Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) vicuvicu


vicuvicu
csendes tag

egyébként azt belehet valahol állítani, hogy a viber, ne kapcsolódjon , akkor sem, ha van folyamatos wifi kapcsolat? csak akkor ha én belépek és úgy érzem, hogy szükséges?

(#3652) bigdady válasza vicuvicu (#3651) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem. De mi értelme is lenne?

(#3653) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Mobil intőnettkapcsolaton menyi adatforgalmat generál egy pl.3 perces beszélgetés?

(#3654) KamuMazsola válasza gyuri2008 (#3653) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Körülbelül 3-4 perc 1 MB.

Üdv.: KamuMazsola

(#3655) gyuri2008 válasza KamuMazsola (#3654) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ :R

(#3656) Apollyon válasza vicuvicu (#3651) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jobb alsó sarok menügomb (3 csík egymás alatt), legörgetsz: Kilépés vagy Exit.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3657) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok! Az érdekelne, hogy telefon cserénél még mindig nincs előzmény export a régi telefonon, majd import az újon lehetőség? Magyarul nem tudom átvinni a sok előzményt az új telóra?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3658) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Duplikálva vannak a névjegyek, a viberben.
Mit tudok csinálni?
Egyesével töröljem?
A Google névjegyek mellé nem teszi ki a viber ikont,miért nem?

(#3659) Pszihonaranc válasza spiritex (#3657) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Telefonon sajnos nem lehet hivatalosan. Legtöbb amit tudsz csinálni, az az, hogy küldesz magadnak emailre egy mentést (de azt nem fogod tudni visszailleszteni az alkalmazásba)
Vagy ha rootolt a telefonod, akkor nyomj egy tibit és megmarad minden, még a beszélgetéseid is.

(#3660) plejik


plejik
addikt

Olyan kérdésem lenne, hogy nem sikerült aktivalnom a vibert. És a telefonos aktiválás sem megy. Mert valami 24 órára hivtkozik ha jól értem. Van erre valami megoldás? Elég fontos lenne sokat használom.. :/

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3661) Bferibörs válasza plejik (#3660) üzenetére


Bferibörs
addikt

a megoldás, várj 24 órát és akkor tudsz újra aktiválni- a telepített VIBER-t távolítsd el az eszközről, töröld a VIBER mappát is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3662) 1954


1954
újonc

Sziasztok!
Mobilon eddig a következő szerint is megkaptam az üzeneteket:
Viber – Exit/kilépés. Netről lecsatlakozás…. Majd amikor újra kapcsolódtam a netre, és időközben valaki üzenetet írt nekem, a Viber külön megnyitása nélkül is megkaptam azt. Tehát a Viber aktiválta magát és feljött az üzenet akarva, akaratlanul.
De ez most már nem működik így. Hiába kapcsolódom a netre, nem dobja fel az üzenetet magától. Azt már csak akkor látom, ha megnyitom a Vibert.
Tudja esetleg valaki, hogy mitől lehet ez? Más is tapasztalt ilyet? Változtatott ezen esetleg a szolgáltató valamit?
Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#3663) Apollyon válasza 1954 (#3662) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Exit után nem fog újra elindulni magától. Ha esetleg ki- majd bekacsoltad esetleg újraindítottad a telefont, akkor lehet. Egy mobilnet/wifi on-off nem befolyásolja a vibert.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3664) CoolMan válasza 1954 (#3662) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

"Viber – Exit/kilépés. Netről lecsatlakozás…. Majd amikor újra kapcsolódtam a netre, és időközben valaki üzenetet írt nekem, a Viber külön megnyitása nélkül is megkaptam azt. Tehát a Viber aktiválta magát és feljött az üzenet akarva, akaratlanul."

Nálam most is így van.

(#3665) 1954 válasza Apollyon (#3663) üzenetére


1954
újonc

Azért vagyok benne biztos, hogy így is működött (legalább is eddig), mert még csodálkoztam is rajta, hogy miért kapom meg az üzenetet, ha egyszer kiléptem az alkalmazásból!? Ezt direkt többször is csekkoltam és mindig így történt. (A telefonomat csak nagy ritkán szoktam kikapcsolni.)

(#3666) gabor9991


gabor9991
őstag

V 5.7.1 mitől lehet az, hogy nem írja ki azt, hogy a partner elérhető vagy nem elérhető?
V 5.1.1 verzió, ami nem volt frissítve, azon rendesen működik ez a funkció.
Valahogy be lehet ezt állítani?

[ Szerkesztve ]

(#3667) Pszihonaranc válasza gabor9991 (#3666) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Lehet, hogy a partnered beállította, hogy ne jelezze ki, hogy elérhető. Esetleg te állítottad be ( ez esetben te sem látod mások állapotát ).

(#3668) gabor9991 válasza Pszihonaranc (#3667) üzenetére


gabor9991
őstag

Igazából semmit nem állítottam át, csak frissítettem az elérhető legfrissebb verzióra.
Ezért nem értem ,hogy mi lehet, mert azóta egy partnernél sincs kiírva az, hogy elérhető vagy az, hogy utoljára ekkor....

(#3669) Pszihonaranc válasza gabor9991 (#3668) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Szokott ilyen előfordulni, de olyan hirtelen el is tűnik ez a jelenség, amint ahogy előjön.
Nekem néha gyenge internetkapcsolat esetén sem írja, ki, hogy mi van fent. Próbálj meg újracsatlakozni a netre, és újraindítani a telefont. Hátha bejön.

(#3670) KamuMazsola válasza gabor9991 (#3666) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem ez a verzió van fent és jelzi. Bár most jelez egy frissítést, az még nincs fent rajta.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#3671) vicuvicu


vicuvicu
csendes tag

Üdv,
Minek ajánlja fel a viber a saját viber-név szerkesztése funkciót, ha mindenkinél olyan néven jelenek meg, ahogy az illető épp felvesz a telefonkönyvébe? Nem a beállított nevemnek kellene látszania mindenkinél, ha megnyitja a programot? Nem értem, hogy akkor ez a viber-név funkció minek vagy hogyan működik? Köszi az infót

(#3672) isukim


isukim
csendes tag

Egy PC, két Viberes szám. Használható egyszerre? Vagy...

(#3673) vicuvicu válasza isukim (#3672) üzenetére


vicuvicu
csendes tag

nem

(#3674) keke69


keke69
őstag

Sziasztok!
A problémám az lenne, hogy a viber két fiókból is szinkronizált így kétszer jelenik meg ugyan az a név. Van valamilyen beállítási lehetőség arra, hogy csak egy fiókkal szinkronizáljon illetve csak az egyik fiókból mutassa a neveket?
Minden segítséget szívesen veszek!
Köszönöm!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3675) gyuri2008 válasza keke69 (#3674) üzenetére


gyuri2008
veterán

Sajnos nálam is ugyan ez van,duplán vannak a névjegyek.

(#3676) keke69 válasza gyuri2008 (#3675) üzenetére


keke69
őstag

Az egyik fiókból kijelentkeztem, töröltem majd újratelepítettem a vibert. Most ugyan jó mert a névjegy csak egyszer szerepel de viszont így nem szinkronizál csak az egyik fiókkal. Ha visszakapcsolom a fiókot akkor meg megint kétszer lesz benne :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3677) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Van arra megoldás, hogy ha újratelepítem a Vibert, akkor erről ne tájékoztassa az összes ismerősömet?? :D Elég sűrűn mókolom a telefonomat és már volt, aki szóvá tette, hogy hányszor csatlakozom a viberhez?! :DDD :))

(#3678) Ancsa85


Ancsa85
újonc

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, Kezdem az elején. A telefonom telefonkönyvébe átírtam egy nevet. Ez a partner vibert is használ. Miután átírtam víberről eltűnt a képe és az is, hogy mikor volt utoljára elérhető. Én nem tudom sem hívni sem írni neki viberen. Ő tud hívni és az üzenetet is megkapom. Próbáltam már, egy csomó mindent. Vibert újra raktam. A telefonkönyvemből kitöröltem majd újra visszaírtam. De semmi :-( Mutatja h partnernek van vibere de se kép se online állapot nem látszik. Megnéztük más telón, beírtuk a tel számot rendesen kiadta, h van vibere képpel online állapottal....Már próbáltam azt is hogy a saját telómom más telefonszámra kértem a viber kódot. Ugy is minden normális. Valaki tapasztalt már ilyet? Mi lehet ez? Mit próbáljak még? Fontos lenne

(#3679) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne,hogy a viberen ha kapok linket valakitől akkor arra kattintva miért nem tudom megnyitni?Kéken szokta megjeleníteni a kapott linket,de most fekete a szöveg.

Választ előre is köszi!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#3680) Pszihonaranc válasza Rico45 (#3679) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Ha meg tudnád mutatni (képpel), hogy miről van szó, az sokat segítene, mert ennyi információ birtokában nem fogunk tudni segíteni.

(#3681) Rico45 válasza Pszihonaranc (#3680) üzenetére


Rico45
őstag

Egyszerű!
Viberen így látom
és nem tudod megnyitni!

Link

Így lenne jó a link!

[link]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#3682) Pszihonaranc válasza Rico45 (#3681) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Az összes ilyen, nem lehet, hogy csak el volt írva valami a linkben?
Melyik viber verziót használod? Mert az újabb viber verzióban nemcsak kék színű link van, hanem még egy kis index kép is megjelenik.

(#3683) Rico45 válasza Pszihonaranc (#3682) üzenetére


Rico45
őstag

Biztos a verzió a gond! Igazad van!

Nem az enyémen van ez hanem egy ismerősnél!

Mondom neki frissítsen. :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#3684) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

A Viber névjegyeim megfogyatkoztak, csak 13 db-ot jelez, pedig 100db fölött volt. Olyan partnerre sem jelez, akivel egyébként is beszélgettem. Tudja valaki, mitől lehet ez, vagy mi a megoldás? Előre is köszönöm.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3685) Gstyler válasza 04ahgy (#3684) üzenetére


Gstyler
senior tag

Az előző verziónál voltak talán ilyen anomáliák, ha jól emlékszem.
Frissíts egy verziót, de átmenetileg lehet, hogy a kilépés belépés is megoldja. ;)

(#3686) 04ahgy válasza Gstyler (#3685) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Megpróbáltam a ki-belépést, ami nem oldotta meg, de épp a legutolsó frissítés után jelentkezett mindez.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3687) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Tegnap lefagyott viber hívás után a telefonom,mi lehetett a gond?

(#3688) rika28


rika28
csendes tag

Sziasztok :) Ma töröltem a Vibert , majd ujra letöltöttem . Beírtam a számom és küldte SMS-ben a kódot . Olyan fura, mert már nagyon sokszor csináltam ezt és sosem kaptam kódot, semmit nem tettem a számom beírása után ..automatikusan szinkronizálta a kontaktokat és kész . Ja és arról a számról jött az sms amiről tavaly a Gmail jelszavam változása miatt kaptam egy linket . Lehet ez normális ,de nekem fura mert eddig sosem volt ilyen .

(#3689) bigdady válasza rika28 (#3688) üzenetére


bigdady
nagyúr

Regota igy van

(#3690) Toto00


Toto00
tag

Sziasztok! Sony Z3 androidomra feltettem a vibert és nem jelzi ha a partner éppen gépel. Nem jelenik meg alul a buborék. Más eszközön nincs problema. Vélemények?

(#3691) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Valaki használja a legfrissebb verziót?
Jó dolog az új értesítés, ami "nem szakít félbe" :DDD
Vagy elrontották, és jobb a régi?

(#3692) samwin47 válasza Teasüti (#2) üzenetére


samwin47
csendes tag

Elvileg igen, csak wifi kapcsolat kell hozzá.

06306755106

(#3693) rika28 válasza bigdady (#3689) üzenetére


rika28
csendes tag

Köszönöm a választ :) Nem tudom kb 2 hetente torolni szoktam mert sok memóriát foglal, lehet az uj frisstes hozta ezt magával nalam.

(#3694) Magnat válasza samwin47 (#3692) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem már nem aktuális a dolog :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3695) Pszihonaranc válasza Magnat (#3694) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

:DDD ;]

(#3696) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Ez a törlés funkció semmit sem ér. Ott van a másik félnél, hogy töröltem.

Üdv.: KamuMazsola

(#3697) bigdady válasza KamuMazsola (#3696) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ne csak magadnal torold. Itt megy ios-en

(#3698) Bferibörs válasza KamuMazsola (#3696) üzenetére


Bferibörs
addikt

jól jön az így is néha, ha pld. össze téveszti az ember a címzettet és pasi létére egy pasinak vall szerelmet :DDD :DD :D

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3699) Pszihonaranc válasza KamuMazsola (#3696) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Azért csak ér valamit. Nem tudom, hogy örülnél-e neki, ha például a te részedről egyszer csak azt vennéd észre, hogy nyom nélkül eltűnnek üzenetek, amire te emlékeztél is, hogy megkaptál. Enyhe skizofrén állapot lépne fel szerintem :D

(#3700) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valaki, hogy lehet letiltani PC-n a viber frissítését? Az egyik laptopomon döglődik az új verza,leszedtem ,feltettem egy régebbit de nem telt bele 3 perc és frissítette.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.