Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) SpongyaBob válasza Dzsekó (#6600) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ez lesz az első amit megnézek majd ha gond lesz visítok :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6602) SpongyaBob válasza Dzsekó (#6600) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Sajnos nekem nem hozza létre magát és én sem tudom létrehozni sem teljes körűen.

Befejezés előtt ezt írja.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6603) King Unique válasza SpongyaBob (#6602) üzenetére


King Unique
titán

How to Create Task to Run App or Script at Logon in Windows 10
How to create an automated task using Task Scheduler on Windows 10

Pedig nyilván megoldható, lásd a linkelt leírásokat, ahol 64 bites rendszernél a C:\Program Files (x86)\Hard Disk Sentinel\HDSentinel.exe elérési utat kell megadni + alatta az argumentum a /AUTORUN. Valamint lényeges, hogy megfelelő jogosultsággal legyen futtatva a feladat, + értelemszerűen rendszergazda jogosultságú felhasználói fiók alól.
Ha esetedben nem működik, akkor valamit nem jól csináltál, nem jól állítottál be, a linkelt hibaüzenet is erre utal, ilyen egyszerű. :B

De egyébként ennek manuális létrehozásával sem kell normál esetben vesződni, mivel a HDS telepítésénél automatikusan létrejön ez az üzemezett feladat, ahol utána max. csak ellenőrizni kell, hogy az adatok, iletve az elérési út és a beállítások stimmelnek-e. Ha esetedben nem jött létre a telepítésnél, vagy nem az iménti beállításokkal, akkor ott nagyon stimmel valami...

[ Szerkesztve ]

(#6604) Joker88


Joker88
őstag

HD Sentinel,teljes verzió..

Gondoltam,előveszem a polc aljáról a 2-3 éve elrakott HDD-t..
Ez a kép fogadott:

Akkor kuka lenne a merevlemez?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#6605) King Unique válasza Joker88 (#6604) üzenetére


King Unique
titán

Testing a drive for problems using Data Lifeguard Diagnostics for Windows (WD DLGDIAG)
Nem tökéletes a merevlemezem, mit lehet tenni? (HDS)

Ha hibaüzenetet ad az önteszt, illetve a WD gyári tesztszoftvere, akkor ja, esélyes a kuka. Meg egy ilyen muzeális HDD-nél amúgy sem annyira meglepő a meghibásodás...

(#6606) SpongyaBob válasza King Unique (#6603) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Siker! :C Köszönöm a segítségeket! :R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6607) Csorbi válasza Joker88 (#6604) üzenetére


Csorbi
addikt

Ha polc alján hevert, és volt rápakolva ez-az, akkor teljesen életszerű.

(#6608) Dzsekó válasza SpongyaBob (#6602) üzenetére


Dzsekó
addikt

Nálam Windows 10-nél ír ilyet, és ugyanazt 7-nél meg megcsinálja. 10-esnél vannak gondjaim task létrehozásával. Mi lett végül a megoldás, mit csináltál másképp, hogy sikerült?

(#6609) SpongyaBob válasza Dzsekó (#6608) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Feladat létrehozásra mentem és nem pedig alapfeladat létrehozására illetve indítási feladatnál simán bejelentkezés és nem pedig program indítás. Ennyit módosítottam és így már engedte létrehozni a feladatot a legmagasabb jogosultsági szinten, ezt bepipálva természetesen :K

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6610) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Lenne egy kérdésem,hogy lehet az,hogy a hdsentinel 11%-osnak írja a hdd-t

De a felület tesztjén meg semmi hibát nem jelez.

És egy másik tesztelő programban lefutattam egy gyors tesztet de ott sem mutat hibát,hogy
lehet ez?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6611) Csorbi válasza Pityu. (#6610) üzenetére


Csorbi
addikt

Mert a SMART szerint (is) tele van hibás szektorokkal, az olvasási teszt viszont ezeket nem feltétlenül mutatja, ha már egyszer tartalék területre lettek téve.
Mint írja is: A lemezzel kapcsolatos problémák rejtve maradhatnak és az esetleges problémák NEM feltétlen kerülnek javításra (hasonlóan a ScanDisk-hez).

A másik teszt csak 2 perces volt, gondolom nem hiszed hogy 2 perc alatt beolvas egy egész HDD-t :) Az csak egy gyors öndiagnosztika.

(#6612) Pityu. válasza Csorbi (#6611) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor selejtezés

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6613) liszi70


liszi70
nagyúr

Sziasztok!
Egy 47 napos hdd-n hogyan fordulhat elő, hogy 17 099 indulás/leállás-t jelez a hds? Nem volt agyonhasználva a laptop, sőt. A nővérem laposában volt, aki keveset használ számítógépet, ezt a 47 nap is jelzi, ami több év alatt jött össze. Irreálisnak tűnik számomra a 17k indulás/leállás, ez naponta 363, óránként 15. :F Miből adódhat ez?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6614) SpongyaBob válasza liszi70 (#6613) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Energiatakarékosság. Én simán kikapcsolnám. A laptop vinyók nagyon sokat parkolnak.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6615) Csorbi válasza SpongyaBob (#6614) üzenetére


Csorbi
addikt

Főleg ha a kényelmes akkuról használja, táp nélkül. :U Ezért is javasolt laptopba mindenképp egy SSD, az pluszban még a rázkódásra sem kényes.

(#6616) SpongyaBob válasza Csorbi (#6615) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Pontosan :K

Ez egy Hitachi 1TB-os laptop vinyó, asztali gépben. Jó sok éves már.

kb. csak akkor parkol mikor kikapcsolom a gépet.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6617) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ha mondjuk a HD sentinelben a hdd kondíció 99 vagy 98% akkor azt még érdemes használni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6618) King Unique válasza liszi70 (#6613) üzenetére


King Unique
titán

Úgy, hogy gyakran leállítja ás újra felpörgeti a motort, illetve a lemeztányért, alapesetben a parkolástól függetlenül, lásd a téma topikjában leírtakat. Valamint ez 2,5"-os HDD-knél nem szokatlan, lásd a 18 ezres és akár 62 ezres példákat.
Egyébként meg nagyon egyszerű, szükség esetén lehet tiltani egyéb módon, illetve a HDS-nél is a lemezek leállását, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6619) liszi70 válasza SpongyaBob (#6614) üzenetére


liszi70
nagyúr

Ja, hát persze. A régi jó parkolás. Oké, ez nem jutott eszembe, pedig régen jópár vinyót meghekkeltünk, hogy letiltsuk a parkolást. :)
Köszi mindenkinek!

(#6620) Sanya válasza King Unique (#6618) üzenetére


Sanya
nagyúr

így van. eges laptop merevlemezek akár 600.000 parkolást is bírnak!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6621) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

Az utóbbi időben több eszközömben cseréltem HDD-t kapacitás bővítés miatt. A már nem használt merevlemezek pedig most itt sorakoznak az asztalomon. A HDD Sentinel az alábbiakat mutatja:

1) WD RED (WD30EFRX) 3TB
* Működési idő: 2139 nap
* becsült hátralévő működési idő több, mint 100 nap
* Összes indulás/leállás száma: 279
* Teljesítmény - kondíció: 100% - 100%

2) WD RED (WD30EFRX) 3TB
* Működési idő: 2285 nap
* becsült hátralévő működési idő több, mint 100 nap
* Összes indulás/leállás száma: 265
* Teljesítmény - kondíció: 100% - 100%

3) WD GREEN (WD20EARS) 2TB
* Működési idő: 2782 nap
* becsült hátralévő működési idő több, mint 98 nap
* Összes indulás/leállás száma: 4469
* Teljesítmény - kondíció: 100% - 98%

4) WD GREEN (WD20EARS) 2TB
* Működési idő: 2781 nap
* becsült hátralévő működési idő több, mint 99 nap
* Összes indulás/leállás száma: 4473
* Teljesítmény - kondíció: 100% - 99%

5) WD GREEN (WD20EARS) 2TB
* Működési idő: 2778 nap
* becsült hátralévő működési idő több, mint 52 nap
* Összes indulás/leállás száma: 4419
* Teljesítmény - kondíció: 100% - 52%

6) WD GREEN (WD20EARS) 2TB
* Működési idő: 2778 nap
* becsült hátralévő működési idő több, mint 52 nap
* Összes indulás/leállás száma: 4475
* Teljesítmény - kondíció: 100% - 52%

Az 5-ös és 6-os lemezekkel szerintem már nemde nem tudom, a többivel érdemes-e foglalkozni. Ebben kérnék egy kis segítséget.

Előre is köszönök minden hozzászólást.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#6622) psl2003 válasza P1eTr0 (#6621) üzenetére


psl2003
csendes tag

Nem fontos adatoknak, játékra nyúzni, adatszállításra, átmeneti tárolásra, 3.- 4. archív lemeznek még talán az utolsó kettő is, ha stabil az állapotuk. De jó lenne látni teljes felületteszteket, SMART-adatokat, meg a grafikonokat elsősorban az állapotromlások sebességére tekintettel. Ennyi adatból nehéz következtetni a pontos állapotukra, de hát próba-szerencse és ez igaz tulajdonképpen még a vadonat új lemezekre is.

Én biztos nem dobnám ki egyiket sem, legfeljebb eladnám, persze korrekt tájékoztatás mellett, korrekt áron. Vagy pl. az utolsó kettő jó lehet egy kis kísérletezésre, tanulásra, pl. a HDS képességeinek megismerésére, egyéb lemezjavítási módokat kipróbálni - tapasztalatszerzés céljából. Én is ezt tettem a régi, megbízhatatlanná vált lemezeimmel, több kevesebb sikerrel, de koránt sem eredménytelenül.

[ Szerkesztve ]

(#6623) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Szerintetek valós lehet az infó amit a progi ír? durván 2 éve vettem egy asztali gépet,használt ssd-t kaptam hozzá. Formáztam,toltam rá windows 10-et,és most ilyen. [kép]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#6624) King Unique válasza Foose (#6623) üzenetére


King Unique
titán

Az SSD kondíciója, tények és tévhitek

SSD-knél az alacsony kondíció nem feltétlen jelent hibát, csak egyfajta elhasználódást az írásmennyiség növekedésével arányosan, ami normális. Viszont a 16,6 TB össz írásmennyiség nem mondható olyan soknak, hogy ilyen alacsony legyen a kondíció, pláne egy magasabb TBW-vel bíró SSD-nél, + a szöveges értékelés is ellentmondásos...

Ezen a gondosan körülvágott screenshoton pont nem látszik, hogy milyen SSD-ről van szó, HDS milyen verziója van használva, stb... Ahol az utóbbinál alap, hogy mindig a legújabbat, azaz jelenleg az 5.70 stabil, vagy 5.70.4 béta verziót kellene használni, ellenkező esetben nincs miről beszélni, azaz ha a régi, elavult programverzió a gond és azért mutat a program téves értékelést. + Az is alap, hogy az SSD gyártójának saját diagnosztikai szoftverével (példák) is célszerű megnézni az SSD állapotát - meg pláne ha olyan gond van, hogy egy másik program szerint nem oké - , sőt elsődlegesen és általánosan eleve az utóbbi, azaz a gyártó szoftvere a mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#6625) Foose válasza King Unique (#6624) üzenetére


Foose
addikt

Fenti linket olvastam, ezért jöttem ide kérdezni. Mert a legelső linket olvasva úgy vagyok vele hogy ez biztosan nem normális. Most így hirtelen annyira emlékszem hogy Intel gyártmány az ssd. Legfrissebb verzió van telepítve, de az ingyenes verzió. (Más több játék is hibát produkált, így elkezdtem keresni mi lehet a hiba. Majd találtam a programot, így telepítettem) már kikapcsoltam a gépet, de holnap (azaz ma) utána járok a saját diagnosztikai szoftvernek. Egyenlőre ennyi infót tudok mondani kikapcsolt gép mellett.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#6626) Foose


Foose
addikt

Az Intel saját progija sem mutat jobb infót. Viszont a lentebb írtak miatt én sem értem. tizen pár terra lett rá írva,és nincs 300 napos,hogy lehet ennyire rossz. :F [kép]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#6627) King Unique válasza Foose (#6625) üzenetére


King Unique
titán

Ha olvastad, akkor abban pont az van leírva, hogy SSD-knél az alacsony kondíció nem feltétlen jelent problémát.
Az Intel 535 sorozatnál a specifikáció (12. old.) 40 GB/nap írást említ 5 évre, vagyis akkor a TBW 70+ TB, azaz attól még bőven messze van a jelenlegi 16.6 TB. Ha a mellékelt screenshoton lévő vagy másik Intel szoftverrel lehet tesztelni az SSD állapotát, akkor azt meg kellene ejteni (+ esetleg a firmware frissítését), ahol ha hibát mutat és/vagy alapból rendellenesen működik az SSD, akkor adott 5 évig a garanciális csere lehetősége és ennyi volt ez a téma.

(#6628) Foose válasza King Unique (#6627) üzenetére


Foose
addikt

igen olvastam. És mint írtam,pont ezért nem értem,hogy bár az alacsony kondíció nem jelent problémát,akkor miért ír a HDS ilyen adatokat.... Az a baj hogy az ssd múltjáról semmit nem tudok,kaptam a géphez két éve. Ránézek,tudok-e tesztet csinálni rajta.... Firmware frissítést nem próbáltam,az intel progiban nem is láttam ilyen lehetőséget. Mivel se gari,se múlt,így biztosan nincs garancia.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#6629) Csorbi válasza Foose (#6628) üzenetére


Csorbi
addikt

Ha brand géphez gyárilag adott SSD, akkor ahhoz a gép gyártója szokott kiadni fw frissítést, a modell terméktámogatásánál érdemes megnézni. De nekem gyanús, hogy ez kuka lesz, valami nyűgje biztosan van.

(#6630) Foose


Foose
addikt

Az intel progival diagnosztikát futtattam,az eredmény. [kép]
Csorbi: Én szereltem be a házba minden alkatrészt. Nem volt új az eszköz,se doboza,se semmi. Szóval ez nem a konfighoz járt,csak kaptam hozzá. Firmware frissítésnél nem aktív a firmware update gomb. Check for update meg egy oldalra dob,de onnan nem tudom mit kellene.... És most nincs is időm,mert mennem kell el itthonról.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#6631) Foose válasza Foose (#6630) üzenetére


Foose
addikt

Most nézem,az intel progi a firmware ablakban azt írja hogy up to date. Tehát friss.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#6632) Csorbi válasza Foose (#6630) üzenetére


Csorbi
addikt

Intel® SSD Firmware Update Tool

Ezt kell feldobni, User Guide alapján csinálni egy bootolható usb drive-ot, és arról indítani a gépet.
Szerk: 2015 októberi a legutolsó fw, RG21-es verzió.

Ha szükséges, a garanciát itt tudod csekkolni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6633) Foose válasza Csorbi (#6632) üzenetére


Foose
addikt

Hát most nem fogok sem bootot,sem semmit készíteni mert mennem kell. Garancia:

firmware jelenleg:

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#6634) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Mit jelent az "ipari (micro) SD memóriakártya"? Azt hittem micro SD kártya van, és kész. Mi ez az "ipari"?
(Most olvastam, 5.7 verziótól már ennél a memóriakártyánál is támogatott az ellenőrzés, hiba-felderítés és javítás.)

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#6635) bolic


bolic
őstag

Sziasztok, most frissítettem 2.x verzióról 5.70-re, de a regisztrációm elveszett frissítés során, most nem regisztrált verzió van és meddig marad? 30 napos? Kérlek kommenteljenek, mert nem tudok semmit a hds világról. :O :B :DDD

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#6636) King Unique válasza bolic (#6635) üzenetére


King Unique
titán

Ha ingyenes promó volt, amiknél a regisztrált állapot, örök licenc elveszik egy verziófrissítésnél, akkor nem meglepő a dolog. Ha megvásárolt licenc, akkor viszont nyilván nem veszik el verziófrissítés során sem, ennyi. ;)
A 2.x verzió egyébként elég muzeális, arról már rég frissíteni kellett volna újabbra. :))

[ Szerkesztve ]

(#6637) Dzsekó válasza bolic (#6635) üzenetére


Dzsekó
addikt

4.20 vagy 4.50-nél ingyenes volt a pro licenc, kellett licenc, de ingyenesen letölthető volt. Gondolom, akkor a 2.x is ilyen lehetett. A nem regisztrált verzió nem 30 napos, hanem alapból nem működnek dolgok benne, ki van szürkézve. Régebben ilyen volt. Vagy regisztráld, vagy tegyél fel egy promo-t, amit viszont nem frissíthetsz, mert akkor újra nem regisztrált verziót fog kiírni.

(#6638) bolic


bolic
őstag

Köszönöm, csak win induláskor felbukkan az ablak hogy regisztrálhassak most. :N Nem vészes, bezárhatóak az ablakokat.

Szeretnék online-ben tenni a regisztrálást, sajnos az is ki van szürkézve. :O

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#6639) Csorbi válasza bolic (#6638) üzenetére


Csorbi
addikt

Ahhoz előbb a regisztrációs kulcsod kell megadni, amint oda akár csak egy karaktert is beírtál, máris aktív lesz az Online regisztráció gomb.

(#6640) bolic válasza Csorbi (#6639) üzenetére


bolic
őstag

Rájöttem, hogy miről van szó és kipróbáltam és valóban aktív gomb lett. Köszi! :C :B

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#6641) bolic


bolic
őstag

20% kedvezmény van most, így azonnal bankkártyával fizettem online-ben, és máris email formájában megkaptam a regisztrációs kulcsot és örök életű regisztrációt kaptam és aktíválva van! Végre teljes PRO verzió! :C :Y :R :K :B :))

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#6642) ElektrikusDE válasza bolic (#6641) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Használd egészséggel!
Nekem is régóta megvan! (hamar megtérült a befektetésem) :)

Ui:

Ingyenes, nagyon gyors support is jár hozzá! (már jó párszor igénybe vettem)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#6643) MasterDeeJay


Másoláskor CRC errort dobott az egyik vincsim és lement 98%-ra, lementettem róla mindent akkor is ment egészen 92%-ra most írás teszt után visszament 100%-ra de megvárom a végét az lesz egy jópár óra.
Ez most akkor hibátlan és használjam nyugodtan tovább?
Itt vettem apróról és nem ha nem jó akkor visszaadnám de ha csak kis hiba akkor nem akarnám visszaküldeni.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6644) bolic válasza MasterDeeJay (#6643) üzenetére


bolic
őstag

Kicsit régi a HDS-ed, frissítsd 5.70-re!

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#6645) ElektrikusDE válasza bolic (#6644) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Kivéve ha ingyenes verzió!

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#6646) MasterDeeJay válasza bolic (#6644) üzenetére

Ez az eredeti verzióm olyan hogy nem frissíthető. Portable újabb is 100%-nak írja, de nyilván az előzmények nincsenek benne.

raw read error rate itt is magasabb mint pár napja, nem az zavar hogy fel le ment a gyenge szektorok száma hanem az hogy CRC errort írt amikor le akartam róla másolni egy adott adatot, minden mást le tudtam róla szedni.

Csorbi
Nincs valami olyan hogy legyen inkább bad sector és ne gyenge? Az nem zavarna ha pár bad sector van rajta. Van egy rakás vincsim ami több éve megy úgy hibátlanul de ez így nem jó ha nem tudja eldöteni mit akar.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6647) Csorbi válasza MasterDeeJay (#6643) üzenetére


Csorbi
addikt

Ezek gyenge szektorok miatt vannak, folyamatosan ilyen lesz a lemez sajnos. Nekem is volt ilyen WD-m, éveken át csinálta, aztán meguntam. Ez nem a HDS "hibája", a HDD SMART diagnosztikája képtelen eldönteni az adott szektorokról hogy jók-e vagy sem. Így tulajdonképp a lemez megbízhatatlan. :(

(#6648) cigam válasza tknof1871 (#6634) üzenetére


cigam
félisten

[link] Olyan szolgáltatások(cellavédelem) vannak beleépítve, amik az SSD-re jellemzőek, így az élettartama, jóval több lehet, mint egy mezei SD kártyáé. Plusz van benne SMART is.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6649) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok,
vettem egy új (használt) hdd-t átmeneti tárolásra, le akartam tesztelni, de a hds nem indult el. vagyis a feladatkezelőben, fut, de se kilőni nem lehet (hozzáférés megtagadva), de el sem indul. Megrekedt élet és halál közt lebegve. Próbáltan unisntall, portable, újra letölt, pendriveről futtat, de semmi. Csak a shutdown öli meg. De futni nem fut.

Lehúztam az új hdd-t és úgy bootoltam, mert olyan m,ár volt, hogy amíg hibás hdd fel volt csatlakoztatva (USB3.0), addig nem indult el, de semmi. ez ráadásul nem is külső vinyó, hanem satás. (WD blue)

Ilyenkor mit lehet tenni? Megpróbálok bootlemezől indítani, valami ilyesmi progi azon is van, megnézem azzal a vinyót, de ez nekem elég érthetetlen. Többet ezen a gépen nem használhatok hds-t? Csak ha újratelepítem? vagy veszek egy új vasat...??? :F

Tulajdonképpen 3 órája ezzel sz...rakodok, hogy újraindítgatom a gépet, hátha. Van valami más, stabilabb diagnosztikai progi?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#6650) Wolfskin válasza Wolfskin (#6649) üzenetére


Wolfskin
őstag

Nnnnna. Az oldotta meg, hogy teljesen winchesterek nélkül indítottam el, és pendrivről futtattam le a progit, akkor elindult. Utána restart és már ment rendesen. Úgy látszik megilletődött az új hdd-től... :F

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.