Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1947) e-newsee válasza csoe (#1934) üzenetére


e-newsee
addikt

Erre én is rá akartam kérdezni, hogy a működik-e megfelelően, és örömmel hallom, hogy igen.

@mindenki: Egyre jobban tetszik a kütyü. Ma voltam egy vodkásnál, megnyomkodtam kicsit a cuccot. Bekapcsolni ugye nem tudták, de ami nagyrészt érdekelt, arra választ kaptam. Számomra teljesen megfelelő a billentyűzet, jók a nyomáspontok, még az én elég vastag ujjaimnak is, és a felső gombsor távolsága a kijelzőtől sem okoz különösebb problémát. Örömmel hallom, hogy van előrelépés a ciripelés ügyben. Az üzletben meséltem róla az eladó srácnak, hogy van ilyen gond, és a fórumok elég komolyan nyomják a SE-t, hogy lépni kellene. Azt mondta, eddig nem sok darabot adtak el, és nem hozta vissza senki ilyennel, de - és most jön a számomra meglepetés - felfirkálta magának egy cetlire, hogy "ciripelés a jacknél", és azt mondta, ha legközelebb valaki ilyet vesz, akkor az üzembe helyezésnél meghallgatja. Na most nyilván a vásárló erről nem fog tudni, mégis csak el kell adni a kütyüt. :) Az viszont haladás, hogy érdekelte a probléma, vagy legalábbis úgy tett. Én optimista vagyok. :)
Mesélt még annyit, hogy régebben asszem valamelyik Motorolánál is volt olyan eset, hogy a billentyűzet világítása adott ki hangot. Arra akkor a gyártó azt nyilatkozta, hogy a billentyűzet háttérvilágításának az erősítő áramköre adja ki a hangot, és hogy az élettartamot ez nem befolyásolja, meg mivel nem "high-runner"-ről (nagy mennyiségben eladott vezértípus) van szó, nem fognak javítani rajta. Remélem a mini pro nem esik ebbe a hibába.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.