Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) - = Zk = - válasza Milka 78 (#446) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bányába még nem voltam

nálam a 12-es van. most én is áttértem az automatára. max előre-hátra nehézkes, mert.. váltani kell ;)

megnézem ezt a váltó mod-ot. sok kamionos játékkal toltam már, és az a meglátásom, hogy ide, ehhez a mocihoz nem jó a 12es váltó. csakis billre, és nálam értendő ;)

miféle speed limit mod? :U sose hallottam :C

apropó, ez a dupla hátsó hajtás mire jó? azon kívül, hogy csökken az üzemanyagtartály befogadólépessége?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#452) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#451) üzenetére


- = Zk = -
félisten

noh, hát mindjárt szebben muzsikál egy másik Euro6-os motorral+a 16seb váltóval :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#453) macy válasza macy (#447) üzenetére


macy
addikt

Úgy látszik túlságosan megemeltem a súlyt. Bányából csak 1-esben tudtam feljönni :)

(#454) anatre1 válasza Milka 78 (#449) üzenetére


anatre1
tag

Igen a rönónak jól megcsinálták a kormányzását. Na kipróbálom majd ezt a 4x4-et :)

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#455) Milka 78 válasza - = Zk = - (#451) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A speed limit is lehet nálad gond.Az egy kiegészítő amit ha beteszel a C/Dokumentumok/Euro Truck 2/mod mappába nem fog letiltani a kamion 90-nél és jobban engedi pörögni a motort is(érzésem szerint).
A dupláról nem tudok nyilatkozni,mert ragaszkodom a 2 tengelyes megoldásokhoz(esztétikai szempont :) ),de itt a fórumon már volt róla szó,hogy mi mit tud.

[ Szerkesztve ]

(#456) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#455) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Alapból sem tilt a játék 90-nél, mert én tudok 100+-al is menni egy 730-as scániával. Igaz ki kell jól húzatni, de megy annyit. Csak az 550e-s büntetés a fájó. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#457) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#456) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én az Über Volvo-val sem tudtam elérni a 90+-t autómata váltóval,de a limit után simán ment(először a 120-as és most meg ki tudja milyet használok)megrakva 140-145-öt is.pl. a Daf/Magnumnak nemárt egy enyhe lejtő a 140-hez,de nincs is hiány érzetem,mert ilyen sebességnél 10-bő 6-szor perec lesz a vége.
Résen kell lenni :DDD

(#458) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#457) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Érdekes, én a 730-as fenevaddal vígan elérem. Nem tudom akkor mivan. :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#459) macy válasza Sub-ZeRo (#458) üzenetére


macy
addikt

Nem raktál be real physics modot? Van amelyikben kivették a tiltást.

(#460) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szól, ha fáradt vagyok. Akkor is szól, ha tankolnom kell?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#461) Sub-ZeRo válasza macy (#459) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az van benne, egy 0,2-es béta.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#462) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#460) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Minek szólna mikor ki tudod rakni a kijelzőre? Vagyis a kamionba látod a kis kijelzőn. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#463) macy


macy
addikt

Ez milyen?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#464) FET-MEN válasza macy (#450) üzenetére


FET-MEN
veterán

:w

Amúgy most gurítottam meg a magnum dixit leejtőn 101 :DDD

Iphone 7

(#465) Mr X válasza Vakegérke (#460) üzenetére


Mr X
veterán

Igen, szól.

(#466) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#462) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, hogy így? Van még mit tanulnom. :B

A pihenő már megy, és van 3 kocsim, felvettem két sofőrt. No meg egyszer 100, egyszer 400 ezer kölcsönt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#467) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#466) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nálam már 8-an vannak, mindegyiknek 620-as scania, 6x2, 6x4, 4x2-es felállásban. A néhány napban még veszek 2 kamiont 2 soförrel meg megy egy garázs frissítés mert nem férnek majd el.
Ja és mind ezt saját pénzből, hitel nélkül. ;] :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#468) macy válasza FET-MEN (#464) üzenetére


macy
addikt

Szóval nem tetszik :)

(#469) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#467) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hátigen, akinek de jól megy ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#470) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#467) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Fogadjunk,hogy főállásba is tolod meló helyett,vagy benne vagy a játék tesztelő brigádba/fejlesztő csapatban és az asszony is egy nagyon megértő lény aki nem kezd hisztizni ha 4 méternél közelebb kerülsz a pc-hez :DDD

(#471) FET-MEN válasza macy (#468) üzenetére


FET-MEN
veterán

A patch késésre írtam :)

Amúgy jó ez a Magnum :) 520-as full felszerelt :) . Kéne valami más vas azért lassan :D Mit vegyek? :D

Iphone 7

(#472) macy válasza FET-MEN (#471) üzenetére


macy
addikt

Mindenből egyet :)

(#473) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Találkozott már valaki a saját embereivel az úton?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#474) FET-MEN válasza macy (#472) üzenetére


FET-MEN
veterán

Még onlyzok nincs annyi zsém :( lassan fejlődök. Mi a legfacább eddig? Daf az uj patchel belül lesz vajon fekete müszerfal?

Iphone 7

(#475) macy válasza FET-MEN (#474) üzenetére


macy
addikt

Nekem a Volvo volt az elején a legjobb a 750-es mocijával. Most a 730-as Scaniát nyúzom, szerintem ez marad, hamár megmókoltam a hangokat, meg amúgy is tetszik. De ki fogom próbálni az összes gépet ha meglesznek. Jelenleg Man, Renault Magnum, Volvo, Iveco van az embereimnek, meg nekem a Scania.

[ Szerkesztve ]

(#476) FET-MEN válasza macy (#475) üzenetére


FET-MEN
veterán

Man-t nem tudok venni. Hol van kereskedés? Mert ott még nem járhattam :(

Iphone 7

(#477) anatre1 válasza FET-MEN (#476) üzenetére


anatre1
tag

Pl: Berlin, München, Dortmund, Calais

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#478) FET-MEN válasza anatre1 (#477) üzenetére


FET-MEN
veterán

Köszi :)

Iphone 7

(#479) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#467) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, hadd másszak újra a lelkedbe, remélem, hogy elviseled buta kérdéseim. :B

Szóval hogy lehet kocsit cserélni valamelyik alkalmazottammal? Őket is át lehet ültetni, kocsit cseréltetni velük?

A régebbi játékban volt rá lehetőségem, hogy a melósaimnak én szabjam meg, hogy milyen fuvar vár rájuk. Ebben a játékban nem látok erre lehetőséget. Vagy van, csak én vagyok kuka?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#480) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#479) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

No, másszál no! :DDD

Azt a cégvezetés menüpont alatt találod. Rámész a garázsodra, majd az egyik kamionra rákattintasz, és kiadja, hogy fejlesztés és vezetés stb. Ott a vezetésre rámész és tudsz a kamionoddal menni. :)

Ilyen, ilyen formában nincs. Csak azt tudod megadni az embereidnek hogy milyen jellegű fuvart vállaljon és fejlődjön. Kiegyensúlyozott, adr stb.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#481) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#480) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm a türelmed. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#482) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#481) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nincs mit.

Na, még van kb 9 benzinkút, egy város félig van cask felfedezve, meg vagy 2 km-nyi útvonal és 100%-on lesz a térképem. Na 8 munkásom van 2 városban. 87 óra játéidővel nem is rossz hitel nélkül. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#483) jozsi252 válasza Sub-ZeRo (#482) üzenetére


jozsi252
veterán

Munkásaid mennyi pénzt hoznak most átlagba? Illetve hogy már nagyon magas szinted van, mekkora pénzű fuvarok vannak?

iPhone 13 Pro Max

(#484) Sub-ZeRo válasza jozsi252 (#483) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát 800 - 8000 euro között is van fuvar nekik.

Már 9.2-őn vagyok, van még 3 szint és a legnagyobb amit ma vittem az ~88 ezer euro volt. És ez már 1500 km és fölötti fuvarok. Pedig cask 5. szinten vagyok ott.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#485) jozsi252 válasza Sub-ZeRo (#484) üzenetére


jozsi252
veterán

Azért 1500km felettiből ha elviszel 3-4-et naponta, az napi 5 óra game. Azért 25-30. szint környékén, hogy lépegess szinteket, lehet mondani hogy jópár órát belekell tolni hogy 1 szint összejöjjön.

Neked bentvan a no speed limit mod? Én beraktam de 120 a max. Nem mintha több kellene, de láttam youtube traileren hogy van aki 140-150-et megy. Az hogy a fenébe? Nekem a Volvo megy annyit, lehet hogy Scania menne 140-et is?

iPhone 13 Pro Max

(#486) macy válasza jozsi252 (#485) üzenetére


macy
addikt

A Scania 170-et megy 12-es váltóval :)

(#487) jozsi252 válasza macy (#486) üzenetére


jozsi252
veterán

Ugyanazzal a no speed limit mod-al amit te linkeltél még az elején? Akkor ezek szerint a 720-as vagy nemis tudom hány lovas motor van a Volvóba, az miért csak 120-at megy?

iPhone 13 Pro Max

(#488) macy válasza jozsi252 (#487) üzenetére


macy
addikt

Már nem tudom, annyi mindent cserélgettem azóta. Egyébként ha van fent real physics mod, nem is kell a speed limit. Keresel a physics.sii fájlban egy olyan sort, hogy truck_speed_limit, és ott van egy érték hol szabályozzon le. Ha nincs benne akkor beleírod.

(#489) Sub-ZeRo válasza jozsi252 (#485) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát igen, de itt már egy 1500-as fuvarnál olyan ~2300 tapasztalati pontot kapsz. Az meg nem rossz.
Igaz már elég nagy rés van egy szint között. Már olyan 8-10 ezer pont.

Nem, nekem cask 0.2-es beta fizikai mód, amivel jobban billeg a fülke. De póttal nem megyek max 90-et.
Pót nélkül, ha a térképet fedezem fel, akkor szoktam 140-el menni. 12-es 730-as motor.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#490) anatre1 válasza Sub-ZeRo (#489) üzenetére


anatre1
tag

Te sokat járkálsz fuvaron kívül?

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#491) Sub-ZeRo válasza anatre1 (#490) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem igazán. Úgy szervezem a fuvarokat, hogy olyan helyre menjek ahol még nem jártam. Bár 99%-os térképnél már nem igazán van ilyen hely.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#492) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#491) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én még qrvára az elején vagyok.
25% :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#493) macy


macy
addikt

Na megyek Amszterdamba :DDD

[link]
[link]

(#494) - = Zk = - válasza macy (#493) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hozz cuccot. köszi :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#495) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#492) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát... igen. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#496) Richard!


Richard!
addikt

Ahoj!

A tetőlámpáim miért nem világítanak?? :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#497) Sub-ZeRo válasza Richard! (#496) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor sem világít, ha a fényszórót bekapcsolod? Mert ezek cask akkor világítanak, ha fényszóróval mész.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#498) Richard! válasza Sub-ZeRo (#497) üzenetére


Richard!
addikt

azért hülye nem vagyok :DDD egyáltalán nem világítanak

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#499) bobooo válasza Richard! (#498) üzenetére


bobooo
addikt

F4 és tedd be a pipát a tető kiegészítőkhöz majd amikor rányomsz a "K"-ra, mint távolsági fényszóróra akkor már aktiválódnak. :)

(#500) Richard! válasza bobooo (#499) üzenetére


Richard!
addikt

köszönöm szépen :) :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.