Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) atosan válasza atikom (#498) üzenetére


atosan
addikt

Szia, köszi az infót. Ez netán egy gyors újraindulás lenne? Úgy értem, hogy nem kér pin kódot restart után?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#502) atosan válasza atosan (#501) üzenetére


atosan
addikt

Itt is írnak a problémáról, meg ha jól értelmeztem a voda alkalmazások kavartak be a srácnak. Ott a szaki azt írta, lesz egy szervizcsomag erre a gondra, remélhetőleg globális.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#503) draco31 válasza atosan (#501) üzenetére


draco31
veterán

Nekem is volt megint 1 restart. Csak annyit venni észre, hogy rezzen egyet, elindul, kéri a pint, de a programok a háttérben megmaradnak.
Én minden voda alkalmazást töröltem, az volt az első amit csináltam vele, más lesz itt a hiba. Csak a mobil vodafone maradt, azt meg minden mobilomon használtam.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#504) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Én nem vettem észre ilyen jellegű problémát, mondjuk nem használom a vodás alkalmazásokat, töröltem is őket, viszont pin-t sem kér a telóm, szóval gond nélkül újra tud indulni, anélkül, hogy észrevenném... bár lehet, a rezgés azért feltűnő lenne.
Fóliát lehet rendelni ebayról, kicsit mondjuk most fasírtban vagyok a spanyolokkal, mert nem tempered glasst küldtek, csak egy nyomorult fóliát...

(#505) draco31 válasza gyulavezir (#504) üzenetére


draco31
veterán

Csak annyit rezzen, mint amikor simán bekapcsolod.
Én azt hiszem németből rendeltem a fóliát rá, szintén ebay-ről.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#506) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Szűk egy hónap után kijelenthetem, hogy az akku durván jó a telefonban.
Intenzív 3 napot nekem simán bír.

(#507) gyu456


gyu456
tag

Végre van már tokom (nem külföldről rendeltem) :DD Most már csak fóliát kell rendelnem :C

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#508) redhunter válasza gyu456 (#507) üzenetére


redhunter
senior tag

Ahogy nézegettem ,már árulnak pár helyen tokot hozzá.Én is most akarok majd rendelni.

PSN - RedFoxHun

(#509) draco31 válasza redhunter (#508) üzenetére


draco31
veterán

Igen, lassan alakul, már spanyolból is csak 1500Ft.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#510) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Pár órája tapizom a telót, jónak tünik :D Viszont annál az újraindulásnál az zavar, hogy mi van ha nem fog ébreszteni? Simre nem raktam pint, míg nem javítják, ez a része nem aggaszt, csak az ébresztés. Ha jól emlékszem a tesztben írták, hogy a gombok háttérvilágítását ki lehet kapcsolni. Oszt hun?

Maine coon

(#511) redhunter válasza atosan (#510) üzenetére


redhunter
senior tag

Beállitások-megjelenités-érintőgomb világitási ideje

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#512) atosan válasza redhunter (#511) üzenetére


atosan
addikt

Basszus, itt van a szemem előtt :Y Köszi
A súgóban azt írja "akumlátor százalékos kijelzése", mint ahogy többen, én sem találom :(

Maine coon

(#513) redhunter válasza atosan (#512) üzenetére


redhunter
senior tag

Százalékosan csak akkor mutatja ,ha lehuzod az értesitési sávot.Legalábbis én még nem jöttem rá hogy hogy lehetne máshogy.

PSN - RedFoxHun

(#514) draco31 válasza atosan (#512) üzenetére


draco31
veterán

Illetve töltéskor írja a % -ot. Megnézem az ébresztést. Csináltam egy újraindítást, majd nem írom be a pint. De így ez más újraindulás, mert csak a pint kéri. Amikor meg a töltőn indul újra, akkor ott az értesítési sáv, minden. Meg az meg van 2-3mp alatt, így meg a bekapcsolástól számítva 5mp környéke. Nos ébresztett a jószág. :DD Kipróbálom már kikapcsolva tud-e. Az Alcatelek ugyanis tudnak kikapcsolva ébreszteni, és a kaszni alatt ez is Alcatel ugyebár. Na hát ebbe már nem jeleskedett.
Próbáld ki Te is nyugodtan, visszakapcsolod a pint, beállítod 2-3 perccel előbbre az ébresztőt, aztán nyomsz egy újraindítást. Megáll a pinnél, aztán meg kell szólalnia.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#515) atosan válasza draco31 (#514) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm a tesztet, kipróbálom én is :R Egyébként tökös kis teló :D

Maine coon

(#516) mentoloshypo válasza atosan (#515) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Tökös? :DDD

(#517) atikom válasza atosan (#501) üzenetére


atikom
csendes tag

Szia,látom már válaszoltak a kérdésedre,de nálam kéri a pint.

(#518) atosan válasza atikom (#517) üzenetére


atosan
addikt

Szia, köszi :)

Maine coon

(#519) atthany


atthany
aktív tag

HANGSZÓRÓ recsegés/rezonálás/torzulás miatt cseréltetem a telómat még 3 napon belül, mivel flottás, hétfőn kapom meg az újat...
mi van ha az se lesz TUTI? :Y
másoknál nem problémás a hangszóró? (nekem egyes csengőhangoknál és navigációnál kifejezetten zavaró volt)

[ Szerkesztve ]

(#520) timarsandor


timarsandor
csendes tag

Sziasztok, még három napon belüli új tulajdonosa vagyok a kütyünek. GPS nálatok lepotyog néha? Az alábbi programok esetében jött elő:
Sygic
Waze (a legtöbbször)

Érdekes, hogy Endomondo nem ejtette el bringázás közben a jelet 5-6 km-es távok esetén...
Ezért cserélném három napon belül a telefont, másért nem, meglehetősen jól sikerült szerintem is, ex-Sony Z1 tulajként alig tapasztalok különbséget a kettő teljesítménye között. :)

[ Szerkesztve ]

(#521) jamy79 válasza timarsandor (#520) üzenetére


jamy79
tag

Szia. Sajnos nálam is elveszíti néha a GPS jelet. Én IGO-val teszteltem.

(#522) timarsandor


timarsandor
csendes tag

Akkor továbbmegyek GPS kérdésben:

Akinek volt max 10 km-es úton garantált jeleldobása, jelentkezzen!

Köszönöm! :)

Lehet egyébként, hogy szoftveres gond okozza, mert maga a GPS modul a Snapdragon 410 SoC része, ami azért nem feltétlenül szutyok minőségű.

(#523) atthany válasza timarsandor (#520) üzenetére


atthany
aktív tag

sztem nincs olyan telefon, ami nem veszti el néha a jelet...
Kihangosítva a hangszóród jó volt?

(#524) timarsandor válasza atthany (#523) üzenetére


timarsandor
csendes tag

Arra gondolsz jóság esetén, hogy a túlsó fél jól hallott-e engem (nem igazán, pedig offline nagyon szép hangképet vesz fel a mikrofon)? Vagy én jól hallottam-e a túlsó felet (igen)?

GPS jeleldobás szerintem a kelleténél sűrűbben fordul elő a pl. Sony Xperia Z1-hez, Nokia Lumia 635-höz képest. Előbbinek Snapdragon 800-as, utóbbinak Snapdragon 400-as SoC-je van.

[ Szerkesztve ]

(#525) atthany válasza timarsandor (#524) üzenetére


atthany
aktív tag

konkrétan arra gondoltam, hogy GPS-nél a hang mondjuk 50 % felett nem torzult/recsegett-e?

(#526) szumoo válasza balika011 (#456) üzenetére


szumoo
senior tag

Milyen néven fut a dual sim típus?
Előre is köszi!

Sz. :R

A nyúlon túl?

(#527) timarsandor válasza atthany (#525) üzenetére


timarsandor
csendes tag

Nem, nekem szépen szólt, az artikulációt is remekül érthetően.

(#528) redhunter


redhunter
senior tag

[link] Itt van kijelzővédő .

PSN - RedFoxHun

(#529) timarsandor válasza szumoo (#526) üzenetére


timarsandor
csendes tag

http://www.gsmarena.com/alcatel_pop_2_(5)_premium-7123.php

Ebből indulnék ki helyedben, a sima Alcatel Pop 2-ből van Dual-SIM variáns, viszont annak a felbontása gyérebb (480x854).

(#530) szumoo válasza timarsandor (#529) üzenetére


szumoo
senior tag

Köszönöm! :R

Sz.

A nyúlon túl?

(#531) atosan


atosan
addikt

Hmm, első napom, agyon tapicskolva, hogy megismerjem, állandó wifi vagy mobilnet, messenger, viber sokat használva, sok böngészés. Jó lesz ez :DD

Maine coon

(#532) timarsandor


timarsandor
csendes tag

No, GPS-jeleldobási problémáim egyelőre 20-25 km megtétele során nem jöttek elő, mióta a GPS Test programmal nyomtam egy Clear AGPS-t. (Lehet, nincs összefüggés, de gondoltam bedobom a köztudatba.)

Amit még nem találtam meg: Tudja-e valaki, hogy a régi Menu gombot, amivel opciókat lehetett még előcsalni, tudja-e valahogy emulálni a készülék?
LG-ken és Samsung-okon az App changer (mi telónkon jobb alsó érintő-) gomb hosszan tartó lenyomásával oldották meg a csúcskészülékeiknél, hogy régi programok -- melyek még használják a Menu (ill. más olvasatban Options) gombot -- ne váljanak használhatatlanná...

Az egyik app, aminél előjött -- ráadásul a programot új telefonon használhatatlanná téve -- a Menu/Option gomb hiánya: Battle.net Authenticator.

(#533) atosan válasza timarsandor (#532) üzenetére


atosan
addikt

Van köze hozzá.

Na azt én is hiába kerestem, eddig minden készülékemen ott volt, Samu, Lg, Gigabyte, Prestigio, de ennél sehol nem találom. Régebben olvastam, hogy valamelyik gyártó a vissza gombra teszi, de azt is hiába nyomkodtam :(

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#534) draco31 válasza atosan (#533) üzenetére


draco31
veterán

Ez hiányzik nekem is, sok régebbi programot így el is felejthettem, amihez kellene a menü gomb.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#535) draco31 válasza atosan (#502) üzenetére


draco31
veterán

Megkérdeztem a haza bandát, hogy mit tudnak erről. Ha megkapom a választ, akkor szólok. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#536) atosan válasza draco31 (#535) üzenetére


atosan
addikt

Remek, köszönöm :R

Maine coon

(#537) atthany válasza atosan (#531) üzenetére


atthany
aktív tag

láttam, hogy sokat rádiózol...
esetleg olyan fülesről nem tudsz/tudtok, aminek a gombjaival tudom az adókat váltani? (Piston 3?)
másik rádió app létezik, mert a gyári elég egyszerű...

(#538) gyulavezir válasza timarsandor (#532) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Clear AGPS request made.
Nekem ennyit ír ki. Felraktam a progit, amit mondtál, mert guglimapson is jelentkezik a probléma, csak az rugalmasabban kezeli, mint a Waze, de továbbra is zavar a dolog.

(#539) atosan válasza atthany (#537) üzenetére


atosan
addikt

Ő, nem igazán, rádió az előző telómban nem is volt. Igen, sokszor hallgatok zenét, de nem rádión. Fülesekből a gomb nélkülieket jobban szeretem, mégha elő kell kapni is valamiért a telefont. Jaaa, már látom, a rádió részre gondolták? Mert az a gsm bekapcsolási időt mutatja, nem a klasszikus értlemben vett rádiót.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#540) Karaya válasza draco31 (#535) üzenetére


Karaya
tag

A "menü" funkciót a kocka gomb hosszú nyomásával éred el. Már amelyik alkalmazásban van ilyen..

(#541) draco31 válasza Karaya (#540) üzenetére


draco31
veterán

Próbáltam, de egyikkel sem működik, mindig az alkalmazás váltó jön be. Az 5mp-es nyomva tartás szerintem kellően hosszú.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#542) atosan válasza Karaya (#540) üzenetére


atosan
addikt

Eddig mindwn telómnál működött nekem is, ennél nem.

Maine coon

(#543) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Van alapból feltelepítve jó pár Vodafone-os alkalmazás, ti megtartottátok? Egyáltalán használja valaki aktívan? :)
Bevallom én sok értelmüket nem látom, töröltem egy párat. Protect, Smart Flow, és Updates-t egyelőre meghagytam.

(#544) draco31 válasza mentoloshypo (#543) üzenetére


draco31
veterán

A mobil vodafonet meghagytam, a többit töröltem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#545) atosan


atosan
addikt

Aki nem ragaszkodik a gyári kamera apphoz, más alkalmazással lehet sd-re menteni a fényképeket. Én az Open camera alkalmazást próbáltam.

Maine coon

(#546) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ismerős vett ilyen telefont, nagyon kellemes cucc.

Kérdés viszont, hogy valamiért sokszor van ébren a készülék.

- wifi / mobilnet van bekapcsolva, de lezárt képernyőnél is ébreszti valami
- tartózkodási hely kilőve.

Vkinek vmi tippje van-e?

-

(#547) atosan válasza Graphics (#546) üzenetére


atosan
addikt

Szia, Első körben, míg nem lakja be, gyári beállítások visszaállítása.

Maine coon

(#548) tonerz válasza Graphics (#546) üzenetére


tonerz
aktív tag

Én az enyémen rögtön csináltam egy Wipe datát.
Eddig nem jött elő nálam a töltés közbeni indulgatás se.
Maga a stock 5.0 elég kellemes, bár van egy két érthetetlen visszalépés kitkathez képest.

(#549) Graphics válasza tonerz (#548) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Adjon Isten :D

Ezt ne hagyd el!

-

(#550) tonerz válasza Graphics (#549) üzenetére


tonerz
aktív tag

Ejj, ez övön aluli volt :DDD

De igyekszem megfogadni a tanácsod :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.