Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

én nem vagyok Viber felhasználó, egy barátom kért segítséget, ezért fordulok hozzátok. Előzményként annyi, hogy GSM boltos LG Prada telója van, ami vmi nagyon szürke, ezért nem lehet 4-es Androidra sem frissíteni (illetve meghaladja a képességeket), ezért 2.3.7 van rajta még.
Szóval rajta van a Viber ikon a telefonon, de ha rákattint, akkor kiírja, hogy az alkalmazás nincs telepítve. A Play Store-ban megkereste a Viber alkalmazást, de amikor le akarja tölteni, akkor megjelenik, hogy az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval.
Esetleg van vmi tanácsotok erre a dologra? Előre is köszi!

(#3452) Doggy dog válasza Orgi (#3451) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Próbáljatok meg régebbi verziót telepíteni apk-ból.
Annó cm7.2-n a 2 . Valahányas verziók voltak,viszont ha nagyon régit raksz fel,lehet nem mutatja a kontaktokat.Nem töltötte be nekem legalábbis a névjegyzékből.Esetleg a mostaniakat is megpróbálhatjátok,hátha play nélkül,sima apk telepítéssel nem lesz gond.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3453) bigdady válasza #13110016 (#3450) üzenetére


bigdady
nagyúr

Legujabb. De ezek be vannak allitva es nem jelez csak miutan elinditom.

(#3454) Doggy dog válasza bigdady (#3453) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Akkor próbáld meg te is amit Ő,rajk vissza egy régebbi verziót apk-ból.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3455) cotag


cotag
senior tag

Nem tudom mit állítottam el a telefonomon....Asus zenfone2
Viberben be van kapcsolva hogy a status bar mutassa ha jött üzenet, az alkalmazás beállításokban ott a pipa hogy mutassa az értesítéseket.
Mégsem jelenik meg ha kaptam Üzit...
Mi lehet a baj??

(#3456) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Valamilyen szinten kényszerből Viberre akarok váltani.

A kérdésem az lenne, hogy "edge" jellegű, folyamatos kapcsolat mennyire elég egy normális híváshoz? Sajna a legtöbb helyen olyanom van csak, hála a Telenornak.

Második kérdésem pedig, hogy kb. mekkora netet fogyaszt a hívás átlagban?

Köszi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3457) KamuMazsola válasza szabonagyur (#3456) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Kb 3-4 perc 1 MB.

Üdv.: KamuMazsola

(#3458) szabonagyur válasza KamuMazsola (#3457) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na az bőven jó, havi 4 GB a normál, lassítás nélküli keretem.

Másik kérdésemre tudsz valamit?:)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3459) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Wp-n használ valaki vibert? A store-ban azt írják róla, hogy nagyon rossz az alkalmazás és akkor torzítva finoman fogalmaztam.

(#3460) Colonel993


Colonel993
senior tag

Ha valakinek a száma megvan még régebbről, látom, hogy van Viber profilja... de nekem már jó ideje új számom van... akkor ugye a másik fél nem lát engem, se profilom, se semmi csak ha ráírnék?!

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#3461) Maxximus válasza Colonel993 (#3460) üzenetére


Maxximus
őstag

nem lát, mert nem vagy benne a telefonkönyvében az új számmal. (hacsak FB-ot engeded szinkronizálni és ő is, mert ott ha megadtad akkor frissülhet nála is) Volt barátnő mi? :D

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#3462) bigdady válasza Maxximus (#3461) üzenetére


bigdady
nagyúr

A képen kivul ugyan mit lathatna?

(#3463) Colonel993


Colonel993
senior tag

:R :R :R

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#3464) lugosi válasza lugosi (#3459) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Még mindig érdekelne wp-s viberes tapasztalat, ha valaki használja wp alatt, írjon már róla valamit légyszi.

(#3466) tagagaba53


tagagaba53
tag

Sziasztok !

Az 5.0.2.9.-s verziót szeretném használni.
A frissítést kilehet kapcsolni rajta ?

Köszi

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3467) Doggy dog válasza tagagaba53 (#3466) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Mentsd le az apk-t,hogy meglegyen.A frissítést a play-ben tudod kikapcsolni.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3468) lugosi válasza #50751744 (#3465) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi szépen!

(#3469) tagagaba53 válasza Doggy dog (#3467) üzenetére


tagagaba53
tag

Köszi, megoldva :)

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3470) Doggy dog válasza tagagaba53 (#3469) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Annyi az egy hátránya a régebbi verziónak,hogy az új emojikat nem mutatja.Csak kiírja.Pl (eek)

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3471) tagagaba53 válasza Doggy dog (#3470) üzenetére


tagagaba53
tag

Csak az újabb az nálam nehézkesen működik.
Pl. ha hívnak, akkor pár mp. kell mire látom a hívót.
A hang sem tökéletes.
Huawei Ascend Y300 CM11 van rajta.

Köszi

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3472) Doggy dog válasza tagagaba53 (#3471) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Én is lesajnálom az új verziókat.Nem kell több,újabb emoji,játék.
Konkrétan nem érdekel.Csak stabil legyen és a lehető legkevésbé bugos.
5.02 best,nálam!!!
szerk:playen frissítés kikapcsolása miatt egyik programod sem fog frissülni,ez nem probléma,csak tudd.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3473) kraftwerkfan válasza Bferibörs (#3449) üzenetére


kraftwerkfan
tag

Pc-n még nem találtam. Telón már van. :F

 Apple

(#3474) Bferibörs válasza kraftwerkfan (#3473) üzenetére


Bferibörs
addikt

telón sincs tudtommal , sokan szeretnék megoldani a mentést de nem lehetséges, max szöveg kijelölés és másolás pld. doc-ba -macerás

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3475) Bferibörs válasza Doggy dog (#3472) üzenetére


Bferibörs
addikt

frissítések automatikus letöltésének kikapcsolása-tudtommal, ettől még kézzel frissítheted amit szeretnél,persze egyenként

ne viccelj nem élvezed, hogy vad idegen emberekkel csoportosan beszélgethetsz a világ minen tájáról :Y :DD
ez is benne van az új verzában-persze hidegen hagy de belefutottam, hogy használjam mert nem tudtam értelmezni mit ajánl fel :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3476) Bferibörs válasza Doggy dog (#3470) üzenetére


Bferibörs
addikt

használok egy XP-s laptopot is ( nem is lehet új verziót telepíteni rá,nem indul el ), azon is ez van,meg lehet szokni :-)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3477) Doggy dog válasza Bferibörs (#3475) üzenetére


Doggy dog
senior tag

"ne viccelj nem élvezed, hogy vad idegen emberekkel csoportosan beszélgethetsz a világ minen tájáról " 
Hasznos ficsőr lehet... :F :W
Manuálisan/egyesével lehet frissíteni.Arra akartam felhívni a figyelmét,hogy ez automatikusan már nem fog megtörténni (többi alkalmazása sem),ha kikapcsolja playben.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3478) tagagaba53 válasza Doggy dog (#3472) üzenetére


tagagaba53
tag

Nem érdekelnek a frissítések, mert ami
programok kellenek-vannak azokat letöltöm innen-onnan
és manuálisan teszem fel. Ha van belőle új, akkor azt is.
De, nem ragoznám :D
Csak ez a víber csesztetett mindig.

Köszi, még egyszer !

[ Szerkesztve ]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3479) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Többször említitek a régebbi verziók használatát.
Új regisztrálásnál hogyan lehet régebbi verziót választani,telepíteni?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3480) Doggy dog válasza Sas madár (#3479) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Csak ha felteszed sima apk-ból.Azért annyira ne menj vissza,max 4. valameddig,de 5.02 most többeknek jól megy.Megkapják az értesítéseket.Ha jól működik nálad,akkor maradhatsz a frissebbeken.Vannak új emojik,játék,megavilágbármelypontjárabeszélhetszidegenekkel parasztvakítás,vagy micsoda.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3481) kraftwerkfan válasza Bferibörs (#3474) üzenetére


kraftwerkfan
tag

Telón lehet exportálni a beszélgetéseket.

 Apple

(#3482) cotag


cotag
senior tag

Telefonon jön értesítést, rezeg, csipog.
De felső sávban nem mutatja hogy üzenet jött!!!
Mindenhol be van kapcsolva értesítést. Miez???

(#3483) Bferibörs válasza kraftwerkfan (#3481) üzenetére


Bferibörs
addikt

Bocsi ezt nem tudtam.

Utána vissza is tudod tenni, vagy olvasható formátumot kapsz?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3484) klogw


klogw
aktív tag

Üdv!

Tanácsot szeretnék kérni. Van egy feltöltős csak telós simem és egy havidíjas mobilnetes simem. Tudok a mobilnetes simmel regelni, vagy kénytelen vagyok adatforgalmat venni a feltöltős telós simhez?

(#3485) KamuMazsola válasza klogw (#3484) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Tudsz mobilnetes (csak netes) kártyával remélni.

Üdv.: KamuMazsola

(#3486) Bferibörs válasza klogw (#3484) üzenetére


Bferibörs
addikt

Regnél a feltöltős " csak telós simem" telszámát add meg, arra a számra kapsz majd egy hívást ( feltehetően ennek a sim-nek a kontaktjaival akarsz majd viberezni ) ,utána egy sms-t egy kóddal , azt a kódot kell megadnod a regisztrációnál a vibernek ( a hívással nem kell foglalkoznod).

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3487) klogw válasza KamuMazsola (#3485) üzenetére


klogw
aktív tag

Csak remélni? :) Igen, a mobilnetes sim csak netes.

(#3486) Bferibörs Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3488) klogw válasza Bferibörs (#3486) üzenetére


klogw
aktív tag

Egész pontosan arról van szó, hogy van ez a két simem, de csak egykártyás a telefonom. Egy két simes készülék vásárlása helyett hajlandó vagyok a simeket cserélgetni amikor épp szükséges (1-2 emberrel szoktan hosszan beszélgetni és velük vibereznék telefonálás helyett), csak nem tudom, hogy ez így egy járható út-e.

(#3489) Bferibörs válasza klogw (#3487) üzenetére


Bferibörs
addikt

egyébként tudsz a netes kártyád számával is regelni ha az sms fogadóképes, de nem hiszem,hogy értelme lenne.

(#3488) klogw

járható út ,viszont a vibert telón tudod elsődlegesnek aktiválni , PC-n nem.Ehhez az kell, hogy a telós kártyád is aktív legyen és mobilnetes kártyád is egyszerre mert a telós kártyádra kapod az sms-t és a netes kártyádon futó aktiválásra váró vibernél kell beírnod a kapott kódot.

sajna amikor a netes kártyád nem lesz telóban nem fognak elérni az ismerőseid, max. PC-n. ha arra is feltelepíted.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3490) Bferibörs válasza klogw (#3488) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hogy érthetőbb legyen, azért kellene a "beszéd" kártyád számára regelned mert ha nem kapsz valamilyen oknál fogva kódot sms-ben akkor úgy tudod a kódot lekérni (telepítésnél ,aktiválásnál van rá lehetőség), hogy visszahívást kérsz a vibertől, a visszahívás a megadott telefonszámra fog érkezni (ha jól emlékszek angol,német,francia,spanyol nyelven tudják az aktiváló kódot diktálni,ezek közül választhatsz ) , a netes kártyádon nem tudnak hívni mert le van tiltva a GSM beszélgetés,így nem tudsz rá visszahívást kérni.
Közben eszembe jutott,hogy lehet a netes kártyád számával azért nem tudsz regelni mert a kód sms-ben való elküldése előtt felhívják a számot, gondolom ellenőrzés képpen, a net kártyád viszont nem tud hívást fogadni így valszeg sms-t sem fognak küldeni aktiváló kóddal.(ez csak feltételezés nem próbáltam én is "beszéd kártya" aktiválok és csak netes kártyával használom a vibert dualos illetve tri simes telefonon ).
Ha van gagyi telód tartalékban azt használd beszélgetésre a netes kártyát meg okosban netre és viberre :-) .

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3491) KamuMazsola válasza klogw (#3487) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Regelni, bocs prediktiv bevitel. Amúgy én tudtam regisztrálni egykártyás készülékben net&roll teszt kártyával vibert, megjött rá smsben az aktiváló kód. Azóta a tesztkártya lejárt, most egy telenoros simmel él tovább az a reg.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#3492) Sas madár válasza Doggy dog (#3480) üzenetére


Sas madár
őstag

Köszönöm a linket.
Ezt meg tudom androidos telefonon is nyitni és innen kezdhetem is a telepítést,vagy ezt előbb rá kell töltenem egy memória kártyára és azzal kerül a telefonba?

Írod az 5.02 verziót de ahogy látom azóta még 18 frissítés jött ki ezek mind haszontalanok?

Nem kell a sallang csak amire ki van találva arra,Hívásra-beszélgetésre lehessen jó minőségben használni....nem akarok rajta játékokat meg egyéb reklám szaporító idétlenséget.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3493) Doggy dog válasza Sas madár (#3492) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Telefonról katt a linkre,letölti a belső memóriába (nem muszáj SD).
Letöltés után katt rá és telepítheted.Újakról nem tudok nyilatkozni,elmondás alapján csak az új emojik+játékok vannak benne.
Asszonynak még 4.akárhány van,teljesen jól működik neki is az.Viszont a videótelefonálás csak az 5.0ban van benne.Próbálhatsz újabbat is,ha nem megy megfelelően akkor beszélhetünk tovább.Sok sikert,menni fog.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3494) Sas madár válasza Doggy dog (#3493) üzenetére


Sas madár
őstag

Köszi.
Akkor mindenképp követem a jó tanácsot és maradok ennél az 5-ösnél.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3495) klogw válasza Bferibörs (#3490) üzenetére


klogw
aktív tag

Köszi a kifejtős választ!

(#3491) KamuMazsola Tehát magyarul a regisztráció nem számhoz, hanem készülékhez (amire telepítem) ill. személy(em)hez kötődik?

Még egy kérdés: Hány perc beszélgetésre elegendő 1GB adatforgalom?

[ Szerkesztve ]

(#3496) KamuMazsola válasza klogw (#3495) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Csak a regisztrációhoz kell a szám, utána amikor használod csak net kell neki, jó a Wi-Fis net is.
Kb 3-4 perc 1MB, szóval 3-4000 perc, ha csak arra használod.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#3497) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy amikor szeretnék videótelefonálni Viberrel, bizonyos idő után megszakad a kép és ezt írja: poor network connection" a másik félnél is meg szokott szakadni a videó. Szerintetek mi lehet a gond?! Androidos telefonom van S advance, cak wifit használok viberezéshez, Digi net 100-as csomaggal 25/20Mbps.Más nem használja a netem csak én...

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#3498) bigdady


bigdady
nagyúr

Ios-en frissult a viber mar lehet torolni elkuldott uzenetet is. Ez jó.

(#3499) semetka válasza bigdady (#3498) üzenetére


semetka
őstag

Androidon is frississült. Azt lehet tudni hogy meddig lehet törölni? Amíg azt írja kézbesítve vagy addig amíg nem jelenik meg a telefonján?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#3500) havri1 válasza semetka (#3499) üzenetére


havri1
félisten

Szvsz az csak akkor működne, ha egy távoli szerveren lenne az üzenet, és a kliensek onnan töltenék le. Ameddig nincs, csak közvetlen kapcsolat, nehéz lenne megoldani.
Kíváncsi vagyok én is.

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.