Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) - = Zk = - válasza FET-MEN (#750) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#752) FET-MEN válasza - = Zk = - (#751) üzenetére


FET-MEN
veterán

Vasárnap van elnézzük :DDD

Iphone 7

(#753) macy válasza anatre1 (#749) üzenetére


macy
addikt

Kamera mod. Hátrébb viszi a nézőpontot a fülkében :)

(#754) bobooo


bobooo
addikt

Jöhetne már valódi merci is. És mondjuk ez a truck:


Vinné a pálmát. :C :Y

(#755) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ehun e egy oldal, ahol "pöcsöket" kínálgatnak. Érdemes "pöcsölni"?
Ajándékba kaptam a játékot, angol nyelvű, nem is foglalkozom a magyarosítással. Tudok annyit ángliusul, amennyit kell.
Szóval 1.1.1 a verzió. Nyerek bármit is, ha ráeresztem a "pöcsöket"?

Szerk: Még valami. Tényleg van tempomat? hogy lehet aktiválni?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#756) bobooo válasza Vakegérke (#755) üzenetére


bobooo
addikt

C gomb

(#757) Vakegérke válasza bobooo (#756) üzenetére


Vakegérke
veterán

Próbáltam, de ahogy elveszem a lábam a gázról, lassul a gép. Lehet, hogy rosszul csináltam?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#758) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#755) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen érdemes ráengedni a javításokat.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#759) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#758) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor megteszem. :K

Érdekes, skandináv területre, spanyolba, olaszba, az írekhez nem ajánl fuvart egy cég sem. Legyek türelmes, vagy ne is várjak rá?
Ez annál is érdekesebb, mivel egyszer már voltam olaszban, onnan veszem a Valiantokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#760) macy válasza Vakegérke (#759) üzenetére


macy
addikt

Fura kérdés, mivel ezek a területek nincsenek benne a játékban. Olaszból is csak 3 város van. Torino, Milano Verona.

(#761) Vakegérke válasza macy (#760) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értem, köszönöm. :)

Fura, mert rajta vannak a térképen. No mindegy, már csakazértse vállalnék arrafelé fuvart kicsinyes bosszúból. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#762) macy válasza Vakegérke (#761) üzenetére


macy
addikt

Igen, valószínűleg a jövőbeni bővíthetőség miatt van a térképen. Lehet maga a terület megvan csak nem elérhető. Mondjuk a magyar rendszámtábla is benne van. Szóval lehet reménykedni :)

(#763) Vakegérke válasza macy (#762) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondjuk nem mintha nem lennénk Európa állama, ahogy a déli államok, és a FÁK keleti államai.
Szóval van még mit bővíteni ezen a jó kis játékon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#764) macy


macy
addikt

Megy a nép a Tescóba :DDD

(#765) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, felpakoltam a "pöcsöket". A játék nem indul, hibát észlel. Lehet, hogy a patch magyar, a játék angol, és ez problémát okoz?
Leszedtem angol oldalról is a frissítéseket, indításnál az alacsonyabb verzió közli, hogy a játék nem található a gépen, telepítsem. Az 1.2.5.1 közli, hogy a játék a legfrissebb verzió, nem foglalkozik vele.

Na, szép. Újra telepítem, de mi lesz a mentésemmel? Hol található, honnan menthetem ki?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#766) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#765) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Dokumentumokon belül megtalálod az Euro truck simulator 2 mappában.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#767) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#766) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#768) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#766) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, újra telepítettem, a frissítéseken is túl vagyok. Most jönne az, hogy visszamásolom a mentést.

Az egész doksis könyvtárt felülírjam?
A "profile" könyvtárban az új verzió "61" nevű könyvtárt hozott létre, a régiben "4170756369" nevű van. Taroljam le az újat, vagy hagyjam meg 61-nek, és úgy írjam felül a tartalmát?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#769) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Felülírtam az egészet. Sikerült, visszakaptam mindent.
Ami a frissítéseket illeti, valahogy frissebb, lágyabb, jobb, tisztább, szárazabb érzés. :D
Érdekes, könnyebb a kormányzás, működik a tempomat, és még buszt is láttam az utakon. Ha pedig itt tartunk, körül is nézek, és ha kapható, brahiból veszek én is egyet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#770) anatre1 válasza Vakegérke (#769) üzenetére


anatre1
tag

Buszt nem lehet venni, az csak AI :)

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#771) Anulu79 válasza macy (#764) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem rongyoltál be közéjük? :DDD

(#772) - = Zk = - válasza macy (#764) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én kikapcsoltam ez embereket. csak zavarnának.. ahoyg az AI is xDDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#773) Anulu79 válasza - = Zk = - (#772) üzenetére


Anulu79
addikt

Lehet kapcsolgatni őket? Én nem is láttam ilyen opciót. Vagy kell hozzá valami patch?

(#774) macy válasza - = Zk = - (#772) üzenetére


macy
addikt

Nem sok vizet zavarnak a gyalogosok, főleg hogy alig látni egyet kettőt. Ezt csak azért csináltam, hogy ilyet is lehet. Kéne csinálni olyan lerakóhelyeket mint a STDS-ben vannak. Megnehezíteni kicsit a pót larakását.

(#775) Sub-ZeRo válasza macy (#774) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezért mentem vissza rá, mert elegem lett ebből az egyforma világból. Ott legalább van valami élet szerű, hogy nem mindig egy gyárhoz kell beállni. Hanem van kihívás is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#776) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mindig nyár van? Valamelyik előző részben volt hó is, ebben pedig még nem láttam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#777) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#776) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem is lesz benne tél. Csak napsütés és eső van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#778) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#777) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt be kéne vezetni hazánkban is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#779) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#778) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ahogy változik az éghaljlat nálunk, hamarosan csak ezek lesznek ne aggódj. Bár én a telet szeretem, nekem finnországba kell majd vonulnom.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#780) macy válasza Vakegérke (#776) üzenetére


macy
addikt

Van már több téli mod is de nem próbáltam őket. Állítólag az egyikben a fizika is át van írva, jó csúszósak az utak.

Feladtam a küzdelmet a map editorral, sehogy nem tudok fuvarokat betenni, így meg nincs értelme.
Pihi.

(#781) CJ3


CJ3
senior tag

Melyik a leggyorsabb kamion? Melyiket célszerű választani az elején? :R

Crypto

(#782) macy válasza CJ3 (#781) üzenetére


macy
addikt

Nincs leggyorsabb kamion. Főleg hogy speed limiter van mindben ami 90km/h-nál korlátoz. De megveheted a Volvót az 750 lovas.

(#783) Anulu79 válasza macy (#780) üzenetére


Anulu79
addikt

Jól néz ki a drágaság! :R

(#784) Anulu79


Anulu79
addikt

Javítani hogyan és hol lehet a kamiont?

(#785) CJ3 válasza macy (#782) üzenetére


CJ3
senior tag

Köszi...illetve elkezdtem az elején ugye ott kaptam saját kamion-t....és amikor leszállítottam az első fuvart utána meglévő szállítmányokat meg kapott kamionokkal tudtam szállítani....Ez miért van ?
Sajátommal amit az elején kaptam azzal hogyan bírok?:) :R

Crypto

(#786) Anulu79 válasza CJ3 (#785) üzenetére


Anulu79
addikt

Úgy érted, hogy nincs saját kamionod?

(#787) Vakegérke válasza macy (#782) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valiant lesz az, így hívják a játékban. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#788) Vakegérke válasza Anulu79 (#784) üzenetére


Vakegérke
veterán

A városokban piros négyzetben látsz jellemző szerszámot. Oda hajtasz, befordulsz az udvarra, ráállsz a kijelölt területre, szólni fog, hogy nyomj egy ENTER-t. A legfelső lehetőség a javítás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#789) Anulu79 válasza Vakegérke (#788) üzenetére


Anulu79
addikt

Kösz rátaláltam! :R

(#790) macy válasza Vakegérke (#787) üzenetére


macy
addikt

Nálad. Nálam Volvo :)

[ Szerkesztve ]

(#791) Vakegérke válasza macy (#790) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam egyetlen mod sincs telepítve, nem is lesz. Így nekem Valiant marad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#792) - = Zk = - válasza Vakegérke (#791) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ehh :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#793) bobooo válasza CJ3 (#785) üzenetére


bobooo
addikt

Az nem saját kamion... Az első fuvarnál megkapod az előzőleg kedvencnek beállított kamiont és utána (meddig nem lesz sajátod) Gyors fuvarokat kell végezned (ahol kapsz hozzá kamiont arra az időre), hogy összegyűjts elég pénzt saját kamionra.

(#794) - = Zk = - válasza bobooo (#793) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Az első fuvarnál megkapod az előzőleg kedvencnek beállított kamiont és utána (meddig nem lesz sajátod) Gyors fuvarokat kell végezned (ahol kapsz hozzá kamiont arra az időre), .... "
a kedvenc kamionnal?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#795) Vakegérke válasza - = Zk = - (#794) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg a kiskutya fülét. Sokféle kamiont nyüstöltem, mire meg tudtam venni a legolcsóbb Rönót. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#796) bobooo válasza - = Zk = - (#794) üzenetére


bobooo
addikt

Amikor megcsinálod a profilodat akkor kiválaszthatod a kedvenc márkádat/kamionod, és azzal fogod levezetni az első fuvart.

Vagy rosszul emlékszem? :F

(#797) - = Zk = - válasza Vakegérke (#795) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, én is ezt csináltam. ezért kérdeztem...

én DAF-ot vettem. igaz, max 510 lovas... de majd átülök az egyik alkalmazottam Mercijébe, megnézem az mit tud...

(#796) BoboDJ
mondasz valamit. a napokban elkezdtem egy új karaktert és abban ez volt, amit te mondasz.. .hm.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#798) CJ3 válasza bobooo (#793) üzenetére


CJ3
senior tag

Köszi.....Vagy kérek a Bank-tól kölcsönt nem?:D :R

Crypto

(#799) Vakegérke válasza CJ3 (#798) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérhetsz, le is húzzák a sápot. Napi 2 rugó fölötti az összeg 100 ezer kölcsönnél. 400-nál meg öt rugó fölött.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#800) macy


macy
addikt

Mi van csajok, meguntátok? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.