Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19801) Marci112233


Marci112233
őstag

Engem foglakoztat egy kérdés.
Miért kell a játékhoz 900 fokot forduló kormány? Csak azért mert én kipróbáltam egy Trust GXT27-es kormánnyal (Jelenleg az van.) és jól ment vele.Bár jövő kedd vagy szerdától már lesz olyan kormányom ami 1080 fokra is képes egy Thrustmaster T150RS személyében, de nem az ETS2 miatt hanem az NFS 2015 miatt váltok.(Abba nem működik a GXT27 sajnos.)

Viszont az marhára izgat miért fontos a 900 fok.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19802) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Nos, megvan minden DLC a játékhoz (fene essen bele, élvezem, még ha most csak billentyűzettel is tolom, de akkor is szeretek amúgy is vezetni, megnyugtat, és ezt a játék is hozza), de most, hogy rátok találtam, és olvastam PROMODS egyből jött, hogy milyen plusz modok vannak? (Hja, és hogy nem tudtok ausztrál verzióról véletlen? Szivesen vezetnék ROADTRAIN-t is.:) )

Hja, és 4kban:

Eszméletlen ég megjelenitése van a játéknak, illetve amikor fákon süt keresztül a nap majd behalok a sugarakon...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19803) kisselandras válasza Vakegérke (#19760) üzenetére


kisselandras
senior tag

[jelentkez] :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19804) Mr.Franczy válasza Plasticbomb (#19802) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szia.
Számomra a legjobb gyűjtő oldal, a játék hivatalos fóruma! Rengeteg kiegészítőt megtalálsz, kategóriákba gyűjtve! De ott van még a steam workshop! (már ha a gőzben vetted, ugye) :)
Van roadtrain is, csak az Európa útjain, nem túl komfortos! :)

Gazember

(#19805) Peathee válasza Marci112233 (#19801) üzenetére


Peathee
aktív tag

A pontos válasz, hogy nem kell, de erősen ajánlott! :) :)
Nálam megvolt az evolúció rendesen, mert kettő különböző 270-en fokos gagyi után lett egy Genius 900FF-em, majd két éve egy Thrustmaster 150RS-em (meg hozzá a manuális váltó) Ég és föld volt mindegyik ugrás!
A lényeg az, hogy parkolni, finom manőverekhez, egy óvatos sávváltáshoz sokkal jobb az 1080 fokos kormány mint bármi más. Nagyon fogod élvezni a kamionban. Én már néha azon kapom magam, hogy tovább kell lépni és kuplung pedált szerezni, meg az SKRS váltó bővítést.

Viszont NFS 2015-be meg pont nem kell 1080 fok. Ezzel pont nem szoktam játszani, de Dirt 3-ban Forza Horizonban én visszaveszem 720-fokra a beállításokban. Gyors játékokhoz egyszerűen túl sok az 1080 fok (nekem legalábbis).

(#19806) Marci112233 válasza Peathee (#19805) üzenetére


Marci112233
őstag

Köszönöm a választ!
Holnap elvileg nekem is megérkezik a T150RS, de én váltót nem vettem hozzá, nekem arra nem igazán van szükségem. Manuális váltáshoz meg ott a kormány mögötti két kar.Nekem mint írtam egy Trust GXT27 van aminek meg nem mondom mekkora a forgási szöge, de kicsi az biztos. ETS2-be egy pici mozdulat is nagy kanyar volt vele, emiatt inkább billentyűzettel toltam eddig.
Én lehet hogy 900 fokon fogom hagyni, de majd kitapasztalom melyik játékban mi a legjobb beállítás. Ez gondolom emberfüggő is, kinek milyen beállítás jön be jobban.
Amúgy említetted a kuplugpedált. Azt egyszerű beszerezni, és kompatibilis is a T150RS-el:[link]

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19807) Somatom válasza Peathee (#19805) üzenetére


Somatom
veterán

Annyit költötök ilyen kütyükre, hogy abból már kijönne egy C+E jogsi, amivel mehetne real -ben a "játék". :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19808) Marci112233 válasza Somatom (#19807) üzenetére


Marci112233
őstag

Nekem csak 53190 plusz 1490 kiszállításba fájt a kormány és semmi mást nem kívánok hozzá venni, így abból C+E jogsi nehézkesen jönne ki.
Amúgy nekem ez csak kikapcsolódás. Valódi életben mezőgazdasággal foglalkozok.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19809) Somatom válasza Marci112233 (#19808) üzenetére


Somatom
veterán

A kikapcsolódás részét megértem. Csak az a fura, hogy valaki extrákat vásárol azért, hogy minél élethűbb legyen az élmény, miközben a valóságban tök másról szól ez az egész. Pl. én még sohasem láttam 1000 lóerős vontatót. Nem is értem, hogy mi értelme lenne. Volt már alattam DAF, Iveco, MAN, Merci, Volvo, de gőzöm sincs arról, hogy melyiknek, hány fokot fordul a kormánya. Nem értem, hogy ez miért fontos. Az pl. sokkal fontosabb, hogy melyik póton hogyan, melyik tengelyt lehet felhúzni. Pontasabban az a lényeg, hogy miképp lehet lent tartani. Ami a vezetést illeti, abban nincs akkora csont. Az igazi kunszt a matek, hogy miképpen használd ki a munka és vezetőidőidet úgy, hogy megfelelj az 561/2006EK rendeletnek, mert a rendőr ez alapján mér meg. Ez a "bibliánk", ami alapján éljük az életünket.
Melyik útvonalon mikor, meddig tudsz menni, hol tudsz megállni, enni, fürödni, vásárolni, stb. Pl. ma teljesen el kellett térnem az útvonalamtól, mert csak zárás után értem volna a lerakómra, és sem a cégnél, sem a környékén nem tudtam volna megállni. Ez a szakma erről szól, nem pedig arról, hogy hány fokot lehet tekerni a kormányon. Hol vannak a játékban ezek az opciók? Ismeritek a napi, heti, kétheti, havi vezető, munka és pihenőidő lehetőségeiteket? Ha nem vágjátok fejből az említett jogszabályt, akkor nagyon hamar csúfos bukó lesz a fuvar.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19810) Marci112233 válasza Somatom (#19809) üzenetére


Marci112233
őstag

Teljesen egyetértek veled! Való életben minden más, és ez csak játék. Van némi tudásom a kamionos világból, mert van több ismerősöm is aki azzal foglakozik. Van aki már több mint 20 éve tolja, de van aki csak pár éve.Aki több mint 20 éve csinálja mesélt már pár sztorit amit én nem biztos utánacsinálnék.Bár néha mutat képeket amerre jár, na az a látvány viszont megfog sokszor olyan szép tájakon jár.
Amúgy én nem csak az ETS2-höz veszem a kormányt hanem több játékhoz is ezen kívül. Jobban tetszene egy Logitech G29, de amibe az fáj azt már én is sokallom. Néztem én használt piacon is, de ott sem annyira olcsó.
És mint írtam eddig is volt egy kormányom, de a gagyi 10k-s kategória.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19811) Plasticbomb válasza Somatom (#19807) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azért egy C+E jogsi nem 100ezer alatti móka... Tudomásom szerint közelebb van a millióhoz.. és ez ~2008-as emlék egy akkori beszélgetésről.
S azért ha ennyire a törvény betűje szerint lenne a játék, akkor nem élvezné ennyi ember sem. Valamit valamiért. (Másik dolog, amikor arról álmodozunk, hogy elmegyünk kamionozni, és bejárjuk a világot, és más, amikor vezetsz naphosszat, majd nap végén a kietlen semmi közepén vagy húsz másik borostás palival, akikkel még kommunikálni sem tudsz jószerével. Remélem érted a párhuzamot, amit próbálok átadni. )

Az a G29 egész tűrhető árban, nézegetem itt a kormányokat, jó lenne venni egyet a játékhoz, de amiket eddig olvastam jókat, azok 400€plusszosak voltak, az meg a lélektani határom felett van, ellenben a 250€ az elég kellemesen a lélektani határomon van, lehet benevezek egyre...

És ma meglett az első saját járgányom:

Fene essen bele, megy mint a meszes, félpóttal is, félpót nélkül mentem egy kicsit körbe a garázsom körül, a 900€ hamar mínuszba rohant, annyira meglódult a kicsike, és nem tesz jót az ilyen próba köröknek, hogy a garázsom Rotterdamba tettem... (Ráadásul a valóságban nem messze élek a várostól..XD ) 50es táblák mindenhol sokáig.

HJa és egy újabb napkelte:

Azok a sugarak..:

És napkelte mindkét tükörben:

Hja, és ha nem feledem el, mikor megint egy adott részen járok a játékban, megpróbálok elcsípni nektek valamit. Leesett az állam azon is..

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19812) macy válasza Plasticbomb (#19811) üzenetére


macy
addikt

Ilyen ez a szimulátorozás, határ a csillagos ég :D

(#19813) cbmfan


cbmfan
senior tag

elbambultam, megdobott középső választó. nézem tükröt, mi az a szürke álló izé? ez:

és ezt így hogy? :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19814) Plasticbomb válasza cbmfan (#19813) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Jól látom, egy svéd tankot szállítasz?

Multi vagy single ahol lőtted a képet?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19815) Somatom válasza Plasticbomb (#19811) üzenetére


Somatom
veterán

Szép verda. Csak sajnos, a döntött szélvédő miatt tök szűk a fejtér, és kicsik az első rakodórekeszek. Nem fogod tudni elrakni a cuccaidat. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19816) cbmfan válasza Plasticbomb (#19814) üzenetére


cbmfan
senior tag

lehet, többek között ezt a modot is használom modlandról. és csak egyedül tolom. jobb ez így :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19817) Foose válasza Plasticbomb (#19811) üzenetére


Foose
addikt

Sugarak a függöny mögül... :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19818) Vakegérke válasza Foose (#19817) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy tud ez vakítani, pláne a ruszkiknál havas tájon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19819) Foose válasza Vakegérke (#19818) üzenetére


Foose
addikt

Igen, nem túl kellemes. De hát ez ilyen...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19820) Plasticbomb válasza Vakegérke (#19818) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem lehet minden tökéletes, de azért egy játékban had szakadjon le az állam. ;)

Főleg, hogy ma mentem be eddigi munkahelyemre utoljára és 10 perc múlva jöttem hazafelé, illetve még elköszöntem mindenkitől, akitől akartam, és most lesek a fejemből, hogy mégis mit is csináljak elsőnek? Olyan ?szokatlan?, hogy tulajdonképpen nincs munkahelyem, és 4 hétig szabin vagyok, és... Szal érted. Életemben először SZABAD VAGYOK!

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19821) Vakegérke válasza Plasticbomb (#19820) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor bizonyára el tudod képzelni, hogy mit éreztem életem utolsó munkanapjának végeztén. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19822) cbmfan válasza Plasticbomb (#19820) üzenetére


cbmfan
senior tag

jó neked :) de akkor már inkább ez, vagy ez.

.nl domain - hollandoknál bontod a rendet?

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19823) fagy53 válasza Vakegérke (#19821) üzenetére


fagy53
nagyúr

Gondolom azt amit én, most már bejárhatom Európát amikor akarom,...kamionnal. :D

(#19824) Vakegérke válasza fagy53 (#19823) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak nem nyugdíjas vagy te is?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19825) Plasticbomb válasza cbmfan (#19822) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Inkább rendet rakok.. A Hollandok és a rend, annyira azért nem egy fogalom... sokkal inkább a pató pál úr hozzáállás a jellemző, illetve az egyik kedvenc mondásuk munkában: i dont know, not my job, not my problem, i dont care.

fagy53 & Vakegérke: személyautó túl kicsi, kényelmetlen, egy kamion meg egy mozgó vikendház?! :D

Csináltam pár képet megint, de nem ide töltöm fel, inkább a google tárhelyemre, a prohardver képkezelője újratömöriti a képeket, egy csomó apró részlet elveszik, pedig azért játszom 4kban, hoyg ezek a részletek meglegyenek... LINK

HJa, és igen, tudom, 2 gps (3) van most, belteret még nem ügyködtem azóta. Amúgy sem lehetsz elég biztos abban, hogy mikor kel letérni az addigi útról.:D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19826) nincsnév007 válasza Plasticbomb (#19825) üzenetére


nincsnév007
őstag

nagoyn jól néz ki a játék a szívem szakad meg hogy nekem csak alacsony grafikán fut, kár hogy nem adják ki konzolra :DDD

(#19827) fagy53 válasza Vakegérke (#19824) üzenetére


fagy53
nagyúr

Már igen és bár sokminden nem megy úgy mint régen, de a 22 tonnát még bárhová elviszem, fotelból.... :D

(#19828) Sub-ZeRo válasza Somatom (#19809) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én track ir 5-öt is rendeltem Amerikából hozzá és a jogsim is meg van hozzá. Benne is dolgozom. 😅

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19829) Foose


Foose
addikt

A vas,amivel nehezebb-nagyobb cuccokat viszek... Volvo
A Scania,amivel hétköznapibb vackokat viszek... Scania S730
És egy másik szimpla szekér,amit most vettem. Csak mert úgy látom,valamiért nagyon népszerű a Daf Xf 105 És ti,mivel szaladgáltok? :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19830) Marci112233 válasza Foose (#19829) üzenetére


Marci112233
őstag

Én ezzel viszek mindent: Volvo FH (Ohaha)

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19831) Foose válasza Marci112233 (#19830) üzenetére


Foose
addikt

De ennek csak 1 hajtott tengelye van,nem? Én a Volvo-t direkt 4 tengelyest vettem,mert abból a 4ből 2 hajtott. Jobban húzza a nagyobb terhet.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19832) Joccc07


Joccc07
addikt

Kellene csinálni egy PH TC-t! Benne lennétek?

Bár fogalmam sincs hogyan kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19833) Marci112233 válasza Foose (#19831) üzenetére


Marci112233
őstag

Nem csak egy tengely hajt. 6x4-es alváz, az az 2 tengely hajt. Mod az egész kamion.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19834) Foose válasza Marci112233 (#19833) üzenetére


Foose
addikt

Ja ja jaaa....! Én moddolt kamiont nem használok, csaj kiegészítő dolgokat... Dashboard, villogó,ledek...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19835) Plasticbomb válasza Foose (#19834) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Vagyis te a stock kiszerelést veszed, majd csak kinézeten finomitasz (festesz, meg kis apróságok, de semmi mechanika)? Úgy azért van némi hátrányod, pl a globetrotter fh16 xlnek van upgrade moto, illetve a 3 tengelyesnek van olyan verziója, amikor a két hátsó tengelyből valamelyiket fel tudod húzni, vagy leengedni, helyzettől függően.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19836) Foose válasza Plasticbomb (#19835) üzenetére


Foose
addikt

Nem akartam eddig physics modot.... A mostani Volvo is olyan,a 4 tengelyből az első 2 hajtott, és a második tengely felhúzható. Alapból ilyen ez a Volvo. Oké, legyen hivatalos, szóval 3 tengelyes szekérről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19837) Foose válasza Foose (#19836) üzenetére


Foose
addikt

Ezt mondom: Volvo

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19838) Marci112233 válasza Foose (#19837) üzenetére


Marci112233
őstag

Ez már a játékon belül a 8x4-es alváz azt hiszem. Amúgy az az első tengely is számol ha az alváz után nézzük.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19839) Foose válasza Marci112233 (#19838) üzenetére


Foose
addikt

Így van,az az alváz. De mostmár kacsingatok a physics felé.... Ha már így szóba jött. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19840) Plasticbomb válasza Foose (#19839) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hja, hogy te külső modról beszélsz, mármint játékon kivülről magát a játékot moddolni. Nálam a vanilla játék fut, egyedül a multi-t tettem fel, hogy majd kipróbálom, de még teljesen jól elvagyok a single módban, de még hozzá sem nyúltam. Próbáltam a hungary mapot, de amikor leesett, hogy nem hozzáadnak a mostanihoz, hanem lecserélik a mostanit, mármint a gyári térképet, inkább leszedtem. Olyat szeretnék találni, ami hozzáad plusz területeket a meglévő térképhez... Más modból amúgy én is a physics felé szintén, másnak max olyannak örülnék, mint pl az álló krómozott kipufugócső....

Az a Volvo FH Globetrotter XL, most vettem meg, és configuráltam be maxra a dealernél.

Vettem új gépet, csak úgy magam szürakoztatására, és bővitettem a garázsom plusz egy fővel, szal már elkezdett céggé alakulni a kis kamionozgatásom.:D

Tettem fel a google drive-omra új képeket.:) GOOGLE Drive PHOTOS

UI: Nem lehet valahogy megbuherálni a screenshot készitést? JPEGbe tömörít, és ott is elveszik némi részlet, és amikor ide rakom fel a prohardverre, ott még több veszik el, ahogy újratömörít az oldal, szerencsére ez google driveon nem probléma, ott original megy fel, de ennél sokkal tisztább a kép a játékban...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19841) Cr00py


Cr00py
senior tag

Kis érdekesség :D

[ Szerkesztve ]

(#19842) Foose válasza Plasticbomb (#19840) üzenetére


Foose
addikt

Én steam-en megvettem,és azt tolom. Puff,ennyi. Se online,se semmi. térkép bővítés? Vásárolj DLC-t! :U itt Nekem van már asszem 6,most hirtelen nem tudom. Azzal a meglévő térképet bővíted. A hungary mapot én is most szedtem le,valami nem volt kóser vele. Menetidő,stb... Nem volt rossz,csak hát... Nekem összesen 10 kamionom van,7 sofőröm... Valamelyik kamion moddal nekem volt olyan kipufogó,de a modot már leszedtem. Scania T-series... scs forumon nézz szét,ott lehet van ilyesmi kiegészítő... itt (nekem elég a screenshot minősége,mivel csak full hd-m van... Erre nincs ötletem)

(#19841) Cr00py Pompás!

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19843) macy válasza Plasticbomb (#19840) üzenetére


macy
addikt

Promods + Rusmap.

(#19844) Marci112233 válasza Foose (#19842) üzenetére


Marci112233
őstag

Nekem ezek a DLC-k vannak meg eredetiben.: KÉP

Amúgy elárulok egy dolgot, de lehet magadtól is tudod. Szedj le egy tört teljes DLC-s játékot. Azt rakd fel valahova. (Mindegy hova csak egy pár percig kell aztán lehet is törölni.)Ha megvan, annak fő könyvtárából elég sok DLC-t át téve a Dokumentumo/ ETS2/ mod mappába bemásolva modként felismeri a játék. Nekem így van bent még a High Cargo pack, Heavy Cargo pack Shwarczmüller pack, és a Michelin DLC. Próbáltam a Speciel transportot is ís betenni de az már nem működik modként.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19845) Plasticbomb válasza Foose (#19842) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Full STEAM packkal tolom.Minden létező DLCvel. Az alapjáték és a fontosabb modok megvoltak már egy fél éve, de múlt héten megvettem mindent, ami kimaradt...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19846) Plasticbomb válasza macy (#19843) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Majd meglesem, már letöltöttem a promodsot (soká tartott, mig megjött az 1$os letöltéshez a link, fél napot vártam rá) RusMap még nincs meg. Ahhoz illeszkedik egy map elvileg, most nem emlékszem a nevére, majd utána nézek...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19847) Foose válasza Marci112233 (#19844) üzenetére


Foose
addikt

Nekem még a viva la france kellene,na meg a special transport még jó lenne...
(#19845) Plasticbomb Akkor nem szóltam :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19848) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Kell nekem még egy driver most, és hozzá kamion is. hosszú fuvarokra gondolok, normál szállitmányra, semmi igazán nehéz tréler, a kérdés az, hogy melyik kamion és milyen kiszerelésben a legoptimálisabb erre a szerepre?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19849) Joccc07 válasza Plasticbomb (#19848) üzenetére


Joccc07
addikt

Hosszú fuvarokra ajánlom az új Scania S-t. Azzal elég sokat mentem. Előtte a favorit nálam a Volvo Fh 750 volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19850) Plasticbomb válasza Joccc07 (#19849) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem nekem, hanem egy sofőrnek, akit felbérelek.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.