Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) hestegjolo válasza atosan (#1319) üzenetére


hestegjolo
csendes tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.kroegerama.android4batpercent
Itt van az akku százalék kijelzés :D Nem kamu és root se kell hozzá, miután engedélyezed le is törölheted az alkalmazást!

(#1352) draco31 válasza hestegjolo (#1351) üzenetére


draco31
veterán

Király! :DD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1353) gyulavezir válasza draco31 (#1347) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Ja, azt is én írtam. Szerintem előtte szinte semmilyen beállítási nem volt...

(#1354) gyulavezir válasza hestegjolo (#1351) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Nagyon király, köszi!

(#1355) djtörök


djtörök
senior tag

Csongrád megye, Szentesen 4g 46mbit le 12mbit feltöltést mértem. 25km-el arréb, Hódmezővásárhelyen viszont H+ a max. eddig.

(#1356) hattrickuser


hattrickuser
tag

Nálam hiba nélkül lefutott a frissítés, azonban mintha a telefon használata most lelassult volna (pl: kikapcsolá/bekapcsolás - újraindítás után percekig tart mire betölti a simkártyás kapcsolatokat).
Nem tudom mit javítottak, de én inkább kihagytam volna ezt az Update-t...

Más: Tudja valaki, hogy egész pontosan mit jelent, mire lehet használni a jobb felső sarokban azt a kék körben ember alakú piktogramot? Ha rákattintok: "A névjegy nem létezik".

(#1357) draco31 válasza hattrickuser (#1356) üzenetére


draco31
veterán

Saját névjegyed oda lehet beállítani.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1358) hattrickuser válasza draco31 (#1357) üzenetére


hattrickuser
tag

A "Telefonkönyv" - "Saját profil beállítására" gondolsz? Ha azt a részt beállítom, akkor mit tudok vele kezdeni, használja valami program, vagy egész pontosan mire jó?

(#1359) mentoloshypo válasza hestegjolo (#1351) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nagyon zsír, köszi az infót! :)
Mondjuk jobban örültem volna, ha olyan nagy számokkal mutatja mint töltésnél, de hát örüljünk ennek is.

(#1360) draco31 válasza hattrickuser (#1358) üzenetére


draco31
veterán

Igen az. Hogy mire jó, azt nem tudom. Én arra használom, hogy hamar elérem a számomat, új még és nem tudom fejből. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1361) atosan válasza hestegjolo (#1351) üzenetére


atosan
addikt

Ez kellett, köszi :D

Maine coon

(#1362) hattrickuser válasza draco31 (#1360) üzenetére


hattrickuser
tag

:)

Köszönöm a választ. :R

(#1363) Voice24


Voice24
őstag

Kopp-kopp-kopp! Lekopogom, az utóbbi 2-3 napban nem jött értesítés, hogy "belépés a hálózatba". Ez nagyjából egybeesik azzal, amióta elindult a 4G a vodánál. Lehet a kettő között összefüggés? Bár végülis nem számít, hogy van-e vagy nincs, csak ne dobálja el a hálózatot.

(#1364) atosan válasza Voice24 (#1363) üzenetére


atosan
addikt

Nem vagyok szakértő, de szerintem lehet, lehet amíg a 4g szerelték, befolyásolta a többit azon a cellán, csak spekuláció.

Maine coon

(#1365) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Nem szeretem magam ismételni, de:
"segítsetek már nekem! Csak én vagyok ilyen béna (egyáltalán nem kizárt) , hogy nem találom ezt a funkciót vagy ezen a telón nem lehet olyant beállítani, hogy amikor hívnak és csörög akkor pofával lefelé fordítom és elkussol?
Láttam hasonló kategóriás telefonokat, ahol ez működött és nagyon jópofa dolognak tartom."

(#1366) draco31 válasza gyulavezir (#1365) üzenetére


draco31
veterán

Áttúrtam az egészet, nem találtam ilyet. Viszont ha megnyomod a hangerő gombot, akkor is elhallgat.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1367) gyulavezir válasza draco31 (#1366) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Igen, az megvan. Köszönöm szépen.
:-)

(#1368) Voice24


Voice24
őstag

Nekem ez a töltés közbeni újraindulás csak nem akar elmúlni, és már kezd bosszantó lenni, mivel most, hogy (levéve a töltőről) bekapcsoltam, 2 nem fogadott hívásról jött értesítés. És nyilván este 10-kor nem fogom őket visszahívni...
Egyébiránt (és nem csak erre a telefonra kihegyezve mondom) jó lenne, ha e tesztek nem merülnének ki a hardver erősségében, a kijelzőben és a fényképezőben, hanem az olyan alap funkciókat is érintenék, mint a telefonálás, a térerő érzékelése, netán hálózat eldobálása. Mert mindent megtudunk egy telefonról egy teszt olvasásakor, csak azt nem, hogy tulajdonképpen telefonálásra alkalmas-e.

(#1369) [Prolixus] válasza Voice24 (#1368) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ezek is a tesztek részeit képezik, de ma már ezek annyira alap dolgok, hogy kb. akkor van értelme karaktert pocsékolni rá, ha éppen gond volt ezekkel az alapfunkcókkal a tesztkészülék használata során. Az enyém például nem dobálja a hálózatot rendszeresen és nem indult eddig soha újra töltéskor. Szóval ha éppen ezt a példányt tesztelték volna pl itt a mobilarénán, ilyen hibákról amit te és mások tapasztalnak még akkor sem tudtak volna írni, ha akartak volna.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1370) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Sziasztok.
Azt vettem észre, hogy ezen a mobilon a grafikus teljesítmény valamiért nem az igazi.
A barátnőm Galaxy A3-asában ugyanez a processzor van, és sokkal-sokkal folyamatosabb minden rajta.
Nem akad összevissza a chrome, simább a felület, folyamatosabbak az animációk. Ott a felbontás csak 960x540, de nem gondoltam volna, hogy ennyivel jobb lesz.

(#1371) atosan válasza Zoli0726 (#1370) üzenetére


atosan
addikt

Viszont kisebb kijelzőn, igaz még így is kevesebb a ppi valamivel. Én inkább a másfél giga ramra fognám. Hozzáteszem, frissíttés után nekem volt factory reset és pörög rendesen a teló.

Maine coon

(#1372) Melorin válasza [Prolixus] (#1369) üzenetére


Melorin
addikt

Azért kitérhetnének pl a mikrofon érzékenységére, a telefon melegedésre, a böngészőben lévő lapok frissülésére ha àtváltunk egy programra majd vissza, stb.
Ezek a felhasználási élményért felelnek. Ki kíváncsi holmi benchmarkokra?

(#1373) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Ha ezentúl megkérdezi tőlem valaki, hogy 30 ezer környékén mit érdemes megvenni akkor biztosan nem a Smart Prime 6-t fogom ajánlani, durván jobb választás inkább a Doogee X5 Pro.
Ha minden igaz unokaöcsém venni is fog egyet hamarosan, ha megtetszik lehet én is váltok inkább rá.
Jó telefon a Prime 6, de az 1 giga Ram baromi kevés manapság... Plusz egyre elégedetlenebb vagyok a telefonnal, lassul, pláne netezés közben.

(#1374) [Prolixus] válasza Melorin (#1372) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Melegedésre, meg a böngészés zökkenőmentességére ki szoktak térni. Főleg, ha baj van vele. A harmadik dolog amit írsz megint olyan, hogy ma már max akkor kerül bele egy tesztbe, ha valami szélsőséget produkál a telefon, nagyon jó vagy rossz.

És hogy ki kíváncsi benchmarkokra? pl én.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1375) djtörök


djtörök
senior tag

Nálam nincs melegedés, soha nem indult még újra töltés közben, és nagyon ritkán találkozok csak kisebb akadozásokkal, és a netezés is teljesen jó.
Ja és 7 órányi youtube-os videó után 22% volt az akksi ban, azért ez se rossz.

[ Szerkesztve ]

(#1376) GazVezír


GazVezír
tag

Ami a böngészést illeti, a lassulások és akadások a Chrome hibái, amit a legutolsó frissítéssel (október 15.) műveltek, az egészen szemöldökborzoló. Egy fokkal jobb, ha az ember folyamatosan készenlétben tartja a bétát is. Arra meg ugye nincs mód, hogy az ember apk-ból rakjon vissza egy korábbi verziót, nálam legalábbis különösebb indoklás nélkül jelenik meg, hogy a szoftver nem lett telepítve.

(#1377) atthany válasza mentoloshypo (#1373) üzenetére


atthany
aktív tag

pont én is ezen a Doggee gondolkodom, de én várnék a helyedben, a mi Prime-unk is eleinte szinte különösen ajánlott volt, de azért használat közben derülnek ki a furcsaságok :K

(#1378) mentoloshypo válasza atthany (#1377) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ebben bizony van valami, nem is fogok rögtön a boltba rohanni érte. De ha karácsonyig maradnak a jó tapasztalatok róla akkor meglepem magam vele. :)

(#1379) djtörök válasza atthany (#1377) üzenetére


djtörök
senior tag

Furcsa hogy valakinél hibátlan, valakinél viszont több hiba is előjön. Ekkora szórás lenne a minőségben?

(#1380) Voice24 válasza djtörök (#1379) üzenetére


Voice24
őstag

Erre én is kíváncsi lennék, hogy mitől van ez a szórás. Ahogy arra is, hogy vajon mi okozza nálam, hogy kb. minden töltés végén úgy találom a telefont, hogy kéri a Pin-kódot. Nem értek annyira hozzá, de pl. esetleg túl érzékeny lehet az elektromos hálózati hibákra? Mondjuk ezt ki tudom szűrni azzal, hogy a munkahelyen teszem fel tölteni, ott szünetmentes a hálózat, ki tudja?

(#1381) mentoloshypo válasza Voice24 (#1380) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Egy próbát megérne.

(#1382) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Én is észrevettem, hogy a legutóbbi chrome nem jó. De ha eltávolítom a frissítéseket vagy felrakom a betat, akkor minden ok. Van néhány apró dolog ami zavaró, pl hogy a gyári bill egyáltalán nem tud magyarul. Es a launcher csere is alap volt, de a kijelző tényleg nagyon szép. Én sem találkoztam random újraindulással eddig. Az akku is jól bírja.

(#1383) mackoman


mackoman
tag

Sziasztok.Tudnátok segíteni.Tegnap vettem egy ilyen mobilt.Amire nekem kell több mint tökéletes.Viszont egy dolog idegesítően zavar.A Google kereső sáv.Azt el tudom tüntetni valahogy.Probáltam,de nem mozdul.Elöre is köszönöm a válaszotokat.

(#1384) gyulavezir válasza mackoman (#1383) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

A Google szolgáltatásokat letiltod és el is tűnik onnan, de igazából jó az. Én is visszatettem idővel és használom is. Meg gugli a barátod. ;-)
Egyébként megoldás lehet a pin kód kérős újraindulásos problémára, hogy kikapcsoljátok a pinkódot és akkor gond nélkül újraindul és az ég világon semmit nem vesztek észre.

(#1385) mackoman válasza gyulavezir (#1384) üzenetére


mackoman
tag

Nagyon köszönöm!
Ja még 2 kérdés,Sorry,most jutott eszembe.
1.Mit jelent az hogy telefon titkosítása,mert olvastam a beállításokban.Esetleg azt,hogy PIN kód-hoz tudom kötni a fényképek,e-mail-ek hozzáférését?
2. Ha letöltők a Google szolgáltatásait,az nem befolyásolja a készülék zavartalan használatát?
Köszönöm előre is a válaszokat.:)
Amúgy tökéletesen meg vagyok vele elégedve....eddig.:)

(#1386) atosan válasza mackoman (#1385) üzenetére


atosan
addikt

Az elsőt még én sem használtam soha, de valami olyasmi lehet, mint amit mondasz.
A google szolgáltatások alapból ott van, frissítteni érdemes, elősegítti a telefon zavartalan működését.

Maine coon

(#1387) mackoman válasza atosan (#1386) üzenetére


mackoman
tag

Neked is nagyon köszönöm!
Csak az a Google kereső sáv ne lenne ott. :))))

(#1388) ivana


ivana
Ármester

Sziasztok! Szeretnék venni egy ilyet.
Root van hozzá? Recovery? Custom rom?

(#1389) atosan válasza mackoman (#1387) üzenetére


atosan
addikt

Beállítások/alkalmazások/összes és ott letiltod a Google alkalmazást,íme. Így eltünik a kereső sáv, ha nem is azonnal, újraindítás után biztos.

Maine coon

(#1390) Melorin


Melorin
addikt

Visszajött a szervízből a teló. Tudjátok, frissítéskor elszált.

(#1391) [Prolixus] válasza ivana (#1388) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Van. Nincs. Nincs.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1392) ivana válasza [Prolixus] (#1391) üzenetére


ivana
Ármester

Ok köszi a root már elég. Bootloader nyílt/nyitható? Mert akkor veszek egyet és ha lesz időm lesz cm.

(#1393) djtörök válasza ivana (#1392) üzenetére


djtörök
senior tag

Nem tartom valószínűnek, hogy lesz rá cm, de szerintem nincs is szükség rá.

(#1394) ivana válasza djtörök (#1393) üzenetére


ivana
Ármester

:) Ha veszek és nyílt a bootloader vagy nyitható akkor előbb-utóbb lesz rá cm, mert nekem kell és meg tudom csinálni ;)

(#1395) mackoman válasza atosan (#1389) üzenetére


mackoman
tag

Köszönöm ,sikerült....viszont lehet gyagya vagyok,de nem ég az értesítsi LED,azt be kell külön állítani?

(#1396) atosan válasza mackoman (#1395) üzenetére


atosan
addikt

Szivesen. Led: beállítások/megjelenítés, ott a villogó jelzőfényt aktiválod.

Maine coon

(#1397) hestegjolo válasza ivana (#1394) üzenetére


hestegjolo
csendes tag

úúú az nagyon jó lenne!! :DD Remélem meg tudod csinálni, bár nekem még nincs gond a sebességgel, de egy cm 12-ben akkor is több lehetőség van.

(#1398) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Tudnátok nekem segíteni, hogyan tudom szinkronizálni a Google címjegyzékemet a telefonom névjegyzékével? Igazából klassz, hogy az összes névjegyet egyben látom a telefonon, de a gugli címtárába a szülinapokat is fel lehet venni.
Vagy ha tudjátok, melyik fórumon lehet érdeklődni?
Előre is köszi

(#1399) fabicska


fabicska
aktív tag

Tegnap óta én is boldog tulajdonosa vagyok egy Prime-nak. Eddig tetszik, az áráért tényleg best buy.
Lenne 3 kérdésem vele kapcsolatban:

1. Nem tudom rootolni, a SuperSU kiírja, hogy nincs SU binary installálva, a "Superuser" programban meg szürke a rootolási lehetőség.
2. Hogy tudom elérni, hogy a processzor órajele a specifikációkban leírt 200MHz-re essen? Gondolom a nem használt magok órajelét annyira lecsökkentené, de nekem 800 és 1200 között váltakozik csak.
3. Sok helyen láttam (és előttem is a screenshoton úgy van katt), hogy a felső menüsorban az akkumulátor ikonban bele van írva %-ban a töltöttségi szint, ezt hol tudom beállítani?

A válaszaitokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#1400) djtörök válasza fabicska (#1399) üzenetére


djtörök
senior tag

1. Kingroot nevű programmal lehet.
2. Passz, lehet hogy gyári rommal sehogy.
3. Battery percent enabler. Playből le tudod tölteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.