Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18851) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Mi az a 51 mb ami most jön le? dupla trélerek?

(#18852) Milka 78 válasza Ga3rieL (#18843) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Van PayPal fórum,ott simán segítenek

(#18853) Ga3rieL válasza Milka 78 (#18852) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Nekem avval óriási gondok vannak, és segítenek már 2 hónapja,de nagyon nincs semmi javulás. Ugyhogy erről ennyit,sajnos.

(#18854) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Senki nemtudja, hogy felteszik e a heavy-t g2a.com-ra? vagy a kinguinra? Mer nagyon jólenne már,..

és amúgy az ats-be nemlesz 8x4-es tengely, mint ebbe? .

(#18855) Mr.Franczy válasza Ga3rieL (#18854) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Tudsz utalni?? Megveszem neked, mert látom nagyon rá vagy állva a cuccra! :)

Gazember

(#18856) Ga3rieL válasza Mr.Franczy (#18855) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Hányféleképpen lehet még utalni? Internet banking nincs, és nemtudom korlátozott PP-ről átmegy e az utalás a mél címre, és úgy,hogy csak a IBAN van hozzáadva a fiókhoz.

Tudom bizonytalan így, de hogy nelegyen para, először amit adnál mélcímet, arra elsőnek megpróbálnám, utalni azt az összeget, vagy kicsivel többet,amibe jelenleg kerül. és ha valami csoda folytán megkapod,akkor nyugodtan megtudnád venni. Ez így hogy hangzik?

[ Szerkesztve ]

(#18857) ledgeri válasza Mr.Franczy (#18855) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18858) Vakegérke válasza Ga3rieL (#18856) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az is járható út, ha bemész a fogadó fél bankjának egyik bankfiókjába, és befizeted a nevére, számlaszámára a pénzt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18859) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#18856) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Vagy ha nem vagy szívbalyos, és ha "nem olyan sürgős" a cirka 5€ , akkor jövő hónap első mondjuk úgy első hetében 7én lesz utam ide az egyik városba, és ha megadod a számlát, akkor bemegyek és megmondom, hogy ide dobjanak rá 5€-t , na de nem csak azért mennék,mert amúgy is tervem van a bankba, És eskü, kifizetem minél hamarább,ahogy tudom. Vagy másik opció. Megadom neked az IBAN-t, mert gondolom az kell, és te is ha elmész a bankodba, akkor velük onnan leszedsz 5€-t. Gondolom így is lehet, és te tuti hamarább, bármikor eltudol jutni a bankodba mint én.

[ Szerkesztve ]

(#18860) Vakegérke válasza Ga3rieL (#18859) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha bemész egy üzletbe, hozomra adnak neked bármit is?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18861) Mr.Franczy válasza Ga3rieL (#18859) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Privát üzi ment!
Megveszem neked és majd utalod a pénzt!
Ha eladod magad, 1600 Ft.-ért nos........... az a te szégyened, lelked rajta!

Gazember

(#18862) Ga3rieL válasza Mr.Franczy (#18861) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Annyira pontosan nemakarom kiszámolni, inkább többet teszek rá,biztos ami biztos.

(#18863) vlevi


vlevi
nagyúr

Ilyenkor mit lehet csinálni?
Kamion keresztbefordulva a pályán, mellette autó, senki nem mozdul sehova :(

Ez a Hungary map néha kicsit vicces tud lenni...

(#18864) Vakegérke válasza vlevi (#18863) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kilépsz a játékból, aztán vissza. Üres lesz az út. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18865) Ga3rieL válasza vlevi (#18863) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Várd ki a Cobra 11-et az autópálya rendőrséget. :DD :C

(#18866) Vakegérke válasza Ga3rieL (#18865) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vagy akár le is túrhatja a tömeget, ha elég erős a motorja. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18867) Ga3rieL válasza Vakegérke (#18866) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Én lazán el lökdösődnék középen. elől ugyis kis autó van, semmiség elforgatni :D Vagy repülje át a tömeget, ha bevan neki kapcsolva aminek kell :D

[ Szerkesztve ]

(#18868) vlevi válasza Vakegérke (#18864) üzenetére


vlevi
nagyúr

Végül azt csináltam. Nyomtam egy mentést, és visszatöltést, és addigra eltakarították a balesetet :D

(#18869) Ukeve


Ukeve
tag

Sziasztok! :)

Mi a teendő akkor, ha a munkába állítható sofőrök száma elfogyott? Már kerestem új munkaközvetítőt is, de az se segített a helyzeten.

Köszi! :R

(#18870) Vakegérke válasza Ukeve (#18869) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Elfogadod tényként, hogy annyi a limit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18871) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Tegnap újra elkezdtem nulláról az ets2-őt, mert már zavaróan sok pénzem volt, rengeteg városban kismillió garázsom és sofőröm ésatöbbi.
Amit mai napig hiányolok a játékból az a köd. Jó lenne ha lennének helyenként ködfoltok, "gödrökben" orromig se látni effektek. Alternatív megoldásként a fejemre rántottam a fehér pólóm, de nem volt az igazi... :N

Azt szeretném megtudakolni, hogy ki milyen eszközzel irányítja a járgányát? Én csak billentyűzettel, de ott nem megy a szekér egyenesen. Valamit mindig korrigálni kell.
Mik a tapasztalatok? Milyen kormányt érdemes választani úgy általában autós szimulátorhoz és/vagy kifejezetten az ets2-höz?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#18872) Sub-ZeRo válasza flymi (#18871) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Alternatív megoldásként a fejemre rántottam a fehér pólóm, de nem volt az igazi... :N

Sírok! :DDD :D

Én G25-el és track ir 5-el nyomtam, 900 fokon, H váltóval, felezővel, beállítva (12 sebesség +1)

Milyen kormányt érdemes választani úgy általában autós szimulátorhoz és/vagy kifejezetten az ets2-höz?

Amit a pénztárca enged és abból a legjobbat.
Én mostanában csak RBR-t tolok, mert arra van csak időm. Richard Burns Rally a játék amúgy.
540 fok, kormány váltó, a H váltó szekvenciálisba belőve és az a kézifék :D
Amúgy használtan egy G25/G27 nem egy nagy vagyon, mert én akkor vettem a kormányt, mikor kijött és 120 volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18873) Mr.Franczy válasza flymi (#18871) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szia.
Próbáld ki, a foggy weather modot, elég jó, szerintem! :)

Gazember

(#18874) Milka 78 válasza flymi (#18871) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Egy használt Logi Drive Force Pro/GT megteszi és anyagilag sem rokkansz bele.900 fokot tudnak ami ebben a játékban pont jól jön.Próbáltam annó Logi MOMO-val,de nem az igazi,köze nincs a fenti két versenyző által nyújtott élményhez,pedig a MOMO sem éppen egy lowcost/Tescos darab.

(#18875) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kösz a válaszokat!
Jövő hónapban majd guberálok valami használható darabot.
:R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#18876) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
ha az euro truck simolator 2-őt megveszem cd-n akkor azzal már lehet multizni vagy csak a steam-os verzióval lehet?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#18877) vlevi


vlevi
nagyúr

Nem tudom hova rakjam, igazából sehova se illik.
Kukkantsatok bele a Forza7 reklámjába, 1:25 körül.
[link]

(#18878) Studi válasza vlevi (#18877) üzenetére


Studi
addikt

:Y Nooooorbiiii!!!! :R :R :)

(#18879) Milka 78 válasza Cry0 (#18876) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem cd-s van amiben volt steam kulcs.

(#18880) Paladin1492

RusMap v 1.7.3 [1.27.x][link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18881) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18880) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18882) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18881) üzenetére

peace :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18883) Milka 78 válasza Paladin1492 (#18880) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:R

(#18884) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali. Mi az a +5 rejtett feloldatlan acsi??? Az, hogy került oda??? Pedig minden felvolt oldva. Mit fognak kiadni, új map DLC-t? Vagy a kamionokat, vagy a dupla pótókra fog vonatkozni?

[ Szerkesztve ]

(#18885) lappa86 válasza Ga3rieL (#18884) üzenetére


lappa86
tag

No Pain No Gain (upcoming)
Deliver of total of 250 tons of cargo on 5 consecutive jobs (requires Heavy Cargo Pack DLC)

I thought this should be heavy?! (upcoming)
Complete a delivery of all heavy cargoes in Euro Truck Simulator 2 (requires Heavy Cargo Pack DLC)

Time For Big Hauling (upcoming)
Deliver first Heavy Cargo (requires Heavy Cargo Pack DLC)

Keep Calm And Haul Heavy (upcoming)
Complete a perfect delivery (no damage, no fines, in-time) of 3 consecutive Heavy Cargo Pack cargo

You bet I can park it! (upcoming)
Collect 1000 XP for parking using only Heavy Cargo Pack DLC cargo

Always with the negative waves.

(#18886) Ga3rieL válasza lappa86 (#18885) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

És ezek mikor lesznek láthatóak?

(#18887) lappa86 válasza Ga3rieL (#18886) üzenetére


lappa86
tag

Nem tudom, én is csak most találtam ezeket és csak ennyi volt odaírva.

[ Szerkesztve ]

Always with the negative waves.

(#18888) Ga3rieL válasza lappa86 (#18887) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Értlek. de 250 t-s rakomány nincs. vagy összesen annyit kell vinni majd?

(#18889) lappa86 válasza Ga3rieL (#18888) üzenetére


lappa86
tag

Összesen. Öt egymás utáni fuvar összsúlya legyen legalább 250 tonna.

Always with the negative waves.

(#18890) ledgeri válasza Ga3rieL (#18888) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Annyi vonaton is 2-3 vagon, nem hogy közúton, abroncsokon, egyben :) (én is DLC-kért jöttem... köszi)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18891) lappa86


lappa86
tag

Megjelentek a Heavy Cargo DLC achievementjei mindkét játéknál.

Always with the negative waves.

(#18892) Paladin1492

TruckSim - Map 6.6 [1.27] [upd: 19.06.17]

Changelog:
Rebuilding of Marokko
Adapted to Patch 1.27
All Bugs fixed

Sharemods -[link]

Uploadfiles -[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18893) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18892) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, de nagyon. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18894) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18893) üzenetére

Nagyon szívesen. Peace.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18895) Milka 78 válasza ledgeri (#18890) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Őőőő...hol találom ezt a 250 tonnás feladatot? :F

[ Szerkesztve ]

(#18896) Milka 78 válasza Milka 78 (#18895) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Und mi a jutalom? :R

(#18897) Peathee válasza lappa86 (#18891) üzenetére


Peathee
aktív tag

Na mire ősszel újra előszedem a kormányt lesz mit csinálni :) Addig megjön Új mexico is, meg talán még egy állam is november környékére :)

(#18898) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Srácok valami nem kóser ezzel az új frissítéssel.Az adatlapomon szereplő gép 30-40 fps-t tud kitolni ami vicces mert 150-200 körül mozgott (minden koppon,400%,tükrök minősége/távolsága low).Teljesen mindegy neki hogy modolva van vagy full tiszta a játék.
Irgalmatlan fps droppok és szaggat mint az állat,játszhatatlan az egész :U

[ Szerkesztve ]

(#18899) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

Sziasztok!
Xpadder probléma miatt teszek fel kérdést. Jó lenne persze jobb kormány, valódi H váltóval, + kuplunggal, már nem is kellene az xpadder, vagy más, de nem tudom milyen program van még ami hasonló funkciójú, mint az xpadder. Viszont nem olcsók azok a kormányok sajnos. Windows 7-re meg nem akarok visszaváltani, a 8.1-ről.
Ez
Illetve: Ez
:R :R :R :R

(#18900) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Játszik valaki TSM+Rus+South Region térképpel?Mi a sorrend,mert fagyok a South Regionnal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.