Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19701) Cr00py válasza macy (#19700) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv. Nálam itt ezen a helyen nincs láthatatlan fal, megnéztem mind2 irányból, minden sávban.
Van egyéb más mod, amit használsz? Ha van, talán az kavar be, célszerű végigpróbálni egyesével, hátha.
A modsorrendek rendben vannak?
PM/RM roadconnection?

[ Szerkesztve ]

(#19702) macy válasza Cr00py (#19701) üzenetére


macy
addikt

Csak a ProMods volt bent mikor arra jártam. A RusMapot tegnap tettem fel. Megnéztem editorban is de nem láttam semmi érdemlegeset azon a részen.

(#19703) Cr00py válasza macy (#19702) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ezesetben fogalmam sincs sajnos, hogy mi okozhatta.
Az a bosszantó ebben, hogy még nyoma sincs a logban, így csak "sakkozni" lehet.

(#19704) Hold


Hold
őstag

Sziasztok !
Tudjátok mi okozza, hogy idő után elfogytak a sofőrök, a vállalathoz nem tudok felvenni (ETS2)

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#19705) vlevi válasza Hold (#19704) üzenetére


vlevi
nagyúr

Valahol 240-250 van a maximum :(
ATS-ben még kevesebb.

(#19706) Hold válasza vlevi (#19705) üzenetére


Hold
őstag

Akkor elértem a maximumot, szomorú

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#19707) Kelecar válasza Hold (#19706) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Hány sofőröd van?

(#19708) Hold válasza Kelecar (#19707) üzenetére


Hold
őstag

276

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#19709) Kelecar válasza Hold (#19708) üzenetére


Kelecar
aktív tag

:Y

(#19710) jozsi252 válasza Marci112233 (#19645) üzenetére


jozsi252
veterán

Régészkedjünk. :)

Ha kell esetleg még akkor szívesen segítek, elutalod nekem én meg megveszem és steamen átküldöm giftként.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#19711) Marci112233 válasza jozsi252 (#19710) üzenetére


Marci112233
őstag

Üdv!

Köszönöm ajánlást, de azóta én letettem a dologról. Az Italy DLC már meg van, a Special transport meg már annyira nem érdekel. El vagyok azzal ami már meg van, főleg úgy hogy mivel szinte tavaszi idő van, csak esténként ülök le géphez akkor se minden nap játszok a játékkal.
(Amúgy tudom nem szép, de törtben kipróbáltam a Special transportos fuvart is. Többet is, de az nem tetszik hogy 60-nál többel nem mehetsz sehol sem. Ez is egy ok ami miatt letettem róla.)

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19712) jozsi252 válasza Marci112233 (#19711) üzenetére


jozsi252
veterán

Okés, gondoltam hátha érdekel még azért írtam csak. Én odavagyok a nagyobb szállítmányokért, szeretek velük szenvedni a szűk utcákba esetleg, főleg kanyarodáskor szívás, szeretem a kihívásokat.

iPhone 13 Pro Max

(#19713) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
ETS2ben mi a különbség akozott, hogyha veszek egy garazst vagy ha a meglevot fejlesztem?

Samsung Galaxy A55 5G

(#19714) Hold válasza DrDobos (#19713) üzenetére


Hold
őstag

Meglevőt 5 kamionosra tudod fejleszteni, mint mindegyiket

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#19715) DrDobos válasza Hold (#19714) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszi:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#19716) joeetm


joeetm
tag

Sziasztok,
Volvo-t szoktam hajtani, 750 ló, 3tengelyes, 1-2 tengely fordul, csak a leghátsó hajt.
Viszont konstatáltam hogy a Daf típusokat sokkal tutibbra lehet megcsinálni kívülről, továbbá csak a Daf-nál van hosszú alváz (és nekem ez tetszik), mégha ebből a két hátsó tengely hajt is.
És itt jön a de: létezhet hogy üresen kisebb helyen megfordul a hosszú, hátul csak hajtott daf, mint a rövidebb, 2 tengellyel forduló volvo?
(Vontatmánnyal hol így-hol úgy viselkedik a Daf, de üresen tényleg olyan mintha kisebb íven fordulna)
Csak érdeklődök, modolni nem szeretnék :)

_Az a hülye aki nem normális_

(#19717) Cr00py válasza joeetm (#19716) üzenetére


Cr00py
senior tag

Elképzelhető. Én a Scania-t preferálom, a többivel nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#19718) Hold válasza Cr00py (#19717) üzenetére


Hold
őstag

Eddig én is Scania-s voltam , de most megnézem a Volvo-t is :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#19719) joeetm


joeetm
tag

Közben egy fuvar leadása közben rájöttem az okra: vontatmánnyal tolatva nagyon kiérződik, csúsznak a hátsó kerekek. Utána, hogy már direkt próbáltam, üresen is sikerült érzékelni, csak azért fura, mert külső nézetben nem látszik szembetűnően hogy más sebességgel forognának a kerekek. :)

_Az a hülye aki nem normális_

(#19720) Vyndree válasza joeetm (#19716) üzenetére


Vyndree
őstag

Ezt tesztelem én is, hogy melyik kamion a legvezethetőbb multiban.
Gyorsulás, végsebesség, kanyarsebesség, fék, kanyarstabilitás, fogyasztás.
Mindegyik 750LE, 4x2, a váltóval szoktam variálni, de mindig a legalsó 12 sebességessel kezdem.
Természetesen olyan kamion nincs amelyik mindenben a legjobb.

Volvo stabil, közepes gyorsulás, viszont lassú. Egyenes terepen épphogy 150km/h. Külső megbízásos fuvarokhoz jó választás, Vállalkozói kovojozni alkalmatlan, nem tudja a lépést tartani.

Állítólag a DAF a leggyorsabb, de a Magnum, a MAN és a Scania is hasonló.

(#19721) macy válasza Vyndree (#19720) üzenetére


macy
addikt

Ha emlékezetem nem csal a Scania még annyit sem megy.

(#19722) Vyndree válasza macy (#19721) üzenetére


Vyndree
őstag

A régi és az új Scania is 160 felett megy egyenes szakaszon. Nem a leggyorsabb, viszont nagyon stabil.

(#19723) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ilyennel még nem találkoztam. Jobb klikk a képe(ke)n, kép megjelenítése.

Magas rakományom felakadt.

Ez a helyszín.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19724) Milka 78 válasza Vakegérke (#19723) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nálam volt hasonló az új nehézpótos dlc-nél.Annyi volt a különbség,hogy bár beleakadt a hídba,de fizikálisan nem akadztotta meg,átment a híd anyagán a belógó rész.

(#19725) Vakegérke válasza Milka 78 (#19724) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam volt nagy csattanás, a gép megtorpant, 30 valahány % károsodás. Be kellett töltenem egy korábbi automatikus mentést, aztán kikerültem a csapdát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19726) Vyndree


Vyndree
őstag

Nem tudja valaki miért csinálja azt (multiban), hogy mikor "mentés" van megakad a játék? Elkezd töltenii, és 1-1,5 kamionnyit laggolok. Nincs így mindenkinél, jó a netem, haver gépében 4GB DDR2 memóriával (nekem 12GB DDR3) nem csinálja.

(#19727) Sub-ZeRo válasza Vyndree (#19726) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Gondolom nem a ram a küölnbség.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19728) Vyndree válasza Sub-ZeRo (#19727) üzenetére


Vyndree
őstag

Azt én is gondolom, de akkor mi?

A Dokumentumok/Euro Truck Simulator 2/profiles mappából a rég temperary mentéseket kiszedtem (pl: iprofiles(1.30.1.3s).bak) de ez se segített.
Lehet az a baj, hogy túl sok (112) kamionom van?

(#19729) Sub-ZeRo válasza Vyndree (#19728) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet. Proci, vga különbség?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19730) Vyndree válasza Sub-ZeRo (#19729) üzenetére


Vyndree
őstag

Proci: Intel Dual core 1,8GHz vs Intel Quad core Q9650
VGA: ATI x1650 vs Nvidia GTX 750

Mindenben jobb a gépem, mégis mentéskor laggol.
Azt még mindjárt megpróbálom, hogy egy olyan profilnál, ahol tizede ennyi kamionom van, kevesebb adat kevesebb mentés, szóval hátha a sok kamionom és sorőröm (100+) okozza.

(#19731) Cr00py válasza Vyndree (#19730) üzenetére


Cr00py
senior tag

Multiban minek 100+ kamion+sofőr?

Ugye külön profilt használsz singleplayer-hez, illetve multihoz?

(#19732) Vyndree válasza Cr00py (#19731) üzenetére


Vyndree
őstag

Csak a pénz miatt kellett, de lecsökkentettem 10-re.

(#19733) Cr00py válasza Vyndree (#19732) üzenetére


Cr00py
senior tag

tmp fórumon van tool a pénzhez, + nem túl sok idő összeszedni egy kamionra.:) Utána már úgysem tudsz mit kezdeni vele, max garázsokat veszel. :)

(#19734) Vyndree válasza Cr00py (#19733) üzenetére


Vyndree
őstag

Megvan az összes garázs, a fele nagy. Hagytam 10 sofőrt meg 15 kamiont és van €185M. Nem hiszem hogy el fog fogyni a pénz, főleg hogy tolom a legdrágább fuvarokat, és az embereim is 10.0-asok.
Mentéskor már nem laggol mert nincs annyi kamionom és sofőröm.

(#19735) Sub-ZeRo válasza Vyndree (#19734) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Defragot engedj rá a gépre. Hátha.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19736) Hold válasza Sub-ZeRo (#19735) üzenetére


Hold
őstag

90el megy minden kamion ? Hogy tudna többet ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#19737) Peathee válasza Hold (#19736) üzenetére


Peathee
aktív tag

Kapcsold ki a menüben a sebességlimitert.

(#19738) Hold


Hold
őstag

[kép]
Azért az Olaszoknál jó verda van :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#19739) Sub-ZeRo válasza Hold (#19736) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Élőben kérdezed, vagy játékban?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19740) Sub-ZeRo válasza Hold (#19738) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Olyat élőben is láttam olaszban... 😁

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19741) Hold válasza Sub-ZeRo (#19739) üzenetére


Hold
őstag

Játékban Single módban

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#19742) donmackó válasza Hold (#19741) üzenetére


donmackó
őstag

Sőt még tuning autók is vannak:

Kicsit rá kellett gyorsítani hogy beérjem a screenshot-hoz. ;]

Release the cable hounds!

(#19743) Hold válasza donmackó (#19742) üzenetére


Hold
őstag

De hogy tudsz menni 102vel ? 90nél nekem nem megy többet..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#19744) Chris0321 válasza Hold (#19743) üzenetére


Chris0321
addikt

Mint már írták keresd meg a beállításoknál a sebesség limitert és kapcsold ki.

(#19745) Sub-ZeRo válasza Hold (#19741) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Speed limitert ki kell kapcsolni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19746) Vyndree válasza Hold (#19743) üzenetére


Vyndree
őstag

Nekem 173km/h a végsebessége (Renault Magnum 750LE) egyenes úton, lejtőn eléri a 180-at is. :)
https://www.youtube.com/watch?v=rTt1pG8jPJE

(vállalkozói fuvart vigyél, meg a külső megbízásnál 90km/h a max)

[ Szerkesztve ]

(#19747) Kelecar válasza Vyndree (#19746) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Magnumba mióta van 750le-s motor? Ha mod, akkor hogy mehet online?

(#19748) Vyndree válasza Kelecar (#19747) üzenetére


Vyndree
őstag

(#19749) Bunken


Bunken
tag

Ha esetleg érdekel valakit Steam-en most 10% kedvezménnyel lehet megvenni az Italid és Special Transport DLC-ket.
De akinek megvan a többi térkép DLC annak az Italia DLC 24% kedvezménnyel elérhető.
És akinek megvan a többi szállítmány DLC is azoknak pedig a Special Transport 23% kedveménnyel elérhető.

Ja és a lényeg! :)
Még 32 óráig tart ez az ajánlat!

[ Szerkesztve ]

(#19750) Cr00py válasza Bunken (#19749) üzenetére


Cr00py
senior tag

Lunar new year sale van steam-en, de a legtöbb esetben más oldalon ennél olcsóbban is meg lehet kapni.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.