Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) gyulavezir válasza atosan (#545) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Nyilván nálam van a baj, de nem tudom beállítani, hogy az SD kártyára mentsen... Segíts nekem!

(#552) atosan válasza gyulavezir (#551) üzenetére


atosan
addikt

Camera settings/more camera settings/camera location, ott először engedélyt fog kérni, hogy írhasson az sd-re, aztán kiválaszthatod, hogy melik mappába mentse. Meg lehet más appal is próbálni, vannak magyarok is. Én csak felraktam az elsőt, ami szimpi volt, nem vagyok nagy fotós.

Maine coon

(#553) gyulavezir válasza atosan (#552) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Sokáig tartott, mire rájöttem, de nagyon köszönöm.
:R :R :R :R

(#554) atosan válasza gyulavezir (#553) üzenetére


atosan
addikt

Szivesen :)

Maine coon

(#555) atosan


atosan
addikt

25 kilóméter, kb 35 perc Be-on-road navi appal szépen ment, 8%-ot merült közben. Nem láttam jel eldobást, nem is vagyok nagy navis, tehát nem tudom, hogy ez jó eredmény e.

Maine coon

(#556) gyulavezir válasza atosan (#545) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Egy újraindítás után minden beállítás alaphelyzetbe állt és nem mentette a képeket. Én meg jól nem vettem észre, hogy minden fotózás után kiírja, hogy failed to save picture és csak vadul nyomtam a képeket, majd mikor még szerettem volna nézni, látom ám, hogy nem látok semmit. :-( :'(
App ment a levesbe...

(#557) atosan válasza gyulavezir (#556) üzenetére


atosan
addikt

Nálam mindent az sd-re mentett, azóta volt nekem is újraindításom, de amit a gyári fényképező mentett a belső tárhelyre, azok is megmeradtak. Egy újraindítás semmit nem törölhet, normál körülmények közt.

Maine coon

(#558) draco31


draco31
veterán

Nektek nem meleg a telefon? Igaz, hogy a napon dolgozok, és beledugós tokban van, de fogásra is meleg, meg az Aida64 szerint is 50 fok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#559) Graphics válasza draco31 (#558) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nézd meg, aksihasználatnál , hogy mikor van ébren..

Kollegámé is azt csinálta ,hogy le volt zárva, de a proci dolgozott...

Jött frissítés, de elgé aktívan merült eddig.

-

(#560) atosan válasza draco31 (#558) üzenetére


atosan
addikt

Nekem minden rendben, nem melegszik az átlagnál jobban.
Duliee mikor jött rá frissíttés?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#561) Graphics válasza atosan (#560) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bementem az update menübe , és volt 3,6MB-os frissítés

-

(#562) atosan válasza Graphics (#561) üzenetére


atosan
addikt

Hmm, nálam a szoftverfissíttésnél semmit nem jelez, vagy van más módja is? Gondolom beállíttások\telefonról\szoftverfrissítésre gondolsz. De ha jobban merül, talán nem is baj.

Maine coon

(#563) Graphics válasza atosan (#562) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alapból merült, nem a szoftverfrissítés óta csinálja

-

(#564) atosan válasza Graphics (#563) üzenetére


atosan
addikt

Nekem szerencsére jól birja, 5+ kijelzőidővel. Igaz én ,minden Voda alkalmazást töröltem, három napja raktam vissza a Vodafone mobilt, de azóta sem merül jobban.

Maine coon

(#565) draco31 válasza Graphics (#559) üzenetére


draco31
veterán

Ott semmi extra, nem merül, inkább csak az lehet, hogy melege volt. Most bent vagyok már hűvösben, és le is van hűlve. A fekete kijelző még ha csak 1-2 percre is kapom elő, hamar felmelegíti az egész telefont.

Nekem sem talál rendszerfrissítést.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#566) atosan válasza draco31 (#565) üzenetére


atosan
addikt

Lehet csak vodafone app frissíttés volt?

Maine coon

(#567) draco31 válasza atosan (#566) üzenetére


draco31
veterán

Hát olyanok nekem nincsenek. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#568) atosan válasza draco31 (#567) üzenetére


atosan
addikt

Nekem sem, de mintha rémlene, hogy mielőtt töröltem a voda appokat, volt valami vodafone updater nevű is közte.

Maine coon

(#569) draco31 válasza atosan (#568) üzenetére


draco31
veterán

Nekem meg is van még ez, mert törölni nem tudtam, de tiltva lett, abban a listában meg is van még. Szerintem neked is ott van, ha csak nem belenyúlással törölted.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#570) atosan válasza draco31 (#569) üzenetére


atosan
addikt

Váá, basszus, tényleg ott van :) Lehet majd egyszer kiolvasztom, kipróbálom.

Maine coon

(#571) draco31 válasza atosan (#570) üzenetére


draco31
veterán

Igen, ez már makacsabb, a teljes törléshez root kellene, majd pedig root uninstaller. De ennyiért nem bántom egyenlőre.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#572) zéti73


zéti73
újonc

Sziasztok.
Az a problémàm, hogy nem tudom a készìtett képeket lementeni memóriakártyára.
Màr mindent kipróbàltam.
Mindig csak a telefon memóriàjàba menti!
Ez készülèk hiba?

(#573) atosan válasza zéti73 (#572) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
A gyári fényképező nem tud sd-re menteni, nem telefon hiba, néhány gyártó az utóbbi idöben ilyenre készíti. Próbáld a playről fotóalkalmazással.
draco31 Hát igen, csak roottal menne, de amíg jegelni lehet, nem zavar. Eddig minden telómat rootoltam max pár hetes korában, de ennél egyelőre nem érzem szükségét, Greenify elvan most így is.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#574) zéti73


zéti73
újonc

Sziasztok.
Az a problémàm, hogy nem tudom a készìtett képeket lementeni memóriakártyára.
Màr mindent kipróbàltam.
Mindig csak a telefon memóriàjàba menti!
Ez készülèk hiba?

(#575) Graphics válasza zéti73 (#574) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt eleg ha egyszer leirod...

-

(#576) zéti73 válasza atosan (#573) üzenetére


zéti73
újonc

Köszönöm a választ.

(#577) draco31 válasza atosan (#573) üzenetére


draco31
veterán

Én is rootoltam eddig mindent, a rendszerekkel nem volt gond, de a gyári felesleget ott csak így tudtam törölni. Itt erre nincs szükség.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#578) atosan válasza draco31 (#577) üzenetére


atosan
addikt

Így van :D

Maine coon

(#579) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Milyen ingyenes vírusirtót ajánlanátok a telefonra?
Eddig még nem telepítettem fel semmit, a Vodafone féle McAfee-t meg nem használnám, bár a vélemények érdekelnének róla.
Nagyon ritkán netezek telefonról, Facebook meg max 1-2 játék néha, de már többször is kiírta, hogy a telefon fertőzött...

(#580) atosan válasza mentoloshypo (#579) üzenetére


atosan
addikt

Semmilyet, én a telefont használom pc helyett 90%-ban, csak amit ezen nem tudok megoldani, azt csinálom számíttógépen. Rengeteget netezek, appokat próbálgatok stb. Amit Neked kiír, hogy fertőzött, az egy agresszív alkalmazás reklámja. Töltsd le, mert fertőzött a teló meg lassú meg blabla, aztán, ha letöltöd, telenyom reklámmal, rád erőszakolja a többi termékét is. Amelyek tényleg jók, azok nem így reklámozzák magukat. Ha mindenképp szeretnél valamit, akkor a pc világból ismertek közül válogass, mint Avast, AWG, Norton stb. Én személy szerint egyiket sem használom.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#581) mentoloshypo válasza atosan (#580) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Tehát teljesen védelem nélkül netezel a telefonodon?
Lehet hülye kérdés, de egyáltalán írnak vírusokat android rendszerre? Mert csak nem véletlenül van annyi vírusirtó telefonokra.
Amúgy ezt a "fertőzött a telefonod" kiírást csak néhány játék közben írta ki, szóval lehet igazad van. :) Én meg teljesen beparáztam.
AVG-t használok PC-n már hosszú évek óta, maximálisan elégedett vagyok, de ha jól tudom telefonon csak 1 hónapig ingyenes. Mást nem ismerek. De ha nem muszáj akkor nem töltök le semmi vírusirtót.

(#582) draco31 válasza mentoloshypo (#581) üzenetére


draco31
veterán

Igen, ilyen reklámokat játékokba meg programokba szoktak bele rakni az előttem leírtak szerint. Én sem használok ilyeneket, csak lassítja a telefont szerintem. Ha nagyon parázol, akkor letöltöd, lefut egyszer, aztán törlöd. A Clean Masterrel szoktam ezt 2-3 havonta. Nem hagyom telepitve, mert le tudja lassitani a vasat rendesen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#583) mentoloshypo válasza draco31 (#582) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Én is pont ezért nem akarok telepíteni vírusirtót mert nyilván lassítaná a telefont, fölöslegesen.
De a Clean Mastert majd lefuttatom néha, köszi. :)

(#584) atosan válasza mentoloshypo (#581) üzenetére


atosan
addikt

Így van, androidra nem igazán írnak vírusokat, nyugodtan tedd fel a kérdést itt, több ajánlatot kapsz olyanoktól akik használnak ilyet, de a tapasztalatom szerint a legtöbb válasz az lesz, hogy felesleges.

Maine coon

(#585) Graphics válasza mentoloshypo (#581) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A User-error ellen nem véd semmi.. :D

Szóval nem kell ide semmi, csak okos felhasználó

-

(#586) gabor_01


gabor_01
senior tag

Nekem is tetszik ez a telefon. Lehet vennék egyet én is :))
Összefoglalva a felmerült fő gondokat:
-GPS eldobálás
-újraindulás töltés közben
Remélem hamar kiderül, orvosolhatók-e ezek.
Sokat szeretném navigálásra használni autóban.

(#587) atosan válasza gabor_01 (#586) üzenetére


atosan
addikt

Nálam a 9 nap alatt egyszer sem indult újra, pedig naponta töltve van.

Maine coon

(#588) gabor_01 válasza atosan (#587) üzenetére


gabor_01
senior tag

Köszi :R

(#589) mentoloshypo válasza gabor_01 (#586) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Újra indulás még nekem se volt sose. Gyári töltőt használok.

(#590) gabor_01 válasza mentoloshypo (#589) üzenetére


gabor_01
senior tag

Köszi.
Akkor ez egyedi hiba lehet.
Nem kéne előfordulnia nem gyári töltővel sem.

(#591) atosan válasza gabor_01 (#590) üzenetére


atosan
addikt

Külföldi fórumokon olvastam, hogy inkább az előrendelt, első szériásoknál lehetett ilyen, de ott sem gyakori.

Maine coon

(#592) draco31 válasza atosan (#591) üzenetére


draco31
veterán

Nekem 3 hetes, és csak 40% alatt fordul elő az újraindulás.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#593) tonerz válasza gabor_01 (#590) üzenetére


tonerz
aktív tag

Én egy 2A Forever töltővel töltöm, és nem találkoztam újraindulással.

(#594) Sheld


Sheld
senior tag

Nekem sem indult újra, sőt nekem még a GPS-t sem dobálja...

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#595) trebór31


trebór31
csendes tag

Kényszerűség miatt (galaxy s2-m megadta magát, nem akar bekapcsolni és nem az akksi a baja) szinte biztos hogy ezt a mobilt venném meg, de azért még egyszer átfutnék pár kérdésen: 1. Lollipopp alatt már lehet sd kártyára közvetlenül akár mekkora programokat telepíteni? És ìgy akkor végülis nem gond hogy csak 5gb szabad tàrhely van( fotókat vagy mas kamera progival vagy utólag át lehet rakni sdre ). 2. Nagyon lényeges hogy akkor 1gb ram ellenére jó annyira a multi taskja hogy mondjuk messenger, facebook, böngésző+2 random mini alkalmazás között lehet nyugodtan váltogatni anélkül hogy valamelyiket újranyitná a rendszer? 3. Rápattintos tokot ami kifejezetten erre a telóra van azt hol lehet Budapesten venni? Illetve természetesen fóliát melyik helyen lehet ahol fel is rakják a telóra? ( Amúgy van rajta alapból fólia? Legalább 1-2 napig se lenne védtelen a kijelző)
Köszönöm a segítséget előre is.

(#596) atosan válasza trebór31 (#595) üzenetére


atosan
addikt

1. A telefon megkérdi, hogy automatikusan válasszon tárhelyet, vagy telefon, vagy külső tároló. Játszani nem játszom, tehát ikyenben nem tudok véleményt mondani. A fájlkezelők, mint Es, Total commander, kaphatnak engedélyt kártya írásra. A gyári fényképező a belső tárhelyre pakol, de át lehet a kártyára helyezni. Külső kamera appal egyenesen lehet oda menteni.

Maine coon

(#597) Melorin


Melorin
addikt

Egy fekete pont a telónak, hogy csak rezgő vagy hangos üzemmódban hajlandó ébreszteni. Ma reggel emiatt elaludtam és majdnem lekéstem a buszt.
Akkor most mi van: éjjel milyen üzemmódba tegyem, hogy ne ébresszenek fel a hívások, üzenetek, de azért reggel felébresszen az ébresztő? Normálisak ezek a tervezők? :W
Az értesítő LED sem villog egyébként halk üzemmódban, ami vicc, mert ez lenne a lényeg, mármint ha olyan helyen tartózkodok ahol még a rezgés sem megengedett, a LED-re pillantva tudnám meg, hogy kerestek/üzenetem jött.

[ Szerkesztve ]

(#598) atosan válasza Melorin (#597) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Próbáld meg a hang és értesíttésnél levinni a minimumra a csengést, elméletileg az ébresztésnek így mennie kellene.

Maine coon

(#599) mentoloshypo válasza atosan (#598) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Komoly a csengőhangod. :)

(#600) atosan válasza mentoloshypo (#599) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :D

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.