Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18751) #51002624


#51002624
törölt tag

Fogalmam sincs. nempróbáltam még 1 akuntot 2 helyen,. lehet muszaj leszek megpróbálni? Nemis tudom..

(#18752) Vakegérke válasza Pehi (#18750) üzenetére


Vakegérke
veterán

Steam esetén kizárt dolog. A dobozos verziót akárhány gépre telepítheted, hiszen csak be kell írni a kulcsot. Arra viszont ne számíts, hogy a másik játékossal konvojban mentek, hiszen külön-külön játékban vagytok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18753) Pehi válasza Vakegérke (#18752) üzenetére


Pehi
senior tag

Nem is az a cél! Az a lényeg hogy ne csak az alapjáték legyen hanem egy kicsit több! Nem kell az online. Steamen regisztrálom,egy felhasználó név alatt a két gépen,és offline-ra állítom,úgy szerinted menne? Már lassan belekeveredek én is. :(

[ Szerkesztve ]

(#18754) Vakegérke válasza Pehi (#18753) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy felhasználóval csak egy gépen regisztrálhatsz.

Körmönfont módon megoldható a kétgépes offline játék, de ez már warez kategória, ne menjünk bele. Priviben se keress ezügyben, nem kapsz választ.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18755) Muerte68 válasza Studi (#18702) üzenetére


Muerte68
addikt

DLC-re vagy Mod-ra gondolsz?Új fizika reálisabb fogyasztás jobb külső csak mod-dal van.

DLC-ben új országok tuning cuccok festések vannak
A viva la frace-a skandinávia-going to east-+térképekket ad
A high pover cargo pack-új szállítmányok festések.
A Cabin accesoris új kabin cuccokat
A Schwarzmüller eredeti pótokat és szállítmányt
A Michelin Fan Pack-eredeti kütyüket kiegészítőket
A Wheel Tuning Pack kerékkiegészítőket tuning cuccokat
A Raven Truck Design Pack+Mighty Griffin Tuning Pack vegyes kiegészítő és festés pakkok

A többi mindenféle festés csomagok
Nekem az összes térkép a high power,a cabin+a viking legends festés van meg+1 kabin felszereléses mod
SiSL's Mega Pack ez van fenn ez működik rendesen ,de rengeteg mod van a műhelyben :K

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#18756) Pehi válasza Vakegérke (#18754) üzenetére


Pehi
senior tag

Persze hogy nem akarok semmi furfangos megoldást! Ezért is kérdeztem itt! :U Csak annyit akartam tudni,ha megveszem a kiegészítőket,tudok e én és a gyerek a saját gépünkön játszani offline?!

(#18757) Pehi


Pehi
senior tag

Mindenkinek köszi a segítséget! :R

(#18758) Muerte68 válasza Pehi (#18756) üzenetére


Muerte68
addikt

a steam-en a családi megosztással lehet-de nem egyszere.Addig kell a gépnek egy helyen lennie amig beállítod a megosztást utána bármikor kölcsönkérheti-csak egy időpontban nem tudtok játszani mivel ahogy a játék tulaja el kezd játszan a steam autómatikusan vissza adja a tulajnak a játákjogot.
Vagyis tudtok 2-en játszani csak nem egy időben :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#18759) Pehi válasza Muerte68 (#18758) üzenetére


Pehi
senior tag

Ok köszi!

(#18760) #48613632 válasza Pehi (#18756) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szia
Ha nem feltétel, hogy egyidőben játtszatok, akkor meg tudod osztani a Steames játékkönyvtáradat.
Ez azt jelenti, hogy offline kell, hogy legyél, illetve lehetsz online, de nem játszhatsz épp. (vagy hasonló, annyira mélyen nem másztam bele)
De a lényeg, a Te játékaid elérhetőek lesznek annak számára, akinek megosztottad.
Viszont prioritást élvezel, tehát ha belépsz, vagy elkezdesz játszani, akkor a másikat figyelmezteti, majd kilépteti a játékból a Steam.

Haver Assetto Corsájával így játszottam pár héten keresztül. És mikor megvettem, megmaradt minden beállítás, telepítenem sem kellett.
Szóval ez egy jó, és főleg legális lehetőség, hogy kipróbáljatok ezt-azt. Kis eghyeztetéssel, akár hossú távon is használható.

(#18761) Muerte68 válasza #48613632 (#18760) üzenetére


Muerte68
addikt

Én is ezt javasoltam a fiam játékait én is használom és fordítva,elég sok játék kétszeri megvételét megúsztuk kivéve a rockstar-os okét ahoz kell a külön rockstar profil a mentéshez :(((
Amúgy működő jó megoldás :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#18762) #48613632 válasza Muerte68 (#18761) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igaz! Bocs, nem vettem észre, hogy Te már javasoltad. :B Pedig végigolvastam vagy 30 hszt-a Tied felett meg elsiklottam.
De a lényeg, ez egy jó, és működő megoldás a Steamtól :C

[ Szerkesztve ]

(#18763) Bunken


Bunken
tag

Üdv Kollégák! :)

Amit most írni fogok egy kicsit off lesz meg egy kicsit nem is, tudom van ezzel a témával foglalkozó topic is de itt ti használjátok ezt a játékot (ETS2).

Nos amiről szó lenne és a segítségeteket / véleményeteket szeretném kérni a következő.
Mostanában ahogy egyre több frissítés jön a játékhoz úgy nő a gépigénye is ahogy észrevettem. Ugyan azon beállításokkal egyre kevesebb az FPS-em. Már eljutottam odáig, hogy a BRUTAL-t is ki kellett vennem a játékból mert drasztikusan lecsökkent az FPS-em. A grafikai beállításokat nem szeretném nagyon lebutítani mert úgy számomra nem élvezhető a játék.

Jelenleg ezek a beállítások (nem fikázni a felbontást, ezt tudja a monitorom és amíg be nem tojik nincs szívem lecserélni):

Nos vettem a fáradtságot és elkezdtem monitorozni az erőforrások kihasználtságát játék közben. Először arra gondoltam, hogy kéne egy erősebb CPU de rá kellett jönnöm, hogy ez a játék a VGA-t gyilkolja rendesen.

Úgyhogy arra jutottam, hogy egy erősebb / modernebb VGA-t kellene vennem de nem tudom, hogy milyet.
A furcsa számomra az, hogy érdekes módon a modern játékok gond nélkül futnak full grafon 40-50 FPS-el (DiRT Rally, GRID Autosport, stb.) de ez a játék meg kiakasztja a VGA-t, városon kívül így most 30-35 fps, városban pedig leesik 20-25 fps-re.

Szóval azt szeretném tőletek kérni, hogy ajánljatok már nekem egy VGA-t amivel ez a játék vígan elfut ilyen grafikai beállításokkal vagy jobb beállításokkal. De a gépem is megbírkózzon vele, ki tudja használni / hajtani rendesen.

A konfigom az adatlapomon látható.

Köszi előre is! :)

[ Szerkesztve ]

(#18764) Peathee válasza Bunken (#18763) üzenetére


Peathee
aktív tag

Szia,

Az ETS2 grafikus motorja katasztrófa.
Próbáltad esetleg az effekteket csökkenteni? Mert az sokat számít ám.
Alig látható minőségromlást fogsz látni, viszont az FPS- meg emelkedni fog ezektől:
Növényzet részletességét közepesre
Tükröződés minőségét alacsonyra
Árnyékok textúraméretét és Textúrák minőségét főleg egy 1GB-os kártyán le kell venni alacsonyra, de legalább közepesre.
Gyalogosok kikapcs! Városban nekem +4-5 FPS-t jelent!
Időjárás effektek minősége alacsonyra
Fű sűrűsége alacsonyra (nekem ki is van kapcsolva)

Az én aláírásomban lévő gép, igaz 5760x1080ban de kb medium beállításokkal sem megy városban 25 FPS fölé... :(
Érdekes módon nálam az ATS jobb FPS-t tud jobb beállításokkal.

(#18765) Bunken válasza Peathee (#18764) üzenetére


Bunken
tag

Nos ahogy írtam is a grafika további butítása nélkül szeretnék jobb élményt elérni egy modernebb VGA-val.
Csak az érdekelne, hogy mit használt és mi vált be ennél a játéknál.

(#18766) Mr.Franczy válasza Bunken (#18765) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szia.
Az én gagyi gépemen (I3 6100, GTX 950 2GB, 8GB DDR4) 1920x1080-ban (mondjuk a monitorom, amúgy sem tud többet) az árnyékon kívül, minden maxra húzva megy egész jól, csak ritkán döccen meg!! Vannak moddok is bőven, na meg Promods térkép!!

Gazember

(#18767) Bunken válasza Peathee (#18764) üzenetére


Bunken
tag

Nem hagytam figyelmen kívül a tanácsodat és elkezdtem visszabutítani a grafikát majdnem, hogy a legbutábbra, így:

Így már Colin 2 fílingje van a játéknak grafika terén. Viszont talán 5 FPS-t nyertem vele, városon kívül 35-40 FPS, városban pedig szinte alig javult a dolog 19-24 FPS. :O

Mr.Franczy akkor ezek szerint nekem az 1 GB VGA RAM lesz a probléma. Gyanítom ha 2 GB-os lenne a videókártya akkor nem lenne ilyen gond.

(#18768) Peathee válasza Bunken (#18767) üzenetére


Peathee
aktív tag

A Vram nagyon kell ennek a játéknak. Minimum 2Gb-osra válts, de ha tudsz akkor 4Gb-osra.

(#18769) Bunken válasza Peathee (#18768) üzenetére


Bunken
tag

Gondoltam arra is, hogy veszek még egy ugyan ilyet és CrossFire-ba kötöm de közbe eszembe jutott, hogy ez a játék pont nem támogatja ezt az opciót sajnos. :(

Viszont ha már váltok akkor nem olyat akarok ami pont elég hanem akkor olyat veszek ami megint csak kitart 6-7 évig mint ez, vagy esetleg tovább.

(#18770) #51002624


#51002624
törölt tag

Hali. Azon tűnődtem most éppen,hogy a World Of Trucks profilnak van értelme???? Ha megvan a maradék acsi is, kapunk érte valami hasznos cuccot?? Vagy csak akkor mikor adakozó kedvükbe vannak,és az is csak 1 festés lesz,semmi komolyabb?? Köszi előre is bárkinek a helpet. :R

[ Szerkesztve ]

(#18771) #51002624 válasza #51002624 (#18770) üzenetére


#51002624
törölt tag

És, egyáltalán, lehet törölni??

(#18772) #51002624


#51002624
törölt tag

Valaki tud valamit mindről??

(#18773) #51002624


#51002624
törölt tag

Sorry,. tudom, hogy off, de mélcímet, hogy tudok itt megváltoztatni??? A beállításokba nincs olyan,hogy mél változtatása. Vagy újra regizhetek,az új mélcímről?

(#18774) Studi válasza #51002624 (#18773) üzenetére


Studi
addikt

Nem akarom megzavarni a blogodat, de az "adataim" menüpontban nézted már? Esetleg picit lentebb megtalálod a "Súgó" elérhetőségét, ahol az első, elég terjedelmes hozzászólást elég elolvasnod. Ha túl regényesnek találod, akkor érdemes benne rákeresni az "e-mail" szóra. :K

(#18775) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Helló mindenki. Van haszna a WOT profilnak, amit ugyanúgy előttem kérdeztek? És ha törölni akarja az ember,akkor ott arra van lehetőség?

(#18776) Sub-ZeRo válasza #48613632 (#18720) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Track ir kell neked. Nem kell oda 3 monitor.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18777) Peathee válasza Sub-ZeRo (#18776) üzenetére


Peathee
aktív tag

Hát igen, de ahhoz meg gyomor kell. Nekem a Trackhat van és nem bírom nézni a saját fejmozgásomat. (dobozban várja a vevőjét.) Meg nem nézhetsz le az asztalra ha megcsörren a telefon mert egyből neki is mész a korlátnak. :)
Azt nyugodtan kijelenthetem, hogy aki nem bírja megnézni a fejkamerával készült gyors mozgásos videókat a youtube-on mert rosszul lesz az ne vegyen TrackIr-t.

(#18778) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Valaki tud végre nyilatkozni?? Értelmes cucc a WOT van értékesebb haszon belőle,vagy nincs???

(#18779) Vakegérke válasza Ga3rieL (#18778) üzenetére


Vakegérke
veterán

Előtted már kérdezték, láttad is, válasz nem volt. Te is feltetted a kérdést, te se kaptál választ. Nagyon úgy néz ki, hogy nem tudjuk, hiába ismétled a kérdést egyre több kérdőjellel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18780) vlevi


vlevi
nagyúr

Régóta fennvan már az ETS2 a gépemen, de még alig-alig vettem elő.
Most, valami miatt rákattantam :)
Elég realisztikus, legalábbis a benne lévő GPS. Milánóból Torinóba olyan zergeb***ta mellékutakon akar elvinni, hogy csak na. Már a telephelyről is rosszfelé indított el, nyugati irány helyett északnak, Torino nem pont arra van :D

[kép]

Oké, hogy méterben rövidebb, de délelőtt is valami mellékúton zötykölődtem, mert beragadtam valami sóderes IFA mögé...

[ Szerkesztve ]

(#18781) Vakegérke válasza vlevi (#18780) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, ez jó poén a játékban. :K

Én meg szoktam nézni, hogy merre van az arra, aztán megyek a saját fejem után. Egy idő és távolság után hozzám igazodik a GPS.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18782) Chris0321 válasza vlevi (#18780) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a valóságban csak a mobilomon lévő HERE Drive+ GPS-t használom nem vettem ezért külön készüléket és megszoktam, hogy fenntartással kezeljem amit mond így a játékban elindulás előtt mindig rá szoktam nézni a térképre, hogy merre akar elvinni a célhoz. Gondolom azért szokott a mellékutakra levinni mert az lenne a legrövidebb viszont az autópályánál lassabb így menni szoktam az autópályán és majd megtervezi az utat újra.

(#18783) vlevi válasza Chris0321 (#18782) üzenetére


vlevi
nagyúr

Perzse, való életben én is így teszek, de nem szamitottam rá, higy a játékban is így van.
Egyébkén lehet szerkesztene a gps által felajánlott utvonalat, lehet köztes pontokat betenni, és akkor arra tervez a gps.

(#18784) Chris0321 válasza vlevi (#18783) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, tudom de ha elég más irányba elindulnom akkor nem szoktam szerkeszteni csak ha új várost akarok felfedezni, vagy egy tankolás/alvás miatt módosítani kell az útvonalat.

(#18785) Pehi


Pehi
senior tag

Szevasztok. Hogy létezhet az,hogy egy GTX 750-en ugyan azon beállítás mellett jobban futott a játék mint egy GTX 950-en? Monitor 1366X768. Szinte minden alacsonyon van,meg ki van kapcsolva,és nem értem el az 55FPS-t sem.Ha stabil 45 körül van,akkor is akadozik. Eszméletlen idegesítő :((( Más játékoknál semmi probléma. Köszi előre is. :F

[ Szerkesztve ]

(#18786) Vakegérke válasza Pehi (#18785) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem itt is tedd fel a kérdést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18787) Pehi válasza Vakegérke (#18786) üzenetére


Pehi
senior tag

Köszi megpróbáltam.Kíváncsian várom a választ!

(#18788) Vakegérke válasza Pehi (#18787) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit. :)
Ott vannak a guruk, ha ők nem tudnak segíteni, akkor senki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18789) Paladin1492

RusMap v1.7.2

Update 1.7.2:

-Full compatibility with patch 1.27
-Fixed bugs previous version.
-Some other changes.

Part1: [link]

Part2: [link]

Part3: [link]

Part4: [link]

Part5: [link]

More info:[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18790) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18789) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Azannyaaa, már az 1.27-nél tartunk? Adódik a kérdés, hogy miért nem lehet elsőre megírni úgy egy játékot, hogy azon már ne kelljen javítgatni, fejleszteni semmit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18791) fagy53 válasza Vakegérke (#18790) üzenetére


fagy53
nagyúr

Joggal nem volt elég önbizalmuk a játék fejlesztőknek, rétegjátékról lévén szó nem számoltak a megjelenés idején ekkora sikerrel a korábbi tapasztalatok alapján. Pár újabb ficsőr és mehet a többi közé, valamennyi csak elfogy.... :D . Az ősöreg, elaggott játékmotor nehezen birkózott meg a feladattal a csehek is csak lassan, a váratlan népszerűség hatására keresték meg az optimalizált szó jelentését, mivel ezt hiányolták a felhasználók akik komolyabb gamer gépeik 20-30 FPS tempóját nem tudták hova tenni. ;]
A megjelenés óta rengeteget javult a játék, az akkor kifogásolt problémák, hiányosságok javarészét orvosolták, ez abból is látszik, hogy míg az elején sok mod kellett a normális játékélményhez, most újra feltéve és persze frissítve szinte semmi modra nincs szükség, a térképek kivételével.

(#18792) Paladin1492

Russian Open Spaces" v4.0
Link & more info : [link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18793) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18792) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18794) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18793) üzenetére

Peace :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18795) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

Sziasztok!
Tegnap a google képkeresőben, ATS-t nézegettem, és ráakadtam Iveco 190-38-ra (Turbo Star). Örömmel le is töltöttem, szedtem le onnan pár modot még. 2X is fel van rakva az oldalra az Iveco. Ma nekiálltam kipróbálni, talán nem lesz bugos, mint az eddig próbált Mack RS 700L (Gumikacsa kamionja, nem frissítették az alapjáték óta).

A kérdésem hogy mi lehet a probléma oka. Kicsomagoltam a rar fájlt. Van benne 4 fénykép, ez még oké lenne, de a ezeken is látható, hogy nálam mi nem működik, ami a képek szerint jó. Aztán még 2 scs fájl, 1-ik a kamion, a másik meg műszerfal fejlesztés. Az biztos, hogy az 1 navigáció helyett, ami jó is, 4 lenne vehető. De se a másik 3 navigáció, se a többi beltéri kiegészítő nem látszik, ha megvenném, + kívül van 1 4 db-os lámpa elől, oda se tudok semmit tenni, akármelyikre megyek a 4 rózsaszín körből. Lenne 4 fényszóró az egyik kép szerint védő burkolat van rajt, a másik képen működő fényszóró van. A tetőn elől 2 lenne, sajnos az sem látható. A 4 kép szerint villogó, vagy fényszóró lenne, mindkét szélén. A verzióm 1.5.3-as. A kamion maga jól működik eddig, a váltója is fejleszthető.

[Iveco]

Ez a másik feltöltés, de szerintem ugyanaz:
[Iveco]

(#18796) Ga3rieL válasza TYÜTYI2006 (#18795) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Hali. Hűű, nagyon régivel tolod. Már 1.27-es verziónál tartunk. Ajánlott a legujabbat feltenni, persze mindenkinek szivejoga. és a 1.27-hez nézd a modokat,amik neked kellenek

[ Szerkesztve ]

(#18797) TYÜTYI2006 válasza Ga3rieL (#18796) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

ATS-ről van szó konkrétan. Viszont 1.6.1.3 már az ATS verzióm. Próbáltam ETS2-ben is. Kívül jó lett a kamion, viszont a belső rész, csak részben. Viszont azzal ősz óta nem játszottam, ott lehet hogy jó lesz majd. Az ETS2 verzióm 1.25.2.6 egyenlőre. Itt meg használható így is.

[ Szerkesztve ]

(#18798) Gigi01 válasza Peathee (#18726) üzenetére


Gigi01
őstag

És te így játszol?45-ös,vagy legalább 50-es fov-ot állíts be. ;)

(#18799) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

mi az a fov bullshit? ki akar nyujtott képpel játszani gémbe., meg attól hamarább nem érsz célba,attól még ugyanannyival fogol szaladni,meg gurulni is.sztem az akkora bullshit, mint a ház.

[ Szerkesztve ]

(#18800) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek, AI. forgalmi ügyben!

Nos, ugye a config fájlban, van három bizonyos sor!

Lod_parking_traffic
Lod_factor traffic
User_traffic

Mindegyiknek 1.0 a gyári értéke! Mondjuk azt gondolom, hogy az első sornak, nincs jelentősége!
Az lenne a kérdésem, hogy melyik sort kell állítanom, hogy nagyobb legyene az AI. forgalom az utakon?
Módot próbáltam, de attól teljesen megbondul a forgalom! :)
(össze akadnak az autók, meg rengeteget kell várni a le és felhajtással az autópályán)

Gazember

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.