Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) draco31 válasza [Prolixus] (#1249) üzenetére


draco31
veterán

Megosztás gomb volt ott eddig?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1252) atosan


atosan
addikt

Nekem nem jött össze, reboot után zöld kis robotocska, piros felkiáltó jellel, nincs parancs felirettal.

Maine coon

(#1253) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Mire volt jó az új rendszerfrissítés? Sok változást nem tapasztalok, verziószám is maradt a régi.

(#1254) Melorin válasza atosan (#1252) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem is piros felkiáltójellel megáll a boot. Ilyenkor mi van?

(#1255) [Prolixus] válasza draco31 (#1251) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem'tom, nekem most nincs ott olyan. Arra gondolsz hogy arra cserélték?

AMúgy okés, hogy nincs valami nagy support sajátmárkás cumónál, de azért annyit jegyezhetnének valahol tényleg, hogy konkrétan mi van ezekben a frissítésekben. A problémás eseteket passzolom, elég gáz, hogy nem megy fel...

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1256) draco31 válasza [Prolixus] (#1255) üzenetére


draco31
veterán

Hozzáférési pontnak írja, de lényegében az a megosztás.

Akinek nem megy fel, nincs tele a memória esetleg?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1257) Konyika válasza Melorin (#1254) üzenetére


Konyika
senior tag

És milyen lehetőségek vannak? Vagy csak forog a robot?

(#1258) atosan válasza Konyika (#1257) üzenetére


atosan
addikt

Nálam a gyári recovery előhozható.

Maine coon

(#1259) Konyika válasza atosan (#1258) üzenetére


Konyika
senior tag

Akkor reboot system nov és bekapcsoló gombbal leokézod vagy soft reset, bekapcs gombot 8-10 mp-ig benyomva tartod ameddig a teló újra nem indul.

(#1260) Melorin válasza Konyika (#1257) üzenetére


Melorin
addikt

Fekszik a robot, fel van nyitva a hasa és nincs parancs-ot ír. Ha sokáig így hagyom a telót, bejön a gyári recovery. De ott sem tudok érdemlegeset temni, hogy működésre bírjam a telót :(
Mit csináljak, vigyem be a vodához a telefont?

(#1261) Konyika válasza Melorin (#1260) üzenetére


Konyika
senior tag

Ha bejött a gyári reco ott a hangerő gombokkal tudsz lépkedni a menüpontok között. Keresd meg a reboot sytem now parancsot és ok-zd le a bekapcs gombbal. Ha ez nem megy akkor soft reset ahogy fentebb írtam.

A recoveryben mindenki csak saját felelősségre garázdálkodjon! Ha nem ért hozzá keressen valami hozzáértőt!!

[ Szerkesztve ]

(#1262) Melorin válasza Konyika (#1261) üzenetére


Melorin
addikt

De ezek közül bármelyikek csinálom meg, újra a kifeküdt robotba botlok

(#1263) atosan válasza Melorin (#1262) üzenetére


atosan
addikt

Szintén

Maine coon

(#1264) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Nálam rendben felment, az akku kímélő mód megvan. A gyári fényképezőnek lett egy csomó beállítási lehetősége, ami eddig szerintem nem volt. Továbbá mintha több RAM is maradna használat közben. Eddig 250-300 volt, most 380-420 között van. Egyelőre ennyi különbséget találtam.

(#1265) Konyika válasza Melorin (#1262) üzenetére


Konyika
senior tag

Akkor wipe data/factory reset de ez mindent töröl a telefonról.(zenék, fotók videók beállítások stb.) Ha ez nem jön be akkor tuti szervíz lesz a vége :((

[ Szerkesztve ]

(#1266) Melorin válasza Konyika (#1265) üzenetére


Melorin
addikt

Már megvoltak a wipe-ok :(
Nem lehet odinnal vagy tudomis én mivel feltenni gyári ROM-ot?

(#1267) gyu456 válasza Melorin (#1266) üzenetére


gyu456
tag

Ez lenne nekem is a végső megoldás ha valahogy vissza lehetne rakni a gyári Rendszert.

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1268) Konyika válasza Melorin (#1266) üzenetére


Konyika
senior tag

A romcseréhez másik recovery kell, a gyári nem alkalmas rá. Az odin tudtommal a Samsungokhoz volt.

CWM vagy TWRP kellene csak nem tudom még, hogy hogyan tudnám felfleshelni a telóra. Root és bootloader nyitás kellene megoldani

[ Szerkesztve ]

(#1269) Melorin válasza Konyika (#1268) üzenetére


Melorin
addikt

...

[ Szerkesztve ]

(#1270) Konyika válasza Melorin (#1269) üzenetére


Konyika
senior tag

Utánna már könnyen ha van mentésed a romról vagy tudsz szerezni romot :)

wipe data/factory reset -- Yes – delete all user data Utána -- Wipe cache partition -- Yes – Wipe Cache Majd – advanced --wipe dalvik cache --Yes – Wipe Dalvik Cache +++++Go Back+++++

install zip from sdcard . choose zip from sdcard vagy choose zip from external sdcard (ha sd kártyán vannak a zipek) . Keresd meg a felmásolt fájlokat és válaszd ki a megfelelő rom zipjét, majd Yes – Install xxx.zip . --+++++Go Back+++++ -- wipe data/factory reset -- Yes – delete all user data Utána -- Wipe cache partition -- Yes – Wipe Cache Majd – advanced --wipe dalvik cache --Yes – Wipe Dalvik Cache +++++Go Back++++

KB ennyi a CWM-el :) A TWRP egyszerübb ha van a telefonhoz!

[ Szerkesztve ]

(#1271) [Prolixus] válasza draco31 (#1256) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nekem mondom nincs ilyen :) Angol a rendszer, ezek vannka a lehúzós noti bar-on: wi-fi, kékfog, airplane mode, hálózati jel, auto-rotate, location, cast screen, nfc, auto brightness, battery saver, meg a flashlight.

Konyika: Elvileg egyik custom recovery sem támogatott. Pórbálkozni persze lehet, de én nem szeretem a téglákat ennyire.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1272) draco31 válasza [Prolixus] (#1271) üzenetére


draco31
veterán

Nekem ezek vannak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1273) Konyika válasza [Prolixus] (#1271) üzenetére


Konyika
senior tag

A custom rom-okat és recoveryket egyik gyártó sem támogatja de attól még vannak és müködnek! A Cyanogemod is custom romokat gyárt de attól még több tizmillióan használják megelégedéssel a gyártók tiltása ellenére.

Ettől függetlenül senkinek nem ajánlom a custom reco vagy rom telepítését mert garanciavesztéssel jár.

Csak saját felelősségre és a megfelelő tudás birtokában álljatok neki!!

(#1274) Voice24


Voice24
őstag

Hát ahogy olvasom a kommenteket, szerencsésnek érzem magam, hogy nálam gond nélkül felment a frissítés. :K

(#1275) Melorin válasza Voice24 (#1274) üzenetére


Melorin
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy a következő napokban sok tulaj fog megjelenni a boltokban, téglával a kezükben :)

(#1276) [Prolixus] válasza draco31 (#1272) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Igen, nekem nincs meg ez a hozzáférési pont dolog. Ennek megfelelően nincs az utolsó sor sem, ahol csak egy ikon van.

Konyika: Félreérted, a gyártó persze, hogy nem támogatja őket. Én arra gondoltma, hogy sem a CWM sem a TWRP készítője nem támogatja a telefont, szóval ha megnézed náluk hogy milyen telefonra van működőképes custom recovery, a Smart Prime 6 nincs ott a listákon. Ettől persze valamelyik másik telefonra csinált még működhet, de elvileg nincs rá emiatt custom recovery.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1277) atikom válasza [Prolixus] (#1276) üzenetére


atikom
csendes tag

Szia,a "hozzáférési pont" nekem se volt meg addig,amíg meg nem osztottam a mobil netem,miután ez megtörtént automatikusan odatette,ha jól emlékszem.

(#1278) [Prolixus] válasza atikom (#1277) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Aha. Na akkor lehet megoldódott a rejtély. Köszi az infót!

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1279) djtörök válasza Melorin (#1260) üzenetére


djtörök
senior tag

Factory reset vagy hasonló nincs a recoveryben? Úgy látom több embernek is gondja van a frissítéssel...

[ Szerkesztve ]

(#1280) draco31 válasza atikom (#1277) üzenetére


draco31
veterán

Most hogy így mondod, szerintem nekem is az után került oda, múlt héten osztottam meg egyszer.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1281) gyu456


gyu456
tag

Elméletileg itt van a telefon forráskódjai...

Remélem lesz olyan valaki aki ért a programozáshoz és letudja menteni a gyári rendszert és csinál IMG fájlt, amit a PhoenixSuit segítségével mi "átlag" felhasználok fel rakjuk és örülünk hogy van újra egy használható telefonunk! :)

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1282) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Lehet, hogy most ezt csak bemagyarázom, de nekem olyan, mintha gyorsabb lenne az egész...

(#1283) Ringman válasza gyulavezir (#1264) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezt megnéztem én is, nálam épp 498 MB(!) van, bár sok minden nem fut a háttérben.

ideje is volt újraindítani majd 600 óra uptime után :)

(#1284) djtörök


djtörök
senior tag

Felülről lehúzható menü jobb felső sarkában lévő kis kék figurára kattintva azt írja, hogy a névjegy nem létezik. Ezzel a kapcsolóval mit\hogy lehet állítani?

(#1285) ljerror


ljerror
újonc

Sziasztok! Tegnap frissítés után "Nincs parancs" hibaüzenettel elszállt a teló. Factory reset után is fennáll a hiba. Eszembe jutott hogy a teló rootolva lett egy hónapja. Nem lehet hogy ezért nem ment fel a frissítés? Más is járt így rootolt készülékkel? Bár a factory reset után elvileg vissza kéne állni a gyári rendszernek és elindulni....

[ Szerkesztve ]

(#1286) [Prolixus] válasza ljerror (#1285) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Factory reset nem unroot-olja a telót, ha erre gondolsz.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1287) gyu456


gyu456
tag

Olvasgatok más külföldi fórumokat, ott is nagyon sok mindenkinek elszállt a telefon ettől az Update-től...

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1288) Melorin válasza gyu456 (#1287) üzenetére


Melorin
addikt

Én az előbb bevittem a vodához, és beadták szervízbe.
Amikor elmeséltem, hogy a frissítés hatására történt ilyet szólt: "miért kellett frissíteni, amikor a legújabb android verzió volt a telón?" :Y :C
Mondtam neki, hogy olyan nincs, hogy legújabb, mert mindig adnak ki frissítéseket. Ha így nézzük, akkor a frissítés napján már elavult volt a verzió :D

(#1289) gyulavezir válasza Melorin (#1288) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Miért kellett frissíteni???
Valószínűleg ott vertem volna szájba a parasztját. Ez aztán az ügyfélközpontú hozzáállás.
Nagyon örülök, hogy nekem gond nélkül felment a frissítés.
De segítsetek már nekem! Csak én vagyok ilyen béna (egyáltalán nem kizárt) , hogy nem találom ezt a funkciót vagy ezen a telón nem lehet olyant beállítani, hogy amikor hívnak és csörög akkor pofával lefelé fordítom és elkussol?
Láttam hasonló kategóriás telefonokat, ahol ez működött és nagyon jópofa dolognak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#1290) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
A Zasszony telefonján is simán lefutott a frissítés, nem rootolt.
Üdv Nagya
UI: má' csak aztat kellene tudni, hogy mit csinál ez a frissítés........

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1291) gyu456


gyu456
tag

EZ gyári STOCK ROM lenne?

[ Szerkesztve ]

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1292) [Prolixus] válasza gyu456 (#1291) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Azt írják.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1293) atthany


atthany
aktív tag

Skacok, ahogy olvasom a hozzászólásokat, akkor inkább a NEM AJÁNLOTT kategória a frissítés, ugye? :F

(#1294) mentoloshypo válasza atthany (#1293) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ahogy elnézem rootolt telefonokon rosszalkodik a frissítés telepítése, de persze ez nem szentírás. Speciel nekem gond nélkül települt, (root nélkül) tökéletesen működik.

(#1295) Dennis Wilde


Dennis Wilde
csendes tag

Sziasztok! Nálam is felment a frissítés minden baj nélkül, nem rootolt a telefon.

(#1296) kreg


kreg
tag

Na az én telómat is kifektette ez a frissités..Rootolva volt teszem hozzá,bár nem értem ez miért is lenne akadály.Most fekszik szépen hanyatt a kis zöld robot és nem csinál semmit.Wipe vagy a bekapcs gombbal való büvészkedés nem segit.Halott. Örülök ám neki de nagyon.

(#1297) gyu456 válasza kreg (#1296) üzenetére


gyu456
tag

Pár hozzászólássál előbb megosztottam a STOCK ROM-ott leírással együtt :)

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1298) kreg válasza gyu456 (#1297) üzenetére


kreg
tag

Köszi.Kérdés,van e értelme vele bepróbálkozni vagy inkább egyböl irány a voda.Nem lenne baj ha v.kinek már lenne tapasztalata a linkelt cuccal.Ha elcseszem a dolgot(még jobban) akkor a voda is rámveri a balhét...

(#1299) gyu456 válasza kreg (#1298) üzenetére


gyu456
tag

Ha már elszállt a rendszer ennél nagyobb kárt úgysem tudsz csinálni... Próbát megér

[ Szerkesztve ]

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#1300) kreg válasza gyu456 (#1299) üzenetére


kreg
tag

Na még megfontolom a dolgot.Még egy kérdés:a recoveryt meg vele együtt a z egész gépet hogy lehet lelőni?Ott fog világitani amíg le nem merül az akksi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.