Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Vakegérke válasza Bati0501 (#1500) üzenetére


Vakegérke
veterán

A játékvezérlő beállításainál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1502) DigitXT válasza Bati0501 (#1498) üzenetére


DigitXT
félisten

Próbáltad már a csuszkákat a másik irányba áttolni?:DDD

(#1503) Bati0501


Bati0501
őstag

Megtaláltam és jobb lett,de még most is elég érzékeny.Alig pár km alatt annyi balesetem volt és annyira károsodott a kamion és a rakomány,mint még eddig sose. :O
Meg nézem majd a csuszkákat a másik irányba is,de sztem már néztem. :D

(#1504) Vakegérke válasza Bati0501 (#1503) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hova ez a rohanás... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1505) Bati0501 válasza Vakegérke (#1504) üzenetére


Bati0501
őstag

:DDD
De ha nem nyomom neki,akkor is eléggé megy+a kormány miatt még irányítani se tudom. :DDD
Azt am már észrevettem,h az autósok is megváltoztak...Pl kanyarodok ki a benzinkútról már ott állok vagy fél perce mondom olyan úgy se lesz,h nem jön egyik oldalról se,ezért elindultam és a bal oldalról érkező meg is állt a jobb oldalról meg belém jött...Meg előznek a záróvonal után is a kanyarban,sztem előtte befékeztek,na mindegy,így realisztikusabb.

(#1506) Vakegérke válasza Bati0501 (#1505) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kormány progijában nincs valami "lassító"?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1507) Sub-ZeRo válasza Bati0501 (#1503) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A non-linearitását vedd fel és akkor jó lesz. Én is a holtjátékkal próbálkoztam, de ebben az opcióban találtam meg ami jó lett.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1508) Bati0501


Bati0501
őstag

Köszi a tippeket,segítségükkel elég jó lett.Már csak annyi,h sztem azért ennyire érzékeny,mert úgy érzékeli,mintha én kb dupla akkorát forgatnék a kormányon.Mondjuk az is igaz,h a kormányom már jó pár éves-de alig használtam egy pár alkalommal,szóval semmi baja-,ezért képzeljétek a telepítője még flopin van. :K
De szerencsére csak rádugtam a gépre és már használható is volt,szóval nem kellett nekem drivert keresni a neten,na és a forgása:csak 90 fokkal tudom jobbra és balra is forgatni,magyarul nem tudom teljesen körbeforgatni a kormányt,mint mondjuk egy igazi autónál.Lehet,h ez a baja és ezért érzékeli annyira érzékenyen.

(#1509) DigitXT válasza Bati0501 (#1508) üzenetére


DigitXT
félisten

Uh, hát kamion-szimulátorozni 180 fokos kormánnyal tényleg necces.
Annál még az én "légkormányom" is többet tud, max. 360-at... Annál
többet csak azért nem, mert tengely híján azt nem tudná érzékelni.:D

Régen elterjedtek voltak a 270 fokos kormányok - az is kevéske azért.
Az "igazi" egy 900 fokos DFGT/G25/G27 lenne, de ezek drágábbak...

(#1510) Bati0501 válasza DigitXT (#1509) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,régen szemetek a DFGT-vel,de aztán nem lett belőle semmi,az is elég drága,bár ha azt nézzük,h amikor ezt vettük vagy 6-8 éve ez is asszem 15e volt.Am így néz ki:[link]
Csak ha mondjuk a dfgt 20-25e akkor a g25 féláras logi kuponnal is majdnem ott van már vagy egy tízessel több,szóval akkor lehet,h inkább már az.
De nem hiszem,h vennék ilyet,mert minek?Asztalomon alig fér el,év közben meg nem hiszem,h annyi időm lesz rá+drágák is is ahhoz,h csak néha-néha használjam őket.

szerk: asszem rosszul írta,a g27 az újabb,szóval arra vonatkozik az a kuponos dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#1511) DigitXT válasza Bati0501 (#1510) üzenetére


DigitXT
félisten

Akármilyen kuponod van, mostanában a hajadra kenheted,
annyira nincs új G27.:O Amúgy jogos: én is azért adtam el
a G25-öt, mert nem használtam ki.:N Egy idő után már kb.
elővenni sem volt kedvem, mert macera fel/leszerelni stb.:K

Most kipróbáltam ezt a SteelSeries "csodát", és bár jópofa,
de azt se nagyon veszem elő... Mondjuk 35 fokban a gépet
se kapcsoltam be a tetőtérben, de ez más kérdés.:))
De még mindig sokkal viccesebb, mint kontrollerrel - illetve
van olyan szim. (LFS), amit kontrollerrel nem tudok vezetni.

(#1512) Bati0501 válasza DigitXT (#1511) üzenetére


Bati0501
őstag

Akkora rá az igény,h nem képes lépést tartani a gyár? :Y Na ez az,azokhoz drágák,h csak néha vegye elő az ember őket. :K
Az én kis szobácskám is át tud alakulni szaunává. :))

(#1513) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

DLC! :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1514) Bati0501 válasza Sub-ZeRo (#1513) üzenetére


Bati0501
őstag

Jól néz ki,de főleg amiatt,mert több jármű van benne:kisteher,busz meg tehenek az útszélén.
De ha jól tudom van ilyen mod,h legyenek buszok is a játékban.Nem vezetni akarom őket,csak h a forgalomban legyenek benne ők is.Meg olyan is van,h nagyobb legyen a forgalom...
Vmelyikben tudna nekem vki segíteni,mert megtalálni még nem találtam meg őket,csak láttam őket,pl vidiben.
:R

(#1515) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1513) üzenetére


Vakegérke
veterán

Idáig rendben van, de nem találom az infót, hogy honnan letölthető, vagy hol vásárolható meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1516) Bati0501 válasza Vakegérke (#1515) üzenetére


Bati0501
őstag

Ha jól értem,akkor még nincs kész.

(#1517) Vakegérke válasza Bati0501 (#1516) üzenetére


Vakegérke
veterán

Huh...
Korai a hallelúja?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1518) DigitXT válasza Sub-ZeRo (#1513) üzenetére


DigitXT
félisten

Mikor?:C (Ha már keletre nyitás, akkor: Magyarország?)
Tudom, mindenféle modok vannak már rá, de ez hivatalos.

[ Szerkesztve ]

(#1519) Bati0501 válasza Vakegérke (#1517) üzenetére


Bati0501
őstag

Sztem igen,még várni kell.
De ha nem jól gondolom javítsatok ki! :K

DigitXT: Magyarországot kb teljesen megcsinálták magyar srác/ok,de még beta vagy nem tudom milyen verzióban van,de tényleg kb az egész országot megcsinálták.Feljebb linkeltem is,ha érdekelne.Míg a hivatalos dlc-ben talán 3 magyar város lesz.Budapest,Debrecen meg már nem tudom,talán Győr.
Ezt egy másik cikkben olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#1520) Sub-ZeRo válasza DigitXT (#1518) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lesz benne igen. Debrecen meg Budapest talán. 2 várost kapunk. :C Bocs, talán 3-at tényleg.
Meg jön hozzá még egy új Volvo fh16 2013-as is. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1521) Vakegérke válasza Bati0501 (#1519) üzenetére


Vakegérke
veterán

A teljes Magyarország térkép érdekelne. No meg az is, hogy abban is felpörögve ketyeg az idő? Mert ha igen, akkor megette a fene. Győrtől Záhonyig fél óra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1522) Bati0501 válasza Vakegérke (#1521) üzenetére


Bati0501
őstag

Ő is ír a dlc-ről:[link]
Tessék,itt van:[link]
Azt nem tudom,h az idő h megy.

(#1523) Vakegérke válasza Bati0501 (#1522) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi. A letöltés jelenleg nem megy, ráadásul nem fogadja el a bejelentkezésem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1524) Bati0501 válasza Vakegérke (#1523) üzenetére


Bati0501
őstag

Tessék:[link]
Ez alól a vidi alól van a link:[link]

(#1525) Vakegérke válasza Bati0501 (#1524) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, balga módon nem vettem észre a linket a videó alatt. :B

Nos, regisztrációt kér, nem vállalom. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1526) Bati0501 válasza Vakegérke (#1525) üzenetére


Bati0501
őstag

Most kipróbáltam és nekem nem kért...Ha már innen próbálod úgy se jó?[link]

(#1527) Vakegérke válasza Bati0501 (#1526) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne lássam a Himalája tetejét, ha nem mondok igazat: nem megy. Még véletlenül se rar a letölthető állomány, hanem egy exe, amely elindítva regisztrációra buzdít.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1528) Bati0501 válasza Vakegérke (#1527) üzenetére


Bati0501
őstag

Leszedtem a restacar honlapjáról,megpróbálom elküldeni emailen.

(#1529) Vakegérke válasza Bati0501 (#1528) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen, a küldeményt megkaptam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1530) Pist@bácsi


Pist@bácsi
őstag

Szevasztok!

Egy ideje olvaslak benneteket, most a magyar térkép apropóján csatlakoznék.

Bati0501 köszi a linket a Restcar -ról simán lejött.
Kellemes a térkép, néhol meglepően élethű. A Keresztúri utat egyből felismertem, ez a pest közép
Jó olyan utakon autózni ahol a valóságban is járok.
Respect a készítőknek :R

[ Szerkesztve ]

(#1531) psycroptic


psycroptic
őstag

Srácok! Az ebben a videóban szereplő kameramozgatási rendszert hogy hívják? Mi a neve? Ha nem túl drága beruháznék egyre.

PSNID: Tomy83PS

(#1532) Bati0501 válasza Vakegérke (#1529) üzenetére


Bati0501
őstag

Nincs mit.Akkor csak sikerült és működik is. :)

Gab.68: :)
Az gond,h ha nekem a játék nem az 1.4.8.-os és ehhez a magyar térképhez meg az kell?Így akkor nincs is értelme leszedni ugye?

psycroptic: A vidi címéből kiderül: TrackIR Pro 4
Ez elég hasznosnak néz ki:[link]
Még az árról is beszél az első oldalon:30e a Pro4 és 50 a Pro5.

[ Szerkesztve ]

(#1533) psycroptic válasza Bati0501 (#1532) üzenetére


psycroptic
őstag

:R

PSNID: Tomy83PS

(#1534) Pist@bácsi válasza Bati0501 (#1532) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Ezt nem tudom, nekem 1.4.8 van, azzal megy. De nem tart semmiből frissítened 1.4.8 -ra.

Sajnos van pár hiba már az első két fuvarban előjöttek. Pl, az M7 -esen nekiütközök 90 -el láthatatlan dolgoknak, leáll a steam engine. Vagy ott maradt a terelő, ami jelzi amikor nem tudok tovább menni az úton, de a gps mégis arra visz, és út is van arra. Ezeket remélhetőleg hamarosan javítják.

(#1535) Bati0501 válasza Pist@bácsi (#1534) üzenetére


Bati0501
őstag

Na csak meglett a frissítés úgyhogy holnap lehet,h én is kipróbálom a magyar térképet...

De ugye új profilt kell hozzá csinálni?És ott kell majd vmi kis fület lenyitni és ott kiválasztani ezt a modot?
Restacar-on vmi ilyen print screen-t láttam.

(#1536) kozi71 válasza psycroptic (#1531) üzenetére


kozi71
senior tag

Ehhez kevés egy monitor. Három kéne minimum.
Ha félrenézel akkor szemed sarkából kuksizod a monitort?
Mert a monitor az marad fix helyen.

high tech, low life

(#1537) Pist@bácsi válasza Bati0501 (#1535) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Igen új profil kell.
A játékmodulnál kell kiválasztani a hungary.mbd -t miután bepipáltad a két modot (def.zip és magyar.zip)

A Restcar- on van hibajelentő topicja

(#1538) Sub-ZeRo válasza kozi71 (#1536) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet 1-el is használni, csak meg kell szokni + beállítás kérdése. Nekem Track Ir5 van és tök jól lehet használni. De tény, hogy 3 monitorral lenne a f@szántos. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1539) psycroptic válasza Sub-ZeRo (#1538) üzenetére


psycroptic
őstag

Hol szerezted be, ha nem vagyok túl indiszkrét?

PSNID: Tomy83PS

(#1540) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Most hogy szabin vagyok, elkezdenék újra játszani ezzel a nagyszerű játékkal. A kérdésem az lenne hogy CD Galaxisba vettem meg a játékot, amit ugye a PlayON forgalmaz Magyarországon. Steamen ezt be lehet regelni?

Illetve jól olvastam hogy a legfrissebb patch-nél már ki lehet kapcsolni a speed limitet?

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#1541) Pist@bácsi válasza jozsi252 (#1540) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Aha, a beállításoknál ki-be lehet kapcsolgatni a speed limit-et

(#1542) kozi71 válasza jozsi252 (#1540) üzenetére


kozi71
senior tag

Nekem is dobozos van, simán megette a steam. Csak arra figyelj, hogy a frissítések is dobozos verzióhoz valóak legyenek. Tehát a játék honlapjáról szerezd be őket. Figyelj rá, hogy indításnál ahol kiadja a patch verziót (1.4.8.) ne legyen ott a "s" a számok után. Ha véletlenül frissítené a steam akkor sincs gond. Rá lehet tölteni a dobozos verzióhoz valót újból.
Ki lehet kapcsolni a limitet is.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#1543) jozsi252 válasza kozi71 (#1542) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek :R

Nem fontos annyira hogy be tudjam regelni a Steam accomhoz. Ha külön telepítem fel, akkor ugye elég ezt a Patch-et felrakni?

"Patch from any older version to 1.4.8 (338 MB) - SpeedManiacs" Gondolom azért 338 MB mert ez tartalmazza az eddig kiadott összes Patch-et?

Illetve pár száz hsz-t vissza olvastam, és többen említettétek ezt a 3.2 vagy 3.5 ös map-ot. Ez pontosan mi akar lenni? Egy külső fejlesztő álltal kiadott térkép, vagy egy kiegészítés a mostanihoz?

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#1544) kozi71 válasza jozsi252 (#1543) üzenetére


kozi71
senior tag

Igen, az a verzió felfrissíti bármelyik régebbi verziót az aktuálisra.
3.5 nekem jól működik. Kibővíti az alaptérképet jó pár várossal.

http://bitly.com/1dQlJ1B

http://bitly.com/1b90sEc

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#1545) Bati0501 válasza Pist@bácsi (#1537) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi. :) (a link nekem nem működik)

Ezt a 3.5-öt nem vágom,de h tegnap felraktam az 1.4.8.-at sztem több város lett,vagy tévedek?Meg lettek buszok. :D

(#1546) kozi71 válasza Bati0501 (#1545) üzenetére


kozi71
senior tag

1.4.8. az egy hivatalos hibajavítás, van benne pár újdonság is.
3.5 az egy térkép mod.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#1547) Bati0501 válasza kozi71 (#1546) üzenetére


Bati0501
őstag

Áhá,tudtam,csak nem sejtettem. :DDD
Am most játszottal ezzel a magyar mod-al...hát le van zárva az út,amerre menni kéne:azokkal a nyilakkal,amik falként állnak ott,mondom megyek egy másik útvonalon,ott is le van zárva,ahol vissza tudnék menni az autópályára,akkor vissza,na mindegy ott szerencsétlenkedtem,végül a nyilak melletti kis füves dombot másztam meg és úgy már vissza tudtam menni... :U
Utána mondom beállok a benzinkútra,ahogy oda érek,ahol lehetne tankolni kidob a játék és a windows megoldást keres a hiba megszüntetésére...csak keresi,de nem találja.Na mindegy,most így elsőre ennyi épp elég volt...egy Man kamionnal mentem,nem tom hány le-ös változattal,gondolom a legalapabbal,mert egy örökkévalóság volt mire 10.(!)-be lehetett kapcsolni és az idő nincs felgyorsítva,így a tényleges időt le kell vezetni.

(#1548) Bati0501 válasza Bati0501 (#1547) üzenetére


Bati0501
őstag

Ez a magyar map tényleg eléggé béta állapotában van még...Eddig nem volt egy olyan fuvarom sem,ahol nem lett volna láthatatlan fal,vagy épp az 50cm-el magasabban lévő belső sáv ne akasztott volna meg,vannak benne ilyen durva csúszások.Meg elég sok kisebb-nagyobb hiba is,mint belátni az út alá,villódzik az út meg hasonlók.
Pedig jó lenne,mert sokkal realisztikusabb,mint a sima városok.
Csak sztem az egy kicsit durva,h valóságos az időszámítás,mert itt az elején még elmegy,h 1-1.5 óra egy fuvar,de mi lesz,ha majd 8?
Tudom,szimulátor...de akkor másból is legyen valósághű. ;]

(#1549) Pist@bácsi válasza Bati0501 (#1548) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Sajnos így van. Én feladtam két fuvar után. Azért linkeltem a hibajelentő topikját, abból kiderül mennyi gond van vele. Kár érte.

(#1550) Bati0501 válasza Pist@bácsi (#1549) üzenetére


Bati0501
őstag

Lehet,h én is ezt fogom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.