Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#194) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Uh de láma vagyok :B Viszont én még full.automatán játszok(még nincs kormányom váltóval klavival meg herótos a váltás),így gondolom ez engem nem érint jelen pillanatban.

macy: Király,köszönöm a linket! :R

[ Szerkesztve ]

(#202) - = Zk = - válasza macy (#190) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oké, és milyet vegyek fel? lvl4-5(?) vagyok még csak :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#203) bobooo


bobooo
addikt

Udvozlet a zuraknak :DDD

En is csatlakoznek hozzatok. :)

(#204) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#202) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A legmagasabb pontszámúból az egyiket. Utána majd lép szintet ő is. Nekem is 1.7-en voltak, már 2.5-nél járnak.

(#203) BoboDJ: Nyugodtan gyere, szia. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#205) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#204) üzenetére


- = Zk = -
félisten

okés.
most van egy olyan. aki 2,5-es. hm.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#206) FET-MEN válasza bobooo (#203) üzenetére


FET-MEN
veterán

pacsker ;]

amúgy utálok angliába fuvarozni :DDD

Iphone 7

(#207) jozsi252 válasza FET-MEN (#206) üzenetére


jozsi252
veterán

Nagyon rossz a fordított közlekedés.

Most hogy van egy kölcsön VGA nálam, feltoltam a grafikát max-ra és hu, sokkal jobb a grafika mint ahogy eddig használtam low-on volt szinte minden. Amúgy most kezdem tapasztalni itt a 10 es szinten túlhaladva, hogy belekell rakni 1-200 órát a játékba hogy az összes szint meglegyen.

Illetve van egy Tina nevű soffőröm, és végre már nem mínuszos, hanem napi 1-2000 eurót hoz a konyhára. Gyorshajtásokra pont jó :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#208) sagesz93


sagesz93
addikt

az én munkásaim egész jól tolják már az ipart :DD

(#209) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#206) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Anglia nem rossz, cask ha betartanánk a sebesség korlátozásokat, hát sztrádán is kb 70 km/óra lenne az átlag. :((( :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#210) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#209) üzenetére


FET-MEN
veterán

szerintem az mph-ra értendő :D én 90-ezek pályán ugyanúgy :D ;]

Iphone 7

(#211) Milka 78 válasza FET-MEN (#210) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Bizony igaz :K Van egy raklap 50-es 60-as korlátozás,de mindenki simán karcol el mellettem.Próbából hozzájuk igazítottam a tempót és eddig nem villant semmi.

(#212) FET-MEN válasza Milka 78 (#211) üzenetére


FET-MEN
veterán

Így van, én is azthittem mondom lakotton belül 30? neszivass tempomat 50-re aztán csókolom :D a 60-as táblánál meg rátámasztottam 90-re nem volt egy villanás sem :D

Iphone 7

(#213) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#210) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Bakker tényleg. :W :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#214) anatre1


anatre1
tag

angliába mph van. tehát 30mph=50kmh, 50mph=80kmh, 60mph=90kmh :)

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#215) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#213) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD lol kár hogy nincs multi megnéztem volna hogy pályán 60-azol :DDD

Iphone 7

(#216) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#213) üzenetére


FET-MEN
veterán

dupláért jail ;]

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#217) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#215) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Volt már rá pálda. :B :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#218) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Na ilyenkor mi van? :DDD

(#219) FET-MEN válasza dJ Peer (#218) üzenetére


FET-MEN
veterán

lol tekerd ki full jobbra és kezd el a had műveletet a kimászáshoz :DDD


szábzéró
hát az cink :DDD

Iphone 7

(#220) macy válasza FET-MEN (#219) üzenetére


macy
addikt

Szerintem nem ő áll keresztbe :)

(#221) FET-MEN válasza macy (#220) üzenetére


FET-MEN
veterán

akkor gib gas azt lökd félre :DDD

Iphone 7

(#222) dJ Peer válasza FET-MEN (#219) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Nem én állok keresztben. A kolléga jött mellettem az útszűkületben és nem fért el. ;]
És méghogy én okoztam a balesetet. :(((

(#223) macy válasza FET-MEN (#221) üzenetére


macy
addikt

Jaja, maxi gázzal pont elfér :)

(#224) FET-MEN válasza dJ Peer (#222) üzenetére


FET-MEN
veterán

lol akkor balszélen elférsz mondom max odébb lököd minusz 550 ;]

Iphone 7

(#225) alibaba78 válasza Sub-ZeRo (#199) üzenetére


alibaba78
őstag

Esetleg ez? Bar nem probaltam, ezert ne szidjatok, ha nem mukodik!

[ Szerkesztve ]

(#226) sagesz93


sagesz93
addikt

észrevettétek hogy angliában az előzni tilos táblán nem lettek felcserélve a kocsik? :DDD :DDD :DDD vagy csak én voltam ilyen pihent hogy észrevettem? :DD

(#227) FET-MEN válasza sagesz93 (#226) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én észrevettem :) elég lol :D

Iphone 7

(#228) macy


macy
addikt

(#229) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Én is felokosítottam a játékot élethű helyszínekkel,intelligens ai-kal,kamion és xenon skinnel és eredeti turbó és légfék hanggal...Pazar az érzés! :D

alibaba78 : Nini,kicsi a világ,már te is ezzel tolod? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#230) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#229) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A modokst megoszthatnád! :R Köszi. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#231) macy válasza Sub-ZeRo (#230) üzenetére


macy
addikt

Azok fent vannak a restacar.hu-n.

(#232) Sub-ZeRo válasza macy (#231) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csak nekem nincs oda regem. Szóval ha mailbe el tudná küldeni, vagy valami letöltő oldalra felrakni és mogasztani, sokan hálásak lennének érte.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#233) alibaba78 válasza Milka 78 (#229) üzenetére


alibaba78
őstag

Siman... Szerintem eleg jo game, csak az europara valo atallas okozott gondot, uk egyszeru. :D Gondolom cf-fel nyomod. :D

(#234) kpal


kpal
veterán

Most tudtam meg hogy van új része a játéknak ,szuper :) Vajon pár év múlva milyen lesz ez a játék :)

[ Szerkesztve ]

(#235) Richard! válasza Milka 78 (#229) üzenetére


Richard!
addikt

annak én is örülnék,ha megtudnád osztani velünk :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#236) - = Zk = - válasza kpal (#234) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jó lesz :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#237) macy


macy
addikt

Miért féltek a regisztrálástól a restacaron? Folyamatosan frissülnek a modok, egyszerűbb mintha valaki mindig feltöltögetné valahova az új cuccokat :)

(#238) anatre1 válasza macy (#237) üzenetére


anatre1
tag

Jaja. Én elég nehezen kaptam meg az aktiváló mailt (gmalen), de amúgy jó oldal.

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#239) macy válasza anatre1 (#238) üzenetére


macy
addikt

Én regisztráltam, megnéztem a mail-jeimet és már ott is volt. Szintén gmail. De ha gond van szóljatok, értesítem a srácot aki csinálja az oldalt.

(#240) macy


macy
addikt

Lejjebb vettem az ásítozás hangját /jóval lejjeb, szinte nem is hallani/ mert engem már marhára idegesített, viszont a fáradtság szimulációt meg nem akartam kikapcsolni. Itt van.

(#241) - = Zk = - válasza macy (#237) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mert nekem nem kell "folyamatos" cucchalmaz. elég 1-2 dolog és kész :)
pl nekem a DAF neve kell csak, meg a váltó mod. ennyi :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#242) Richard!


Richard!
addikt

Hát igen...én ott qrtam el,h felvettem félmilla hitelt.most kb a banknak dolgozok.egyenlegem:-40 000 € :W

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#243) FET-MEN válasza Richard! (#242) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD hitelt még virtuálisan is soha :(

Iphone 7

(#244) Milka 78 válasza alibaba78 (#233) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Sajna nem megy a CF alatta,de a remény hal meg utoljára :)

Többieknek:Tessék csak regelni.Én kb.5mp-alatt kaptam visszaigazoló linket(gmail)+van vagy 60 mod. ami folyamatosan bővül,így elég macerás lenne feltöltögetni. :)

[ Szerkesztve ]

(#245) macy válasza Richard! (#242) üzenetére


macy
addikt

Nekem 600ezer volt a hitel összesen, tegnap fizettem vissza a 400-asból hátralévő 130ezret. Most gyűjtök egy új Scaniára, mert van még 2 kihasználatlan hely a garázsban. Már voltam a kereskedésben egyeztetni a részleteket. Ilyen lesz:

(#246) kpal


kpal
veterán

Azért befigyeltem hogy a 285 karimat megfogta a game :D

(#247) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Scania-val de nehéz fejlődni..15 ös szint és még csak 480 sor6 ..öcsém meg 9es szintrn válvóval 750-essel :U az is sor6 de 16 liter.. :U

Iphone 7

(#248) Sub-ZeRo válasza kpal (#246) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, jön egy nagy patch a közeljövőben és majd a grafikát kicsit optimalizálják. Sajnos elég sokan elégedetlenek vele.

(#247) FET-MEN:A volvóval csak azért tudod megcsinálni, mert a készítők bakiztak és előbb fel tudod oldani a legnagyobb motrot. Amúgy meg mit akarnál egy fos soros motortól? V8 a király. ;]
Szerintem nem ekkor már az 500-as v8 megvolt. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#249) bobooo válasza FET-MEN (#247) üzenetére


bobooo
addikt

user error. ;]

[ Szerkesztve ]

(#250) macy válasza Sub-ZeRo (#248) üzenetére


macy
addikt

Szerintem viszont a Volvo sokkal stabilabb kanyarokban. Tegnap mentem egy 620-as Scaniaval és olyan kanyarban ahol vígan elmegyek a Volvoval 90-es tempóval a Scania seggét csúnyán megtolta a pót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.