Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Sub-ZeRo válasza macy (#149) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A D a busz. C+E kell.

(#150) richie900812: Igen, azzal kell aktiválni, amit kaptál. De ha netről le szeded a demót és azt is tudod aktiválni a kulcsoddal.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#152) macy válasza Richard! (#150) üzenetére


macy
addikt

Igen.

Sub-ZeRo : jaja, csak már elfáradt a szemem a sok vezetéstől :)

[ Szerkesztve ]

(#153) FET-MEN válasza macy (#149) üzenetére


FET-MEN
veterán

Így van. Nem is értem miért emelték fel.. Fiatal lkw sofőrök nem okoztal annyi problémát manapság..nincs túlvezetés se 24 órázás sem mert már nem olcsó..

Iphone 7

(#154) Richard!


Richard!
addikt

köszönöm a válaszokat.akkor már csapatom is :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#155) macy


macy
addikt

Francba de jó lenne a multi.

(#156) - = Zk = - válasza sagesz93 (#138) üzenetére


- = Zk = -
félisten

qrva NOD szem.tűzfal :W -.-

működik, köszi :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#157) jozsi252 válasza - = Zk = - (#156) üzenetére


jozsi252
veterán

Jah.. épp akartam írni hogy valószinűleg a háttérben letiltottad a tűzfalnál hogy a játék felmenjen a netre, csak azmiatt hogy a serial ne "járjon" le, és ezmaitt nemtudsz streamelni se.

iPhone 13 Pro Max

(#158) GabN73 válasza - = Zk = - (#156) üzenetére


GabN73
addikt

Nem. Attól ugyan úgy mennie kéne. :K (legalább is nekem működik)
Nekem a moddal nem megy... :C

(#159) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát sajnálom, hogy a DAF nem adott engedélyt a játékban... :U
tudom, van helyette DAV, de az.... hát na ;)

(#160) macy
ehh :C
volt már itt linkelve, vagy az vareznak számít?!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#160) macy válasza - = Zk = - (#159) üzenetére


macy
addikt

Van mod amivel megkapja mind a 4 kamion az eredeti logóját. Szóval mindegy.

(#161) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#159) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

eee téves, engedélyt kaptak rá így a következő patchben már az újramodellezett DAF-ot is megkapjuk, kb 2 hét múlva.

Ja és a mod linkelés nem warez. :N

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#162) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#161) üzenetére


FET-MEN
veterán

:C

Iphone 7

(#163) sagesz93 válasza - = Zk = - (#159) üzenetére


sagesz93
addikt

Én mégis DAF-al nyomulok :D

[link] innen lehet szedni jó modokat. :K

(#164) Richard!


Richard!
addikt

Drágaságom :)) Igaz,hogy csak egy szaros R360-as de optikailag odabasz :DDD
/Fejlesztés alatt/ :)

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#165) Sub-ZeRo válasza Richard! (#164) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igaz, hogy ez egy szaros 730, de azért odabasz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#166) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#161) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, zupá :C

(#163) sagesz93
ehh, az enyém egyelőre még sehol nincs.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#167) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ma megvettem eredetibe a játékot az 576-ban potom 5999ft-ért,de...a poén az,hogy most 20 éves az 576 és ezért ma és holnap plusz kedvezmény jár a játékokra,így kemény 4450ft-ért enyém lett eme gyöngyszem! :) Akinek olcsóért kell az vagy ma vagy holnap rendelje meg és fáradjon be személyesen.

(#168) sagesz93 válasza Sub-ZeRo (#165) üzenetére


sagesz93
addikt


én is ilyen szaros r730-al nyomulok most de meg van bolondítva egy 14 sebességes váltóval :D
egy modnak hála :D

lvl25-n hogyhogy csak 5.0-s értékelésed van?

[ Szerkesztve ]

(#169) macy válasza sagesz93 (#168) üzenetére


macy
addikt

14 sebesség? Nekem a 12 is sok a Volvóban. A 12-est nem is használom.

(#170) Sub-ZeRo válasza sagesz93 (#168) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem rossz. :C

Bár nekem csak fizikai mód van berakva. ;]

Miért, az nem jó? Vagy 10 a max? Amúgy már vagy a 18. szintől annyin vagyok. :U

(#169) macy: Nekem nem is lenne jó, mert a legdurvább váltó rendszerrel nyomom (also-felső + páros-páratlan váltó mód). ;] Amúgy meg sztrádán jó a 12, mert nem pörög annyit a motor. Bár póttal egyenes úton a 730 ló azért tud majd 120-at menni. :DDD

(#166) - = Zk = - : Köszi. Majd a tied is alakulni fog. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#171) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Jaj, látom hogy te 6.7-en vagy. Nem tudom hogy nézi, mert a térképnek majd 70%-a fel van fedezve. Esetleg annyi, hogy az eco vezetésre még nem mentem rá, lehet azért nem ad többet addig, míg nem fejlesztek rá.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#172) macy válasza Sub-ZeRo (#170) üzenetére


macy
addikt

Nálam a 750-es Volvo 1000-es fordulaton megy 90-et 11-ben. 12-esben meg 170 a vége :)
A 3 tengelyes tényleg furán viselkedik. Autópályán 90-nél élesebb kanyarban mintha tolná a pót a vontató seggét. Egyszer már nekicsapott a szalagkorlátnak. 2 tengelynél nem tapasztaltam ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#173) Richard! válasza Milka 78 (#167) üzenetére


Richard!
addikt

még jó hogy én tegnap vettem meg... :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#174) sagesz93 válasza Sub-ZeRo (#170) üzenetére


sagesz93
addikt

én azt hittem hogy szintek szerint változik.. vagyishát ahogy a nevek változnak, de látom te oktatón 5.0-n vagy én meg 6.7-n..

ez az izé nálam így áll most, az ökót én se csapatom annyira :D
macy: jól elvagyok a 14 sebességgel, kb 3-4 et váltok :DDD más kamionnál van 9sebességes váltó, de láttam 16-ost is :D

[ Szerkesztve ]

(#175) Sub-ZeRo válasza macy (#172) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hm, 170, nincs is annyi jel. ;]
Amúgy a 3 tengelyesek érdekesek, mert sokkal nagyobb furdulást végeznek, mint a 2 tengelyesek, mindegy hogx 6x2, vagy 6x4-es.

(#174) sagesz93:Azért te mindenre ejlesztettél, én meg az ökot hanyagoltam.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#176) macy válasza Sub-ZeRo (#175) üzenetére


macy
addikt

Jaja nincs, ki is akad a mutató de a GPS-en jobb alsó sarokban látni. Nagyon durva autópályán a kocsik közt szlalomozni :DDD Jópár kilométert mentem tövig gázzal, aztán csak sikerült összetörni a verdát. Motorhiba, plusz ugrotta 12-es sebi. Persze mindezt pót nélkül.

(#177) Sub-ZeRo válasza macy (#176) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#178) Richard! válasza macy (#176) üzenetére


Richard!
addikt

én az előbb törtem össze a Scaniámat.96%-os sérülés volt :DDD javítás 60k :O :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#179) macy válasza Richard! (#178) üzenetére


macy
addikt

Nálam nem volt javítás mert csak kíváncsiságból mentem mint az állat. Utána visszatöltöttem a mentést :)

(#180) sagesz93


sagesz93
addikt


nálam ennyit bírt a scania, aztán inkább fékeztem mert elfogyott az út :D pótkocsira is vigyáznom kell azért :K

(#181) Milka 78 válasza sagesz93 (#180) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én már 140-nél is kapaszkodtam a nyergesbe amin egy kotrógép volt :DDD

(#182) - = Zk = - válasza sagesz93 (#168) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megéri ez a váltó-mod? :U
eléggé avétos a járgányom, mikor megyek fel emelkedőre/autópályára.... hm.

többiek:
ejej, ez nem NFS. nyomjátok, mint süket a csöngőt! ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#183) macy válasza - = Zk = - (#182) üzenetére


macy
addikt

Nekem is bent van egy váltó mod de igazából nem éreztem külömbséget. Bár a Volvóhoz csak 3 féle 12-es a kínálat.

(#184) sagesz93 válasza - = Zk = - (#182) üzenetére


sagesz93
addikt

egy próbát mindenképp, max ha nem tetszik kiszeded :D
ha gyengus a gép akkor motor kell bele első körben azért :))

új szerzemény, 16 sebességes váltóval!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#185) macy válasza sagesz93 (#184) üzenetére


macy
addikt

És mi a külömbség az eredeti 12-es váltóval szemben? Nagyobb a végsebesség? Mert ha csak ennyi akkor nem kell :)

(#186) sagesz93 válasza macy (#185) üzenetére


sagesz93
addikt

hát az emelkedőknél sokat segít azért, annyira nem esik vissza a fordulat ha jól belövi az ember a sebességet, meg hasonlók. Végsebességet nem nézem, nem szoktam végig végsebességen tolni :D 100-100 körülre betolom a tempomatot aztán azzal elvagyok :))

(#187) macy válasza Sub-ZeRo (#170) üzenetére


macy
addikt

Az elején láttam valami váltó beállítási opciót, át lehet úgy állítani ahogy neked van? Én sima szekvenciálissal megyek.

(#188) - = Zk = - válasza sagesz93 (#163) üzenetére


- = Zk = -
félisten

most nézem, ide regelni kell. hát kimarad ...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#189) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szégyen, milyen gyér kollégám van. 0,74 euro/km-es. vicc.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#190) macy válasza - = Zk = - (#189) üzenetére


macy
addikt

Rúgd ki a lusta disznót :D

(#191) macy


macy
addikt

[ Szerkesztve ]

(#192) Sub-ZeRo válasza macy (#187) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Beállítás, irányítás és ott a varázslóra rámész. És tartomány szerinri megoszott, azt hiszem így van. De minimum egy G25/27 kell neki. Nagyon bonyolultnak néz ki, de nem az.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#193) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Valaki linkelje már be ezt a váltó mod-ot,mert én nem lelem.lassan kéne a topick elejére egy mod gyűjteményt szerkeszteni valamilyen formában :)

(#194) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#193) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem mód, benne van a játékban.

De ha vannak mod-ok, akkor írjátok össze és szerkesztem a blogot. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#195) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Kockák vagytok ti mind ;] még csak 14-es szint :B 440 euro 6 :B DAF-os patch-el mi a helyzet? Élőben nagyon jó a DAF de itt egy kicsit kicsinek tűnik a műszerfal :(

Iphone 7

(#196) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#195) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Még szerintem 1,5 hét is megkapjuk a patch-et.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#197) macy válasza Milka 78 (#193) üzenetére


macy
addikt

Restacar.hu De regelni kell a letöltéshez.

Sub-ZeRo : elég sok mod van.

[ Szerkesztve ]

(#198) werszomjas


werszomjas
őstag

Egy folyamatosan bővülő és összeszedett mod gyűjteménynek én is örülnék :)

Jó ez a játék, azt gondoltam unalmas lesz, de alig tudok kilépni, mindig "na még 1 fuvar belefér" :DDD

üdv

(#199) Sub-ZeRo válasza werszomjas (#198) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Beraktam a blogba. Mást nem tudok. Ha van még ahonann le lehet tölteni akkor azokat is berakom.

Amúgy én is így vagyok vele. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#200) sagesz93 válasza werszomjas (#198) üzenetére


sagesz93
addikt

dettó ugyanez, lerakhatatlan...
kipróbáltam az új most wantedet, sírva tértem vissza az ets2-höz :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.