Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) HoTaZo válasza Pszihonaranc (#3900) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem rég érkezett meg a Viberre az üzenet tőlük.
Na, majd megnézem van-e Tasmániában ismerősöm. ;]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#3902) Diabo6 válasza Bferibörs (#3899) üzenetére


Diabo6
senior tag

Próbálkoztam. Van egy mentésem. Kitöröltem az összes telefonszámot, majd a mentést visszaállítottam először a telefonra. Nem javult meg. Utána a gmailre. Azzal se. Kártyára, de azzal se. Nem.tudom mi lehet a baj. Most gmailen van az összes szám, viberen egy pár darabbal több szám elérhető, de a 99%a egyáltalán nem.

(#3903) Doggy dog válasza HoTaZo (#3901) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Elég hektikusan működik a viber out: van,hogy kristálytiszta,utána eltűnik a másik fél a vonalból vagy 15mp-re.Utána ismét hallom.Amikor tudunk beszélni akkor is a másik fél mondja,hogy rosszul hall.
Telenor 4G-n, netem van,nincs korlátozás.
Igaz nem Tasmániába telefonáltam.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3904) Zénó75


Zénó75
tag

Nálam tökéletesen megy a viber out, tegnap óta csak azon nyomom hibátlan.
Hardver mondjuk almás, t és voda mobilnettel.

Kiváncsi vagyok milyen percdíj lesz a promó után...

(#3905) Bferibörs válasza Diabo6 (#3902) üzenetére


Bferibörs
addikt

szerintem szedd le a vibert,töröld a könyvtárát is , tedd rendbe a googles címlistádat és utána pakold vissza a vibert, amikor szinkronizál ne piszkáld, hagy dolgozni.A telóról meg a sim kártyádról törölj minden telszámot (kivéve a szolgáltatód gyors hívóit ) Nekem így tökéletesen működik, nem volt gondom vele- amig mindenhol kallódtak telszámok addig kaki volt nekem is.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3906) HoTaZo válasza Doggy dog (#3903) üzenetére


HoTaZo
őstag

Tesómmal beszélgetve voltak olyanok, hogy kihagyott vagy átment mélytengeri búvárba. Aztán rákérdeztem, hogy nincs-e véletlen kihangosítva. Hát, úgy volt, mikor visszarakta simára, minden frankón ment.
Én inkább írogatni, képet, videót szoktam küldeni.
Eddig erre megfelelt.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#3907) echte


echte
csendes tag

Tegnap este 11 óta nem megy nálam a viber out. Letöröltem teljesen majd újra feltelepítettem, de nem tudok telefonálni. Egyéni probléma lenne?

(#3908) Diabo6 válasza Bferibörs (#3905) üzenetére


Diabo6
senior tag

Köszi. Letöröltem és újratettem a vibert. Megjavult. Minden működik.

(#3909) KamuMazsola válasza echte (#3907) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Valószínűleg. Én nem csináltam vele semmit, megy, jó. A viberout is egyenleg nélkül.

Üdv.: KamuMazsola

(#3910) echte válasza KamuMazsola (#3909) üzenetére


echte
csendes tag

Továbbra sem megy a viber out egyenleg nélkül :(
hozzáteszem gépről használom

[ Szerkesztve ]

(#3911) KamuMazsola válasza echte (#3910) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én Android teló telenor LTE, az out hívás mint a GSM.

Üdv.: KamuMazsola

(#3912) echte válasza echte (#3910) üzenetére


echte
csendes tag

És telefonról sem tudom használni az ingyenes out-ot :( nyitottam jegyet, kíváncsi vagyok mikor válaszolnak

(#3913) bigdady


bigdady
nagyúr

Iphone 5s itt megy rendben

(#3914) oil120 válasza oil120 (#3889) üzenetére


oil120
senior tag

Megoldódott, amint lett olyan telefonom, amelyiknek a kamerája működött.

(#3915) Magnat válasza Zénó75 (#3904) üzenetére


Magnat
veterán

Volt róla szó, h változik? Most gyakorlatilag értelmetlen belföldi mobilra (40ft), vezetékesre még lehet alternatíva a sima percdíjakhoz képest (<6ft), de ha már voip, akkor bármelyik dellmontos szolgáltató lealázza.
[link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3916) Maxximus válasza Magnat (#3915) üzenetére


Maxximus
őstag

VoipYo (szolgáltató) + Mobil Voip (program) minden hazai mobilra kb 5.50 ft /perc, vezetékesre 1,60.-
Viber out felejtős...

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3917) mucinu


mucinu
csendes tag

Sziasztok!
Feleségem laptopjára Windows 10 alá telepíteném a Vibert, de a telefonszám megadása után (a szám helyesen lett megadva) nem küldött kódot. Pár ismételt próbálkozás után kiírta, hogy vegyem fel a kapcsolatot a https://support.viber.com/ oldallal. "Felvettem"! Az oldalra felléptem, de kivel kéne felvennem ott a kapcsolatot??? Olvastam (angol nyelvtudásom hiányossága miatt az oldalt lefordítva) az ott szereplő dolgokat, de megoldást a problémámra nem találok. Ezek után gondoltam törlöm a programot nejem mobiljáról, majd újra telepítem, talán ez segít. Megtettem. A mobilra történő telepítés gond nélkül lezajlott. Olyannyira gond nélkül, hogy a telefonra még igazoló SMS-t sem küldött a viber. Ennek ellenére a laptopra történő windows-os telepítés változatlan. A telefonszám beírása után ugyan az a hiba és szöveg köszön rám. Vegyem fel a kapcsolatot a https://support.viber.com/ oldallal. Kezdek kifogyni az ötletekből, hogy béketűrésemről már ne is beszéljek. Van valakinek valami épkézláb ötlete a probléma megoldását illetően? Találkozott már ilyennel valaki?
Segítségeteket előre köszönöm!
Legyen szép napja mindenkinek! ;)

(#3918) Bferibörs válasza mucinu (#3917) üzenetére


Bferibörs
addikt

Milyen telefonja van a nejednek?

A viber az első telefonra általában kód nélkül települ.
A windows alá pedig vonalkóddal, nem küldenek kódot telefonon hanem be kell olvasni a vonalkódot ami meg kellene, hogy jelenjen a windosos viberen indításnál, a telefonon pedig el kellene indulnia a viber alklmazásban a vonalkód olvasónak, az az a telefonnal kellene leolvasni a windoswsos viberben feldobott vonalkódot.
Ha idáig nem jutsz el akkor passz sajnos- vagy a telefon nem tud vonalkódot olvasni vagy a windowson van egy régebbi viber alklmazás ami nem engedi a frissítést.

A telefonszámra pedig figyelj oda, hajlamos az ember alapból beírni a +36-ot de azt a viber feldobja.

ui. ha a telón műxik a viber akkor azt ne piszkáld mert le fog tiltani 24 órára,inkább a windows alól szedd le a vibert és telepítsd újra.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3919) mucinu válasza Bferibörs (#3918) üzenetére


mucinu
csendes tag

A telefon Samsung Galaxy S4 mini. A programgyártó honlapján található legújabb Viber lett letöltve. Telepítés során a QR kódig nem jutok el. Ismétlem! A telefonszám megfelelően volt beírva. :(

[ Szerkesztve ]

(#3920) Bferibörs válasza mucinu (#3919) üzenetére


Bferibörs
addikt

sajna passz akkor , ilyen még nem fordult elő nálam , rossz telefonszám már igen

esetleg ezt próbáld meg

csak angol,spanyol,német,francia választható úgy tudom, magyarul nem beszél ha csak nem újítottak

ui: a telón mindenképpen legyen bekapcsolva vagy a wifi vagy a mobilnet ! még ez jutott eszembe

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3922) mucinu válasza #50751744 (#3921) üzenetére


mucinu
csendes tag

Play áruházból töltöttem le a programot. :(

Érdekesség. A kíváncsiságtól hajtva tabletemre is feltelepítettem, ami sim kártya fogadására alkalmatlan (ASUS Memopad 7 - K013). Play áruházból történő android verzió letöltése után kérte a telefonszámomat. Miután megadtam azonnal dobta a QR kódot, miközben a telefonomon bekapcsolta a Viber QR kód olvasóját. A kódot leolvasva sikeresen megtörtént a program aktiválása és a kapcsolatok szinkronizálása.

Ekkor esett le, hogy a nejem telefonján a wi-fi kapcsolat inaktív volt és talán ez lehetett a hiba oka. Ismételt próbálkozás következett a laptopra történő feltelepítésre, de a hibajelenség megismétlődik. Tanácstalan vagyok. :(

(#3923) Bferibörs válasza mucinu (#3922) üzenetére


Bferibörs
addikt

biztos hülye kérdés , de a laptopon is van működő,bekapcsolt internet ?

még egy lehetőség adott, a tabletedről ( ha nincs rá szükséged ) eltávolítod a viber appot, törlöd a könyvtárát is
újra feltelepíted a vibert de csak wifit adsz neki,sim,kártyát nem teszel bele és azon megpróbáljátok a nejed telefonszámával regisztrálni a vibert . ha itt sem megy akkor passz , esetleg a telefonon lévő vírusirtó ilyesmi foghatja meg -szerintem

nem találkoztam még ilyen hibával :N

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3925) mucinu válasza #50751744 (#3924) üzenetére


mucinu
csendes tag

Megtettem, amit két hozzászólással előbb jeleztem.
"Play áruházból töltöttem le a programot."
Tehetek még ennél többet?

(#3927) patcash


patcash
csendes tag

Sziasztok! Az iphone és ipad együttes viber használatát megoldották már? 1-2 éve még, ha az iphone-on volt fent a viber és utána feltettem az ipad-re is, akkor a telefonos viber fiókot inaktívba tette és csak ipad-en lehetett használni.

(#3928) roxan


roxan
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy gondom a Viberrel: igazából Win10 probléma, de ide írnék, mert jobban pörög a topic, aztán majd valaki elküld vele... :)

Vettem egy új laptopot, sajnos a fos win10 fut csak rajta, szenvedek vele (ha valaki rávarázsol win7-et, hát nem is tudom, mit adnék érte...)

Szóval felraktam a notira először a Desktop verziót, mert az Áruházas win10 verzióról nem sok jót olvastam. Ez ment is rendesen, sőt a régi gépről át is tudtem menteni az üzeneteket, rendesen kaptam értesítést, felugró ablakot, ha jött üzenet, egy gondom volt vele, a telefontól küldött és kapott képek nem jelentek meg a PC-n, csak amit a notiról küldtem. Illetve még a kontaktok mellett nem jelent meg az avatar, de ezzel ellennék még.

Uninstall, és feltettem a WIN10 verziót az áruházból. Itt volt avatar, megjelentek a képek is, aztán ennyi. Nem tudtam átmenteni a korábbi üzeneteket tartalmazó .db fájlt, mert utána el sem indult a program. Nem kapok értesítést, ha üzenetem jött, nincs olyan piros jelzés, mint win7-nél, és felugró ablak sem. Még akkor sem, ha fut a program. Ez elég gáz. Gyakorlatilag használhatatlan így. De a másik is.

Valakinek hasonló tapasztalat? Kicsit el vagyok keseredve. :W :W :W

Üdv, Rox

(#3929) mucinu válasza #50751744 (#3926) üzenetére


mucinu
csendes tag

Felvetésed jogos. Én kérek elnézést!
Windows 10 alatt fellelhető áruházból történt a program letöltése.

(#3930) oil120 válasza patcash (#3927) üzenetére


oil120
senior tag

Szia,

Nekem iPhone 6S-en és iPad Minin megy együtt. Ha üzenet jön mind kettő jelzi párhuzamosan és mutatják a levelezést. A 6S sokkal fiatalabb, azon csak az azon futó viber indítása óta folytatott csevegések jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

(#3931) patcash válasza oil120 (#3930) üzenetére


patcash
csendes tag

Köszi, akkor ma megpróbálom újra összehozni :-)

(#3933) Zénó75 válasza patcash (#3927) üzenetére


Zénó75
tag

Igen, hibátlanul megy iphone+ipad kombóval.

Elöszőr iphonen legyen regisztrálva, utána ha ipadon beirod a telszámod már fel is dobja az iphonen a kódot.
Mindkettőn megjön minden üzenet. ( ellentétben az imessageval ami csak oda jön ami utoljára a kezedben van/volt. ) persze mindkét megoldásnak van előnye/hátránya :)

(#3934) mucinu válasza #50751744 (#3932) üzenetére


mucinu
csendes tag

Igen. A helyzet változatlan. :(

(#3935) Bferibörs válasza mucinu (#3934) üzenetére


Bferibörs
addikt

lehet,hogy viber gond, nekem pld. egyik telómra simán feltelepül elindul a másikkal 2 napja küzdök mert nem kap kódot , nem jó az amit bediktálnak , majd végül jön egy sms-ben és az sem jó , várhatok vele 24 órát
ritkán fordul elő nálam ilyen malőr de előfordul

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3936) sandró60 válasza mucinu (#3934) üzenetére


sandró60
addikt

Elnézést a "naiv"kérdésért :B
Ugye bevan kapcsolva a Wifi a telón amire várod a kódot?

(#3937) Bferibörs


Bferibörs
addikt

sziasztok, valakinek volt olyan gondja,hogy a viber össze keverte a név jegyzékét? googlen nem de a viberben teljes a káosz, más nevet társított az eredeti helyett a telefonszámokhoz :O és csak a samsung cuccaimon

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3938) havri1


havri1
félisten

Hali!

Jól sejtem, hogy a rejtett üzenetek ertesítéseit egyáltalán nem lehet kikapcsolni?
Jelenleg ugyanúgy villog a led, adja a hangot stb. Kész bukta.

havri

(#3939) Bferibörs válasza Bferibörs (#3937) üzenetére


Bferibörs
addikt

használhatatlan a viber kontakt :O

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3940) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hali

Nem tudok belépni a viberbe a telefonon. Lumia 640 xl. No service. De laptopon a lin ux alatt fent van és ott meg nem kapják meg az üzenetet az illetők!
Valakinek valami ötlet? A letörlés, telepítés meg volt... :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3941) roxan válasza havri1 (#3938) üzenetére


roxan
senior tag

Nem lehet. Csak nem jelenik meg hogy kitől, és nem teszi ki a felső sávba az üzenetet.
Csak azt. hogy üzenet érkezett..

(#3942) Bferibörs válasza Bferibörs (#3937) üzenetére


Bferibörs
addikt

sajnos hibás a viber, többen panaszkodnak erre a playon

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3943) bigdady válasza Bferibörs (#3937) üzenetére


bigdady
nagyúr

Iphonon nincs gond.
Nekem volt már olyan hogy A-nak kuldtem és B kapta akkor is ilyen telefonszam es nev keveredes volt.

(#3944) Bferibörs válasza bigdady (#3943) üzenetére


Bferibörs
addikt

elsődleges ami a telóm (android)azon sincs gond a másodlagos kütyükön kavart össze mindent de csak androidon,windowson nem

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3945) Sperafico válasza Bferibörs (#3944) üzenetére


Sperafico
tag

Én másodlagosan androidos tabletre akartam telepíteni, de összekavarja teljesen a névjegyeket. Számokat, neveket, fotókat....használhatatlan :(

(#3946) Bferibörs válasza Sperafico (#3945) üzenetére


Bferibörs
addikt

ja én is két androidos tablettra tettem fel (samsung galaxy mindkettö) mindkettőn össze kavarta , sajna írják a playen is ,hogy ez van, remélem javítják

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3947) herrká


herrká
senior tag

Most találtam ezt a fórumot. Bocs, ha volt már róla eszmecsere!
Új telefonom lett. 6-os Android fut rajta. P9 Lite egyébként. Felraktam a Vibert, beállítottam védett alkalmazásnak, engedélyeztem mindent, záró képernyőn megjelenést stb. Tegnap itthon lezajlottak a próba üzenetek, működött. Ma a melóhelyen irkáltam az asszonynak, és csak akkor megy el neki az üzenet, és másnak is, ha belép a Viber alkalmazásba! Egyébként nem! A válaszokat én megkapom, felugrik rögtön. De a küldésnél valami bibi van. Van valakinek ötlete a megoldásra?
Köszönöm!

(#3948) bigdady válasza herrká (#3947) üzenetére


bigdady
nagyúr

Asszonynal nalam is ez volt. Viber Statuszikont kint kell hagyni a status baron akkor nem lep ki belole.

(#3949) herrká válasza bigdady (#3948) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm! Megtettem. Talán így hamarabb kapom meg az üzeneteket, nem is tudom. De ha én küldök, akár a 2m-re ülő nejnek is, rapszodikus mire a kézbesítve megjelenik. De minimum 5 - 8 perc, de akár 20 is. És mindkettőnk telefonján fut a viber közben. Ha nem, akkor is ez a jelenség. Nyaraló gyerekemnek ugyanígy megy el... :-( Valami zavar van az erőben...

(#3950) roby1520 válasza mucinu (#3934) üzenetére


roby1520
tag

Visszatértem 8.1 -re.erre a viber ugyanazt a problémát irja ki nekem is. :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.