Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Milka 78


Milka 78
nagyúr

További élménybeszámoló.A közlekedési lámpák tökéletesen működnek,nem ragadnak be.Az záróvonal bugás és annak átlépésére keletkező FFB hatás(ez eddig nem volt)nálam is van és tényleg idegesítő,de egyben nehezebb is lett a játék.Mindjárt jobban figyelek arra,hogy hol száguldozok,mert ugye elég zavaró tud lenni a fenti két hatás(bár az FFB-t tilthatom is,de akkor hol marad a kihívás).Az irányítást kezdem megszokni,sőt tetszik is,mert sokkal jobban hangolható.
Létezik,hogy a fizikai modba is belenyúltak?A kamionok sokkal nehézkesebbeknek tűnnek,jobban megfogják a dombok(ez talán kicsit túl jól is sikerült) és baromi könnyű megsérteni az árút egy sima kanyarban is.Mondjuk most jövök csak rá,hogy milyen irreális módon száguldoztam eddig.Szerintem nehezebb ugyan akkor reálisabb is lett a játék,teli új kihívásokkal(köszönhetően a TSM 3.2-nek).A laggolás nem szűnt meg teljesen,de úgy érzem még a segédfények engedélyezése után is jobban fut(bár Romában úgy elkezdett szitálni,hogy öröm volt nézni,de ez lehet a mod. hibája is).
Összességében baromi ütős kombó az 1.4.3+TSM 3.2 és bár vannak még bug-ok(az egyik gyár bejáratánál a kapu egyik szárnya a bejárat közepén volt,de simán elfértem mellette)ettől függetlenül simán élvezhető.

Vakegérke : Bizony béta,de bőszen mentegetek is,hogy ne szívjam meg.Ellenben ha jól sejtem az 1.4.3-as mentés működik az 1.4.1-essel is,bár ezt még nem próbáltam.Viszont volt olyan emberke is akinek az 1.4.1-es agyhalál volt és a 1.4.3-as ment jól.Én is olvasgattam,de pl. pótkocsi eltűnés és hasonló meredek dolgok eddig elkerültek,de ugye friss játék és tartok vagy 1-2%-os felfedezetségnél.

[ Szerkesztve ]

(#1302) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!

Én is szívok az új patch-el. Ha átmegyek hajóval Angliába akkor crashel a játék. Letöröltem az egész játékot visszaraktam mindent, profilt visszamásoltam, megint crash, ugyanott. Most letöröltem a steamben a beta 1.4.1 patchet most meg kiírja hogy nem kompatibilis a profilom! :O Szóval most nem tudok játszani! Gratulálok, hogy ilyen szarul tesztelték le az updatet!! :W

[ Szerkesztve ]

(#1303) Milka 78 válasza GoZoL (#1302) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az 1.4.3 szivatott?Nálam csak úgy működött a visszaállítás(annó 1.3.1->1.4.1),hogy 1.3.1-esként lementettem az állást és csináltam egy biztonsági mentést.Utána fel az 1.4.1 amin kiderült,hogy a TSM 2.2 nem fut és nekem sem volt kompatibilis.Játék töröl vissza 1.3.1-re mentés bemásol és ment minden.Ha előbb patch-eltél és utána mentettél akkor bukó.

(#1304) GoZoL válasza Milka 78 (#1303) üzenetére


GoZoL
senior tag

Visszaraktam az 1.4.1 az 1.4.3-at amúgy fel sem tudom telepíteni mert steames és a telepítő már dumál, hogy sérült a fájl amit updatelni akarok. A logban szétnéztem és egy error-t találtam: Maximal water level count exceeded!! Ez mi? :) Angliában sok eső esik ezért crashel a játék? :D

(#1305) Milka 78 válasza GoZoL (#1304) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Végeredménybe vizük az dögivel van körkörösen :DDD Sajna fogalmam sincs,mert nekem lemezes verzió van és eddig még Anglia közelébe sem értem. :N

(#1306) MrCsiT válasza macy (#1295) üzenetére


MrCsiT
addikt

már nem érhető el a fájl :(( valaki meg tudná valami értelmes oldalon osztani ? :F

..és ezt is találtam : :F

azaz, a 3.2-t fake-nek írják, akkor nem is érdemes leszedni, csak a 3.0-t, ha jól értem ?

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1307) Milka 78 válasza MrCsiT (#1306) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha fake akkor nem tudom én mivel játszom,bár az tény,hogy 3.0-át ír ki a töltőképernyő.Viszont azt nem tudom,hogy a 3.0 kompatibilis e az 1.4.1-1.4.3-as javítással(nem próbáltam).

(#1308) MrCsiT válasza Milka 78 (#1307) üzenetére


MrCsiT
addikt

valami olyannal, amit nem a 3.0-t írók készítettek, így X-akta, hogy mi van módosítva benne.. :(

Nálam 1.4.1-el NEM indult el a 3.0-s térkép, amit egyben is le lehet tölteni innen.

hanem:

Le tudná valaki írni, az egyes kamiongyártók esetleges előnyeit, hátrányait ? Gondolok itt pl. kezelhetőségre, elérhető legnagyobb motorra (Volvo, 750 LE ? ) , kanyarstabilitás, kilátás belőle, stb, ami még eszébe jut ?

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1309) Vakegérke válasza MrCsiT (#1308) üzenetére


Vakegérke
veterán

A 3.0 nekem sem indult 1.4.1-gyel. 1.3.1-re írták, azon berakva olyan élményekben lehet részed, hogy ihaj. Még fekvőrendőr is akad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1310) GoZoL


GoZoL
senior tag

Steam-en béta fül alatt letölthető az 1.4.5 :Y!

(#1311) Sub-ZeRo válasza MrCsiT (#1308) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A legújabb patch-ben alakítottak a fizikán. Mondjuk egy emelkedőn, ami nem nagy, egy 730-as Scania-t megfog, vagyis igen lassul egy 25 tonnás póttal, amiben krumpli van.
A kormányzás, az kb. ugyan olyan mindegyiknék. Kanyarban a 6x4, 6x2 igen stabil.

(#1310) FrostyBoy84

Aham és megy vele azok a modok, amiket használok.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1312) MrCsiT válasza Sub-ZeRo (#1311) üzenetére


MrCsiT
addikt

még kérdés : :) a Volvóban középen van egy digit panel , vízhőfokkal, órával, stb.. többek között, kilóméterórával, ami azonban 0 km/h -t mutat folyamatosan. Vajon, miért ? :F (120-nál is annyit mutat :DDD )

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1313) szőröscica válasza MrCsiT (#1312) üzenetére


szőröscica
addikt

Tempomatot ha bekapcsolod, akkor írja ki, hogy mennyire van rögzítve a sebesség.

(#1314) DigitXT válasza szőröscica (#1313) üzenetére


DigitXT
félisten

Úgy bizony...:DD

Szerk: tavalyi kép, december óta nem is indítottam el a játékot,
csak most feljött a topik, meg épp egy "F1 jellegű" kormánnyal
ismerkedek.:D Vicces, ahogy végigfutnak rajta a LED-ek, hogy
ideje váltani. Viszont hiányzik a gamepad-es nézelődés, stb.:(
De feelingre sehol nincs egy 900 fokos H-váltós G25-höz, na.:N

[ Szerkesztve ]

(#1315) Sub-ZeRo válasza DigitXT (#1314) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Uh, azzal a kormánnyal még billenteni is tudsz, annyi gombod van. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1316) Milka 78 válasza MrCsiT (#1308) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akkor pedig teljesen nem értem,hogy miért fake és miért tűnt el a feltöltés :N Én a fent említett verzióval tolom 1.4.3-as frissítéssel és egyszer volt csak igazi gondom vele(nem nyílt ki az autópálya sorompó),de azt is meg tudtam oldani.

(#1317) psycroptic


psycroptic
őstag

Üdv!

Nem olvastam végig a hsz-eket, ezért kérdezem, hogy hozzá lehet kapcsolni egy kormányszettet játékhoz? Pl. Logitech MOMO-val lehetne irányítani?

Köszi!

Szerk.:
Oh bakker csak hármat kellett volna visszaolvasni... :B

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#1318) Milka 78


Milka 78
nagyúr

1.4.5-ös(beta) javítás tartalma.
The traffic lights should be now fixed.
*) Fixed spawning AI vehicles when camera is far from the truck (mostly the debug one).
*) Fixed possible crash when vehicle is located on model (as opposed to prefab or road)
*) Fixes the toll gates and train crossings which got broken in 1.4.4
*) Fixed possible issues when memory pool is full.
*) Fix of a fix of the traffic light fix - finally!

And 1.4.3 fixes listed on SCS blog

Lehet kipróbálom.

(#1319) GoZoL válasza psycroptic (#1317) üzenetére


GoZoL
senior tag

Szia!

Én is MOMO-val használom de a config fájl amit kaptam nem működött!

(#1320) psycroptic válasza GoZoL (#1319) üzenetére


psycroptic
őstag

És kellett hozzá külön beszerezni másikat? Mindegy bepróbálkozom vele szavaztam rá a Steam-en, hogy ez a játék legyen leakciózva remélem összejön és megveszem.

PSNID: Tomy83PS

(#1321) Vakegérke válasza psycroptic (#1320) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt olcsóbban megveheted. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1322) psycroptic válasza Vakegérke (#1321) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszi szépen! Megvárom a szavazás végét, mert ha megkapja a 75%-ot, akkor még olcsóbb lesz. :R

PSNID: Tomy83PS

(#1323) MrCsiT válasza Milka 78 (#1316) üzenetére


MrCsiT
addikt

Attól fake, hogy nem az eredeti, a 3.0-t fejlesztő csapat módosította, hanem "jóskapista" nyúlt bele, és az ismert név alatt publikálta a termékét.
Sajnos itt nem tudható, mi volt a változás : optimalizált valamit, vagy csak egy kis valamit csináló egyéb célú kódot tett hozzá? :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1324) Milka 78 válasza MrCsiT (#1323) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Fent van a Restán a 3.2-es MAP->KATT

Basszus törölték is :W Nem is értem miért megy ez a boszorkányüldözés.Pont nem érdekel,hogy ki módosította a map-et!A lényeg az,hogy vette valaki a fáradságot és megcsinálta.

[ Szerkesztve ]

(#1325) DigitXT válasza Sub-ZeRo (#1315) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem értettem, hogyan gondolod, mivel simán elfogytak a gombok, aztán
rájöttem, hogy talán a tárcsákra gondolhatsz, mindjárt ott van még 28.:D
(Mindjárt neki is esek, bekonfigolni világításkapcsolónak, ilyesmiknek.:Y)

Igaz, ebből 12 nem használható, mert én nem vagyok olyan "elvetemült",
hogy csak "perecnek" használom a kormányt és G25/27-re szerelem fel,
tehát van jelentősége annak, hogy hova állítom az "érzékenységét", LOL.
De a középsőnél, és a jobb szélsőnél jöhet az ereszd el a hajam.:))

Azért nem volt triviális a dolog, mert "alapból" csak a Simraceway kezeli
ezeket a tárcsákat -> nem jelennek meg a Windows driverben gombként.

Fel kellett telepíteni egy okos kis utilityt, ami virtuális joyt csinál belőle...

(#1326) Sub-ZeRo válasza DigitXT (#1325) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor most már így megy?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1327) DigitXT válasza Sub-ZeRo (#1326) üzenetére


DigitXT
félisten

Jah, gombnyomásoknak érzékeli a tekerőket, de azért így sem egyszerű:
pl. nincs külön kapcsoló a játékban a világítás egyes fázisaira, hanem azt
ugyanazzal a gombbal kapcsolgatja végig. Azért a jobb oldali kapcsolóval
ezt "lekezeltem", miszerint 0-1 váltás az is kattintás, és az 1-2 váltás uaz,
így az elsőre a helyzetjelző megy rá, másodikra a tompított. Eddig szuper.
Szépséghiba, hogy ha visszarakom helyzetjelzőre, akkor máris kikapcsol,
mert azt megint egy ugyanolyan kattintásnak veszi. Mondjuk az illúzió így
sem rossz! Majd esetleg dobok fel vidit.:D (Most már aludni kéne inkább.)

(#1328) Sub-ZeRo válasza DigitXT (#1327) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham. :)

Mindenkinek:
Steam rendszerben 7,5 euróért megkapod az ETS2-őt!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1329) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Kijött az 1.4.8-as javítás.Kíváncsi vagyok kiüti e a mentéseimet.

(#1330) Vakegérke válasza Milka 78 (#1329) üzenetére


Vakegérke
veterán

Letöltés ideje 5 óra... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1331) Milka 78 válasza Vakegérke (#1330) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem egy villanás alatt megvolt,bár én az 1.4.1-ről való frissítést szedtem le.Be is indítom a nagyvasat és megnézem mi a szitu vele.

(#1332) Vakegérke válasza Milka 78 (#1331) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak 3 óra. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1333) Milka 78 válasza Vakegérke (#1332) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én meg most jöttem át Angliából vele :DDD Nézd már meg nekem,hátha tévedek,de olyan mintha "simább" szebb lenne a játék vele.Lehet,hogy csak káprázik a szemem...Ja és értelem szerűen nem bántja a TSM 3.2-ös mentéseket.
Azt olvastam,hogy a memóriát optimalizálja(ez pl. mindig nagy hibája volt a játéknak),belső animáció és a lámpák hibájának javítása+ tuning alkatrész hibák javítása a lényege ennek a update-nek.

[ Szerkesztve ]

(#1334) Vakegérke válasza Milka 78 (#1333) üzenetére


Vakegérke
veterán

Arra, hogy megnézzem, várhatsz. :D

Pillanatnyilag 1.3.1, 3.0 map, két garázs, némi adósság. Még nem teltem be vele. A görögöknél szédülök a szerpentineken, Milánóban fekvőrendőr, spanyolban 30-as sebességkorlátozás, stb.
Ha már tuti lesz, hogy jó a pöcs, és elunom a mostani játékot, mert már dúskálok a lóvéban, akkor újítok. A 3.2-es map már talonban van.

Most éppen hol 4, hol 2 órát ír a letöltésre. Időm van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1335) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#1333) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az Iveco jobbos kormányát javították? Nem mintha én mennék vele, de ha a jobbos kormány van belőve, akkor nincs kormány. Ja, meg a Mercedes belső nézetét, hogy kivág a játék??

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1336) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#1335) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na ezekről nem tudok nyilatkozni,de valamit babráltak a belsővel is :N

(#1337) Vakegérke válasza Milka 78 (#1331) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, innen úgy jön lefelé a pöcs, mint a huzat. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1338) otto14


otto14
senior tag

Űdv. Most 7.49€ steamen! Vigye akinek kell!

asd

(#1339) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#1336) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én nem vettem észre.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1340) Vakegérke válasza Milka 78 (#1333) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem fértem a bugyimba, rázuhintottam az 1.4.8-ast, meg a map 3.2-est.
Idáig semmi extrát nem vettem észre, bár belső nézetben már mutatja a sebességet is a digitális műszer.
Három fuvar után felvettem a banktól 100 ezer pénzt, van saját kocsim, most megyek vele fuvarba. Ha valami furát tapasztalok, majd jelzem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1341) Bunken


Bunken
tag

Nekem a steam automatikusan frissített 1.4.8s-re.
Az lenne a kérdésem, hogy ezzel a verzióval milyen mapok mennek?
Én leszedtem a TSM 3.0-t de be sem tölt a játék vele. Úgysem ha új profilt kezdek.

(#1342) Vakegérke válasza Bunken (#1341) üzenetére


Vakegérke
veterán

A 3.2 map a nyerő. Keress rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1343) Bunken válasza Vakegérke (#1342) üzenetére


Bunken
tag

Kerestem de csak a restacar-on találom de oda meg nem tudom hol kell regisztrálni.
Sehol nem találom azt a menüpontot.

(#1344) Vakegérke válasza Bunken (#1343) üzenetére


Vakegérke
veterán

Parancsolj.
Készülj fel rá, hogy pár kéretlen ablak eléd ugrik, de le tudod tölteni. :)

Szerk: Kék alapon fehér Download File feliratra kattints.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1345) Bunken válasza Vakegérke (#1344) üzenetére


Bunken
tag

Köszi, köszi. :R

(#1346) Milka 78 válasza Vakegérke (#1340) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Reggel 6 óta tolom,de eddig semmi hiba :DDD

(#1347) Vakegérke válasza Milka 78 (#1346) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elvetemült játékos vagy. :)

Érdekes, a saját gépemben nem jelzi a sebességet a műszer. Talán valamelyik mod miatt. Nem igazán érdekel.
Sub-ZeRo jól mondta, akkor búg mocskosul a szerkezet, amikor a fehér vonalon fut a kerék.
Hibaként rovom fel a map-nak, hogy a legdélebbi városokra nem tudok rákattintani, amikor fuvart keresek. Kénytelen vagyok kiinduló pont szerint böngészni a lehetőségeket. Annyi baj legyen.
Van egy lerakóhely, ahol parkolóban kell a személykocsik közt manőverezni, és élesen fordulva nagyon szűk helyre kell betolni a pótot. Beraktam egyszer, kétszer, sokadszorra nyomtam egy ENTER-t. Egyszerűen nem váltott zöldre a "keret", nem csengetett, hogy minden rendben, lekapcsolhatom.

Úgy tűnik, hogy folytatom, nem pakolom vissza a mentést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1348) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#1346) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát kb. :DDD Én mondjuk a gyári mappon rodeózok és még 2 városban kell megkeresnem a buszmegállókat. Végülis egy hete keresgélek. :D Azért egy tartályos póttal, a hósszúval, nem a benzinessel igen fajin ilyen megállóban, buszállomáson keringeni. :C

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1349) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Nincs itthon az asszony,ki kell használni! :DDD
Nekem is volt parkolási érdekesség,de sikerül,csak baromira rá kellett állni a végére...basszus most megyek pont egy olyan városba ami sanszosan a szélén van a map-nek,de kis megkönnyebbülés,hogy van megoldás.
Viszont nagy igazságra jöttem rá...az életben nem indulok neki a leggyengébb Scania-ával 22t ércet szállítani hegymenetbe!10 perce megyek fel a hegyre 1-2 fokozatba :Y
Én is bele szoktam fogni a felfedezésbe rakománnyal,de az tuti,hogy ezzel a fuvarral kivételt teszek,mert sosem érek célba :D

[ Szerkesztve ]

(#1350) macy


macy
addikt

ETS2 damage

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.