Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19101) ledgeri válasza SH4D0W2011 (#19100) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát, ha biztos egyben van a játék, és pl ha máshova is mész benne akkor is előjün, akkor próbálj más játékot (szűrésként) ha az sem ok, akkor lehet, hogy komponens hibád van... Ha az ok, akor passz...

Milyen géped van? Mi fut mellette? Ha estleg megy böngészős zenehalgatás, akkor melyik szolgáltatóé, milyen böngészőn? Nekem egyszer volt olyan, hogy talán spotify ment, mikor gpu-encode-dal streameltem egy multis konvolyt, ées egyszer csak akadozott a zene vagy a stream, vagy a játék. Rájöttem, hogy túl sok minden volt a GPU-n és egyszer csak túl sok lett neki mind...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19102) Cr00py válasza SH4D0W2011 (#19100) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ha a játékfájlok ellenőrzése megvolt, és nem jelzett semmi gebaszt, akkor elképzelhető, hogy egy újratelepítés megoldja. ( A profil megmarad a Dokumentumok mappába ) Steam-en jobb klikk a játékra, majd uninstall- eltávolítás ) - ezután letölt -> majd az első indítás után fogja kérni a Wot-os jelszót, amennyiben hozzá van csatolva a profilhoz ( Bár, mivel a Franciás event említésre került, így valszeg hozzá. ) Ha ez sem oldja meg, akkor ott valami más gebasz lesz. csak az ETS nél van ilyen gond? ATS esetle, ha megvan? Más játék? A darabos textúrabetöltés lehet HDD/SSD hiba is, ha korábban nem volt hasonló. Érdemes ránézni HDSentinel-el.

(#19103) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

A merevlemezre ránéztem HDSentinel-lel, 100/100-asnak mutatta, csináltam egy töredezettség mentesítést is, de nem gondolom, hogy az a 2% töredezettség ekkora problémát okozzon, ami volt.. Zenét hallgatni maximum a játék rádióján szoktam, szóval nem fut mellette ilyesmi, még a böngészőt is bezárom ilyenkor, de egyébként most ez sem ment. A gépem egyébként egy régebbi Lenovo noti (i3-2330M proci, 2 GB-os GF GT555M videókártya, 8GB DDR3 RAM), nem egy nagy szám, de low-med beállításokkal 30 fps körül eljátszogatok, eddig sosem csinált ilyet az ETS, ezt úgy 2 óra játék után produkálta, és azóta ilyen. ATS-em is van, de az nem jutott eszembe, hogy arra is ránézzek. Délután még megpróbálom azt, hogy felteszek egy újabb VGA drivert, aztán ha ez sem válik be, és az ATS-sel nincs gond, akkor megpróbálok egy újratelepítést.

(#19104) Sub-ZeRo válasza SH4D0W2011 (#19103) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Már annak örülj, hogy laptopon elindul. Még asztali pc-n is szar a játék, a grafikai motor miatt, szóval ezért ne telepítsd újra a gépet, mert felesleges. Vagy egy izmosabb gépet veszel ssd-vel, vagy hagyjad...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19105) kisselandras válasza ledgeri (#19098) üzenetére


kisselandras
senior tag

Köszi eddigi válaszaidat ! sikerült ! amúgy azt is észre vettem hogy fel emelték a játék fizikai teljesítményét?
Eddig nálam se volt gond pls ha be megyek Rotterdamba akkor nálam 3 másodpercig be lassul .Pls ha Düsseldorf na ott aztán le kell lassítanom mert annyian vannak hogy 10 másodpercig be laggolok akkor szoktam le húzódni s meg várni még észhez térek lehet valami szart használnak s azért? :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19106) vlevi válasza kisselandras (#19105) üzenetére


vlevi
nagyúr

Valami biztos változott, mert mostanában meglassult nálam is. i5, 8G RAM, Nvidia 1060, 6Gigas kártya, és mégis. Vannak helyek, ahol 30-40fps környékére leesik, pedig általában megvan a 80-90 fps

(#19107) Gigi01 válasza vlevi (#19106) üzenetére


Gigi01
őstag

Én 3 monitoron tapasztaltam nagy beeséseket,igaz promods-ot használok most.Na mondom fasza,ennyit tud a gépem,de kipróbáltam 1 monitoron,ugyanolyan kaka.

(#19108) kisselandras válasza vlevi (#19106) üzenetére


kisselandras
senior tag

Akkor jól sejtettem ! emelték a teljesítményt ! pedig szólhatnának :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19109) SH4D0W2011 válasza Sub-ZeRo (#19104) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, ezzel sajnos tisztában vagyok. :(( Tudom, hogy gáz a motor, gáz a teljesítmény, ennek ellenére mégis elvoltam vele, és a problémám az, hogy így játék közben, egyik pillanatról a másikra lett valami.

(#19110) vlevi válasza kisselandras (#19108) üzenetére


vlevi
nagyúr

És én még nem is multizok, 1 monitoron, FullHD-ban játszok. Tegnap, ha jól emlékszem, Duisburg, vagy merre jártam, és éreztem, hogy kínlódik a gép, nem bírja egyik képkockát a másik után tenni.
A legrosszabb az egészben, hogy tényleg a grafikai engine az, ami nagyon elavult, mert amikor néztem a terheléseket, akkor semmi nem ment 100%-on (se a proci, sem a videókártya), és mégsem volt képes nagyobb képfrissítést kicsikarni magából. Saccperkb arra tippelek, hogy biztosan nem használja az i5-os 4 magját.

(#19111) Pist@bácsi válasza vlevi (#19110) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Így van, nem használ négy magot. Ha butítod a grafikát 1060 -al egy pontig nő az fps, utána meg már csak csökken a kártya kihasználtsága. 144Hz -es a monitorom, ki akartam próbálni látok-e valami különbséget magasabb fps -el, de nem látok. (2560x1080)
Ellenben nálam 400% -on a 1060 -at felnyomja 100% kihasználtságra, és meg van a 60 fps A proci 35-50% között.

[ Szerkesztve ]

(#19112) vlevi válasza Pist@bácsi (#19111) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én a 400%-os renderelést nem állítottam be, csak 200-at.
Na, majd egyszer valamikor csak javítanak rajta.
Merjünk álmodni, hogy hátha az ETS3-ban meglicenszelik a cryengine-t (vagy a unitit, ego-t, nekem mindegy), és abban írnak egy brutálszép, 200fps-es hasító valamit.
Mert mondjuk egy Assetto Corsa, esőben 20+ autóval a rajtnál nem kínlódik ennyit a megjelenítéssel, mint az ETS2 :)

(#19113) Pist@bácsi válasza vlevi (#19112) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Tedd fel 400% -ra, és kapcsold ki az élsimítást. 400% -on már nem látszik a hiánya ilyen felbontás mellett és jó hatással van az fps-re. És így kihajtja a kártyát is a játék, 200% -on nem. Én még a mélységélességet is kikapcsoltam. Ultrán így bőven van 60 fps. Kikapcsolt forgalom mellett néhol felmegy 100 fölé is.
Igaz elég magas órajeleken fut a kártya (Gigabyte Aorus Extreme, GPU 2114MHz,/ memoria 9028MHz)

(#19114) vlevi válasza Pist@bácsi (#19113) üzenetére


vlevi
nagyúr

Próbáltam, 400%-on, élsimítás nélkül, de valahogy nem volt olyan jó.

(#19115) wall2


wall2
tag

1.28-as frissítés óta bizony úgy néz ki, hogy bizonyos városokban a 8 GB ram kevéske nagyon. + ha még esik az eső akkor robotmozgás van szépen. :U Lassan ehhez a játékhoz is 1080-as kártya kell.. :D :D Csak azt nem értem, hogy ATS-ben nem lehet tapasztalni ilyent. :U

(#19116) Pist@bácsi válasza wall2 (#19115) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

VRAM vagy rendszer?
Milyen felbontáson?
2560x1080 -ban nekem VRAM -ból még 2GB -ot sem eszik meg semmilyen beállítás mellett sem.
Rendszer memóriából néha behúz szűk 4GB-ot a 12-ből.

HW infoval mérve, csak játék közben (menüben irreálisan magas az fps, az elrontaná az átlag mérését)
400% ultra + élsimítás + forgalom be, átlag = 54 FPS
300% ultra + élsimítás + forgalom be, átlag = 69 FPS
200% ultra + élsimítás + forgalom be, átlag = 91 FPS

400% ultra + élsimítás OFF + forgalom be, átlag = 70 FPS

400% ultra + élsimítás OFF + forgalom OFF, átlag = 78 FPS

A mélységélesség minden esetben kikapcsolva.

Nyilván a forgalmat olyankor kapcsolom ki, ha gyorsan el akarok jutni valahová rakomány és szabályok betartása nélkül, egyébként nem életszerű és nem is nevezném kompromisszumnak
Én ezen a felbontáson kevés kompromisszummal bőven elégnek érzem a 1060 6GB -ot, pedig 144HZ monitoron játszom, de semmit nem ad a játékélményhez a több fps.

Nem tudom játszik-e közülünk valaki 1080-al, de érdekelne mennyi pluszt hozhat FPS -ben.

(#19117) Cr00py válasza Pist@bácsi (#19116) üzenetére


Cr00py
senior tag

Szia. Én 5930k + 1080-at hajtok jelenleg. Milyen beállításokra lennél kíváncsi?

[ Szerkesztve ]

(#19118) Pist@bácsi válasza Cr00py (#19117) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

400% Ultra és minden be típusú videók vannak fent.

Ha megnéznéd ezt a kettőt 400% élsimítás ki, és 300% élsimítás be
minden más ultra és be. :R

(#19119) Paladin1492

Российские просторы v.4.0 для 1.28
ROS v.4.0 1.28 [link]

Kiegészítők:[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19120) Vakegérke válasza Paladin1492 (#19119) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19121) Cr00py válasza Pist@bácsi (#19118) üzenetére


Cr00py
senior tag

Mindenképp, cca 1-1,5 óra és hazaérek, megnézem.
Natív felbontáson? 2560 x 1440@144Hz-n játszom.

(#19122) Paladin1492 válasza Vakegérke (#19120) üzenetére

Peace :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19123) vlevi válasza Pist@bácsi (#19118) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igazad van, 400%-on, AA kikapcsolva, a minimum fps kb 6-7, az avg 4-5fps-el több, mint 200%-on, AA-val.
Persze, lehetne még faragni rajta, ha pl. NVIDA driverben kapcsolnám be pl. az FXAA-t, vagy valami más trükköt.

(#19124) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Emelték a forgalmat is ami megfogja a gyengébb vasakat.Most játszottam vele és 4 óra alatt volt kb 3db 1mp-es fps zuhanásom (Svédország kereszrül kasul, fix 66fps-ről 58-ra).Ilyenkor egy pillanatra nyeken a játék.
Hozzáteszem Tsm,Indo,Rus Map + Jazzy féle forgalom,kamion és trailer packokból van bent 6db ami mind fps gyilkos és erre még minden kopp,400% (egyedül a tükör alacsony felbontás és közepes távolság).
Ez a motor egy kalap trágya a játék alatt.Amióta játszok a 6870-7870xt-290-290x utat jártam be és folyamatosan volt nyunyorom amíg elértem a mostani kártyámhoz ami ideális a játék alá.Szomorú ezt kimondani,de a motor hibáit csak a vga nyerserejével lehet kidolgozni.Ha nem akarsz kopromisszumokat kötni akkor bizony egy szénné húzott 980ti/1070-sem túlzás ez alá a játék alá.
Az ATS kamionjai pl kevesebb poligonból állnak és a környezet sem olyan sűrű mint az ETS-ben,oda azért nem kell ekkora craft.

(#19125) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#19103) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Így jó 1.5 óra mai játék után úgy néz ki, hogy a VGA driver csere megoldotta a fagyást. Kopp-kopp-kopp. :DDD Még mindig nem tudom, miért adhatta be a kulcsot a régi, ráadásul pont játék közben. :) Köszi mindenkinek, aki tanácsokkal próbált ellátni! :R

(#19126) Pist@bácsi válasza Cr00py (#19121) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Az a felbontás teljesen jó lesz

(#19127) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Már megvan a new mexico az ats-be?

(#19128) Cr00py válasza Pist@bácsi (#19126) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nos, kissé megkésve ugyan, de íme az eredmények.:

400% élsimítás ki: 150-165 között mozgott, éjszaka szinte üres városban picit fentebb ment úgy 170-175-ig.
300% élsimítás be: itt 144-nél megállt, gondolom a v-sync miatt. de nem is nagyon esett vissza, forgalmasabb városban 125-130 volt.
3 monitorom van+ TrackIR-t is használok, de nem hinném hogy ez bármit számítana.

Terveim szerint kb 1-1,5 hónap múlva váltok ti-ra, azzal is mérek majd egyet.

Mondjuk az segítene, ha lenne beépített benchmark a játékban.

ATS-ben is mérhetek, ha szükséges.

Teljesen alap órajelen megy mind, ezek emelésével gondolom még egy pici kinyerhető belőle, illetve épített vízzel hűtök szinte mindent.

Francia területen néztem leginkább, próbaképp bementem Pestre, ott mivel elég régi, és nincsenek komolyabb prefabok így jelentősen nőtt a teljesítmény.

Ami még feltűnt, hogy a különböző tuning elemek is esznek pár fps-t, mivel teljesen alap kamionnal + 4-5 fps volt, míg egy teljesen kivilágított kánya érezhetően jobban megfogta a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#19129) Pist@bácsi válasza Cr00py (#19128) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Köszönöm!
Meggyőző eredmények.

(#19130) SH4D0W2011 válasza Ga3rieL (#19127) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Elvileg zárt béta megy, ha jól értettem az 5.-ei blogbejegyzést.

(#19131) Cr00py válasza Pist@bácsi (#19129) üzenetére


Cr00py
senior tag

Semmiség. Ha megjön a Ti,az azzal elért értékeket is megosztom, bár gyanítom a dx9 miatt nem hoz akkora teljesítménybeli ugrást mint remélnénk, bár kitudja. Majd meglátjuk.:)

(#19132) Ga3rieL válasza SH4D0W2011 (#19130) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Ahha, thx az infót.

Amúgy most ránéztem ets2.lt-n a modokra mik vannak. és eszembe jutott a magyar map,hogy mi van vele. és látom nincs semmi. a legutolsó ami van az 1.26-ra van, meg a fix rá. tán ő is abba hagyta, vagy addig függeszti amíg végleg nem hagyják abba a gém fejlesztését? bár külön map, úgyhogy nemhiszem,hogy annak kéne várnia,mert nem plusz kieg, hanem külön map.

(#19133) Cr00py válasza Ga3rieL (#19132) üzenetére


Cr00py
senior tag

A Restacar.hu oldalon Frank építgeti a HungaryMap-ot mondhatni egyszemélyben. A prefaboknál elkészítésében van segítsége. Mivel nem 2 perces munka, így nem olyan ütemben fejlődik, mint pl a Promods, A játékverzió váltásánál érkezik általában egy újabb verzió, avagy hotfix. Nem tudok róla, hogy abbahagyta(ák) volna, pedig jó ideje már tagja vagyok a Restacar közösségnek. Az oldal jelenleg DNS átirányítás miatt nem üzemel, de hamarosan elérhető lesz. FB-n lesz minden infó, aki követi az oldalt.
1.28-n is működik a HungaryMap + van hotfix is hozzá, ehez videós leírás is, mivel külön profil kell a mapnak, meglévővel nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#19134) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Már sehol sincs gps mod, ahol lent van minden? az lt.-n is csak olyan van,ami fent van, és nemtudom alóra tenni,. senkinek nincs véletlenül ami műkszik 1.28-al? és ami esetleg jó az ats-re is?

(#19135) Paladin1492 válasza Ga3rieL (#19134) üzenetére

Itt van egy. [link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19136) Ga3rieL válasza Paladin1492 (#19135) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Asszem a legelső jó is lesz. köszi.

(#19137) Mr.Franczy válasza Ga3rieL (#19136) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Találsz a műhelyben is! :)

Gazember

(#19138) Ga3rieL válasza Mr.Franczy (#19137) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

olyat ott nemtaláltam. csak recolor.

(#19139) kisselandras


kisselandras
senior tag

Húúúúúú ezt a sok bu... admint engem banolt miközbe belém jöttek hogy lehet ekkora balfasz valaki :W :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19140) nooop válasza kisselandras (#19139) üzenetére


nooop
csendes tag

Az a baj, hogy a multi úgy rossz ahogy van. Nem beszélve a sok IQ bajnokról aki csak azért megy fel, hogy szanaszét törje a másikat közbe meg azt visítozza, hogy lag lag miközben a forgalommal szembe megy. :C :C Az adminok meg soha nem akkor lépnek fel, mikor kellene és szándékos lenne. De ez van jobb soha nem fog lenni.

(#19141) kisselandras válasza nooop (#19140) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát már rá 30 perce feloldott ! elnézést is kért mert bemutattam neki a bizonyítékot ! mondjuk ebbe igazad is van sok IQ bajnok csak azért jár fel hogy törjön zúzón meg elállja az utat s pont akkor nincs admin !pls máma is volt rá példa gyökér taknyos volt hallani letehet a hangját 20 percet álltunk ott jó páran mire jött az admin s végleges bant adott neki s haverjának is !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19142) Cr00py


Cr00py
senior tag

Egyébként van bármi rendszer a leértékelésekkel kapcsolatban? Esetleg előre lehet tudni a pontos dátumokat? Avagy ez totál random, ha épp olyan kedvük van? Gondolom az Olasz dlc megjelenésekor lesz, mint eddig mindig, de azért hátha. Nem nekem kellene, én már rég bezsákoltam mindent amit lehetett ( kivéve a más országok festéscsomagjait - az nem érdekel - ) viszont egyik ismerősömet érdekelné. Köszi.

(#19143) nooop válasza Cr00py (#19142) üzenetére


nooop
csendes tag

Akció a közeljövőben szerintem csak karácsony környékén lesz.

(#19144) Cr00py válasza nooop (#19143) üzenetére


Cr00py
senior tag

Én is ezen gondolkoztam, mivel egyrészt a DLC is kb akkor jön elvileg + ugye alapbol szokott lenni. Gondoltam hátha tud itt vaki valami biztosat. Azért köszönöm. Továbbítom mindenképp.:)

(#19145) Mr.Franczy válasza Cr00py (#19144) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Vagy esetleg érdemes még megnézni G2A, hátha van jó áron!

Gazember

(#19146) Bati0501


Bati0501
őstag

Sziasztok!

ATS-ben tegnap lett egy kis bajom, hátha tudtok nekem segíteni.

Már ezer éve nem játszottam, ezért amikor elindítottam a játékot, akkor persze frissítette magát.
Kb. egy mod volt letöltve, az is a Peterbilt 389-hez. Amíg nem ezzel a kamionnal akartam játszani, minden rendben volt/van. Viszont tegnap ahogy a 389-est vezettem háát nem volt önmaga, mondjuk úgy. Már a garázsban, a kamionjaim listájánál azt írta,h nincs benne motor.... Aztán amikor beleültem tényleg nem volt. :D
Menni ment, de semmi hangja nem volt, illetve kormánya sem volt, a fülke is hiányos volt...szóval olyan, mint amikor összeakad egy-két mod.
Kiszedtem a modot, minden úgy néz már ki, ahogy kell, de hangja továbbra sincsen. :(
Vettem hozzá másik motort, hátha azzal....azzal sem.
Letöltöttem egy hang modot a 389-eshez (Kriechbaum modja), úgysem jó. Kivettem ezt a modot is, úgysem jó.

Viszont kipróbáltam és gyorsfuvarban ha 389-essel megyek, akkor van hangja. - _ - Méghozzá a modos (amíg benne volt a hang mod).

Sztetek mit kellene csinálnom még?
Adjam el a kamiont és kezdjem elölről a felcicomázását, hátha utána már jó lesz?

/Kipróbáltam volna már ezt is, ha lenne elég pénzem,h újra megvegyem és feldíszítsem a kicsikét. : ( :-) /

(#19147) Mr.Franczy válasza Bati0501 (#19146) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szia.
Frissítsd le a kamion módot is! Gondolom viper félét használod, fent van műhelyben is, elvileg! Ahhoz amúgy sem kell hang mód, mert benne van magában a kamion módban! Gondolom az is fel lett frissítve a játékhoz! Ha ez sem segít, akkor egyenlőre, nincs más ötletem! :(

Gazember

(#19148) Bati0501 válasza Mr.Franczy (#19147) üzenetére


Bati0501
őstag

Szia!

Nem biztos,h viper volt, de persze lehet.
Nem skin volt, hanem ha jól emlékszem akkor tuning cuccokat tartalmazott.
Most keresgélek, de eddig nem találtam olyan Peterbilt 389 modot, ami ilyesmi lenne és passzolna a legfrissebb frissítéshez.
De igazából nekem nem hiányzik ilyen mod most, csak a kamion hangja. :D

Szóval most semmilyen mod sincs a játékban, és így sem jó.
Szóval sztem az lehet a megoldás,h eladom a kamiont és újra megveszem.
Legalábbis nagyon remélem.

(#19149) Mr.Franczy válasza Bati0501 (#19148) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Csak abból gondoltam, hogy esetleg komplett kamion mod, hogy elszállt a hang, volt régen olyan mod is, hogy truck accesories, vagy valami hasonló, az persze csak, kiegészítőket tartalmazott, de nem nyúlt a motorhoz! Sajnos lehet, hogy akkor el kell adnod!

Gazember

(#19150) Bati0501 válasza Mr.Franczy (#19149) üzenetére


Bati0501
őstag

Eladtam, megvettem újra és így már jó. :K
A hang moddal a hangja is dögös : - ) :

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.