Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Találtatok módot arra, hogy telefon cserekor a régi készülékről átmentsük a viberünket az újra?

Magyarul a beszélgetéseink, csoportjaink ott legyenek az új készüléken ugyan úgy, mint a régin.

Köszönöm!

(#3952) Pszihonaranc válasza antikomcsi (#3951) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

A legújabb verzióban van már olyam funkció, hogy google driveba menti a beszélgetéseket, és vissza is lehet hozni. Na most ez elméletben így, gyakorlatilag nem tudom, hogy működik-e rendesen.
Én a klasszikus titanium backuppal csináltam annak idején, és jó volt.

(#3953) antikomcsi válasza Pszihonaranc (#3952) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm!

Jobb híján ezt fogom tenni, mert más lehetőséget én sem találtam. Bár nem tudom hogy abba fél megába mi fért bele? Lehet a telefonon lévő mappákat ki kéne menteni és visszarakni az újra? Ilyet már csináltam régebben, de nem vált be.

Rootolni nem szeretném a telefont így a TB most kimarad.

(#3954) joey04


joey04
titán

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy van egy iPadem, ezen eddig ment rendesen a Viber. Most kijött az új iOS beta. használgattam, aztán meguntam, vissza a stabil rendszer, beállítottam új iPadként. Teszem fel a Vibert és hiába erősködök, hogy nem akarom a telefonommal összevonni, hanem külön fiókként kezelje, nem megy. SMS-ben akar aktiváló kódot küldeni, de mivel ez csak netes kártya, így ez nem megy. Régen nem sms-ben küldte a kódot gondolom éppen ezért iPadre, így nem volt gond az aktiválással. Most egy ideje meg azt írja ki, hogy érvénytelen szám. :W Ez meg a sok próbálkozás miatt lehet?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3955) totron


totron
addikt

Mekkora sávszélt (konkrét kbyte/sec értékeket várok) és pinget igényel ez a viber móka? 1 perc beszélgetés jellemzően mennyi adatforgalomból jön ki?

(#3956) Bferibörs válasza joey04 (#3954) üzenetére


Bferibörs
addikt

miben küldte régen a kódot ha nem sms-ben ? androidon mindig abban küldte- nekem iPadon/hoz is ( már nem használok vibert iPadon)

a legtöbb csak netes kártya tud sms-t fogadni

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3957) antikomcsi válasza Pszihonaranc (#3952) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egész jól bevált ez a google drive-os visszaállítás!

Teljesen szűz telefonra ahogy letöltöttem az áruházból a vibert és feltelepítettem, rögtön azzal fogadott magától, hogy kívánom e a biztonsági mentést visszaállítani! Én meg persze kívántam!

A szöveges részt teljesen korrektül, hiánytalanul megcsinálta, és a képek, videók nagyját is. Csak egy-két régebbi kép hiányzott, illetve a helye ott volt csak a kép nem. Ez lehet azért volt mert nem töltöttem át a régi telefonról a viber mentési adatait. De nem is foglalkozok vele, mert tényleg elhanyagolható apró részletek maradtak csak ki.

De a beállított háttér, a csoportok, a beszélgetések, mind frankó, összességében elégedett vagyok a dologgal és szerintem 95% feletti ez a visszaállítás, mert minden beszélgetést azért nem olvastam végig.

És mindez pofon egyszerű volt.

(#3958) joey04 válasza Bferibörs (#3956) üzenetére


joey04
titán

most levelezek a supporttal meglátjuk mit sütnek ki...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3959) Bferibörs válasza joey04 (#3958) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha zöld ágra juttok írd meg itt is légyszi

közben eszembe jutott, hogy utoljára új telóra telepítettem a vibert -android ugyan- de első próbálkozásra nekem sem sikerült, sem hívás sem sms nem volt , így nem tudtam aktiválni , végén kértem telefonon kódot de azt elutasította, várnom kellett 24 órát,utána simán aktiváltam ,illetve magát aktiválta de persze kaptam sms-t

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3960) Pszihonaranc válasza antikomcsi (#3957) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Örömmel hallom, hogy végre méltóztatott egy működő biztonsági mentés opciót biztosítani a viber a csekély 500M+ felhasználójának...cö-cö :N
Köszi, hogy megosztottad velünk.

(#3961) Bferibörs válasza Pszihonaranc (#3960) üzenetére


Bferibörs
addikt

+1

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3962) Magnat válasza Pszihonaranc (#3960) üzenetére


Magnat
veterán

Nincs nekik annyi (aktív):

Bér ettől függetlenül itt volt az ideje :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3963) Bferibörs válasza Magnat (#3962) üzenetére


Bferibörs
addikt

jé skypet még használnak emberek.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3964) Magnat válasza Bferibörs (#3963) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem asztali platformokon sokaknak megmaradt, én ismerek olyanokat, akik msn-ről váltottak át rá kényszerűségből… Én azt sajnálom jobban, h itthon a Whatsapp nem terjedt el annyira, vhogy mindig jobb tapasztalatom volt vele mint a Viberrel.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3965) Bferibörs válasza Magnat (#3964) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem a viber jött be (ismerőseim zöme ezt használja a maradék mesengert) a whats. asztalija macerás ,sokat használok asztali gépet is , meg több androidot

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3966) Pszihonaranc válasza Magnat (#3962) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Azért a váccápnak az egymilliárd aktív kicsit soknak tűnik.
Viszont képzeljétek a telegramot mennyien használnák ha lenne benne hang- és videóhívás lehetőség.
Blackberry messengertől is szép az a 100M, ahhoz képest, hogy haldoklik a cég.

Gtalk, alias hangouts, senki ?

[ Szerkesztve ]

(#3967) Magnat válasza Pszihonaranc (#3966) üzenetére


Magnat
veterán

Mióta megvette a FB, aléggé elkezdett hasítani (mondjuk világszinten mindig is népszerűbb volt a Vibernél): [link]

Meg ugye most ingyenes is lett - nem mintha előtte sok lett volna az 1 usd/év, inkább a fizetés macerája tántoríthatott el sokakat.

A Hangouts nem platformfüggetlen, plusz nagyobb sansszal tudod vki telszámát, mint a Google accountját - ezért vannak előnyben a telefonszámra épülő accounttal operáló messengerek.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3968) Bferibörs válasza Magnat (#3967) üzenetére


Bferibörs
addikt

azért azt ne feledjük, hogy a viber almán és windows alatt a mai napig elg car, több ismerősöm ezért használja inkább a whatsappot vagy messengert ezeken

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3969) totron válasza Pszihonaranc (#3966) üzenetére


totron
addikt

ICQ, senki?

(#3970) Bferibörs válasza totron (#3969) üzenetére


Bferibörs
addikt

szerintem kevesen használják-régen talán többen- 3 napig volt fent nálam

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3971) Magnat válasza Bferibörs (#3970) üzenetére


Magnat
veterán

Nagyon rétegcucc, amikor reneszánszát élte, még kevesen neteztek...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3972) Bferibörs válasza Magnat (#3971) üzenetére


Bferibörs
addikt

na ja ,régen nem volt ennyi választék sem :DDD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3973) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Tegnap fel akartam tenni a telefonomra a vibert, de az istenért se tudom megadni neki a telefonszámomat.Azt irja ki, hogy nincsen ilyen szám.A pc n meg azt, hogy nincsen hálózati csatlakozás. :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3974) Bferibörs válasza Jégkokó (#3973) üzenetére


Bferibörs
addikt

véletlenül nem írod be a +36-ot is ? azt a viber beírja,nem kell
amíg telón nincs fent a viber (aktiválva) addig pc-nem tudod feltenni

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3975) Jégkokó válasza Bferibörs (#3974) üzenetére


Jégkokó
veterán

nem, de nem fogadja el ha 0630 illetve ha csak 30 at írok a szám elé.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3976) bigdady válasza Magnat (#3962) üzenetére


bigdady
nagyúr

We chatet kipróbáltam hát elég alap egy szutyok...

(#3977) Bferibörs válasza Jégkokó (#3975) üzenetére


Bferibörs
addikt

csak a 30 kellene , más nem - távolítsd el a vibert a telóról,töröld a könyvtárát is !! utána telepítsd fel újra és úgy próbáld meg, így írd be 30xxxxxxx a telefonszámot. Ha nem megy akkor sajna várnod kell 24 órát feltehetően.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3978) Magnat válasza bigdady (#3976) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem csak a szolgáltatások jó része nálunk nem aktív ... [link]
"A platformosodás úttörője egyértelműen a kínai Wechat, amely 2011-ben egyszerű csetappként indult, de a folyamatos szolgáltatásbővítésekkel mára a 21. század svájci bicskájává vált a kínaiak számára. A csevegés mellett ugyanabban az appban lehet vonat- és repjegyet venni, lottózni, taxit vagy ételt rendelni, szállást foglalni, mozijegyet venni, banki ügyeket intézni, orvosnál időpontot foglalni, és így tovább."

Meg ugye ami a kínaiakra van szabva az Európában soxor eléggé életidegennek hat :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3979) Jégkokó válasza Bferibörs (#3977) üzenetére


Jégkokó
veterán

Telefonra is vagy 20x ujratelepítettem, de egyszerűen nem megy.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3980) Bferibörs válasza Jégkokó (#3979) üzenetére


Bferibörs
addikt

ne csodálkozz a 4. próbálkozásnál letilt ( a 3. után már nem műxik)24 órára - és minden képpen törölni kell a viber könyvtárat is mert oda teszi be a próbálkozásokat is azon kívűl, hogy vibernél is rögzül

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3981) Jégkokó válasza Bferibörs (#3980) üzenetére


Jégkokó
veterán

Csak az az érdekes benne, hogy eddig sosem volt ilyen problémája, pedig ezelött milliószor telepítettem a telefonra is.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3982) Bferibörs válasza Jégkokó (#3981) üzenetére


Bferibörs
addikt

régen sem lehetett 3-nál többször próbálkozni mert letiltott , most valami más gebasz is van mert nekem is csak 24 órás várakozás után lehetett aktiválni (nem kaptam kódot sms-ben , hívásra kaptam de azt meg nem fogadta el ) - feljebb leírtam.

[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3983) Bferibörs válasza Jégkokó (#3981) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocs kifutottam az időből-
a telefon számot meg hiába variálod 06,+36 ezeket nem kell beírni csak a 30-al kezdődő számsort, ha elrontod törölni kell a vibert a telóról könyvtárral együtt mert hiába lépsz vissza nem fog működni az aktiválás a legtöbb esetben.A telódat ilyenkor is beazonosítja és simán letilt a 3. próbálkozás után. Nem enged 4.-et.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3984) Bferibörs válasza Jégkokó (#3981) üzenetére


Bferibörs
addikt

most raktam újra a telómat a vibert is , gond nélkül felment,aktiválódott.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3985) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma ismét próbálkoztam a telefonon , de semmi, ugyan az a hibaüzenet.Pedig 2 napot vártam az újbóli próbálkozással

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3986) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Anyum feltelepítette a tabletjére a vibert (új gép), amit már eddig is használt, majd azt tapasztalta, hogy teljesen összekeveredtek a nevek: pl tesóm az egyik kollégájaként szerepelt benne, stbstb..

Van erre valami megoldás? (1 óránál tovább nem használtam Vibert..)

Előre is köszi!
Atesz

(#3987) Bferibörs válasza KrAt (#3986) üzenetére


Bferibörs
addikt

olvass vissza kicsit- sajnos ez viber gond jelenleg, ha megnézed a playon ott is panaszkodnak erre- nekem is ilyen a 2 tabom amin fut,megoldást nem tudok rá sajnos.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3988) Bferibörs válasza Jégkokó (#3985) üzenetére


Bferibörs
addikt

passz, ilyet még soha nem tapasztaltam és a fórumokon sem olvastam , próbálj meg írni nekik

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3989) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A számítógépen most nem azt a hibaüzenetet dobja fel, de nem kapok sms ben semmiféle kódot.A telefonon meg még mindig érvénytelen a számom szerinte :W

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3990) KrAt válasza Bferibörs (#3987) üzenetére


KrAt
veterán

Tényleg, pedig rákerestem.. :) Köszi, akkor várakozunk.. :)

(#3991) Bferibörs válasza Jégkokó (#3989) üzenetére


Bferibörs
addikt

számítógépre nem tudod telepíteni amíg telón nem regisztrálódik-másik telefon számot nem tudsz megadni ami nem csak net kártya és okosban van ?-egy próbát megérne (mobilnet nem de wifi szükséges a másik kártyához)

ha a sim kártyád le van tiltva hívás és sms fogadásra akkor az életben nem fogod tudni regisztrálni , minimum odáig el kellene jutnod, hogy visszahívást tudj kezdeményezni - akkor bediktálják ( magyar nem választható a listából) a reg számot

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3992) Bferibörs válasza KrAt (#3990) üzenetére


Bferibörs
addikt

úgy oldottam meg, hogy fénykép alapján kiválasztom a kontaktot akinek írni akarok, vagy ő ír és akkor már látom (persze csak kép alapján ),hogy kiről is van szó :DDD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3993) Jégkokó válasza Bferibörs (#3991) üzenetére


Jégkokó
veterán

Az a gond, hogy alig 2 hete még tudtam aktiválni a pc n is a vibert ,illetve eddig telefonon is sikerült.Viszont most semmilyen körülmények között nem engedi.Nem hiszem, hogy a WP rendszerrel lenne a gond.Nincsen a sim kártyámon letiltva semmi sem.Hol lehet ilyet kezdeményezni , hogy bediktálják telefonon?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3994) joey04 válasza Bferibörs (#3959) üzenetére


joey04
titán

Na megoldódott a dolog. Igazából eddig nem tudom hogy aktiváltam ipaden, valamit a viber változtathatott, mert az ipad képtelen sms-t küldeni és fogadni és maga a netes kártyám sem tudja. Egyébként nekem a saját telefonomon is elvileg sms-t kéne küldenie gyakorlatilag pedig úgy jelzi a telefon, mintha befutott volna egy hívás amit nem vettem fel és közben minden kód nélkül aktiválja a vibert... Fene sem érti. Na mindegy az lett a megoldás, hogy vettem egy Domino kártyát azt betettem egy buta telefonba, majd ipaden megadtam azt a számot, megjött az sms és minden oké. Így ugyan nem az ipad-hez kapott netes sim számával használom, de az lényegtelen, nekem csak az volt a fontos, hogy ne legyen összekötve a telefonommal és ezáltal a rendes számommal amit mindenki tud, hanem külön menjen a dolog.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3995) Bferibörs válasza joey04 (#3994) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen jelenleg így műxik a viber, nekem ugyan úgy nem volt csak jelzett hívás és sms sem , de amikor nem tudta aktiválni sms nélkül akkor egy idő után meg jött az is ,persze használhatatlan volt a kód :DDD

az utsó aktiválásnál rendben működött kb. 3 napja.persze sms akkor sem jött meg a hívás sem csengett ki

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3996) Bferibörs válasza Jégkokó (#3993) üzenetére


Bferibörs
addikt

hű a telefonod windowsos ? olvass vissza feljebb, lehet, hogy nem a windows storeból kellene letöltened a vibert hanem a viber honlapjáról, nekem sajnos ( hál Istennek ) nincs windowsos telefonom , de volt aki panaszkodott itt , hogy laptopon nem műxik a storeból letöltött app.

Kódot egyébként csak úgy tudsz kérni szerintem ha telepítéssel eljutsz odáig, hogy be kell írni a kódot- valahol alul van egy apró betűs szöveg ,hogy nem jött meg a kód és átirányít egy "honlapra" ahol kiválaszthatsz nyelvet és kérheted a visszahívást.Ha eddig nem jutsz el akkor nem tudom,hogy lehet kódot kérni sajnos.

innen tudod letölteni a windowsos vibert, egy próbát megér talán

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3997) g0dl


g0dl
addikt

Androidon, mikor a tartózkodási helyemet akarom elküldeni, akkor csak nagyon hozzávetőlegesen adja azt meg a viber. Más alkalmazások pl. térkép, hangouts nagyon pontosak.
Miért van ez?

(#3998) juve600


juve600
nagyúr

üdv

lumia 640ds
frissitettem a telot,ujra raktam a vibert
telepités után kiirja hogy ez a szám le van tiltva

irtam mailt,irtam nekik facen,
semmi
ugyanugy nem jó
küldtek mailben egy qr kodot,azzal mit csináljak ?

küldenek sms.-t vagy valamit ha felodják ?
vagy töröljem le a vibert és telepitsem ujra ??

(#3999) Bferibörs válasza juve600 (#3998) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát ha eljutsz odáig,hogy a beállításokba be tudsz lépni akkor ott be tudod olvastatni a QR kódot , beállítások menüben megtalálod

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4000) juve600 válasza Bferibörs (#3999) üzenetére


juve600
nagyúr

az baj hogy addig nem jutok el

kéri a telszámot
utánna kiirja hogy le van tiltva

4 napja volt ujrarakva a viber a mai nap elött

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.