Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#1850) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jah, az más akkor.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1852) rocket válasza Sub-ZeRo (#1845) üzenetére


rocket
nagyúr

Valamit nagyon elcsesztek, nalam csak a DLC Going Eastben mar bejart utvonalak maradtak meg, minden mas utvonalra bejaratlant mutat :(

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1853) Sub-ZeRo válasza rocket (#1852) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az kicsit cinkes. Nekem csak néhány újat mutatot, kisebb szakaszokat, hogy azok nincsenek bejárva.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1854) rocket válasza Sub-ZeRo (#1853) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem tunik egyedi esetnek.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1855) Sub-ZeRo válasza rocket (#1854) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

I have the TSM Map, and it's 2% now (it was ~35%). Seems like it's a compatibility problem.

Itt mondjuk nem a patch hibája, hanem a mod-é, mert a tsm mappokhoz hozzáigazítják a patch-et, vagyis fordítva. A map-hoz jön ki egy frissítés, ami az aktuális patch-hez lesz jó. Nekem nem volt ilyen mod-om így működik is térképem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1856) rocket válasza Sub-ZeRo (#1855) üzenetére


rocket
nagyúr

Kiprobaltam a TSM Map okozza a problemat.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1857) rocket


rocket
nagyúr

Megjelent az 1.6.1 update:

■(1.6.1) Fixed crash when a truck uses addons from removed mods
■(1.6.1) Increased length of input in UI related to World of Trucks accounts

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1858) Vakegérke válasza rocket (#1857) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1859) rocket


rocket
nagyúr

[link] :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1860) Sub-ZeRo válasza rocket (#1859) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Néztem én is, vannak beteg emberek itt is. :DDD

Amúgy valaki nem írta össze véletlnül, az 1.6-os patch új részeit, merre kell keresni?! :D Megint nem találom a térképen 1 dolgot és szétvág az ideg. :(((

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1861) kozi71


kozi71
senior tag

TSM Map 1.5.2 vagy innen.

SCS Software für die GrundMap mit allem Drum und Dran.
50keda für die neuen Firmen Sellplan und Kaarfor.
FLD/TZ für die neuen Prefabs und Modelle (darf nicht zur freien Verwendung genutzt werden!)
kamaz für Schilder
Reislord für Schilder
valera_t für verschiedene Mapmodelle
Königszapfen für die Bilder
2X2 für die neuen Autokennzeichen
Carinthian Umbau in Frankfurt, Tripolis und Aalborg

high tech, low life

(#1862) Vakegérke válasza kozi71 (#1861) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az első linkről egy 303 kilós TSM-Map_4.1.2.7z.exe fájl jött le. A második lesz a jó. Sajnos elcsesztem elsőre, egy órát várnom kell, hogy letölthessem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1863) macy válasza Vakegérke (#1862) üzenetére


macy
addikt

A másodikon is ugyanaz van, 4.1.2.

(#1864) Vakegérke válasza macy (#1863) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igaz, de ahogy már mondtam, az elsőről egy nyúlfarknyi exe jött le. A második talán akkora, amekkorának mondja magát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1865) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Csak óvatosan az új mappal->[link].A DLC-t úgy fest nem támogatja és ha jól veszem ki ez egy alfa verzió,de itt van Németül plusz infó.

[ Szerkesztve ]

(#1866) rocket válasza Milka 78 (#1865) üzenetére


rocket
nagyúr

"Die Map sollte mit und ohne DLC funktionieren."

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1867) macy válasza Vakegérke (#1864) üzenetére


macy
addikt

Tényleg, csak a 300 lebegett a szemem előtt, mondom a másik is 300. Csak épp megában :D

(#1868) Vakegérke válasza macy (#1867) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már gyünik lefelé. Ez bizony 326 mega. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1869) Milka 78 válasza rocket (#1866) üzenetére


Milka 78
nagyúr

"A térkép kell dolgozni, és nem DLC." by Google Fordító :DDD
Magyarul akkor ez mit jelent,mert egy szót sem tudok Dojcslandul :DDD

Eddig 1.6.1+DLC+1.5.1 TSM hiba nélkül teljesít.Nincs elhagyott pót és rózsaszín kamion,zárt telephely kapuk és eddig még nem tarolt le senki hátulról,bár ez inkább az Afrikai siratókon jön elő,ott meg még nem tartok...

[ Szerkesztve ]

(#1870) Vakegérke válasza Milka 78 (#1869) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem 1.4.1 az a map véletlenül? :)
DLC nincs, a patch és a map stimmel. Semmi gond.
Ami pedig azt illeti, kihagytam a motor mod-ot. Még kettőt kell fejlődnöm, hogy megvehessem a legerősebbet, ami ha jól emlékszem, 750 lovas. Jelenleg 700 ló ficánkol a gépemben, nem igazán lehet vele száguldozni. Egyszer volt 130 fölött a sebességem, a 21-es váltó meg 17. fokozatban. A váltó mod maradt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1871) Milka 78 válasza Vakegérke (#1870) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Bocsi benéztem,pontosan 4.1.1-es áll a leírásában(ami gondolom 1.4.1-nek felel meg). :K Ellenben korán volt még a hibákat temetni,mert olyat találtam,hogy csak na... :DDD


A hely Zaragoza-Valladoid közötti mellékút.Persze rá is rongyoltam,de kb 5 méter után elakadtam.Persze mentettem előtte egyet és most oldalt elslisszolok,de látványnak nem is rossz :D

[ Szerkesztve ]

(#1872) Vakegérke válasza Milka 78 (#1871) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most megyek Portugáliába, ha arra visz az utam, majd meglesem. Egyébként az az érzésem, hogy szándékos a dolog, nem véletlen van kint a 20-as tábla. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1873) zolee5016


zolee5016
őstag

Néééééééééééézdmááááááááááá :Y
Belepakolnak a z ETS-be STDS cuccokat,elemeket!!! KELL!!!!!!!!
...
le is cumiztam párszor mire meglett az a feladat...persze belső nézetből...

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1874) Vakegérke válasza zolee5016 (#1873) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aztán azt meg hol? Egyáltalán mi az az STDS?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1875) zolee5016 válasza Vakegérke (#1874) üzenetére


zolee5016
őstag

A Testvérjáték...
Scania Truck Driver Simulator
..
Persze magyarul....
Psszt A topicnyitó nagyúr írásai közt nézzetek körül...ő is játsza!
:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1876) Vakegérke válasza zolee5016 (#1875) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tééényleg... Játszottam is a demójával. De mit raktak át belőle?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1877) zolee5016 válasza Vakegérke (#1876) üzenetére


zolee5016
őstag

Ezt a gerendás pályát pl.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1878) Vakegérke válasza zolee5016 (#1877) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, hogy ez kihívás? Feltétlen odamegyek, ha letudtam a fuvart. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1879) Sub-ZeRo válasza zolee5016 (#1873) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egyedül ezt nem csináltam meg az ilyen pályákból, mert igen gáz volt a tolatás ezen a gerendás hídon. :DDD

(#1875) zolee5016: Játszottam, de lehet elő kellene venni és egy kicsit rutinozni. :D :U

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1880) Milka 78 válasza zolee5016 (#1873) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na akkor pillázátok meg a fenti képeimet!Ez ugyan az a híd csak nálam rosszul van megjelenítve :) Nem is vágtam le,hogy STDS-es híd(nem is láttam idáig ilyen tereptárgyakat),de így már pofán vág a hasonlóság.Mondjuk én máshogy oldottam meg és egyben elneveztem a járgányomat Jézusnak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1881) zolee5016


zolee5016
őstag

Na még az lenne egy poén,hogyha az STDS szerű nehézség,(telephelyeken)és városon belüli pontozást is bemoddolná valaki az ETS-be...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1882) Vakegérke válasza zolee5016 (#1881) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, volt olyan hely, ahol húzós volt betolatni a megfelelő helyre. Felőlem jöhet a nehezítés. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1883) zolee5016 válasza Vakegérke (#1882) üzenetére


zolee5016
őstag

Már megyek is Satan-hoz.. ;]
Ő hátha összehozza

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1884) Vakegérke válasza zolee5016 (#1883) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább tudjuk, hogy kit kell majd szidni, amikor káromkodva tolatgatunk. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1885) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#1882) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ott a truks & trailers. Abban van nehéz tolatás.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1886) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1885) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már kóstolgattam, meguntam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1887) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#1886) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor az STDS-en belül az YETD kihívások. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1888) rocket válasza Milka 78 (#1869) üzenetére


rocket
nagyúr

DLC-vel es DLC nelkul is mukodik.

Elhagyott potkocsi meg a rozsaszin kamion a viragbolti verzio hibaja.
Rakd ki a veszvillogot es akkor nem mennek hatulrol beled a nagyon meredek emelkedokon :)
AI-ra komoly frissites fog kelleni, iszonyat bugyuta, elvileg a kovetkezo patchben jon, kivancsi leszek :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1889) Milka 78 válasza rocket (#1888) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Vészvillogót próbáltam,de hatástalan,de mint mondtam a TSM területén és ezen belül a Görög és az Afrikai siratókon rendszeres az esemény.Nagyon ráférne bizony,mert baromi idegesítő hibái vannak :K

(#1890) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, leraktam Lisszabonban a pótot, aztán 160-nal tepertem Valadolidba, onnan meg Zaragoza felé. Zaragoza előtt kicsivel tényleg ott van az a gerendákból tákolt izé. A fene megette, pót nélkül sem tudtam átmenni rajta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1891) Milka 78 válasza Vakegérke (#1890) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Menj te is a vízen! :DDD

(#1892) zolee5016 válasza Vakegérke (#1890) üzenetére


zolee5016
őstag

Akkor először STDS begyakorlod..aztán mehet élesbe.....
KB 5-6!óra volt ez a feladat nekem is..igaz ott ki is kellett tolatni(STDS)

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1893) Milka 78 válasza Vakegérke (#1890) üzenetére


Milka 78
nagyúr

nálad is összevissza volt(mint a fenti képeken) vagy állt rendesen(mint zolee fórumtárs képén).Ha olyan mint nálam akkor ne is reménykedj,mert valami brutál hiba van a rendszerben.

[ Szerkesztve ]

(#1894) zolee5016 válasza Milka 78 (#1893) üzenetére


zolee5016
őstag

Na így néz ki a pálya.....befele előre póttal...kifele üresen tolatva
,
Találd meg az utat :K
És kifele kb az utolsó 10m-en b..szod el :DDD
És ennél vannak nehezebbek is ....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1895) Vakegérke válasza Milka 78 (#1893) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem figyeltem a rendezettséget. Neki fogok még futni, mert zavar, hogy előttem átment az akadályon egy pótos, meg egy személyautó. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1896) Milka 78 válasza zolee5016 (#1894) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Így már hasonlít az elrendezés az enyémre,de ezen 22t-s póttal kb 3 métert tudtam megtenni(bár én még gyanakszok némi hibára,mert egy ki kis patakról van szó és a híd 3/4-e az aszfalt úton fekszik).

Vakegérke : Na az A.I-t ne is említsd...amíg az aszfalton fekszik ez a gerendahalom addig a forgalom kvázi az úton megy belesüppedve a hídszerű izébe,majd amikor a patakhoz ér megemelkedik és fellebeg a gerendaszintre.

Amúgy most fogok visszamenni arrafelé,majd nekifutok még egyszer(már amikor itthon leszek és lesz időm játszani).

[ Szerkesztve ]

(#1897) macy


macy
addikt

[ Szerkesztve ]

(#1898) Sub-ZeRo válasza macy (#1897) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mod vagy hivatalos patch kép?

Látom hivatalos patch kép. :Y Scsblog.com-on van róla hír. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1899) Vakegérke válasza macy (#1897) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez valamilyen nyálcsorgató kép, vagy mod?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1900) macy válasza Sub-ZeRo (#1898) üzenetére


macy
addikt

:K
Igen, ez lesz a következő patchben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.