Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) FET-MEN válasza bobooo (#499) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1

Pacsker csajok. Van má DAF peccs? :D addig scania val tolom. R560 v8 . Fordulós duplatengelyes. Jó kis vas

Iphone 7

(#502) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#501) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nincs, eltolták. Szerintem holnap, vagy max szerda. Azt írták a hét elejére közzé teszik.
Szevasz csaj. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#503) bobooo válasza FET-MEN (#501) üzenetére


bobooo
addikt

Most fontosabb a BO2, szóval peccs nem érdekel senkit az SCS-nél. ;]

(#504) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#502) üzenetére


FET-MEN
veterán

Muhérjukat azt ;]

Bobó: az meg mi a vátáfák?

Iphone 7

(#505) bobooo válasza FET-MEN (#504) üzenetére


bobooo
addikt

(#506) - = Zk = - válasza FET-MEN (#501) üzenetére


- = Zk = -
félisten

3 tengelyesben?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#507) FET-MEN válasza bobooo (#505) üzenetére


FET-MEN
veterán

Jah xD

Zéká: facom ez a 6x4 vagy mi a neve. Nem a duplahúzós hanem a forduló súlyfelvevő tengelyes :D

Iphone 7

(#508) - = Zk = - válasza FET-MEN (#507) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ilyen?:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#509) FET-MEN válasza - = Zk = - (#508) üzenetére


FET-MEN
veterán

Aha :D

Iphone 7

(#510) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, kéne egy tuti kormány. Jelenleg egy Logitech formula vibration feelback wheel kormányom van, de valahogy nem igazán élvezet vele játszani. Gázt adok, fékezek, késve reagál. A kormány túl direkt, nem tudok egy kanyart szép ívesen bevenni. Szűk helyeken, főleg kanyarban majré az előzés, rendszeresen odaverem a tréler oldalát a kerítéshez.

Ha tud valaki egy kellemes kormányt pedálokkal, ne titkolja el. No persze kellenek a programozható gombok. A másik dolog az, hogy ölbe vehető legyen, nincs lehetőségem az asztalra rögzíteni.
Váltókar nem kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#511) sagesz93 válasza Vakegérke (#510) üzenetére


sagesz93
addikt

a kormányzáson talán tudsz segíteni ha állítasz a non-linearitáson vagy min.. megtalálható a beállításokban ez az opció.

(#512) GabN73


GabN73
addikt

(#513) Vakegérke válasza sagesz93 (#511) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnos ez ilyen. Más játéknál is ezt produkálja, bármilyen beállítást használok.

Anno volt egy V3 racing wheel soros portos kormányom. Azzal nem volt ilyen gondom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#514) Vakegérke válasza GabN73 (#512) üzenetére


Vakegérke
veterán

Le. :K

Én legalábbis letolattam az áldozatról ilyen esetben.
Az a nagyobb gebasz, ha az áldozat a vontató, meg a tréler közé szorul be. Azt nem egyszerű megoldani.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#515) GabN73 válasza Vakegérke (#514) üzenetére


GabN73
addikt

Játékon belül ~3 óráig tartott. De csak úgy jött le, hogy nagy nehezen kitoltam a kocsit a padkáig, ott volt egy árok, ott már le tudtam jönni :C Mondjuk dokumentálva van, ettől a képtől kezdve. :C

(#516) Vakegérke válasza GabN73 (#515) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akár meg is mutathatnád, hadd okuljunk belőle, és nevessünk egy jót. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#517) Richard!


Richard!
addikt

Én ilyen peccset kérek :O ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#518) macy válasza Richard! (#517) üzenetére


macy
addikt

(#519) Milka 78 válasza Vakegérke (#510) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én ezt a kormány kérdést most zongoráztam végig.A 10 ropis kategóriát full el is felejtheted.Én itt a PH-n vettem használtam egy Logi Drive Force Pro-t 13-ért és ajiba adtak hozzá még egy Logi MOMO-t pedál nélkül.A DFP nagyon jól használható masszív és igen pontos jószág.A MOMO is használható,de azért kicsit pontatlanabbnak érzem és sokkal műanyagabb is(viszont simán boldog lennék vele ha nem próbáltam volna a DFP-t :) ).Én ez alá a szint alá nem mennék az tuti,de sajan újonnan már csak GT-t lehet kapni ami 35 ropi körül van.Szerintem néz itt a PH-n egy használt PRO-t vagy GT-t esetleg egy MOMO-t.

(#520) jozsi252 válasza GabN73 (#512) üzenetére


jozsi252
veterán

Látom a money cheat aktív :P

iPhone 13 Pro Max

(#521) Vakegérke válasza Milka 78 (#519) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy a NET-en elnézem, a GT-ről lecsatolható a váltógomb. A Pro-nál is elmondható ez?
Nincs rá szükségem.
Ami viszont pontosabb: a combjaimra támasztva is használhatóak?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#522) GabN73 válasza jozsi252 (#520) üzenetére


GabN73
addikt

Nem is, egymilla kmnél mondjuk úgy, hogy jön a pénz :D

(#523) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nyah

urak, van értelme a dupla hátsó tengelynek? vagy csak jól mutat?!....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#524) macy


macy
addikt

[link]

(#525) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#523) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Állítólag stabilabb a kanyarokban. Bár sajnálom, hogy duplahúzónál nincs oldalsó kötény. :( Sokkal szebb lenne.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#526) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#525) üzenetére


FET-MEN
veterán

Reggelt. Go to the school :U pont most fogok elmenni egy fordulóbogis daf melett. Mindíg itt áll :D

Iphone 7

(#527) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#526) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Reggelt. Már a munkában. Felénk akkor jön kamion, ha valami különleges esemény van. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#528) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#527) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD

Iphone 7

(#529) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#527) üzenetére


FET-MEN
veterán

Dupla :C kkkkkkkkkkk

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#530) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Elképzelhető, hogy ez a kormány jó vétel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#531) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#528) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD (cak vicc volt ;] )

(#530) Vakegérke: Nekem egyel régebbi volt a G25 előtt. A célnak megfelelt. :K
Mondanám hogy ugorj el G25 + Track Ir5 tesztre de nem itt vagy a szomszédban. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#532) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#531) üzenetére


FET-MEN
veterán

Noob zéró ;]

Iphone 7

(#533) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#531) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt már leírtam a bánatom. Ha az előbb mutatott sem jobb, akkor fölösleges megvenni. Ha viszont jobb, akkor lecsapnék rá, mielőtt elviszi előlem valaki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#534) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#532) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

(#533) Vakegérke: Nem rossz kormány, 180 fokban fordul.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#535) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#534) üzenetére


FET-MEN
veterán

Zsinfoóra :U

Iphone 7

(#536) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#535) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jó az, mint hogy intézményi beszámolót írkálni, kb 30 db excel táblát. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#537) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vettem egy Scania 6x2-est. Ahogy elnézem, ez lezabálja a gatyám. Lehet, hogy lecserélem egy Renault-ra?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#538) jozsi252 válasza Vakegérke (#537) üzenetére


jozsi252
veterán

Scania 560 vagy 620-at érdemesebb venni? Azthiszem a 560 gyárilag topline fülkés. Munkásaimnak kellene 2-őt venni.

iPhone 13 Pro Max

(#539) Vakegérke válasza jozsi252 (#538) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, ha én azt tudnám. Azt sem tudom milyent vettem, de hogy szlapálja a gázolajat, az biztos.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#540) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#537) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szlopálja, mert nem 2x700-as tank van neki. De ha nagyon fogyaszt, akkor az ökovezetésre gyúrj rá.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#541) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#540) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szóval azt mondod, hogy nem eszik többet, mint az eddigi verdáim?
Az eddigieken (ha jól tudom,) 400+200-as tankok vannak. Hogy őszinte legyek, azt nem néztem, hogy a Scania alatt mi van, csak megvettem. Az viszont brutál lehúzás lenne a zsebemre nézve, ha gátlástalanul zabálna.
A tanko(ka)t le lehet cserélni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#542) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Na aláírom scania ba a duplahúzós jobbam fordul sokkal a fordulótengelyesnél. Igen a tank a kisebb egérke ezért kell sokat tankolni.

Iphone 7

(#543) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Beszéltem jó nagy butaságot. :B

MAN TGX az új verda, és csak 450 literes tankja van. Remélem, hogy cserélhető, fejleszthető.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#544) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#541) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem eszik többet, cask kissebbek a tartályok.
Látod, nekem a 4x2-őn 700+700 literesek vannak, és azok később fogynak ki, mint a 450 literes, vagy a 400+200-as. Ez egyértelmű.
Ha szintet lépsz és az ökovzetést teljesen megcsinálod, akkor fog kevesebbet fogyasztani.
A tankok az alvázzal együtt cserélődnek. Lásd 4x2 1400 literes tank.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#545) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#525) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hmm... kipróbálom
remélem, a motorokkal fog gyorsulni a verda... mert a 460ast már "keveslem"... igaz, a 16os váltóval pöpecül eltudok bíbelődni :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#546) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Megjött az új patch. 1.2.5!!! A többi a honlapon! Már fent is van, bár még nem próbáltam ki. :((( :DDD

Szerk: A mod-okra érzékeny, nekem csak hang volt benne és kiírta, hogy nem hivatalos blablabla ha nem jó, töröljem.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#547) jozsi252 válasza Sub-ZeRo (#546) üzenetére


jozsi252
veterán

Át is futottam hogy miket frissítettek, és így elsőre ezt a pár dolgot nagyon jó hogy megcsinálták

- improvements of AI handling on prefabs - speed, acceleration, and braking
- recreated lamps illumination of all trucks, trailers and AI vehicles
- readjusted fatigue simulation
- new gearboxes for each truck
- added extra tier to progress history - progress is shown up to level 150 now

iPhone 13 Pro Max

(#548) - = Zk = - válasza jozsi252 (#547) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azért a modjaimat nem hagynám elveszni.
erről nem szól semmit a fáma?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#549) jozsi252 válasza - = Zk = - (#548) üzenetére


jozsi252
veterán

Nekem csak egy no speed limit van, de arra is rinyált.

iPhone 13 Pro Max

(#550) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#546) üzenetére


FET-MEN
veterán

ebbe lett daf? ezt csak lekapom telepítem azt csók?
jeeee

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.