Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18201) tatabike válasza Sub-ZeRo (#18196) üzenetére


tatabike
őstag

Nyugi, nem eszik olyan forrón a kását. Két éve vagyok a cégnél már, tudom, mi a pálya. Nem kell felkészülnöm semmire... :N ;)

Te most hol nyomod? Utolsó infóm, hogy egy sóderessel gyakoroltál...:)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#18202) Faterkam válasza MrCsiT (#18199) üzenetére


Faterkam
addikt

A No police-ra minek mód? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#18203) Vakegérke válasza Faterkam (#18202) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a gyorshajtásos, piros lámpás büntetések elkerülése miatt. Részemről új profilnál eleinte törvénytisztelő vagyok, aztán ha már van elég lóvém, nagyon nem érdekelnek a szabályok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18204) Sub-ZeRo válasza tatabike (#18201) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

2 éve ott vagy a cégnél és most csinálod az E kategóriát?! Szerelő voltál eddig, vagy más bosztásban voltál?

Igen, az csak egy kis fuvar volt, az volt egy kis bemelegítő, bátyámmal mentem és vezethettem annó a szerelvényt. Mp3 nagyfülke + egy 30 köbös billenős pót... :))
Én egy maszeknál vagyok, olaszba viszünk ki gabonát, onnan meg vissza ami van. Fix póttal. Mi is sárga kocsikkal vagyunk... :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18205) tatabike válasza Sub-ZeRo (#18204) üzenetére


tatabike
őstag

Nem az E-kategória hiányzott, hanem minden...:) 2.5 éve vagyok ott, a kamionszerviz raktárában vagyok bevételező...:)
Idén márciusban kezdtem a nulláról, csak egy sima B-kat jogsim volt. És 23-án lesz az utolsó vizsgám. :))

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#18206) Vakegérke válasza tatabike (#18205) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pont a szülinapomon vizsgázol? Remélhetőleg jó ómen. Majd szurkolok neked. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18207) Sub-ZeRo válasza tatabike (#18205) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Világos most már. Igen gyorsan letudtad a dolgot akkor. Nekem nem sikerült ilyen gyorsan lerakni őket.
Sok sikert a vizsgához!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18208) MrCsiT válasza Vakegérke (#18200) üzenetére


MrCsiT
addikt

Jelenleg, az alábbi a mod sorrend:
Brutal Environment No damage (Brutal-No-demage-Patch-1.23.x-by-Stewen.scs)
Brutal Environment HD Engine (Brutal-Environment-HD-SOUND-engine-Gold-2015-1.23.x-by-Stewen.scs)
Brutal Environment ADVISER (Brutal-Adviser-1.23.x-by-Stewen.scs) - ez egyébként, mit csinál? :U
nopolice

..és, SÉRÜL a kamion, és, ami szintén fura, nincs forgalom egyáltalán. Semmi. Mi bajok lehetnek? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18209) MrCsiT válasza MrCsiT (#18208) üzenetére


MrCsiT
addikt

teszteltem: egy új profillal, van forgalom.
Betettem a nopolice-t, és működik, és van forgalom.
Ha a Brutal-t beteszem, onnantól nincs.
Steam-es változatot játszok most, nem tudom, ez számít-e valamit. :U
Hogyan lesz forgalmam? :F

Faterkam: a nopolice valóban azért kell, hogy a (sokszor lassan váltó) piros lámpa ne zavarjon. :DDD

Korábban is használtam a Stewen modok mellett a nopolice-t, sosem volt ezzel gond, most sem itt a baj, szerintem, épp csak azt nem tudom, hogy hol.. van.

Az ebben a hsz-ben kapott 1.23-as brutal linken a hsz-ek között van egy javított változat, azt futtattam eddig, megpróbálom most az eredetit..

Nos, mindegy. Amíg nem teszem be a brutal-t, van forgalom, amint beteszem és alkalmazom, azonnal nincs. :(

Help!!

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18210) Vakegérke válasza MrCsiT (#18209) üzenetére


Vakegérke
veterán

A mester itt adott egy linket a Brutal-hoz, amely még mindig él. Töltsd le, próbáld ki, mennie kell.

Szerk: Legfelülre tedd.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18211) MrCsiT válasza Vakegérke (#18210) üzenetére


MrCsiT
addikt

Az egész steames fos úgy szar ahogy van. Újratelepítettem, de továbbra sincs forgalom, ha a brutal-t aktiválom, és a nodamage ellenére is sérül a kamion. :W

..a korongos, old-school telepítőmet meg nem találom, lehet, azzal jó lenne.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18212) Sub-ZeRo válasza MrCsiT (#18211) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A brutálhoz jó patch van fent?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18213) MrCsiT válasza Sub-ZeRo (#18212) üzenetére


MrCsiT
addikt

1.23-at telepít le a steam elvileg. ..és mint írtam is, amíg nem alkalmazom a brutal-t, addig, van forgalom.

tévedtem: megnéztem újra. 1.24.4.3s 32 bit, amit most látok. :W

így már értem, miért nem jó a brutál.
Ellenben, kilépésnél megkapom, hogy a steam ets2 leállt.. imádom ezt a steam+win 10 rendszert..
mindjárt leszedem valami torrentről, fogadok, az hibamentes lesz, és én dönthetem majd el, milyen patch verzióval tolom.. hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18214) MrCsiT válasza MrCsiT (#18213) üzenetére


MrCsiT
addikt

nos, 12 mp google-al találtam nodamage mod-ot, az valóban megy is, azonban az továbbra is igaz, hogy amint betöltöm a brutal-t, soha többet nincsenek járművek, szép, békés, apokalipszis utáni, üres világban autózhatok. Meglepő, de gyalogosok, azok vannak.
Már csak egy működő brutal kellene, mert ez a gyári színvilág elég harmatos a brutálhoz képest. :(

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18215) tatabike válasza Sub-ZeRo (#18207) üzenetére


tatabike
őstag

Köszi. minden elsőre ment, interneten tanultam, nem jártam be tanfolyamra, csak 1-2 konzultációra. A vezetés meg jól őssze volt sűrítve, volt olyan vizsgám, hogy reggel 7-kor még vezettem 2x45 percet, 9-kor meg vizsgáztam élesben...:)

Vakegérke, bizzunk benne. Ami eddig bejött: az összes elméleti vizsgámon jó idő volt, a gyakorlati vizsgákon vagy szakadt az eső, vagy térdig állt a víz. Sosem ellenőrizhettem körbe szabályosan a kocsit, ahogy kell, mert a vizsgabiztos nem engedett kiszállni...:) Plusz minden vizsgámra a lányom kis piros autójával mentem, vezetni meg mindig robogóval. Remélem a születésnapod pluszban lendít ezeken... ;)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#18216) Vakegérke válasza MrCsiT (#18214) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az 1.24-hez itt vannak a letöltő linkek. Az alsó rész a tiéd, a felső az American verzióé.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18217) Faterkam válasza Vakegérke (#18203) üzenetére


Faterkam
addikt

:D :DDD
Ez oké! De erre minek mód? A kérdésem erre irányult. Már az ETS óta a Profilom Config.cfg fájlt módosítom a g_Police: 0 -ra, ennyi. Nem kell oda mód ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#18218) Vakegérke válasza Faterkam (#18217) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem is új ez az információ, ahogy sokaknak. Ha ezt tudja fórumtársunk, biztos nem vadászik No police mod-ra.
Engem pedig nem érdekel a dolog. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18219) Faterkam válasza Vakegérke (#18218) üzenetére


Faterkam
addikt

Rendben, de én ezt már leírtam 2013-ban is ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#18220) Vakegérke válasza Faterkam (#18219) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én már nem emlékszem rá. Talán azért, mert már akkor is érdektelen volt számomra ez az információ. Aki meg új itt, az nem láthatta. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18221) Faterkam válasza Vakegérke (#18220) üzenetére


Faterkam
addikt

Most már marad az utókornak, hátha mégis valaki rákeres a g_Police szóra! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#18222) Vakegérke válasza Faterkam (#18221) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elég a "Police" szóra rákeresni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18223) MrCsiT válasza Faterkam (#18219) üzenetére


MrCsiT
addikt

Uram, ez varázslatos, :R de én nem kerestem át ezért az egész fórumot, hunyászkodok.. :DDD

Kérdésem, hogy az Adviser, mire való? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18224) #10234880 válasza MrCsiT (#18223) üzenetére


#10234880
törölt tag

új gps .

[ Szerkesztve ]

(#18225) Faterkam válasza MrCsiT (#18223) üzenetére


Faterkam
addikt

:R Akkor mégis volt értelme írogatnom?

A régi gyári GPS-el 5 percenként mikrolagg (autosave) nagyon sok emberkénél, sajnos! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#18226) Paladin1492

Aki használja a"Russian Open Spaces" -t az töltse le a 2.fájlt mert frissült. Oda is van írva hogy új.[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18227) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18226) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18228) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget, szívességet szeretnék kérni tőletek!
Lenne egy sunvisor mod, RJL Scaniahoz, amit szabadon lehet szerkeszteni! Nos erre szeretnék megkérni valakit, mert nem értek a photo shophoz!!
A szöveget kellene lecserélni Mr. Franczy-ra! A szín és a betűméret, típus, maradhat az eredeti!!

Az alábbi linken lehet letölteni a módot!

[link]

Nagyon szépen köszönöm, ha esetleg valaki szán rá egy kis időt s energiát, és megcsinálná nékem! :)

Gazember

(#18229) Vakegérke válasza Mr.Franczy (#18228) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Mármint a preview.jpg-t kéne babrálni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18230) Mr.Franczy válasza Vakegérke (#18229) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Igen, mert ugye az eredeti szöveg a "King of the road" azt kellene átírni!!
A txt.dds fájlt kell szerkeszteni, de nekem nem megy, mert tök hülye vagyok hozzá!!! :)

Gazember

(#18231) Vakegérke válasza Mr.Franczy (#18230) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor nem a preview.jpg-ről van szó. Szerintem másold ki a text.dds-t valahova, töltsd fel ide, és kérd meg a társaságot, hogy írják át a szöveget. Ott vannak a szakik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18232) Mr.Franczy válasza Vakegérke (#18231) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Köszönöm, rápróbálok majd ott is! :)

Gazember

(#18233) Vakegérke válasza Mr.Franczy (#18232) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18234) #70339072


#70339072
törölt tag

Bár nem a témába vág de, nektek is szól...
Csináltam egy új photoshoppos képet ezennel megosztanám veletek.
Legjobbakat és további kellemes ETS vagy ATS-ezést

üdvözlettel : Stewen

[ Szerkesztve ]

(#18235) Tomdriver válasza #70339072 (#18234) üzenetére


Tomdriver
őstag

Photshoppal én is festegetek néha, ez nagyon király, háttérképnek is kiváló, nem világítja vele agyon a szobát a monitor.
Grat hozzá! :C

[ Szerkesztve ]

(#18236) tatabike válasza #70339072 (#18234) üzenetére


tatabike
őstag

Vagány...:)

El kell néznem a Duna felé, kicsit megváltoztak a dolgok...:)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#18237) #70339072 válasza Tomdriver (#18235) üzenetére


#70339072
törölt tag

köcce skacok,,van hogy az ember néha két béta között halálra unja magát..
:R

és akkor ilyen rémeket lát...

[ Szerkesztve ]

(#18238) #10234880 válasza #70339072 (#18237) üzenetére


#10234880
törölt tag

aztaaa, lenyúltam a képet, és marha jól néz ki mint háttér a winben ! :Y

(#18239) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Kijött az új The Harsh Russian r13 V1.24 térkép.Egész jó lett,de vigyázni kell mert vannak láthatatlan falak amit ugyan jelez behajtani tilos tábla,de a gps ha egyedi úton mész simán belevisz.A forgalom,még mindíg nagy,de ha valakinek kell tudok rá forgalmi modot,ami ugyan dob errort,de legalább megy.Sajna többre nem tellik,mert le van zárva a mod,lövésem sincs mi van benne.

(#18240) CJ3


CJ3
senior tag

Crypto

(#18241) barni1122


barni1122
tag

Segítségre lenne szükségem, mivel a topikban talált tippeken felül sem tudtam megoldani azt a problémát, hogy a térkép böngészése közben egy nagyon, tényleg nagyon távoli helyre már nem tudok ráközelíteni.
Kérdésem az lenne, hogy miképpen kellene megoldani azt, hogy gyakorlatilag végtelen nagyságú legyen úgymond a térkép és ha ráközelítenék egy részre, akkor az ne menjen ki a képből. MHA+Rusmap+ROS+ROC+PJ Indo map van használatban, szinte biztos, hogy a ROC egy távoli, kompos (repülős?) részéről van szó, ahol közelítés esetén kicsúszik a képből a terület.

(#18242) Mr.Franczy válasza barni1122 (#18241) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szia, próbáld meg esetleg ezt a cuccost, hátha segít! :)

[link]

Gazember

(#18243) barni1122 válasza Mr.Franczy (#18242) üzenetére


barni1122
tag

Az x2-es verzióját próbáltam, az nem elég, de a többi nincs meg, letöltésnél meg No file üzenettel böki ki a szememet. Úgy fest így kell maradnia, aztán meglátjuk mi lesz, ha egyszer oda is eljutok.

Szerk.: megtaláltam egy másik linken, mindjárt kiderül

[ Szerkesztve ]

(#18244) barni1122 válasza barni1122 (#18243) üzenetére


barni1122
tag

Ez sem segített, úgy fest akkor így marad.

(#18245) #70339072


#70339072
törölt tag

Úgy látom a gyík SCS nem adja fel a brutálotlanítás harcát.
Kint van mind a két béta a brutálunkal egyik se megy. hogy nyalnának majomsegget.
:K

(#18246) Vakegérke válasza #70339072 (#18245) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább versenyképes lenne a gyári grafika, akkor még érthető lenne.
Kicsinyes féltékenység van a dologban. Megjegyzendő, a modderek nélkül sz*rt se érne a játék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18247) Milka 78 válasza #70339072 (#18245) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akkor ezek szerint újra kuka minden map,kamion és úgy minden...na ezért játszok tized annyit min régen :U .A franc se kíváncsi arra,hogy minden update után napokat csesszek el arra,hogy megint teljes térképen játszassak a megszokott modjaimmal és ne fagyjon ki az egész fércmunka :o Mit takar eme újabb zseniális update?Színezhető ablaktörlő lapát? :P

[ Szerkesztve ]

(#18248) #70339072 válasza Milka 78 (#18247) üzenetére


#70339072
törölt tag

egyenlőre a mover szkript akasztotta ki a dolgokat ha azokat töröltem a def World-ből elindul a bruti mind a 2-nél de ezer és még egy hegynyi hibával. még nem merültem el benne hogy javítgassam felmérem a károkat. :)))

(#18249) Gigi01


Gigi01
őstag

Hali!

Megoldható,hogy a játék megjegyezze az üléspozícióm?Minden egyes indulásnál be kell állítani. :O

(#18250) Faterkam válasza Gigi01 (#18249) üzenetére


Faterkam
addikt

Ezt nem értem, én is csesztettem annó a beállításokat, de nekem maradt úgy mindíg, sohaem állítottam még egyszer újra.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.