Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) atosan válasza kreg (#1300) üzenetére


atosan
addikt

Hangerő fel + bekapcs gomb együttesen nyomni, míg nem jön be a gyári recovery, ott van valami olyasmi, hogy power off vagy power down ha jól emlékszem, azzal kikapcsolod.

Maine coon

(#1302) kreg válasza atosan (#1301) üzenetére


kreg
tag

Tényleg,köszi,nem néztem meg elég alaposan elötte.Ki is kapcsoltam,tehát van egy téglám,kérdés ha a vodához megyek,mit fognak reagálni rá.

(#1303) draco31


draco31
veterán

Nekem is gond nélkül frissült, nem volt root.
Amúgy ennél mire kell root? Mindet rootoltam eddig, ami telefonom volt, de ennél nem érzem, hogy kellene.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1304) kreg válasza draco31 (#1303) üzenetére


kreg
tag

Én spec a Titanium Backup nevü progi kedvéért csináltam

(#1305) Melorin válasza kreg (#1300) üzenetére


Melorin
addikt

A power down-t kiválasztod a recoveryben.
szerk. Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#1306) gyu456 válasza kreg (#1300) üzenetére


gyu456
tag

Ahogy olvasom be kell lépni a Recoverybe és ott kell kikapcsolni a telefont és úgy rákötni a telót gépre...

1. Csomagold ki a zipet
2. Telepítsd a drivert C:\Program Files (x86) \ SUGAR QCT_SP \ usb_driver \ InstallDriver \ DriverInstaller.ex e (rendszergazdaként)
3. Recoverybe mod (VOL UP + POWER) válaszd a Power Down + csatlakoztasd az USB kábelt
4. Ezt kell hogy lássad az eszközkezelőben
5. Futtasd a C:\Program Files (x86) \ SUGAR QCT_SP\tool\SUGAR QCT_SP.exe (rendszergazdaként)
6. Rámész az OK gombra bejelentkezel megint OK hogy lássad a főképet
7. Kiválasztod a VF-895N
8. Kattints a frissítésre (Válaszd az IGENT ha ROOT-ott érzékel)
9. Várni kell az első indításra
10. Kész

Ez egy nyers fordítás, de szerintem érthető hogy mit hogyan kell csinálni és egyáltalán nem bonyolult.

[ Szerkesztve ]

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1307) kreg válasza gyu456 (#1306) üzenetére


kreg
tag

Köszi a segitséget,valószinüleg teszek vele egy próbát.

(#1308) gyu456 válasza kreg (#1307) üzenetére


gyu456
tag

Várom, várjuk a végeredményt (képekkel is) :)

Mindjárt fel töltöm MEGA-ra hogy hamarabb lejöjjön. De addig arról a Linkről szed(jétek) amig nem adom a a másikat. :)

[ Szerkesztve ]

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1309) djtörök


djtörök
senior tag

Kíváncsi vagyok mi történik, ha frissítés után próbáljuk rootolni...

(#1310) kreg válasza gyu456 (#1308) üzenetére


kreg
tag

Töltöm,de rohadt lassan jön le.

(#1311) kreg


kreg
tag

Letöltöttem,el is inditottam a dolgot,de most 26%-on áll már egy ideje.Kiváncsian várom meddig ill. mi fog történni.Meddig tart ez vajon normális esetben? :(((

[ Szerkesztve ]

(#1312) gyu456


gyu456
tag

Itt van a STOCK ROM [120FKN1] hogy gyorsabban jöjjön le. :)

[ Szerkesztve ]

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1313) Akane-chan


Akane-chan
újonc

Sziasztok~ Kicsit noob kérdés, de ha frissítem a rendszert rajta, akkor elvesznek az alkalmazások adati?

(#1314) kreg


kreg
tag

Na szóval.Este 11-kor 47%-nál hibát jelzett és leállt a telepitési folyamat,utána meg ha jól láttam kezdte volna elölről de ahhoz már nem volt türelmem.Mivel idöm se nagyon van ezzel vacakolni,holnap megy a teló a vodához,hozzák rendbe amit elcsesztek a csodálatos frissitésükkel (ha az alcatel a hunyó akkor ök,nekem 8...)

(#1315) gyulavezir válasza Akane-chan (#1313) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Én eddig úgy vettem ki a történésekből, hogy ha korábban nem b@sztattad a telefonod oprendszerét (vagy akárhogy is nevezik ezt a tudósok) akkor a frissítés 99%,hogy gond nélkül le fog futni. Nem veszik el semmi adatod (bár előtte nyomatékosan megkér, hogy csinálj egy biztonsági mentést) és nagyjából 10 percnyi molyolás után megy tovább minden, mint korábban.
Nem tudom, van-e most itt olyasvalaki, akinek a gyári ROM ellenére pusztult el a telefonja.
Korábban, amikor még N8am volt, akkor a ROM cseréje során (mert ott sokkal kiforrottabb és tényleg korszerűbb volt, amit utólag csináltak) szóltak, hogy ezek után, ha esetleg jönne valami frissítés, eszünkbe ne jusson felrakni, hiszen nem lesz kompatibilis. Valószínűleg itt is az áll fent és most, aki korábban ügyeskedett, az most szopóágon van...

(#1316) atosan válasza kreg (#1314) üzenetére


atosan
addikt

Nekem ma lement 46 perc alatt az egész. Az első szakaszban volt olyasmi, hogy a pc-n az illesztőszoftvert újra telepítette, mikor kész volt, a flesselő progi átváltott com6-ra, onnantól simán ment. 120fun1

Maine coon

(#1317) gyu456


gyu456
tag

Nekem is fel ment hiba nélkül (21:21 perc) és újra teljes értékű STOCK ROM van fent :)

Itt van újra a STOCK ROM az előző link nem jó!

[ Szerkesztve ]

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1318) Melorin


Melorin
addikt

Úgy néz ki akkor, hogy várhattam volna a vodához beadással...

(#1319) atosan


atosan
addikt

Akku százalék kijelzés még mindig nincs :(

Maine coon

(#1320) Dennis Wilde


Dennis Wilde
csendes tag

Hali. Nem tudom ki használja ezen a telón a Chrome böngészőt, nekem a frissítés óta elég sűrűen bedöccen. Új lap betöltésénél 5-6 mp, mire újratölti, és betölti a lapot. Remélem gyorsan kitalálnak valami hibajavítást, mert ez így nem az igazi. Amíg nem jött a frissítés, oké volt minden.

(#1321) draco31 válasza Dennis Wilde (#1320) üzenetére


draco31
veterán

Nekem tegnap arra is jött frissítés, vagyis a web valamire, és ott említve volt a Chrome is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1322) Dennis Wilde válasza draco31 (#1321) üzenetére


Dennis Wilde
csendes tag

Igen, valami androidos frissítés jött majdnem mindenre, talán ez a ludas?

(#1323) C5-00


C5-00
csendes tag

Üdv hozzászólók!
Segítséget szeretnék kérni. Ez a telefonja van a tesómnak és egy ideje az a probléma, hogy ébresztéskor a képernyő nem kapcsol be. Azaz amikor megszólal az ébresztő, hang és rezgés van, de sötét a képernyő és nem tudja szundiba rakni a telót! Eleinte normálisan működött és csak tegnap lett az új szoftverre frissítve az Android, de úgy sem változott semmi.
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#1324) atosan


atosan
addikt

Nekem ez az egy gondom van azóta. Oké, hogy jó az akksi, de másfél óra kijelzőidővel már kellett volna merülnie.

Maine coon

(#1325) draco31 válasza atosan (#1324) üzenetére


draco31
veterán

Nekem minden ugyanúgy működik, mint eddig.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1326) djtörök


djtörök
senior tag

Nemhogy egy normális 5.1-es frissítést küldtek volna. Főleg hogy a smart speed is avval jött ki.

(#1327) gyu456 válasza djtörök (#1326) üzenetére


gyu456
tag

Érdekes, azt is az Alcatel gyártotta és mégis 5.1-el jött ki, ezen meg csak 5.0 rendszeren van, de reméljük hogy hamarosan erre is érkezni fog.

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1328) kreg válasza gyu456 (#1317) üzenetére


kreg
tag

Lehet hogy meg kellett volna próbálni még egyszer de nem volt már türelmem hozzá.Több kisérlet már nem is lesz,mert a vodánál landolt a cucc.Mindenesetre köszi a segitséget.

[ Szerkesztve ]

(#1329) atosan


atosan
addikt

Használom, bár inkább a chrome betát, először azon jelent meg ez a probléma, de már eltünt a betában, megy simán. Az eredeti le van tiltva, nem tudom ott most hogy állnak, de hamarosan biztos jön arra is a bug javíttás.

Maine coon

(#1330) Voice24


Voice24
őstag

Írtátok korábban, hogy a töltés közbeni újraindulást úgymond elnövi a telefon. Érdeklődnék, hogy akinek a hálózatot dobálja el, annak végig, a kezdetektől megvan ez a nyűgje, és nem is múlik el? Az enyém sajnos ilyen, hiába állítottam át a csak 2G-re, ugyanúgy naponta többször is ott az értesítés, hogy "belépés a hálózatba". Holott amerre mozogtam, mindenhol jó és stabil a térerő.

(#1331) draco31 válasza Voice24 (#1330) üzenetére


draco31
veterán

Ilyen nekem sosem volt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1332) atikom


atikom
csendes tag

Feltöltő kártyás vagyok,és ma reggel tapasztaltam,hogy amikor bekapcsoltam a mobil netet bejött a 4G kis ikonja. :)

(#1333) gyulavezir válasza atosan (#1329) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Régóta szemezek a storeban a betaval, miben más, mint a sima Chrome?

(#1334) Alonso


Alonso
csendes tag

Sziasztok,

Én is lefrissítettem a '' kicsikét'' azonban minden cuccom eltűnt.. Az sd-re voltak átpakolva, szépen, ahogy kell lecsatlakoztattam az sd-t, ki is vettem a telefonból, a frissítés egész gyorsan le is futott, de mikor visszatettem az sd-t semmi sem volt rajta. Az ikon ott volt a kijelzőn, de csak a zöld android jelecske volt. Amikor pedig rákattintottam, akkor azt írta ki, hogy nincs feltelepítve a készülékre, és megnéztem a play áruházban, és konkrétan törlődött minden telepített alkalmazás...
Ezt leszámítva, meg a Chrome napi szinten 4-5 alkalommal való összeomlását leszámítva nincs nagy gáz a frissítéssel.

Jaa, nem rootolt, ahhoz nem értek.

[ Szerkesztve ]

(#1335) atosan válasza gyulavezir (#1333) üzenetére


atosan
addikt

Gyorsabban veszed észre, ha valamit javítottak vagy elrontottak. Nekem alapvetően bejön a chrome, csak mindig matat a háttérben, letiltom, telepíttem a betát, greenifyvel hibernálom ha nem kell.

Alonso ez azért van, mert a belső tárhelyen is marad az appoknak bizonyos része, sosem megy át minden az sd-re, így azok hiányoznak nekik.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#1336) Melorin válasza atikom (#1332) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem az előbb jött egy SMS értesítő, miszerint 4G-m lesz ha újraindítom a telefont :)
Sajnos a Prime 6 szervizben van, így csak egy vacak cserekészülékem van, amin nem tudom kipróbálni.

(#1337) djtörök válasza Melorin (#1336) üzenetére


djtörök
senior tag

Nekem is jött, de nálam ugyanúgy H+ a maximum. Lehet erre nincs lefedettség.

(#1338) draco31 válasza djtörök (#1337) üzenetére


draco31
veterán

Itt a térkép.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1339) rvbobbi0


rvbobbi0
csendes tag

Nekem nagyon melegszik töltés közben. Főleg akkor ha még használok is valami programot közben. pl. youtube. Nekem nagyon nem jön be a telefon. Főleg ezzel a lollipoppal. Nem is túlzottan gyors az egész cucc. Van egy régi prestigiom, na az sem egy világverő, de a gyorsasága nem hagy kívánnivalót maga után. Megbántam, hogy megvettem. Nyáron 35 fokban mi lesz? Felrobban a kezemben? Ráadásul tok nélkül csúszik mint az angolna.

(#1340) draco31 válasza rvbobbi0 (#1339) üzenetére


draco31
veterán

Nyáron is ilyen meleg lesz, Aida64-el szoktam néha ránézni, 75 fok volt eddig a plafon, mostanában egy nagyobb játékkal játszom, 73 foknál megáll.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1341) atosan válasza draco31 (#1338) üzenetére


atosan
addikt

Nem eléggé frissíttik, nálunk még kültérit sem mutat, holott kb egy hete van bent is. Mondjuk ez a jobbik eset.

Maine coon

(#1342) djtörök válasza draco31 (#1340) üzenetére


djtörök
senior tag

Nálam inkább csak langyosodik, nyáron se volt forró, nemtudom nektek miért melegszik annyira.

(#1343) djtörök


djtörök
senior tag

Most akkor feltöltőkártyásoknak is van 4g, ha van lefedettség?

(#1344) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

A frissítéssel megjelent az analóg órán a másodperc mutató. Ihajj

(#1345) GazVezír


GazVezír
tag

gyulavezir: :C

Akinek baja van a legutóbbi Chrome frissítéssel, egyik megoldásnak ott a Beta, ezt lehet már valaki említette, a másik, hogy visszaáll a gyári verzióra. Ezt a Beállítások, majd Alkalmazások menüpontban az Összes fülön belül a Chrome ikonjára bökve az Alapértelmezett értékek törlésével lehet megtenni.

(#1346) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Valaki elmondhatná, miért ez a nagy felhajtás a 4g körül. Nekem eddig 2g/3g-n volt és minden tökéletesen működött . Most bekapcsoltam a 4g-t is, meg is találja a telefon és minden pontosan ugyanúgy működik. Se jobb, se rosszabb nem lett semmi.
Kiírja, hogy 4G, oszt csókolom.
Szóval?

(#1347) draco31 válasza gyulavezir (#1346) üzenetére


draco31
veterán

Sokkal gyorsabb a net, kb. ennyi. Meg állítólag 4G-n kevesebbet fogyaszt, mint 3G-n.

Valaki írta, hogy a kamerában több a beállítási lehetőség, eddig is ennyi volt nekem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1348) Voice24


Voice24
őstag

A töltés közbeni újraindulások tényleg csak az első két hétben jönnek elő? Mert az enyém még benne van a két hétben, és az utóbbi három töltésnél háromból háromszor újraindult.

(#1349) draco31 válasza Voice24 (#1348) üzenetére


draco31
veterán

Nekem 5-6 alkalom volt összesen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1350) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nekem meg egyszer sem indult újra töltésnél. Komolyabb megelegedést sem tapasztaltam.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.