Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Milka 78 válasza macy (#398) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Csak neked az 1.5-ös verzió->[link]
Természetesen regelni kell ide is,de van bőven választék :)

De ha jól látom már te is fent vagy a tető frigóból kiindulva :)

[ Szerkesztve ]

(#402) macy válasza Milka 78 (#401) üzenetére


macy
addikt

Tudom hogy van 1.5-ös de azt írták, hogy nem jó. Állítólag mégjobban billeg a fülke. Te ezt használod?

(#403) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

két dolog:
1.

itt tartunk. 460(?)-as mocival. a dupla hátsótengelyt nem tettem rá, mert... mert nem láttam értelmét. (elég, a az első kerekek forgolódnak, nem kell még a hátsó felől is)

2.

ezt cask én hiányolom?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#404) anatre1 válasza - = Zk = - (#403) üzenetére


anatre1
tag

2. nem, nekem is kéne :D

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#405) FET-MEN válasza - = Zk = - (#403) üzenetére


FET-MEN
veterán

duplahúzós nem fordul.

Iphone 7

(#406) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#405) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Észrevettem én is. A 6x4-es még talán job, mint a 6x2-es.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#407) Milka 78 válasza macy (#402) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én az 1.1 et használom.az nem himbál annyira.Lehet,hogy nem túl valóságos(az sem,hogy 140-el száguldozok :) ),de legalább nem szédülök.

- = Zk = - : Én is nagyon várom a Volvo és a Scania csőrös verzióit. :K

[ Szerkesztve ]

(#408) macy válasza Milka 78 (#407) üzenetére


macy
addikt

Már az 1.2-es sem.

(#409) - = Zk = - válasza FET-MEN (#405) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azt tudom... :K

#407) Milka 78
melyik Volvo-t? :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#410) Milka 78 válasza - = Zk = - (#409) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Volvo VN780.

(#411) FET-MEN válasza Milka 78 (#410) üzenetére


FET-MEN
veterán

najóvanám :DDD

Iphone 7

(#412) - = Zk = - válasza Milka 78 (#410) üzenetére


- = Zk = -
félisten

úú, ez csinos darab... tény
de ha már "csőrős" akkor csakis amerikai ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#413) anatre1 válasza Milka 78 (#410) üzenetére


anatre1
tag

Miért fájdítod a szívem? :D
Amúgy a mod kamionokat hol lehet megvenni?

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#414) macy válasza anatre1 (#413) üzenetére


macy
addikt

Milyen mod kamionra gondolsz?

(#415) anatre1 válasza macy (#414) üzenetére


anatre1
tag

Például ez, de van itt régebbi csőrös is.

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#416) Milka 78 válasza anatre1 (#415) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Berakod a mod mappába és elvileg lecserél egy típust.

FET-MEN : Határ a csillagos ég :D

[ Szerkesztve ]

(#417) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Megjött a flottám 4-es számú tagja.Egyenlőre még ismerkedem vele és a 4x4-es hajtással.

(#418) FET-MEN válasza Milka 78 (#417) üzenetére


FET-MEN
veterán

szép vas :K

Iphone 7

(#419) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nagyon merem remélni, hogy végre az utolsó mocituninggal fog menni a vas...
agyfaszt kapok, hogy 65-67km/ó-nál vált fel D12-be és onnan döcög fel 90-ig. épphogy....

ez a dupla kanyarodós megoldás csak a kanyarodásban ad némi pluszt, igaz?!

pl CB nincs benne? eddig akárhány (18wos) játékkal toltam, mindben volt. időjárásjelentést lehetett kérni pl.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#420) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#419) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Autómata váltóval mész? Nem tudsz manuálra állni? Ott kitudnád húzatni a motort.

Meg másban is szerintem. Nem csak kanyarban.

Nincs benne cb, mert ez nem az a sorozat. Meg amúgy hivatalosan, nem is szabadna európában cb-t használni, mert a rendőröknek nem tetszik a dolog. Vagy nem? :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#421) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#420) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Automatával is mentem 145-150-et végre.Inkább szerintem speed limit hiánya lehet.

(#422) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Rákerestem a rest és a pihenő szavakra, nem talált semmit. Néztem a játékban a billentyű kiosztást, ott sem látok olyant, hogy rest.
Egy parkolóban állok, miután megtankoltam. Hogy lehet pihenésre bírnom magam? Már nagyon kéne. :)
Esetleg a komplett billentyű kiosztást leírják valahol?

Csak most kóstolgatom a játékot, ezért vagyok ilyen butuska.
Megvettem a legolcsóbb Renault szörnyet. Azt már tudom, hogy első dolgom lesz a gumikat lecserélni, ha lesz rá pénzem. Esőben megcsúsztam, és bizony művészet volt megfogni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#423) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#422) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Elméletben ha beállsz egy parkolóba, a vonalak közé, akkor az enterrel tudsz pihenni. De ha a beállításokban ki van kapcsolva, akkor nem tudsz pihenni.

A gumik meg nem tudom hogy milyenek, nincs gimufizika, szerintem cask simán gyorsan mentél egy kanyarban.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#424) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#423) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen. :R

A fuvarfelvételt mutatja, a benzinkútnál is ott volt a zöld izé, a parkolóban nincs. No majd beljebb állok, akkor talán megadatik a lehetőség.

Lehetne egy kimerítő help, akkor nem bénáznék.
Mit mondjak, tényleg sietősre veszem a figurát. Kettős záróvonalon előzés, meg ilyenek. Néha csilingel a GPS ablak, hogy büntetés, de csábító a jó kereset. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#425) Milka 78 válasza Vakegérke (#422) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ahhoz hogy pihenj ki kel lőnöd a motort.Ez alap állásban a CTRL gomb.A komplet bill.kiosztás meg benne van a játékban a beállítások menüpontban.

Sub-ZeRo : Ezt viszont szomorúan hallom.Tuti nincs a gumi cserének hatása?

[ Szerkesztve ]

(#426) Vakegérke válasza Milka 78 (#425) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az E gomb a motor, leállítottam, és még a kéziféket is (SPACE) behúztam. :K

Szerk: Lehet, hogy a világítást is ki kell kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#427) Milka 78 válasza Vakegérke (#426) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ott valami gebasz lesz.Beállsz a parkingban.Ha jól beparkolsz a vonalak közé jön egy hangjelzés(ping)és a navi alatt kiírja,hogy állítsd le a motort,majd ha ez megtörténik enter és már horpaszt is.Nem kell se rögzítő fék,se lámpa,sem semmi az alváshoz :N

[ Szerkesztve ]

(#428) Vakegérke válasza Milka 78 (#427) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen. :R

Tény, hogy slamposan álltam be, és nem "tövig". :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#429) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#420) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, full automata. a többi olyan... "sz.r".... :U

hamar feldobálja a fokozatokat, aztán meg nyögvenyelősen kitudom húzatni.... lehet felkéne dobnom egy váltó-mod-ot?!...hm próbálta már vki?

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#430) bobooo válasza Vakegérke (#428) üzenetére


bobooo
addikt

A navigációban, ahol látod az ágy ikon-t pont arra kell ráállnod és akkor jó lesz. ;)

(#431) Vakegérke válasza bobooo (#430) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen, de az a problémám, hogy ilyent nem látok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#432) bobooo válasza Vakegérke (#431) üzenetére


bobooo
addikt

Benzinkűtnál se vagy pihenőhelynél? :Y Be van kapcsolva a Beállítások -> Játékmenetnél a fáradtság szimuláció?

(#433) - = Zk = - válasza bobooo (#432) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem pl nem jelöli a parkolóban a pihenő ikont, mint anno az 1-ben. nem tudom miért. addig kell gurulnom, tötyörögnöm, míg a gps rá nem bólint, hogy na itt aludj kecseg!
:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#434) Vakegérke válasza bobooo (#432) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy nincs, de rendszeresen szól, hogy ideje lenne pihenni. Ezek szerint igen. Csuda tudja. Holnap nekidurálom magam, és leások a probléma gyökeréig.

Játszottam a korábbi verziókkal, és ott még a depókban is volt "ágy", ahol pihenni tudtam.
Ezt a játékot csak most kezdem próbálgatni. Másoknak melóztam, most van egy saját szekerem, és bízom benne, hogy a kezdeti nehézségek, vagy saját butaságom leküzdése után jól fogok szórakozni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#435) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

miért akar lefulladni ez a szerencsétlen verda?!.....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#436) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#433) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nincs, mert úgy alakították ki, hogy nem nézne jól ki, ha minden egyes parkolóhelyen egy ikon mozogna. Meg így azért élethűbb, hogy cask beparkolsz a gps szól hogy most vagy jó helyen.

(#435) - = Zk = - : Rommá van törve? Vagy ha manuális kuplungal indulsz jól csinálod?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#437) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#436) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaértem...
de a kutankénti ikon nem gáz :D

nincs.
ezt csinálja állandóan.
a setting szerint könnyü automatán van

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#438) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#437) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát engem zavarna minden nagyobb helynél 20 ikon, hogy itt aludj valamelyiknél köcsög. :DDD

Hmm, akkor nem tudom, ted manuálra, ha van egy G25/27-ed.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#439) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#438) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:D

most automatán van. így elvagyok vele.... egyelőre
de öcsém pl Volvo-zik. neki elérhető már a 760LE-s moci is.. nekem még csak a max a 460-as( igaz van még egy, ami lockolva van).. ehh.
ennyire gyenge lenne a DAF?!.... :W

vicc, hogy ha tempomattal megyek, látom, hoyg esik a fordulat, de nem vált vissza, szenved a verda, nyomok neki egy visszaváltást, elveszi a tempomatot... wtf?!

ha volna G25/27-em tuti nem ezzel a játékkal játszanék:C

jah, a másik. X km/ó alatt nincs tempomat?!.. ehh...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#440) sagesz93 válasza - = Zk = - (#439) üzenetére


sagesz93
addikt

dafnál nincs 700 lóerős motor.. max 500 valamennyi, de elég az ám, csak normálisan kell váltani.. szóval jó lenne ha átállnál szekvenciális váltóra, 9-10-11-12 fokozatok kihúzatása nagyon sokat dob a gyorsuláson.. az automata itt is kettesével kapcsolgat ha jól emlékszem, hát az gyászos...(9.-ig én is 2-3asával kapcsolgatok)
próbáld ki a 310 lóerős ivecot, nem fog tetszeni.. akármilyen váltóval használod :DDD
40 alatt nincs tempomat ha jól emlékszem, és váltásnál "elvész" a tempomat ezt én is észrevettem :D

[ Szerkesztve ]

(#441) anatre1 válasza - = Zk = - (#439) üzenetére


anatre1
tag

Meg van szabva ,hogy x km/h-tól van tempomat? lol

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#442) - = Zk = - válasza sagesz93 (#440) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát merem remélni, hogy igazad van. :U

ezzel a váltós akármivel meg próbálkozom. egyelőre várok ég vkit, aki használ váltó-modot. megérdeklődőm tőle is, mi a szitu :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#443) Sub-ZeRo válasza anatre1 (#441) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, 40 km/h alatt nem tudod beállítani. Ha vissza váltasz, ha motorféket bekapcsolod akkor elveszik a tempomat. A Scania játékban jobban kilett dolgozva ez azért.

Én a Scania féle váltó módot használom. A varázslóban a 3. az. Az nagyon komoly. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#444) anatre1 válasza Sub-ZeRo (#443) üzenetére


anatre1
tag

Ja, kipróbáltam én is tényleg 40től felfele van csak.

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#445) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#443) üzenetére


- = Zk = -
félisten

motorfék? HOL?:Y.... nekem csak "kipufogófék" van... :DD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#446) Milka 78 válasza - = Zk = - (#442) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Hát nem vágom mi a szitu nálad.Én 15-ös szintig full automatán nyomultam klavival,de csak a bányából felfelé fulladt(mondjuk én Volvóval kezdtem).Én vígan elvoltam az automatával.Ezen felül használom a váltó modot ami letölthető a restacar-ról és a 16 seb azért segít a gyengus motoron(nálad 9 vagy 12-es van?).A Speed Limit mod fent van?A DAF 560-a bőven elég.Én most egy 520-as Magnumot tépek 4x4-es hajtással és bőven elég mindenre,pedig van 750-es Volvóm,680-as MAN-em és a fent említett 560-as DAF-om is.Inkább hagyom a looser melósaimnak hátha számít valamit nekik az erős vas :) .

[ Szerkesztve ]

(#447) macy


macy
addikt

Megemeltem a pót súlyát, most tesztelgetem. Jobban érezni hogy van mögöttem valami, nem gyorsul úgy mint egy sportkocsi :)

(#448) anatre1 válasza Milka 78 (#446) üzenetére


anatre1
tag

Ennyit dob a 4x4?

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#449) Milka 78 válasza anatre1 (#448) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igazság szerint nem vágom,de lehetséges.Én csak 4x2-est használtam,de amint a fórumtársak is mondják,igen is sokat számít,hogy milyen alvázat/hajtást használsz.Az árokból sokkal egyszerűbben ki tudtam jönni és igen stabil a kicsike.Nem egy Űber Volvo,de a 560-as DAF-tól semmivel sem lomhább.Nálam pl a Volvó és a MAN a legpörgősebb,ugyan akkor mintha kicsit bizonytalanabb idegesebb lenne vezetés közben(de lehet,hogy csak bemesélem magamnak).A DAF pl nagyon higgadt nyugis járgány amihez igen csak hasonlít a Magnum,de valahogy más a kormányzása,pl ezzel tudtam legjobban korrigálni a kitörő vontatmányt.

[ Szerkesztve ]

(#450) macy


macy
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.