Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bermi


Bermi
aktív tag

tetszik az írásmódod, remélem lesz még cikked :C

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#52) Siera


Siera
senior tag

grat :DDD
még ilyet ^^!

(#53) Pinokkio


Pinokkio
csendes tag

Király a stílus! :DD

(#54) DuplaZso


DuplaZso
aktív tag

Hühű ! Jó öreg gumigatyás szígét ! :K Nekem ugyan sose vót, de mindig is nagyon tetszett.

Az ötleten felbuzdulva asszem én is lapra szerelem a szoba közepén, egy üres hangszóródobozon cirka 2 hónapja ( :DDD ) poénból összedobott, és azóta is non-stop SETI-számolós integrált pókot. ;)

(#55) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na ez a nem semmi.
A barkács sem kutyfüty, a stílus elragadó.

Apropó, a repacsi megérkezett. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56) tatabike válasza rtom (#50) üzenetére


tatabike
őstag

Szia,

este lemérem Neked, most éppen melóban vagyok már. De ha megnézed a képeket, akkor nagyjából láthatod, hogy mekkora a falap, mert az alaplaphoz lehet viszonyítani, az egy szabvány micro-atx lap, sőt, szerintem még kisebb is lehet csinálni, ha máshogyan, ügyesebben rakod rá a cuccokat. Egy bajom van ezzel a megoldással, mégpedig az, hogy hagyományos ODD-t elég macerás használni vele, egy notiba való slot-in cd-rom még csak-csak, de a fal közelsége miatt az sem az igazi.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#57) tatabike válasza Vakegérke (#55) üzenetére


tatabike
őstag

Szia Vakegérke, köszi és örülök... :))

Köszi a többieknek is, most már tuti be fog dagadni a vállam... :R :DD . Építsetek Ti is ilyesmit, remélem aki kedvet kapott hozzá, az tényleg megcsinálja, nagyon bírnám... :K
Esetleg aki budapesti, annak adok gipszkartoncsavart ajiba, hogy ezzel támogassam a terveit. Ő..., esetleg szekrény oldalára? :DD

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#58) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

"a XIX. század legjobb alaplapja van ebben, vágod?" :D

IDE-oda :DDD :) Muhahahaha! Ezeken besírtam!

Nagyon jó írás, köszi!

(#59) tatabike válasza [HUN]Tyson (#58) üzenetére


tatabike
őstag

:R

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#60) Ygg


Ygg
senior tag

Vadállat!
Jó a stílus, jót röhögtem.

(#61) tatabike válasza Ygg (#60) üzenetére


tatabike
őstag

:R

Ha jókedvetek lett tőle, már megérte... :)

Kis adalék: felraktam egy ilyen csereberélős oldalra, kíváncsi voltam, mit szólnak hozzá, vagy esetleg mit ajánlanak fel érte cserébe, bár ez utóbbi elég vad ötletnek tűnt. (pl. egy lehetséges kérdés: "miért nincs háza a gépnek?" Erre én:" mert ez egy kukázott lap" Erre Ő: "Gyáááááááááááá, adok érte egy kínai csavarhúzót...." Vagy erre mit lehet válaszolni még? "Mert hülye vagyok. pl?") Oda vagy nagyon komoly/komor emberek járnak, vagy lila gőzük sincs a számtechről, de egy fél deka megjegyzést sem tettek rá. Jólesett volna, ha mondjuk lehülyéznek, vagy leállatoznak, vagy valami, de semmi, komolyan! Vannak olyan emberek, akik hozzápukizás nélkül bekajálják, hogy a "hülye PC-mániásoknak" ez is egy teljesen megszokott dolog? Ezek szerint... :))
Azért az mindent elárul a prohardverre járókról, hogy itt eszébe sem jutott senkinek ilyet kérdezni, hogy "Miért...?" Vagyis a legjobb helyen mutattam meg, és hálás vagyok a reakciókért Nektek. És hogy amúgy tényleg "miért...?" Lásd az aláírásomat... :DD

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#62) lala42 válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


lala42
őstag

:C :C
Én voltam az egyik licitelő :DDD :O :W :W
Grat :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#63) KicsiUbul


KicsiUbul
őstag

Grat az íráshoz, jót mulattam rajta. :R

Amúgy meg kövezzetek meg, nekem nagyon tetszik a cumó, már gondolkodtam én is hasonló kivitelű cuccon :DD
Szeretem a kreatív embereket. :C

Értem én...

(#64) tatabike válasza KicsiUbul (#63) üzenetére


tatabike
őstag

:R

Akkor hajrá, csináld meg... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#65) tatabike


tatabike
őstag

Kicsit szerkesztettem az íráson, cél a jobb olvashatóság, áttekinthetőség és kicsit több nevetés volt... :)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#66) KicsiUbul válasza tatabike (#64) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Á így már nem poén :DD
Majd ha sok időm lesz kiélem kreativitásomat, és megosztom itt a néppel :))

[ Szerkesztve ]

Értem én...

(#67) tatabike válasza KicsiUbul (#66) üzenetére


tatabike
őstag

Oké, most van sok időd? :))

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#68) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Hát én ezen beszabehu :D Ez nagy lett!

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#69) Doki-HUN1978 válasza Scalpel (#1) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Gyerekek ez nagyon durva... :C

Ismertem én is egy hasonló zsenit aki a tekerős KTM robogójára (úgy kell elképzelni mint egy babettát) rakott egy áttételt vezérműszíj-feszítő görgő és krova-hajtó vázhoz történő hegesztésével, mert nehéz volt tekerni.

Sírtam mikor megláttam... :))

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#70) G4ga


G4ga
őstag

Hibátlan, szorakoztató stilus, akár egy mesét olvastam volna :)
Nagyon tetszett, igy nap vége felé.
Szvsz nagyon konkrétra sikeredet a végtermék. Mostanában hverom gépe néz ki hasonlóan / asztalon, dobozokon heverös feeling, és egész megbarátkoztunk vele.
Hütéssel nincs probléma, jól szellöznek az alkatrészek, nem kell kerülgetni, kézre esik, és ha valmit cserélni kell nem kell szétszedni a házat. Leakaszt, kiszerel, beszerel, felakaszt! :)

(#71) tatabike válasza rtom (#50) üzenetére


tatabike
őstag

Szia rtom,

lemértem Neked a falapot, ez speciel 400x350-es, (szélesség x magasság). De mondjuk ha magasságban növeled, szélességben csökkented, akkor elfér egy 250x500-as lapon is, csak akkor az alaplap alá vagy fölé kell tenni a tápot meg a HDD-t. Ha viszont alá teszed, akkor az alaplap csatiknak oldalra vagy felfelé kell nézniük.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#72) rtom válasza tatabike (#71) üzenetére


rtom
senior tag

Kösz az infót, én egyelőre papíron rajzolgatással 450x400-as méretre jutottam, fenn táp, alatta ATX lap, jobbra winchi (tehát klasszikus) kialakítással, ennek tükörképe (középpontos tükrözéssel) lenne a másik. Azon problémázok még, hogy a video karik rögzítését hogyan oldjam meg, meg kell tartaniuk ugye a saját és a VGA kábel súlyát is.

Kapcsolókat hogyan/honnan oldottad meg? (reset/power)

(#73) tatabike válasza rtom (#72) üzenetére


tatabike
őstag

Szia, power kapcsoló (kacatok közt találtam) az ugye full igénytelenül két csepp pillanatragival a lap felső élére van ragasztva, képeken félig a piros IDE-kábelre tekeredő, koszos förmedvényben végződő kék-fehér drótfonat... :) Reset nincs is, ez eddig fel sem tűnt... :DDD, nem kellett még, meg nem is szeretem használni, ott akkor már gáz van, ha kell... :K
Nekem szerencsére alaplapi vga-m van, ezért semmilyen bővítőkártya nem kellett. Ha rögzítőfüles az AGP-csatid, (hacsak nem PCI-E), akkor a lapon belül az rögzíti egyszer. Ha nem sajnálod a vga-t, a lelógó alsó fülét kifúrhatod, és egy L-alakú lemezkével rögzítheted a falaphoz. Így húzásra (kábel terhelése) jó lesz, de oldalirányban nem lesz stabil. Esetleg egy ratyi házból kioperálni a hátsó keretet? Bár azokat meg szegecselni szokták, elég macerás. Vagy a "klasszikus" 4-es lyukú HILTI-szalag fejreállított V alakban kifeszítve, középen alatta a kártya...? :Y
Hirtelen ennyi, majd még töröm a fejem.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#74) domi007


domi007
őstag

Belehaltam!
NAgyon jÓÓ!

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#75) Vakegérke válasza tatabike (#61) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is ne haragudj, hogy nem köszöngetek. Beszélgetünk, vedd úgy, hogy körbeültük az asztalt, és megszólal, akinek mondanivalója van.

Ez egy ilyen portál. Megértőek, türelmesek a társak, humorérzék is rendben. Nem néz le senki senkit, a megfeddések is szelidek.
Butuska ember az, aki leszólja alkotásodat, én legalábbis úgy gondolom.

Mondok még valamit. Hogy lásd, mennyire lökött tud lenni a társaság, nézz be ide. Szánj rá időt, szerintem megéri.
Bocs az OFF-ért.
:B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#76) ^Clown válasza kcsa (#24) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem is! Nagy rajongója vagyok Gézának :)

A gépre pedig annyit tudok mondani, hogy: az gány! :) (persze abszolút pozitív értelemben!)

Elismerésem! A cikk pedig remek lett :C

(#77) geprombolo


geprombolo
senior tag

Húvazeee! A gép még ehető, mindjárt elmondom, miért, de a sztori, amit rittyentettél mellé, az abszolút überbrutál! Nekem nagyon bejött a stílusa, kb. a 30-adik hsz után lettem benne biztos, hogy az a kerge fazon te magad vagy :)) Na, hogy miért is ehető a gép(persze átvitt értelemben), hát azért, mert van itt a PH!-n egy Házi barkács, tákolás, gányolás, megdöbbentő gépek nevű topic, oda feltétlenül nézz be, hozzád hasonló őrültek rohangálnak arrafele, köztük jómagam is. Szívesen látnánk a képeidet ott is, de a cikket belinkelem, röhögjön mindenki, mert nagyon jooooo :C :C :C
Várunk!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#78) Stirbi


Stirbi
addikt

üdv nagyon jo irás let , jo a megoldás , fris levegö mindig és nincs is helyfoglalás ,meg nemkell gondolkodni azon ,h ien dobozt vegyél :DD

(#79) Pttypang válasza geprombolo (#77) üzenetére


Pttypang
veterán

Atya úr isten!!!éninénisénis!!:D na mondjuk ez poénos de tényleg..gratulálok..ha áén ilyet találnék:D tuti hogy ugrálnék..1Kért..illetve másfélért egy 3Gigás procit:D +alaplap..hát le a kalappal:D

Everybody lies.

(#80) adam320


adam320
senior tag

Hehe,ez hatalmas! :C :R

(#81) tatabike válasza ^Clown (#76) üzenetére


tatabike
őstag

Szia Vakegérke, megnéztem a belinkelt bejegyzést. Elismerésem, ahogy viszonyultatok a dologhoz, jó kis dumcsi keveredett belőle, ahogy beleolvastam pár hsz-be. Na, megértem már pár évtizedet, és valahogy így képzelek el egy olyan dolgot, amit így hívnak: közösség. :C

Szerk: Bocsi, hogy nem a Te hozzászólásodra nyomtam a választ, de istenbizony oda akartam, ezek szerint megcsúsztam a patkányommal picit... :W
Szerk.: már rájöttem, néha azt hiszem, hogy a hsz alatti fejléc tartozik a felette lévő hsz-hez...de akkor meg láblécnek kéne hívni...na mindegy... :DDD

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#82) tatabike válasza geprombolo (#77) üzenetére


tatabike
őstag

geprombolonak és a többieknek... :R

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#83) zrek


zrek
csendes tag

A kukázott alaplap emlegetésekor felrémlett, hogy tragikus vége lesz a dolognak, ezért duplán örültem a hepiendnek. Jó volt! :R

(#84) tatabike válasza zrek (#83) üzenetére


tatabike
őstag

Szia, no igen, ha vette volna a fáradtságot az eladó, és leteszteli a lapot, talán többet is kereshetett volna rajta, dehát a lustaság pénzbe kerül ugye... :))

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#85) zuchy


zuchy
őstag

Nagyon jó írás. :D
Humoros, mégis szakmai. remek ötlet a falra akasztható PC.
:R

PC-STYLE.hu

(#86) Klemens


Klemens
őstag

Á, nem elvetemeült...á, nem... :D
Grat hozzá! :C
Részvétem a családnak! :DDD

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#87) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Én ezt natúr csináltam...csak kidobtam egy alaplapot az asztalra, és a szélére kitoltam a kártyák lelógó végei miatt. Tápot rá és csapjunk a lovak közé.....
Amúgy jó kis szerzemény gratula :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#88) tatabike


tatabike
őstag

Mindenkinek... :R

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#89) Kantorpe


Kantorpe
tag

Az utolso idezeten szetdoltem :C , mar a tobbi se volt piskota. :))

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#90) Pokerman


Pokerman
csendes tag

Alapfeszen 1800W-os porszívó... Ezen az egy poénon kb. 5 percig sírva röhögtem! Köszönet, nagyon jó írás!

(#91) tatabike válasza Pokerman (#90) üzenetére


tatabike
őstag

:R :R Szeretek számteches szövegkörnyezetbe illeszteni hétköznapi dolgokat, csak ritkán sikerül jól. Kis adalék: egyszer egy számtech fórumon valaki a lányom után érdeklődött, én meg leírtam Neki ezt:

Alapvető rendszerkövetelmények: saját lakás (családi ház ajánlott), Audi A6 (A8 ajánlott), fél millás nettó havi kereset (600,000,- or higher ajánlott). Szétröhögtem az agyam, a csávó meg kicsit megsértődött, de aztán tisztáztuk, hogy csak poén volt, nem ilyesmire utazunk... :)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#92) fricz19


fricz19
őstag

nagyszerű cikk.
grat hozzá :C

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#93) szuper-t


szuper-t
senior tag

:D tök jó a hűtése:D
asszem én is tervezek 1 ilyet a pincébe:D

(#94) Overlocker


Overlocker
veterán

Nem olvastam végig, csak az elejét, aztán megláttam a képeket..:) Kb. másfél éve láttam ilyet amikor veterán, gerjus PH-s kollégának támadt ötlete hogy felrakja a gépet a falra..először nem akartam neki elhinni, de aztán láttam élőbe, hát nemvolt semmi :))

(#95) szuper-t


szuper-t
senior tag

:D eszes egy dolog:D főleg ha p.: procikat vagy ramot akarsz tesztelni:D esetleg vidkarit:D
eskü bejön:d én is megcsinálom:) már el is kezdtem a bútorlap készítését "deszka" a javából:D
igazi Fapados gép lesz:D :C

(#96) tatabike válasza szuper-t (#95) üzenetére


tatabike
őstag

Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat... :R

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#97) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

mai régész lennék, tök állat írás, és ez a kókányolás mindig mosolyt csal az arcomra :DDD

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#99) creation válasza SüdiLaller (#97) üzenetére


creation
senior tag
LOGOUT blog

Kár, hogy a képek mára kikoptak a 'zinternetről :(

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#100) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Nagyon jó stílusú írás, vigyorogtam rajta bőven :D
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a képeket hiányolom.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.