Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18051) Vakegérke válasza Milka 78 (#18050) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18052) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az ATS 1:35 ról 1:20-ra nő nemsoká

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18053) Vakegérke válasza ledgeri (#18052) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez az úthálózat akkor is silány marad. Ha hagynák érvényesülni a moddereket, már rég ki lenne építve az egész USA.
Megjegyzendő, nem kellett volna ATS, szerintem csak újabb bőrt húztak le a kamionos játékról. Elég, sőt, jobb lett volna, ha az ETS2 -höz adták volna ki DLC-ként.

Mondom mindezt úgy, hogy csak kipróbáltam az ATS-t, aztán meg is szabadultam tőle, mert nem tetszett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18054) ledgeri válasza Vakegérke (#18053) üzenetére


ledgeri
nagyúr

(nekem meg sincs,de videókból is átjön..., mondjuk az újragondolt beállókat elfogadnám...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18055) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18053) üzenetére

Még hogy silány, ha csak az lenne a baj!. Az egyik map modder, már most fel van háborodva joggal, hogy szét cseszik a munkáját. Nagyon sokan abba hagyják majd a mapkészítést . Mert minden frissítéssel szét cseszik a munkájukat.

[ Szerkesztve ]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18056) Peathee válasza ledgeri (#18052) üzenetére


Peathee
aktív tag

Na ez nagyon jó hír! csak emberi időn belül csinálják is meg :)

(#18057) Peathee


Peathee
aktív tag

Érdekes térkép részletek Utah-ból...

(#18058) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Szerintetek érdemes ETS2 1.22-őt lecserélni az 1.24-re? Brutállal használnám azt is, csak nem tudom tett e bele SCS valami olyan plusz tartalmat ami miatt jobb lehet. Brutál tudom hogy hozza a szintet - köszönet érte a Mesternek :R, de a többi letölthető mód mint TSM és társai szintén elérhetők ehhez a módhoz is?
Bocs, tudom megnézhetném magam is de most főként a tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mit veszítek ha nem frissítek rá. ;]

(#18059) Dananto


Dananto
csendes tag

üdv urak!

egy ideje nem jártam erre és nem is játszottam már hónapok óta, kérdésem az, hogy van valami újdonság a játékban, amiért megérné újra felszerelni a G27- est?
nagyon unalmas és egysíkú lett a végén már a játék és az ATS megvétele sem segített ezen.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#18060) Milka 78 válasza Tomdriver (#18058) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Már én is 1.24-en vagyok és az OpenSpacen-n kívül minden van már rá.

[ Szerkesztve ]

(#18061) Tomdriver válasza Milka 78 (#18060) üzenetére


Tomdriver
őstag

Ok, köszi, lesz egy kis időm csinálok egy új telepítést akkor.

Itt is kapunk némi zsozsót a a Mestertől az induláshoz? Öreg csóka vagyok már végigtalicskázni az összes szintet, meg a fejlesztéshez is kéne valami money... :D

(#18062) ledgeri válasza Dananto (#18059) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem a multi tartja életben.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18063) rocket


rocket
nagyúr

Vegre jott egy ertelmes fizetos DLC., aki nem akar tobb moddal vacakolni annak jo valasztas :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#18064) Milka 78 válasza Tomdriver (#18061) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Valahol be is van itt linkelve a szokásos pack :K

(#18065) ledgeri válasza rocket (#18063) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Multiban még több stock scaniát fogok látni :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18066) Tomdriver válasza Milka 78 (#18064) üzenetére


Tomdriver
őstag

Thx, már megvan. :)

(#18067) Paladin1492

Update: TruckSim Map 6.3.1 für Patch 1.24.x [link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18068) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18067) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18069) Lalaland válasza Paladin1492 (#18067) üzenetére


Lalaland
tag

Már nem mén a link :N :DDD

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#18070) Paladin1492 válasza Lalaland (#18069) üzenetére

Én még le tudtam szedni.Nem tudom mi történt. A facebook oldalukat kell nézni,oda teszik ki mindig először. Megyek éjszakára dolgozni, nem tudok utána nézni.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18071) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már kúszik fel a Megára a TrucksimMap_6.3.1. A feltöltés végeztével belinkelem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18072) Vakegérke válasza Vakegérke (#18071) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akinek kell, leszedheti.
Vasárnap, de legkésőbb jövő hétfőn törlöm a fájlt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18073) Paladin1492

Megint fent van a TSM a facebook oldalukon. Letöltési linkel.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18074) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18073) üzenetére


Vakegérke
veterán

A Mega gyorsabb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18075) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18074) üzenetére

Ok. Köszi.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18076) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18074) üzenetére

Most olvastam, hogy amit linkeltünk, az hibás. Úgy hogy én is a hibásat szedtem le. Az újat kell leszedni. Textúra hibás az előző.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18077) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18076) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már jön lefelé az új, a régit meg törlöm a Megáról.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18078) Milka 78 válasza Vakegérke (#18077) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez vajon a verzió? :F

[ Szerkesztve ]

(#18079) Vakegérke válasza Milka 78 (#18078) üzenetére


Vakegérke
veterán

Letöltöm, megnézem. Én a Facebook-on megadott linkről szedtem le. Talán ez volt, talán nem.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18080) Milka 78 válasza Vakegérke (#18079) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:R
Ui:Tabról vagyok sajna,így nem tudok tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#18081) Vakegérke válasza Milka 78 (#18080) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én meg még az 1.22-nél tartok, csak összeszedek mindent egy esetleges váltáshoz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18082) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18079) üzenetére

Igen az a jó.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18083) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18082) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor Milka 78 fórumtársunk már meg is kapta a választ. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18084) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18083) üzenetére

Úgy is szólok, ha újabb jön ki. Figyelem a mappokat.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18085) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18084) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudom, bizonyítottad már elégszer. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18086) Paladin1492

Russian Open Spaces 3.1 [link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18087) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18086) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is köszönöm. :)

Ami számomra furcsa, az az, hogy három rész van. Ilyennel még nem találkoztam. Kell mindegyik?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18088) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Köszi Urak! :R

Egérke : Csak az első 3 kötelező,de a 4.-et én sem tudom (biztos ami biztos leszedtem).Az utána lévők a havas sebesség fix és a forgalom fixek.
Most már átalhatsz 1.24-re,teljes a pack :K

[ Szerkesztve ]

(#18089) Vakegérke válasza Milka 78 (#18088) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam kimaradt pár dolog. A TrucksimMap_6.3.1, Russian_open_spaces, South Korea Adventure Map + EAA Map megvan, és ennyi. Kell még lenni másnak is, rákeresek.

Jut eszembe, RusMap. 1.6.3-ast találtam, de 1.23-asra jó.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18090) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18087) üzenetére

Igen, az első három az kell.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18091) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18090) üzenetére


Vakegérke
veterán

El is dugtam mind a hármat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18092) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18091) üzenetére

Helyes, helyes.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18093) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18092) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak a RusMap kéne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18094) Paladin1492 válasza Vakegérke (#18093) üzenetére

Hát arra még várni kell sajnos. Talán 2-3 hetet még.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18095) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18094) üzenetére


Vakegérke
veterán

Időm van bőven. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18096) Milka 78 válasza Vakegérke (#18093) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem az első pillanat óta 1.24-el fut,igaz most a Union Map területen kavarok.
Benn van a TSM (még a régebbi),Rus,Union (ez az Adventures új változata) és az R.O.C map és az OpenSpace (ez még a jövő zenéje,nem volt időm tesztelni),. Eddig nem fagyott,de nem voltam minden égtájon.

(#18097) orwi


orwi
tag

Hali. Szerintetek ha megveszem az eredeti játékot akkor is tudok modokat berakni amik működnek is??
Köszi

(#18098) Vakegérke válasza orwi (#18097) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Természetesen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18099) orwi válasza Vakegérke (#18098) üzenetére


orwi
tag

Köszi, úgy olvastam ha megveszem az eredeti játékot akkor abban csak az aktiválós kód van. Akkor hogy kell telepíteni a játékot??

(#18100) Vakegérke válasza orwi (#18099) üzenetére


Vakegérke
veterán

Beregisztrálsz a Steam-en, ott beregisztrálod a játékot a kóddal, és már telepíti is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.