Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1650) üzenetére


Vakegérke
veterán

EuroTruckSimulator2_1_1_3_to_1_2_5_1_patch_-_patchelj.hu.exe - 61.7 MByte

Valószínűleg ez az igazi, 396 megás darab.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1652) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1650) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még valami. Korábban már linkeltem, az 1.4.12 patch innen letölthető.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1653) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#1652) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem jó steamhez szerintem. :/

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1654) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1653) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az én játékom bolti, elfogadta. :)

Amúgy nézegettem a DLC-t, valahogy nem vonz. A térkép mod-ok többet tudnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1655) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#1654) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem is van bolti, csak beaktiváltam steam-en is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1656) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Na steamre megjött az 1.5.2-es patch. Távoli asztallal fel is raktam gyorsan, ha haza érek meg is nézem gyorsan mi változott. Hopppá.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1657) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1656) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Minimum requirement for Going East! DLC"

Sztánakkó mi lesz a térkép mod-okkal? :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1658) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#1657) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Semmi, ha nem rakod fel, nem lesz DLC-d. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1659) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1658) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor viszont a patch sem él. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1660) Milka 78 válasza Vakegérke (#1659) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Most minimum kell hozzá a DLC vagy a DLC-hez kell minimum az 1.5.1,mert nem mindegy :D

(#1661) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#1660) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A DLC-hez kell a patch. Amúgy meg elb@szták a Volvo-t mert nem forog a kormány és a retarder kapcsoló forog. :W De legalább a MAN oldalsó tükrét javították. A Mercedes meg ugyan úgy nem működik nálam.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1662) Bati0501 válasza Sub-ZeRo (#1661) üzenetére


Bati0501
őstag

Most komolyan nem forog a kormány? :Y Meg melyik váltóban van retarder része?Vagy ha bemegyek a műhelybe,látni fogom?
A Merci h h nem működik,ezt h kell érteni?

Egyébként igen,a DLC-hez kell a patch...ha vki annyira nem szeret angolul olvasni,akkor menjen a restacar oldalára,ott szépen magyarul le van írva a patch tartalma. :K

[ Szerkesztve ]

(#1663) Sub-ZeRo válasza Bati0501 (#1662) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem forog. Kb. 10 fokot fordul a kormány balra és úgy áll. A retarder váltó forog csak.
A merci addig működik, míg kivülről látom. Ha beleülnék, akkor kivág a játék hibával. De már írták a blogba, hátha a következő patch-nél már jó lesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1664) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem lehetne még mahinálni ezzel a játékkal. Gondolok itt arra, hogy ha sérül a törékeny áru, elvenne egy osztásnyi licencet, vagy ha a sürgős fuvar nem érkezik meg időben, akkor annak megfelelően.

Jópofi volt, amikor láttam az utcán éjjel egy kutyát a kukában turkálni. No meg az is, hogy hajnali 2 körül tömve volt a buszmegálló. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1665) Bati0501 válasza Sub-ZeRo (#1663) üzenetére


Bati0501
őstag

Szép...nem gondoltam volna...ilyet kiadni?
Sokkal,de sokkal igényesebb mod-okat lehet letölteni,akkor a játék készítői nem tudnak egy patch-et normálisra megcsinálni? :U

Van a játékban kutya?Én még embert nem láttam állni a buszmegállóban,buszmegállót is alig...

[ Szerkesztve ]

(#1666) Vakegérke válasza Bati0501 (#1665) üzenetére


Vakegérke
veterán

1.4.12-es patch, TSM_Map_4.X, és majd látsz. Görögöknél feltűnő a buszra váró tömeg, és azt hiszem, ott láttam a kukázó kutyát is, talán Patra-ban. Ma is láttam egy görög városban kutyát, de az nem kukázott, úgy nézett ki, mint egy dalmata. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1667) Bati0501 válasza Vakegérke (#1666) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi.
Akkor ebben benne van Görögország is,csak mert itt nem látom,h lenne a leírásban:[link]

(#1668) Vakegérke válasza Bati0501 (#1667) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kedvedért "lefotóztam" a térképet, három részletben mutatom. Azt hiszem, egy északi város, talán Aberdeen lemaradt, de nem változtat a lényegen. Kattints a képekre, megnőnek.
Na nézd csak:

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1669) Bati0501 válasza Vakegérke (#1668) üzenetére


Bati0501
őstag

:R :R
Akkor benne van Afrika is.De tényleg nem írt róla. :B
Am az afrikás mod-ot én is le szerettem volna tölteni.... :K Olvastam itt már róla,h azért vannak benne hibák,de mindegy,ezer köszönet.

(#1670) Vakegérke válasza Bati0501 (#1669) üzenetére


Vakegérke
veterán

A 3.2-esben voltak hibák, a 4-esben még nem találkoztam... Hoppá, aprósággal igen. Nagyon kevés helyen, szóval nem számít, pár csomó fű nőtt ki a betonútból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1671) Bati0501 válasza Vakegérke (#1670) üzenetére


Bati0501
őstag

Akkor az semmi a magyar mod-hoz képest,ami tele van láthatatlan fallal,de ezt te is jól tudod... :)
De mintha vmi lenne vele,mert ma láttam a restacar honlapján,h vmit talán csináltak vele.

[ Szerkesztve ]

(#1672) macy válasza Bati0501 (#1671) üzenetére


macy
addikt

A magyar maphoz van egy leírás merre lehet közlekedni. A láthatatlan falak olyan helyeken vannak szerintem, amik még nincsenek kész.

(#1673) Bati0501 válasza macy (#1672) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem tudom,én nem olvastam semmi leírásról,csak azt tudom,h például megyek a megadott útvonalon,mennék fel az autópályára vagy egy lehajtónál ott a láthatatlan fal.Volt,h próbáltam másfelé menni,ott meg mire fel tudnék menni a pályára,a látható fal van a stop felirattal vagy h néz ki...szóval elég használhatatlan ami nekem van,hátha újítanak rajta...

(#1674) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

ETS 2 Going east DLC! 10 euró, Steam.
Hivatalos honlap!

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1675) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A légfék szimuláció nagyon jó lett a Scania verdában. (+ egy új menü a számítógépen + ha elfogy a levegő, akkor jelez.) :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1676) Bati0501 válasza Sub-ZeRo (#1675) üzenetére


Bati0501
őstag

CD Galaxisban is 3e.A pakk-alapjáték+dlc-5e.
Eddig is jelzett a műszerfalon,h ha elfogyott a levegő a tartályból,ugyan úgy,mintha be lenne húzva a kézifék,Scania-an biztosan.Vagy van vmilyen változás?És még most is olyan,h ha mész a városban,akkor kb rögtön kifogy a tartály és ott állsz,mert nem enged elindulni?Mert nekem többnyire ezt csinálja vagy jobb lett?

(#1677) Sub-ZeRo válasza Bati0501 (#1676) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A számítógépen van egy menu neki, ahol látod hogy mennyi nyomás van a tartályban. De amúgy igen, el tud fogyni, ha cask ezzel a fékkel állsz meg. Ha a retardert használod és visszaváltasz akkor marad levegő rendesen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1678) Bati0501 válasza Sub-ZeRo (#1677) üzenetére


Bati0501
őstag

:R
Ideje lesz beszereznem egy retarderes váltót. :D
De azt tényleg kicsit túlzónak tartom,h olyan hamar kifogy a levegő.

(#1679) Sub-ZeRo válasza Bati0501 (#1678) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem kell fékezni vele, hanem ésszerűen vezetni. ;) :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1680) Bati0501 válasza Sub-ZeRo (#1679) üzenetére


Bati0501
őstag

;) De a városban elég nehéz fékezés nélkül+néha üresen ki kell kormolni,nehogy már vmi baja legyen. :DD

(#1681) Sub-ZeRo válasza Bati0501 (#1680) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem kell száguldani. ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1682) Bati0501 válasza Sub-ZeRo (#1681) üzenetére


Bati0501
őstag

Csak néha...mert jól esik. :)

(#1683) koenig válasza Sub-ZeRo (#1681) üzenetére


koenig
aktív tag

Szia!

A G25 kormányt, milyen beállításokkal használod?
Az új városok szerintem hangulatosabbak, egész jó lett. Debrecenben fotóztam :) Séta

[ Szerkesztve ]

(#1684) Bati0501 válasza koenig (#1683) üzenetére


Bati0501
őstag

Nekimegy a kőfalnak? :DD

(#1685) sdavic01


sdavic01
tag

Sziasztok!

Szeretnem letölteni a játékot és láttam az egyik legnagyobb magyar torrentmegosztón hogy van száz féle és nem tudom hogy melyik melyik up meg stb :))
köszönöm előre is :C

(#1686) Bati0501 válasza sdavic01 (#1685) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem vagy már újonc,de még se tudod,h ez wareznak számít?
Legalább ne ennyire egyértelműen kérdeznéd...de akkor se segíthetnénk.

(#1687) Vakegérke válasza sdavic01 (#1685) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olvasd gondosan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1688) sdavic01 válasza Bati0501 (#1686) üzenetére


sdavic01
tag

lool nem lehet megkérdezni h az alap játék után mit érdemes felrakni..gratulálok :))

(#1689) Bati0501 válasza sdavic01 (#1688) üzenetére


Bati0501
őstag

Én ahhoz gratulálok,h nem tudod,h mit akarsz...
Most vagy le akarod tölteni a játékot vagy mod-ot,amit meg lehet itt beszélni?
Arról én nem tehetek,h nem tudod érthetően leírni,h mit akarsz.Vagy tanuld meg,h mi a patch,mi a mod,dlc és a satöbbi.

(#1690) sdavic01 válasza Bati0501 (#1689) üzenetére


sdavic01
tag

nem azért van ez a tetves oldal h segítsünk egymásnak ?? Én meg arról nem tehetek h kisegítőbe kéne járnod ilyen felfogással :)) Kivagyte hogy ilyen kis okos vagy?

(#1691) macy válasza sdavic01 (#1690) üzenetére


macy
addikt

Jobb lesz ha nem vered magad, mielőtt valamelyik modi kitilt a fórumról.

(#1692) Vakegérke válasza sdavic01 (#1690) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolod, hogy elragadtatott megnyilvánulásod után hamuval szórjuk be a fejünket, bocsánatodért esedezünk, meghívunk vacsorára, és megveszünk neked mindent, ami a játékkal kapcsolatos?

Nem hívott senki, menj békével. Szervusz.

Szerk: Ha ez egy tetves oldal, miért ereszkedsz le közénk?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1693) Bati0501 válasza sdavic01 (#1690) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem,te ki vagy? :)) Már úgy érdekelne :)) Találkozunk személyesen is?Akkor is ilyen nagy lesz a szád? :))
A kisegítő iskolával meg nem tom h jössz,amikor te nem bírsz normálisan megnyilvánulni.Se azt nem tudod,h mit akarsz,se azt normális hangon leírni.
Am,ja,h ha olyan okos vagy ez meg csak egy tetves oldal,akkor 1, minek vagy itt 2,IQ-dből következően nem jelenthet problémát,h egy kamionos játékot letölts a netről...ja bocs,mégis.

(#1694) zolee5016


zolee5016
őstag

Vakegérke
Konkrétan milyen verzióval,és milyen mod-okkal tolod most?
(újrakezdeném és ekkora térképem egybe nem volt,ill.kidobottt,ha mindent betettem)

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1695) Vakegérke válasza zolee5016 (#1694) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt a lényeg.
Ezen kívül van váltó, motor, meg egyéb apróság mod telepítve.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1696) zolee5016


zolee5016
őstag

:R
1.4.12...megkeresem...
Nálam lehet ,hogy az economy mod-ok kavarnak be,meg ugye RED-del tolom a jobb grafért,illetve a téli szimuláció miatt...lehet hanyagolnom kell valamelyiket.......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1697) Vakegérke válasza zolee5016 (#1696) üzenetére


Vakegérke
veterán

Linkeltem már, keress rá a hozzászólásaimra, vagy az 1.4.12-re.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1698) Sub-ZeRo válasza koenig (#1683) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szia

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1699) koenig válasza Sub-ZeRo (#1698) üzenetére


koenig
aktív tag

Köszi, este kipróbálom.

(#1700) Bati0501


Bati0501
őstag

Felraktam én is az új patch-et,háát... :)
Megyek az autópályán,egyszer csak a fekete zöld koponyás festésem átvált tök rózsaszínre.WTF?! :Y
Meg véletlenül megnyomtam az O-betűt,erre el kezdett villogni a sárga lámpa,ami nincs a kamionon,se a vontatványon nem volt,ami egyébként egy túlméretes vmi volt,de azon se láttam lámpát,csak a fény volt...
De tényleg vannak új autók:Mini,Peugeot kisteher.Meg végre vannak olyan kamionok a játékban,amiknek két tengelye van,nem csak egy-bár tény ez a valóságban sem túl gyakori.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.