annyit érzékelek, hogy rezegni kezd, de nem csörög, nem jön a kép, hogy felvehessem. Ki kell lépjek a játékból, és visszahívni, ha sikerül. Mert sokszor azt kapom vissza, hogy hívásindítás sikertelen, és meg is szakad, de közben kicsörög a másik oldal. Ekkor aztán megint repülő mód és vissza, akkor már tudok telefonálni ismét.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1866) Móci válasza Sheen574 (#1864) üzenetére


Móci
addikt

Kipróbálom ma a fb lite appot, remélem kicsit jobb lesz az üzenet kezelés... Gondoltam már rá régebben is, meg kellett volna lépni.

draco31: mobilnet nincs, csak wifin csatlakozik a telefon. Ma reggel elment a térerő, kíváncsiságból nem piszkáltam, majd fél órán keresztül nem jött vissza. Lehet a voda mókolt valamit.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1867) Sheen574 válasza Móci (#1866) üzenetére


Sheen574
csendes tag

Nem az üzenetkezelés lesz jobb, a lite elég fapados de a célnak megfelel (gyors üzenetváltások, új üzenetek jelzése), viszont nem hal be tőle semmi más. fb messenger nekem olyanokat művelt hogy a hajam téptem, néha működött, néha a tárcsázót is olyan lassan tudtam megnyitni hogy azt hittem lefagyott a teló. Egyébként minden oldalon az eltávolítását javasolják a messengernek, az indokolatlanul nagy rendszer lassítása miatt.

(#1868) draco31 válasza Sheen574 (#1867) üzenetére


draco31
veterán

Most nézem, 140 megát foglal csak a messenger. De hogy minek ekkora? Én a sima fb progit szoktam javasolni, hogy azt irtsa mindenki a mobiljáról, és helyette a lite-ot használja.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1869) Móci válasza Sheen574 (#1867) üzenetére


Móci
addikt

Gyorsaságra értettem. Délután ha wifi közelben leszek, kipróbálom az appot, a messengert meg lezúzom. Aztán kiderül, tényleg ő volt-e a főbűnös, vagy van más is...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1870) ijani


ijani
újonc

Sziasztok!
Nekem olyan problémám van, hogy a Vodafone Smart Prime 6 készülékemben tönkrement a mikrofon. Garanciában nem cserélték ki. Esetleg nem tudja valaki, hogy honnan tudnék rendelni bele, vagy nincs valakinek törött készüléke amiből megvehetném?

[ Szerkesztve ]

(#1871) draco31 válasza ijani (#1870) üzenetére


draco31
veterán

Mi az, hogy nem cserélik garanciában?? Ahhoz cserélned kell a fél panelt, meg attól függ, hogy melyik ment ki, ha a felső is, akkor teljes alaplap csere, ha csak az alsó, akkor azon van a rezgő meg az antennák.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1872) atthany válasza ijani (#1870) üzenetére


atthany
aktív tag

Jani, légy Jani! :)
kérd a panaszkönyvet, figyeld meg, azonnal kicserélik!

(#1873) gyu456 válasza atthany (#1872) üzenetére


gyu456
tag

Vagy a fogyasztásvédelmet :)

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1874) viktor198309


viktor198309
újonc

Elérhető az új frissítés: 5.0.2/240FUN1

(#1875) draco31 válasza viktor198309 (#1874) üzenetére


draco31
veterán

400 megaaaaa. Töltöm is, és rakom is felfelé.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1876) Móci válasza viktor198309 (#1874) üzenetére


Móci
addikt

Lehet tudni, hogy mit javít, esetleg milyen előnyei vannak? Este én is feldobom.

A facebook messenger és a chrome leirtása óta kicsit jobb lett a telefon, bár a wifi néha elég sokat gondolkodik.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1877) Sheen574 válasza Móci (#1876) üzenetére


Sheen574
csendes tag

Feltettem az imént de még nem látok semmi változást. Reméltem hogy enged beállítani innentől külön háttérképet a kezdőképernyőre és a lezártra is, de nem. Azt meg lehet oldani valahogy?

(#1878) draco31 válasza Móci (#1876) üzenetére


draco31
veterán

Ezt linkelték korábban.
Bootloadert zárja ha jól értem, meg a Google biztonsági frissítésit tartalmazza 2016.03.01-ig kiadottakat, illetve 4G hanghívást, meg hibajavítások.
Nekem mindjárt kész is a telepítés, már az alkalmazásokat optimalizálja, ami a telepítés vége. Jó 30 percet elmolyol a telepítéssel egyébként.
Miután bekapcsolt, 10 perc múlva kikapcsoltam, hogy tisztán induljon, és sokkal gyorsabban kapcsol be.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1879) Krapulax76 válasza ijani (#1870) üzenetére


Krapulax76
tag

Nekem szintén rossz lett a mikrofon, visszavittem, szó nélkül kicserélték.

iPhone 15 Pro Max

(#1880) Devil84


Devil84
tag

Sziasztok, van valakinek Prime 7-ese? Nekem már felajánlott egy újabb software változatot és kíváncsi lennék mi változott...

Neuroanatómiai károsodás zavarja a retikuláris aktiválási rendszeremet :)

(#1881) Sylar1666


Sylar1666
csendes tag

Sziasztok! 2-3 napja használom a készüléket, minden funkciója működik, amiket szerettem volna, de nekem valahogy nem kielégítő a teljesítménye. A facebook messenger maga volt a pokol, most leszedtem és így valóban javult egy picit a helyzet, de nekem az az érzésem, mintha minden programot kétszer meggondolna a telefon, hogy megnyissa-e vagy sem. Valami teljesítmény-tipp, ötlet, más launcher használata? Azért egy Snapdragon 410-nek az ilyen alapvető dolgokat el kéne bírnia, nem? :)

(#1882) draco31 válasza Sylar1666 (#1881) üzenetére


draco31
veterán

Én novát használok, meg sok google program tiltva, de így is gondolkozik néha, de lassan 1 éves már nálam, megszoktam már.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1883) Sheen574 válasza Sylar1666 (#1881) üzenetére


Sheen574
csendes tag

Nekem ADW Launcher EX van fent, de nem hiszem hogy ezen múlna. Teljesen korrektül megnyitogat mindent. Bár a facebookot alig használom, a lite jelzi ha írnak, ennyi, eszembe se jutna feltenni a telefonra messengert vagy bármi effélét.

(#1884) Commodus


Commodus
újonc

Sziasztok!

Egy éve használom a telefont, eddig soha semmi gondom nem volt vele.

Most lefutott rajta a 240FUN1 frissítés, azóta nem játszik le videót semmilyen böngészőn. Azt írja frissítsem az ablakot. Ja, a videó hangját elindítja, a képet nem. Chrome, CM Browser, Opera van fent, mindegyikkel ugyanez. Már letakarítottam és újraraktam őket, de nem használt.

Valami ötlet?

(#1885) Praxtor


Praxtor
csendes újonc

Sziasztok! Azt kérdezném, hogy a 3 gombos headseteknél nektek működnek-e a hangerő szabályozó gombok? Páll Dávid

[ Szerkesztve ]

(#1886) Melorin válasza Praxtor (#1885) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem nem igazán. Én azt hittem ez a füles hibája.

(#1887) Praxtor válasza Melorin (#1886) üzenetére


Praxtor
csendes újonc

Én 2 fülessel próbáltam, de mindkettőnél jelen volt ez a probléma

(#1888) draco31 válasza Praxtor (#1885) üzenetére


draco31
veterán

Nekem Piston fülesem van, azzal sem mennem a hangerő gombok. Power AMP-ben viszont lehet állítgatni, hogy hány gombnyomásra mit csináljon.

Commodus
Akkor majdnem egy idősek a mobiljaink. Nekem nemrég volt alaplap csere, utána jött a frissítés, azóta vannak nálam is néha furcsa dolgok, de betudom az árkategóriának.
A Te konkrét hibád viszont nálam nem áll fent, ma is néztem a Chrome-ban videót.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1889) RiJu


RiJu
újonc

Sziasztok,
Lehet tudni valamit erről az új frissítésről? Előnyök netán hátrányok?
Köszönöm

(#1890) draco31 válasza RiJu (#1889) üzenetére


draco31
veterán

Én nem nagyon vettem észre változást.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1891) Endorit válasza RiJu (#1889) üzenetére


Endorit
csendes tag

Én pár apróbb változást észrevettem:
- a telefon akksija valamivel jobban bírja
- 15% és az alatt már nem ugrik fel a "Telefon akkumlátora x%-on van" üzenet
- gyorsabb lett a rendszer, könnyebben vált az alkalmazások között

Így hirtelen ennyi

Nikon D5600 @jasonparkphotography

(#1892) Sheen574 válasza RiJu (#1889) üzenetére


Sheen574
csendes tag

Amennyiben zárt lett a bootloader, gond lesz a root és a twrp ha valakinek esetleg ez fontos.

[ Szerkesztve ]

(#1893) Móci válasza Endorit (#1891) üzenetére


Móci
addikt

Egy kicsit nekem is gyorsabb lett, a wifi is egy fokkal jobb, plusz kiírja már, hogy nincs netkapcsolat, s nem tud automatán csatlakozni a hálózathoz.

A CM Browser és a Facebook Lite kombó is segített a sebességen, bár még van, hogy néha akad, különösen az utóbbinál, amikor görgetnék az üzenetek között. De ez van, nem csúcskategóriában nyomulunk.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1894) [Prolixus] válasza Móci (#1893) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Viszont a frissítés óta sikeresen bekrepált a Poweramp nekem. Pontosabban gyanúsan akkortájt történt ez, amikor frissítve lett az oprendszer, plusz az alkalmazás review szekcióját sem árasztották el a panaszáradatok. Szal úgymond a hiba szerintem nálam van. Használ valaki még ilyen zenelejátszót?

Szerk: Bocsánat Móci, ez nem válasz akart lenni, hanem sima új hsz.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1895) Sheen574 válasza [Prolixus] (#1894) üzenetére


Sheen574
csendes tag

Nálam az MX Player Pro a frissítés óta csak az SW dekódert engedélyezi, már se a HW se a HW+ dekóder nem működik.

(#1896) draco31 válasza [Prolixus] (#1894) üzenetére


draco31
veterán

Használom, pár éve megvettem, nálam semmi gond vele.
Az MX Playert meg VLC-re cseréltem pár hónapja.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1897) [Prolixus] válasza draco31 (#1896) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na az fasza. Akkor tanácstalan vagyok. :F

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1898) draco31 válasza [Prolixus] (#1897) üzenetére


draco31
veterán

Telepítsd újra, vagy csinálj neki egy adattörlést, hátha.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1899) Sheen574


Sheen574
csendes tag

Azért MX player vagy VLC ide vagy oda, a hardveres dekódolást miért ütötte ki az új frissítés?

(#1900) [Prolixus] válasza draco31 (#1898) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Megoldotta, köszi a tippet. Igazából szégyellem is magam, hogy ez eszembe sem jutott. :B

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.