Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) - = Zk = - válasza jozsi252 (#549) üzenetére


- = Zk = -
félisten

qrva élet -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#552) FET-MEN válasza jozsi252 (#547) üzenetére


FET-MEN
veterán

bakker én leszedtem az exe-t és nem lett daf pedig sikeresen települt. :W

amúgy:

Iphone 7

(#553) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#552) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A probléma nálad lesz, nálam DAF-nak írja.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#554) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#544) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szóval alvázcsere. Korábban kellett volna tudnom. Most voltam műhelyben, javítás, felső lámpasor, extra légkürtök, átfestés, mentem fuvarba. No majd legközelebb.
Köszi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#555) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#553) üzenetére


FET-MEN
veterán

adnál egy direkt linket? valami elcsesztem

Iphone 7

(#556) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#555) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

http://download.eurotrucksimulator2.com/EuroTruckSimulator2_1_1_3_to_1_2_5_patch.exe

Ezt másold a torrent kliensbe. Fájl, és url vagy valami ilyen lesz. Rákattintasz bemásolod és szedi is le.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#557) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#556) üzenetére


FET-MEN
veterán

közbe rájöttem. User error volt ja :C :R

Iphone 7

(#558) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A honlapon sokan írják, hogy hibás a patch. Nálam most egy kékhalált vágott windows 8 alatt. Szóval mentsetek folyamatosan!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#559) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten


itt tartok. így néz ki a verda. de megvan még az átszerelés előtti állapot is :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#560) macy


macy
addikt

Na most indulok keresek valami melót és mehet a tesztelés. Ami kapásból látszott, hogy a klíma mod összeakad a kiegészítő reflektorokkal. Sajnos nem tudok vele mit kezdeni le van jelszavazva, nem tudok belenézni a klíma fájljaiba. Ja és ha real logót használ valaki szerintem ajánlott kiszedni belőle a DAF-ra vonatkozó fájlokat.

(#561) Sub-ZeRo válasza macy (#560) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát, van még nekik mit javítani még. Bár a busz nem rossz ötlet. :C
Holnap tolok egy fuvart én is. Már csak 100 meter út van + kb. 10 benzinkút és kész térkép. Meg remélem lesznek frankó fuvarok a következő dlc-kel. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#562) FET-MEN válasza - = Zk = - (#559) üzenetére


FET-MEN
veterán

Megéri sofőrt felvenni? Mennyit hoz?

Iphone 7

(#563) - = Zk = - válasza FET-MEN (#562) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hallod, ne is kérdezd -.-
nálam agyvérzés a faszi... épphogy 5k-t hoz...ogat :W
többet meg nem tudok felvenni.. egyelőre

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#564) FET-MEN válasza - = Zk = - (#563) üzenetére


FET-MEN
veterán

Akkor felejtős

Iphone 7

(#565) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#562) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Minél több van annál jobb. Nálam már 8-an vannak és azért szépen termelnek. Akkor hozznak hasznot, ha legalább 5.0-ás szinten vannak. Ott már kb. 4-5 ezer euro között az átlag.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#566) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

F@szom hogy kékhalálokat kapok az új patch-től játék közben. :(((

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#567) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#566) üzenetére


FET-MEN
veterán

User error ;]

Iphone 7

(#568) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A javítás jaívtása (1.2.5.1) fent van a hivatalos oldalon!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#569) anatre1


anatre1
tag

Akkor ezzel az új patch-el (1.2.5) egy mod se megy?

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#570) Sub-ZeRo válasza anatre1 (#569) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Menni fog, de kiírja, hogy a hibákért felelőséget nem vállalnak. De meglehet hogy összeakad a mod a játékkal és a patch-el.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#571) anatre1 válasza Sub-ZeRo (#570) üzenetére


anatre1
tag

Na úgy tűnik, minden jó. :)
Amúgy jól hallom, hogy megcsinálták a V8 hangot?

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#572) Sub-ZeRo válasza anatre1 (#571) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudom, én nem figyeltem. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#573) FET-MEN


FET-MEN
veterán

fater hazajött besírva, ment ma daf-al, man tga-val, meg volvo fh 13-mal is :DDD itt xopott a határ melett kinnt 3 faluba kampalygott. Nem kapott se cégnevet se címet , csak annyit hogy kábé itt lesz :DDD na nem lett meg el is küldték másik helyre :U

Iphone 7

(#574) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#568) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Fény lassulás még mindig megvan,vagy fel lehet már tolni a távolságát?

(#575) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#574) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Fel lehet igen. Bár szerintem még lehetne optimalizálni. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#576) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!
Fejlődni hogyan lehet gyorsabban? Ha a saját fuvarokat csinálom minél hamarabb vagy mindegy és jó az is ha csak szabad fuvarokat vállalok és majd csak később veszek saját kamiont?

(#577) Sub-ZeRo válasza Anulu79 (#576) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csak akkor tudsz fejlődni, ha veszel kamiont és azzal csinálod a fuvarokat. Ha nem sajáttal mész, akkor csak pénzt tudsz gyűjteni hogy vegyél egyet.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#578) Anulu79 válasza Sub-ZeRo (#577) üzenetére


Anulu79
addikt

De ad tapasztalati pontokat is. Ezek szerinte saját kamionra többet ad?

(#579) anatre1 válasza Anulu79 (#578) üzenetére


anatre1
tag

Tp-t ad, de az értékelésed nem nő ha jól tudom.

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#580) Anulu79 válasza anatre1 (#579) üzenetére


Anulu79
addikt

oké! Akkor 10-es szintig feltornászom magam aztán jöhet a hitel. :)

(#581) Mr X válasza Anulu79 (#580) üzenetére


Mr X
veterán

Hitel nélkül is hamar megvan a saját kamion.

(#582) macy


macy
addikt





[ Szerkesztve ]

(#583) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Olaszban vettem egy Valiantot, vagy mi a görcsöt. 700 lovas, nagy tank, és jóval olcsóbb volt, mint a márkás, de gyengébb traktorok.

Nézegetem, hogy különböző színű kutak vannak. Van árkülönbség, vagy mindegy hol tankolok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#584) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#583) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Van különbség persze. Mondjuk én szinenként nem tudom, de pl Angliában majd 1.60 euros áron veszel üzemanyagot, míg Cseh-ben (szép szó :DDD ) 1.41-ért.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#585) Anulu79 válasza Mr X (#581) üzenetére


Anulu79
addikt

Hitel nélkül hamar? 8-as szintű vagyok de még mindig hiányzik vagy 35-40,000 az első kamionhoz. :)

(#586) Mr X válasza Anulu79 (#585) üzenetére


Mr X
veterán

2nap masszív játékkal megvolt nekem, azért az nem a világ vége. :)

(#587) Anulu79 válasza Mr X (#586) üzenetére


Anulu79
addikt

Az nem az de nekem soknak tűnik. Mármint az összeget nézve. :)

(#588) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#584) üzenetére


Vakegérke
veterán

Márka és márka közötti különbség nincs teljesítményben, egyéb tulajdonságban. Mégis az egyik jóval drágább, mint a másik. Szerintem ez csak arra jó, hogy el lehessen dicsekedni, nézd, nekem Scania járműparkom van, bibibi...

Tényleg, hány lovas a legerősebb traktor? Milyen névre hallgat?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#589) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#588) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezt az első részt nem értem...

Szerintem a volvonak a 750-es motorral szerelt verziója a legnagyobb. Scania-nak "cask" a 730-as van. Bár az V8, nem soros motor. ;]

Amúgy a játékban nagyott csalódtam. Jobbra számítottam. Az egyedi kamion tuning nagyon jó, cask kár, hogy neked van olyan, az Ai nem használja, cask a 4x2-es változatot oldalköpeny nélkül. Valahogy nem illik bele a játék világába, hogy cask neked van tuning kamionod. A grafika is csalódás még javítás után is. Nincs egy csúcs kártyám, de a Scania játék jobban fut 1440-ben 100%-os renderrel anizotróp maxra tolva, cask az AA nincs bent. Ez meg sz@r. nem lehet normálisan belőni. Megint cask cégeknek fuvarozunk, nincs olyan mint az STDS-ben, hogy benzinkútra, épitkezésre vigyünk pótokat. Akkor jóformán cask sztráda van megint. Van mellékút de ott az AI meg 30-al meg 20-al megy egy 50-es szakaszon. Szóval kezd elegem lenni a játékból. Már vissza is raktam Scania-t. Ja, meg a kamion fizika sokkal jobb benne, mint az ETS2-ben. Nem neked ment, cask kipanaszkodtam magam.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#590) jozsi252 válasza Sub-ZeRo (#589) üzenetére


jozsi252
veterán

Jól látom hogy 4670-es kártyád van? Neked nemszokott néha néha beakadni 1-1 pillanatra a játék? Ez inkább nem is beakadás hanem lagg.

Igaz nekem 200%-os render van, meg szinte minden maxon, 1920x1200-ba. 7850 2GB-om van. És nemtudom hogy mennyire normálisak ezek a mikrolaggok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#591) Sub-ZeRo válasza jozsi252 (#590) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De beszokott, de csak akkor, ha a tompított fényszórók be vannak kapcsolva. De a lámpáknál is laggol. Igen, néha ugrik egyet. De amúgy nekem lassul is egy kicsit, ha a tompított be van kapcsolva. Szóval lenne mit még javítani a játékon. :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#592) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#568) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ez mit kíván javítani?

Iphone 7

(#593) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#592) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mondjuk még a fényeknél lehetne javítani. Hiába veszem le textúrák méretét, meg a fényt, akkor is lassul. Egy crysis 2 jobban futott mint ez a játék.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#594) macy válasza Sub-ZeRo (#591) üzenetére


macy
addikt

Nekem 5670 van, nálam is beakad néha egy pillanatra. Be is lassul, Főleg, hogy bent van egy mod ami több ai-t tesz be, változatosabb kamionokat. Láttam már majomfogós gépeket is. Meg az is lassítja valószínűleg, hogy az ai-nak sokkal jobban világít a lámpája mint alapból.

FET-MEN: a 1.2.5 csak az 1.1.3-ra megy rá, az 1.2.5.1 pedig tartalmazza az összes eddigi javítást, tehát telepíthető akár az 1.0.5-ös verzióra is.

[ Szerkesztve ]

(#595) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Nekem 6870-en fut ami fel van piszkálva kicsit(sajnos a CF még mindig nem műkszik)Minden maxra tolva,kivéve a render ami 300%-on megy és a tükrök teljesen le vannak butítva.Ezen felül a segédfények letiltva(ez utóbbi sokat számított)és a fények közepes távra vannak belőve.Így szépen finoman megy(éjjszaka kicsit lassabb,de nem szaggat),de nekem is van néha egy pillanatnyi beakadás.Amit nagyon szeret a program az a erős proci.Én a 2500k-t 4.5ghz-n használom,de pl 4ghz-n és alatta szemmel láthatólag lassabb.AMD 955be@4ghz és 6 magvas dózer@4.4ghz alatt pl szintén lustább a játék.

Sub-ZeRo : A forgalomra nyomj egy gyorsabb teher forgalom modot.Sokkal jobban lehet vonatozni és közelebb áll a valósághoz,bár láttam egy mellékút hajtű kanyarjában egy rakat egy sor kereken kanyarodó trakeszt(mondjuk ez elég egyedi látvány volt) :D

[ Szerkesztve ]

(#596) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#593) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az árnyékok részletességét vedd vissza. Nekem segített.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#597) macy válasza Milka 78 (#595) üzenetére


macy
addikt

A kis beakadások valószínűleg akkor történnek mikor betölti az AI-kat. Épp valamelyik nap néztem hogy töltöget a játék. Elég durva. Megálltam az autópályán, külső nézetre váltottam és néztem az utat. Jött pár autó szembe, gyorsan elfogytak. Bebújtam a kamion mögé, hogy ne látszódjon az út, kikukucskáltam és máris jött egy csomó autó. Sőt az én sávomban nem jött el mellettem senki de jóval előrébb ott is megjelent az ai és mentek szépen tovább. Ha úgy állítod be a nézetet, hogy pl. egy oszlop takarja az út egy részét, látni ahogy "születnek" az autók.

[ Szerkesztve ]

(#598) FET-MEN válasza macy (#594) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én 1.1.3 ra tettem fel :) arra meg az 1.2

Iphone 7

(#599) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#595) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem kell nyomnom mert nekem alapból is tudnak 2 keréken menni. Némelyik nyomja mint paja a ludat. :DDD

(#596) Vakegérke: Azok a minimumon vannak.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#600) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#599) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Levettem az árnyékot, vagyis kikapcsoltam. Jobb, sokkal. :((( Az STDS akkor is jobb, mert az árnyékokkal is jó. :(((

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.