Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19401) Cr00py válasza Ga3rieL (#19400) üzenetére


Cr00py
senior tag

Számtalan oldalon elő lehet már rendelni az olasz dlc-t pénzért. A Francia DLC megjelenése előtt is ez volt a szöveg, mint most az olasznál. Nem akarok vitázni, majd meglátod. :D

Azok a városok, amik az alapjáték részei, azok fel lesznek újítva az 1.30-as verzióban ( ezt korábban is írtam , erre utal a dlc alatti kis bekezdés is ) a többi a DLC része.. ez fog pénzbe kerülni. Talán így érthetőbb. :D

[ Szerkesztve ]

(#19402) Pist@bácsi válasza Ga3rieL (#19400) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Nem az van oda írva angolul, amit te gondolsz, bár én is alig tudom értelmezni amit írsz.
Elég egyértelmű, a jelenlegi Olasz városokat és tájat frissíti az ingyenes update, még az Italia DLC megjelenése előtt. A DLC- ben új városok lesznek. És nem ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#19403) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

elég genyák már, magyarul megmondva. soha semmi ilyen nincs ingyen, bevehetik tövig mind! :W :C

(#19404) Vyndree


Vyndree
őstag

Sziasztok,
Black Friday alkalmával negyed áron megvettem a játékot és szeretnék online játszani.
Hol találok valami rendes útmutatót arról, hogy csatlakozzak? (ez jó?)
Hogy vágjak bele, vegyek saját kamiont hitelből (100k) de melyiket éri meg, illetve egyéb láma kérdéseimre hol találok összesítőt?
Köszönöm a segítséget.

(#19405) Cr00py válasza Vyndree (#19404) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv. Az alapok ott vannak, szóval jó lesz az is.

Itt a hivatalos guide Igaz angol.

Ami még fontos, hogy multiplayerhez külön profilt használj. Tehát ha mellette játszol single is, akkor ahoz egy szintén külön profilod legyen.

Multiplayerben nem használhatóak modok, csak az alap játékhoz opcionálisan megvásárolható kiegészítők ( DLC-k )

Van pár kivétel, amik működnek mp is, de a tapasztalatok alapján nem ajánlatos, mivel tnkrevághatja a mentést, hagyáshoz, crash-hez vezethet.

Akár itt, avagy privátban szívesen segítek. Truckersmp fórumon is segítenek, illetve Restacar-on is tudunk segíteni. :)

(#19406) Vyndree válasza Cr00py (#19405) üzenetére


Vyndree
őstag

Sikerült közben, köszönöm! :C 2 órát kell játszani a reg-hez, de 1 óra 20 percnél megpróbáltam és engedte. Európa 1-en vagyok most. :)

Ha többen játszunk barátok és egyikünk se ért a Multihoz, szóval szeretnénk egy cégnél dolgozni azt lehet valahogy? Van mindenkinek külön cége van és a saját pecsenyéjét sütögeti?

(#19407) atomeec válasza Ga3rieL (#19400) üzenetére


atomeec
senior tag

Angolban szerintem nem itt tudunk segíteni. A 'partial' azt jelenti részleges. A többit meg már leírtam. Az a pár város a továbbiakban is ott lesz azoknak, akik nem veszik meg az olasz DLC-t, de már úgy fog kinézni, ahogy a fejlesztők az összképet kitalálták a teljes csizmával :)

*amúgy meg, ha kiadják, akkor fekete és fehér lesz, ne rágjuk túl a témát, béke.

Szerk.: Jujj, nekem a topik már így volt megnyitva sok órája, csak nem frissítettem az oldalt, na mindegy, marad a szöveg. :B

[ Szerkesztve ]

(#19408) Ga3rieL válasza atomeec (#19407) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

pedig ats-be is adtak ingyen, akkor itt is adhatnának, vagy annyira zsugoriak? :D ezek szerint jah :D

(#19409) Mr.Franczy válasza Ga3rieL (#19408) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

ATS, ebből a szempontból is más, ott, vérlázítóan kevés volt a terület kezdésnél, ezért kaptuk meg ingyen a kieget!

Gazember

(#19410) Cr00py válasza Vyndree (#19406) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ez az online céges dolog csak az érzetet adja. Nem lehet pluszba ingame pénzt szerezni. Semmilyen + előnnyel nem jár.. mondhatni csak "látszat"

Én sosem foglalkoztam ezzel, nem is sűrűn multizok, inkább a Single-t preferálom ( promods, rusmap, southern region, italy map,project balkan ( igaz ezekhez szükség van mind3 map dlc-re ) így saját kényem kedvem szerint alakíthatom a játékot, hogy még realisztikusabb legyen.. Persze ízlések és pofonok. Nekem szvsz túl üres a multi, mivel ugye nincs ai forgalom. Gyakran összetörnek, laggolnak.. szóval néha idegesítő..de barátokkal közösen fun.:D

(#19411) Vyndree


Vyndree
őstag

Multiban egy játékbeli nap kb mennyi idő? A kölcsön miatt lenne érdekes, hogy mennyi hitelt vehetek fel kb.

Arra gondoltam, hogy a 100k mellég felveszek még 400k-t +2 kocsisgarázsra (180k) és vennék bele két egyszerű 105k-s Mercit két sofőrrel, hogy termeljék a pénzt. A napi törlesztőm €2888 + €5788-at ha kitermelnék már jó lenne, bár az elején inkább 2,5-3k lesz fejenként ahogy saccolom.
Vagy az elején elég egy kamion és ne legyen hitel, és magam keressem meg a fejlesztésre az összeget?

A motorféket szoktátok használni? Gondolom lejtőn érdemes ezzel fékezni, egyenletesebb, jobban kínéki a fékeket.

(#19412) Marci112233 válasza Vyndree (#19411) üzenetére


Marci112233
őstag

Én magam kerestem meg az első és a második kamionra is a pénzt, és azután vettem fel két sofőrt is rá. Onnantól kezdve ugye már ők is termelnek, és egy idő után már csak gyűlik a pénz, igaz ez hosszú idő.
De ezt singleplayerben csináltam.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19413) Cr00py válasza Vyndree (#19411) üzenetére


Cr00py
senior tag

Multiban nincsenek sofőrök. Azthiszem 1/4 a szorzó.. tehát multiban lassabb. ha van sofőröd, és átmész egy kompon, akkor hirtelen nagyon sok pénzt kapsz.. ha van pár sofőröd.

Viszont.. truckersmp-n lehet letölteni multiplayer starterprofilt, ha kellene. Azon van 1 garázs + pénz kamionra, így nem kell hitel.. opcionális.

(#19414) Vyndree válasza Cr00py (#19413) üzenetére


Vyndree
őstag

Truckersmp-re saját kamion nélkül nem tudsz fellépni. vettem fel 100+400 hitelt, napi 8500 a törlesztő és 4-5 szinten napi 35-40-et kapartam össze. Van egy 3 férőhelyes garázsom, három egyforma kamionom két virtuális sofőrrel. Hoznak valamennyi pénzt, de tényleg nem sokat.

(#19415) Marci112233 válasza Vyndree (#19414) üzenetére


Marci112233
őstag

Ahogy fejlődnek ők is mint te úgy fognak többet is keresni neked. Van rá csalás hogy írj magadnak több pénzt az igaz, de akkor mi a kihívás a játékban? Én épp ezért fejlődtem magamban egy darabig mint már írtam is.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19416) Vyndree válasza Marci112233 (#19415) üzenetére


Vyndree
őstag

Multiban nem tudsz csalni, pénzt írni magadnak mert ott egyből lebuksz. Single-ben átírod az összeget, de online a pénz a szerveren van ott meg nem tudod átírni. Ha bugot kihasználsz pedig banolnak, ami jogos.
Tegnap 4800-an voltak a szerveren, Bécsbe a harmadik lámpával tudtam csak átmenni, tele volt a város. Brüsszel, Amszterdam nagyon zsúfolt, viszont Skandinávia és a V4-ek (Hu, PL, SK, CZ) viszonylag kihalt.

Minek veszi meg az olyan a játékot akiutána csal? Szedje le a törtet minden DLC-vel, szeretten hozzá mentést ami ki van maxolva és élvezze amije van.

(#19417) Marci112233 válasza Vyndree (#19416) üzenetére


Marci112233
őstag

Sejtettem hogy multiban csalni nem lehet. Amúgy nekem mint írtam eredetiben van meg de mégsem multizok vele. Igaz nyereményjáték formájában nyertem az alapjátékot még régebben gépigényen és ahhoz vettem meg 3 map DLC-t.
Az előtt én is nem titkolom törttel játszottam nem is keveset, de ha már megnyertem eredetiben és vettem hozzá DLC-ket is akkor inkább játszok az eredetivel, és nem csalok.Na meg az sem utolsó, hogy így a steam ha van frissítés a játékhoz akkor azt automatikusan letölti és felteszi. Így nem kell mindig az újabb verziókat időnként leszedni.
Gondolkodtam már a multin, de van hogy csak 20 percet játszok a játékkal, így elvetettem a dolgot és inkább játszok singleplayerben.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19418) Vyndree válasza Marci112233 (#19417) üzenetére


Vyndree
őstag

Miért van az, hogy ha teszek plusz lámpákat a kocsi elejére, akkor azok nem világítanak? Se villogásnál, de refinél. Akik szembe jönnek azoknak világít ha villantanak.

Single játszottam vele régen, úgy egymagamban unalmas vezetni, multiban viszont jó konojozni, vagy haverokkal menetelni

[ Szerkesztve ]

(#19419) Marci112233 válasza Vyndree (#19418) üzenetére


Marci112233
őstag

Játékon belül nyomj egy F4-et ott lesz hogy tető kiegészítő és elülső segéd. Ezeket kapcsold be és menni fognak a pótlámpák is. Illetve villantani a J betűvel lehet.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19420) Vyndree válasza Marci112233 (#19419) üzenetére


Vyndree
őstag

Megvan köszönöm.
Még annyi, hogy pótkocsival (rakománnyal) miért 90km/h a max sebesség? Rakomány nélkül 150 felett megy, itt meg le van szabályozva. Sebességlimiter nincs kipipálva.
Mások úgy mennek el mellettem mint ha állnék és a 750 lovas Volvo se megy gyorsabban..
A tempomat-nál a max is csak 90km/h?

(#19421) mdani01 válasza Vyndree (#19420) üzenetére


mdani01
aktív tag

Ha WOT-os fuvart viszel 90 a max. Nem azt vittél?

iPhone 6S SpaceGray

(#19422) Vyndree válasza mdani01 (#19421) üzenetére


Vyndree
őstag

Azt vittem, köszönöm, ezt nem tudtam.
Akkor nem túrom fel tizedszer a beállításokat. :)

(#19423) Vyndree válasza mdani01 (#19421) üzenetére


Vyndree
őstag

Most nézem a sofőrjeim nem dolgoznak. :( Eddig hozták a pénzt most nem, lehet az Europa 2-n le van ez tiltva?

(#19424) Cr00py válasza Vyndree (#19423) üzenetére


Cr00py
senior tag

Multiban sokkal lassabban telik az idő, így ott nem is jelzi alul, hogy xy sofőröd ennyi-meg ennyi pénzt hozott. Ha átmész egy kompon, vagy alszol, akkor írni fogja alul egyszerre az összeset.

(#19425) Vyndree válasza Cr00py (#19424) üzenetére


Vyndree
őstag

Nem hogy nem írja ki, nem is növekszik a pénzem. Aludni nem tudok, mert online nincs alvás. Hiába állok meg a pihenőhelyen.
Azt olvastam valahol, hogy a sofőrjeimnek elég a legolcsóbb kamion, viszont a legerősebb motorral többet termelnek. A €101k Volvoba meg tudom venni a 750LE motort, megéri lecserélni?

(#19426) mdani01 válasza Vyndree (#19423) üzenetére


mdani01
aktív tag

Nekik is kell idő, míg rendesen termelnek. De ahogy Cr00py írta aludj párat.

iPhone 6S SpaceGray

(#19427) Cr00py válasza Vyndree (#19425) üzenetére


Cr00py
senior tag

De, lehet aludni multiban.. a hatás ugyanaz. Mivel az idő ott szerveroldali, így mindenkinél egységesen mutatja.
Tehát hiába alszol, és számol..a szerveren akkorsem fog változni, de attol még a játék úgy veszi, mintha aludtál volna.

Nyilván mivel lassabban telik az idő, így több idő kell, amíg a kis ágy ikon elkezd bekékülni.
Ha az alvás nem segít, akkor kiválasztasz egy tetszőleges garázst, majd jobb alul -> vissza a garázsba.

(#19428) Vyndree válasza Cr00py (#19427) üzenetére


Vyndree
őstag

Sajnos nem kékül az ágy, nem fárad a sofőr multiban. Budapest - Stasbourg - Calais vonalon egy cseppet sem (Európa 1 és 2 szerveren sem). Viszont ha kompozok akkor számolja a sofőrjeim fizetését, ha nem kompozok akkor sajnos nem. :N

(#19429) Cr00py válasza Vyndree (#19428) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nézd meg beállításokban, hogy a " fáradtság szimulálása " be van-e kapcsolva. Multiban rettentő lassan fárad, az idő lassúsága miatt. Nekem 3-4 óra irl játékidő után már láthatóan fárad, de még közel sincs az " elalszik" állapothoz, tehát nem 1-2 perc. Illetve ha 1 profilt használsz single/multihoz ( ami nem igazán javasolt ) akkor az sem egészséges. Érdemes átolvaasgatni truckersmp-n a multiplayerhez kapcsolódó topikokat, amikből sokmindenre rá lehet jönni ( angol ) .

[ Szerkesztve ]

(#19430) Bunken


Bunken
tag

Üdv Urak! :)

A Black Friday alkalmával megvettem a Francia és Heavy Cargo DLC-ket.
De a Francia térképpel akadt egy kis gondom. Esetleg más is járt így?

Nice városban a szürkével jelzett részt nem tudom felfedezni mert leáll a játék "Euro Truck Simulator 2 működése leállt!"

Grafikai mod-ot nem használok se trailer és semmit más olyat ami a gyári pótokat helyettesítené.
Egyedül a Jazzycat féle AI mod-okat használom, hogy színesebb legyen a forgalom.

(#19431) Bunken válasza Bunken (#19430) üzenetére


Bunken
tag

A szerkesztés ideje sajna lejárt.

De megtaláltam a ludas mod-ot: Animated Gates in Companies.

(#19432) Cr00py válasza Bunken (#19431) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ha modokat használsz, érdemes engedélyezni a fejlesztői console-t, ott írja az esetleges hibákat, avagy fagyás/crashelés után megnézni a Dokumentumok/ets2/ game.log fájlt..abban jegyzi a játék a hibák okaira visszavezethető feljegyzéseket.

[ Szerkesztve ]

(#19433) Vyndree válasza Cr00py (#19429) üzenetére


Vyndree
őstag

A fáradtság szimulálása legyen akkor kipipálva? Attól nem fog jobban fáradni, csak mikor már fárad elkezd ásítozni meg pislogni (szerintem) ennek nincs ráhatása.

- 1-2 perc alatt nem tudom levezetni a Budapest - Calais útvonalat, közben AFK-ztam is nem keveset offline is, de sehogy nem fárad.
- multi profillal nem tudok Single-zni, legalábbis nem tudok róla, szóval mind a két módban nem tudom használni.

A komp megoldotta, ahányszor átmegyek ömlik a pénz, viszont ha nem használok kompot akkor egyáltalán nem jön. :(

(#19434) Cr00py válasza Vyndree (#19433) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ha nincs bekapcsolva a fáradtság szimulálása, akkor értelem szerűen nem is fog fáradni. :)

Az, hogy hozzá van kötve a WOT ( Eorld of trucks ) a profilunkhoz, az semmit nem jelent.. így csak a külsős fuvarokkal bővül a profilunk. Ettől még lehet ugyanazzal a profillal singleplayer módban játszani, csak nem ajánlott, mivel egy idő után összebugolhat, ami fagyáshoz, crasheléshez, végső soron a profilunk törléséhez is vezethet.

Erre az esetben jó, ha a " vissza a garázsba " verziót használjuk.

[ Szerkesztve ]

(#19435) Vyndree válasza Cr00py (#19434) üzenetére


Vyndree
őstag

Ki fogom próbálni, köszönöm.

(#19436) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Kérdésem lenne 2 DLC-vel kapcsolatban.
Ugye 39, 44, 55 és 61 tonnás rakomány csak a Heavy Cargo pack után elérhető a játékban?
Illetve helikopter meg csak High Cargo pack esetén?

Ha igen akkor én spóroltam a két kiegészítőn pont annyit mint ami kerülne mert látom a gyors fuvarok közt őket.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19437) kisselandras válasza Marci112233 (#19436) üzenetére


kisselandras
senior tag

Igen elérhető! :R
Heli meg csak azzal a kiegészítővel van meg neked vagyis High Cargo pack :R
Szerk: mondjuk én 1 szer vittem helit azóta nem mert soha nem kapok mostanában többit igen

[ Szerkesztve ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19438) Vyndree válasza kisselandras (#19437) üzenetére


Vyndree
őstag

Nekem nincs meg ez a DLC és a múltkor mégis helikoptert vittem multiban.

[ Szerkesztve ]

(#19439) Marci112233 válasza kisselandras (#19437) üzenetére


Marci112233
őstag

Ennyire egyszerű kijátszani a DLC-t?
A két általam említett DLC-t nem vettem meg csak kíváncsiságból, a letöltött 1.28as verziót feltettem a gépre, hogy kipróbáljam a Heavy Cargo packot és a High Cargo packot. Na most először nem az eredeti játék mentésével hanem egy másikkal a törtben toltam egy fuvart egy 44 tonnás vontatmánnyal.
Azután gondoltam egyet és a letöltött játék főkönyvtárából kiszedtem a két DLC scs fájlját és betettem a dokumentumokon belult az ETS 2 mod mappájába. Így az eredeti játékban is vihető a előző hozzászólásomban leírtak az az a nehéz súly és a helikopter is. Igaz saját kamionnal még nem vittem egyet sem, de gyors fuvarban ott vannak, így előbb utóbb sajáttal is útba fog esni.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19440) kisselandras válasza Marci112233 (#19439) üzenetére


kisselandras
senior tag

Addig mig nem jönnek rá addig okés de ha rá jönnek örök pbban ! lásd youtube !
Ui az én játékaim mind eredetiek nem sajnálom rá a pénzt inkább kiadom minthogy pbban kapjak ! :C :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19441) Marci112233 válasza kisselandras (#19440) üzenetére


Marci112233
őstag

A többi nekem is eredeti ami hozzá van kapcsolva. Ezt csak kipróbáltam, de ha nem veszik észre hagyom is.
Mondjuk én csak single-ben játszok vele, és nem multizok, sőt hozzá sincs kapcsolva a mentésem a Word of Track-hoz.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19442) Cr00py válasza Marci112233 (#19441) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nos. Mivel az említett DLC-t modként használja a játék, így nincs szó semmilyen bannrol. Számtalan mod elérhető a játékhoz, amik használata teljesen legális. A különbség az, hogy amíg a steam-en megvásárolt tartalmakat ( DLC-k ) a játék részét képezik, addig a modok 3'rd party cuccoknak minősülnek. Számtalan fórumon/oldalon fent vannak a más steam-en megjelent dlc-k 1:1-ben mod formában.. nincs ebben semmi különös.

(#19443) Marci112233 válasza Cr00py (#19442) üzenetére


Marci112233
őstag

Ez megnyugtató!
Én csak az említett 2 DLC-t szedtem magamnak át az eredetibe, más nem igazán érdekel.
Mondjuk régen mikor szó szerint csak az alapjáték volt meg akkor ugyanígy megpróbáltam a Going East DÉC-t is így át tenni. Be is ismerte gond nélkül, a városok meg is jelentek, de út nem volt hozzá. Pontosabban nem volt összekötve az alap térképpel, így különálló országként jelent meg, de nem lehetett megközelíteni. Emiatt ami eddig kijött hivatalos map DLC az mind megvannak eredetiben.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19444) kisselandras válasza Cr00py (#19442) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nehogy már azt mond nekem hogy ets2 multiban engedélyezett a másolt dlc ? ez csalásnak minősül s vacc jár érte remélem érted mire gondolok vagy másoljam be neked a vacc törvényt steamről?ez nem ban ez vacc büntetés ha rá jönnek kampec a fióknak !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19445) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

dec.5. olasz. ár nincs. akkor az jó jel,nem? mert van,h amit még nemadtak ki másholl, ésha fizetős,akkor ottvan az ára is,csak nincs feloldva. nemde?

(#19446) Kelecar válasza Ga3rieL (#19445) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Fizetős DLC lesz. Nyugodj bele :)

És nem is lesz olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#19447) Cr00py válasza kisselandras (#19444) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nem tudom miből következtettél erre, de egy szóval nem írtam a multiplayert. Itt most singleplayerröl volt szó.
Multiban amúgysem engedélyezettek a modok.
Ha megvásárolod azt nevezik DLC-nek, ami a játék részét képezik.
Ha letöltöd valahonnan, majd berakod a mod mappába.. azt nevezik modnak, ami nem az alapjátékhoz tartozik, hanem egy 3'rd party modifikáció a játékban.
valamit félreértettél.

+ a VAC fogalmával sem igazán vagy tisztába, vagy a modok használatával, erre még nem jöttem rá pontosan, de..főleg úgy, hogy az ETS2 nem VAC proof játék, tehát magyarra lefordítva nincs integrálva bele a Valve anticheat rendszere.

[ Szerkesztve ]

(#19448) Ga3rieL válasza Kelecar (#19446) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

18€ ???? ezek kajak ennyire zsugori, hujuk????? :Y :W :W

(#19449) Kelecar válasza Ga3rieL (#19448) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Most látom, hogy a francia meg a skandináv is ennyi.

Ezt is csak akciókor szabad majd megvenni :D

(#19450) Marci112233


Marci112233
őstag

Könnyű fuvar. Ha már sikerült modként a Heavy cargo packot beszerezni akkor had szóljon. (44 tonna.)

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.