Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) ko9 válasza Permet Elek (#2150) üzenetére


ko9
addikt

Vótmá' :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2152) mrlujoak válasza Permet Elek (#2150) üzenetére


mrlujoak
veterán

Csak néhány fórumon megy a tücsöktéma.
Sokan nem is figyelnek fel rá.

Egyébként meg a jelen infók alapján a zaj szoftverfrissítéssel lesz orvosolva a SE részéről.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2153) TomXx válasza pava (#2149) üzenetére


TomXx
csendes tag

Hát igazából jó kérdés...Találtam egy honlapot, ahol részletesen le voltak írva a ELTE-s wifi adatai, hogy kell beállítani: [link]
elvileg hiányzott neki a tanúsítvány, amit az ELTE egy nyitott hálózatáról tudtam leszedni.
Valamint volt egy ilyen opció is "anonymus identitás" én eddig ezzel nem foglalkoztam, de mint kiderült, ezt is ki kellett tölteni...és így már megy.
Gondolom máshol is hasonlóan működik, de megmondom őszintén nemigazán értek ehhez.
Itt a fórumon biztos találsz hozzáértőbb embert is.

(#2154) ko9 válasza pava (#2149) üzenetére


ko9
addikt

A WPA-EAP egy tanusítvány alapú titkosítás. Ergo csak akkor tudod használni, ha a WiFi-s készüléken ez a tanusítvány megtalálható. Biztos van egy ember, akinek - többek közt - a tanusítvány kiadása a feladata, na őt keresd fel :R Vagy mint feljebb említették, lehet van egy nyílt hálózat, amiről adatok megadása után letölthető a tanusítvány.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2155) tipuka


tipuka
addikt

megrendeltem a kicsikét, hétfőre vagy keddre meglesz :DDD (t-s feka)

(#2156) Ghard


Ghard
őstag

psx4droiddal próbálkozott már valaki? nálam kissé lassan reagál és a játékok nem indulnak el :F

(#2157) Emszi


Emszi
csendes tag

Sziasztok!

Látom már elég sokan vásároltak mini prót és a ciripelésen kívül vettek észre valami hibát esetleg játékoknál lagg vagy filnézés közben akadozás volt? gps, wifi, működik rendesen?

Amint jó választ kapok ezekre már rendelem is a t-nél :))

Emszi

(#2158) ko9 válasza Emszi (#2157) üzenetére


ko9
addikt

MoboPlayerrel tökéletesen viszi a videókat (szoftveres dekódolással is!), játékoknál semmi laggott nem vettem észre, WiFi nem szakad, és elég gyors, GPSnél először kicsit lassan találja meg a műholdakat, de utánna esze ágában sincs elengedni őket :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2159) hurrikan válasza Ghard (#2156) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem éppen erre a kijelzőméretre és felbontásra van optimalizálva.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2160) Emszi


Emszi
csendes tag

Játékokból az angry birds, asphalt 5, pes 2011, fruit ninja, joo ninja, city jump az amivel játszanék ezek futnak rajta?

(#2161) Ghard válasza hurrikan (#2159) üzenetére


Ghard
őstag

közben feltettem rá a FPse for android psx emut és ezzel tökéletes, 60fpsel mennek a játékok. Egyedül amit észrevettem, hogy a FFIX introja alatt nincs hang.

@Emszi
Az angry birds tökéletesen megy,az asphalt 6ot probáltam eddig,de az elég bugos volt,akadni nem akadt,de texturahiba volt benne,gondolom ennél a felbontás nem tetszett neki.

[ Szerkesztve ]

(#2162) ko9 válasza Ghard (#2161) üzenetére


ko9
addikt

Valami Gran Turismo megy rajta? :))

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2163) Ghard válasza ko9 (#2162) üzenetére


Ghard
őstag

Megy, az első részét próbáltam,teljesen jól fut :)
Csak az irányitás kissé macerás a gombokkal,tapicskolós analoggal meg nem igazán lehet eltalálni a kormányzást.
De igy biztos menne:android ps3 joy :D
A Dino Crisis,Resident Evil 2,FFIX,Duke Nukem:Land of the Babes és a Crash Bandicoot viszont gombokkal is tökéletes.
Még a Driver-t is próbáltam de ott is az volt a gond mint a Turismonál. Vagy csak én vagyok nagyon rászokva a ps3 analogjára.

Közben próbálgattam a PSX4Droidot,a 3as verziós egyik se megy,de a V2 1.1.2es elindult,FFIX intronál is volt hang,de eléggé ugrál az fps, nem olyan stabil mint az FPse.

Rendes android játékokat még nem próbáltam,mert nincs itthon wifi,a legtöbbnek meg kell :)

[ Szerkesztve ]

(#2164) ko9 válasza Ghard (#2163) üzenetére


ko9
addikt

Lol, ez a kontrolleres dolog nagyon komoly :Y
XBOX360 kontrollerhez nincs ilyen :DD
Holnap nekiesek és kipróbálom. Mellesleg nem minden játék csak Marketből szedhető le, egy kis Google-skill ;] De innen már warez...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2165) Ghard válasza ko9 (#2164) üzenetére


Ghard
őstag

xbox joy nem bluetooth-os, szóval nem hiszem, hogy össze lehet hozni, meg az a kar amugy is gusztustalan :)
Persze, nem marketből szedtem le ;] ,de akkor is,indulásnál ellenörzi a fájlokat, és ezt csak wifin hajlandó megtenni,mobilnetet valamiért nem veszi figyelembe. :(

(#2166) ko9 válasza Ghard (#2165) üzenetére


ko9
addikt

Miért ellenőrízné? Raktam fel jó pár progit Market nélkül. Engedélyezni kell az ismeretlen forrásokat :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2167) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Szép kis listát dobtatok össze itt játékokból, dobok már ide egy off-ot , hogy amint aktuális lesz nekem, rá tudjak találni ;] :))

(#2168) ricsike81


ricsike81
aktív tag

a minire hol találok játékokat a marketen ingyen játékok kellenek. kangri birds megy, tökéletes játék.

(#2169) Lajdzsi válasza ricsike81 (#2168) üzenetére


Lajdzsi
tag

Válaszd ki a Games kategóriát. Ott a Free-t. Ennyi.

(#2170) Ghard válasza ko9 (#2166) üzenetére


Ghard
őstag

Nem a telepitéssel van gond,hanem utána.
N.O.V.A. 2 és Eternal Legacy HD miután elindul,ellenörzi a fájlokat.
Persze, Angry birds meg hasonló cuccok mennek net nélkül,de ezek kit érdekelnek? :D

(#2171) Emszi


Emszi
csendes tag

Csatlakozom a mini pro felhasználók közé most rendeletem meg t-nél szerdán már a kezemben tarthatom ;D remélem nem fogok benne csalódni :))

(#2172) FET-MEN


FET-MEN
veterán

gyerekek sopronba fehér vodás uj bontatlan 44 volt.. azthittem halucinálok..valami biztos nem okés ott, független bolt s ,,a legkisebb is számítba"

Iphone 7

(#2173) Patrick76496


Patrick76496
őstag

heló! valaki tud feltölteni videót Minebuilder gameplay-t az Xperia Mini Pro-n? előre is kösz! :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2174) tipuka válasza Emszi (#2171) üzenetére


tipuka
addikt

te kipróbáltad? mert én ne, és úgy rendeltem meg, remélem nem faragok rá, mert 2 évig ezzel kell járnom majd :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2175) Emszi válasza tipuka (#2174) üzenetére


Emszi
csendes tag

vodánál 2* kipróbáltam minden gyorsan ment és egy kicsit játszottam is, net is nagyon gyors volt egyedül a bravia engine-t nem tudtam kipróbálni de majd szerdán :)) ha valami is megakadt volna egy kicsit is nem rendeltem volna meg de így tökéletes választás nem fogunk benne csalódni (remélem)

(#2176) fatal` válasza FET-MEN (#2172) üzenetére


fatal`
titán

Nem x10 mini pro volt az?:)

(#2177) Emszi válasza fatal` (#2176) üzenetére


Emszi
csendes tag

xD nem meg tudom őket különböztetni :D miből gondolod hogy x10 volt az??? :D

(#2178) FET-MEN válasza fatal` (#2176) üzenetére


FET-MEN
veterán

:N nemnem. fehér nincs is az X10-esből, ráadás nem vagyok annyira naív hogy ne tudjam megkülönböztetni, még rá is kérdeztem hogy nem-e írták el az árát..

Iphone 7

(#2179) Timer válasza FET-MEN (#2178) üzenetére


Timer
veterán

Nem lehet, hogy előfizetéses ár volt kiírva? Kártyásként picit durva lenne egy ilyen akció. Mostazonnalvennémvinnémakkorishafehér.

(#2180) DJGABI


DJGABI
addikt

üdv hölgyek-urak!

Nézelődtem és megtetszett ez a telefon. Gyakorlatilag az egyetlen normális, megfizethető QWERTY-s, droidos, vakus készülék. Olvastam a hibáiról (ciripelés, ez volt az egyetlen indok ami visszatartott tőle), láttam a legfrissebb híreket, hogy jön rá a megoldás (frissítés) szóval kb semmi nem áll a vásárlás útjába :D Kérdésem az lenne hol érdemes megvenni? Szolgáltatónál nem nagyon szeretném, GSM boltokban néztem, konkrétan itt: [link] De láttam hogy a legtöbb helyen ezért az árért tartozék nélküli, EU garis, külföldi szoft-os gépek mennek. Ez is olyan? Magyar szoft megoldható rá? Meg gondolom akkor a billentyűzet is angol kiosztású?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2181) fatal` válasza Emszi (#2177) üzenetére


fatal`
titán

Nem neked válaszoltam...

(#2182) FET-MEN válasza Timer (#2179) üzenetére


FET-MEN
veterán

valami pöts megvette a vodánál de ki se bontotta hanem bevitte a független boltba ott vloszinüleg beszámították, és itt van kinn.

Iphone 7

(#2183) Emszi válasza fatal` (#2181) üzenetére


Emszi
csendes tag

Igen utána láttam csak már nem tudtam törölni sry

(#2184) Timer válasza FET-MEN (#2182) üzenetére


Timer
veterán

Aham, erre a változatra nem gondoltam.

(#2185) Emszi


Emszi
csendes tag

Valaki pls feltöltene egy gaming videót szerintem mindenkinek sokat segítene vele mert yt-n csak kínai gaming tesztet találtam :S
Előre is köszi!
Emszi

[ Szerkesztve ]

(#2186) Ghard válasza Emszi (#2185) üzenetére


Ghard
őstag

(#2187) Emszi


Emszi
csendes tag

Ez igaz?

The Mini pro has another trick up its sleeve – a scratch resistant mineral glass screen.

(#2188) tipuka válasza Ghard (#2186) üzenetére


tipuka
addikt

te én egyre jobban ráizgultam, remélem holnapra már megérkezik :DDD

(#2189) TomXx válasza Emszi (#2185) üzenetére


TomXx
csendes tag

Ezen a csatornán is van jópár játék teszt:
[link]

(#2190) Ghard válasza Emszi (#2187) üzenetére


Ghard
őstag

Igen igaz,irták itt a mobilarénás tesztben is.
Én mondjuk találtam a dobozában egy screen protectort,gyorsan rá is raktam :)

(#2191) Emszi válasza Ghard (#2190) üzenetére


Emszi
csendes tag

Köszi a játék tesztes videót biztos hogy én is rárakom mert a gorilla glass is karcolódik ezt meg nem is hirdetik annyira szval sztem csak neve karcálló na majd meglátjuk meg majd beszerzek egy ilyet: http://www.vatera.hu/mobil_telefon/mobiltelefon_tartozek/tok_tarto/sony_ericsson_hoz/sony_ericsson_xperia_x10_mini_pro_tok_folia_1476741294.html
csak még nincs sajnos mini prohoz :S de már csak hetek kérdése :))

(#2192) Enci1983 válasza DJGABI (#2180) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ment egy privát :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#2193) Nexu


Nexu
csendes tag

Sziasztok,

szeretném megkérdezni, tudja-e valaki, ha a T-Mobile-nál veszem listaáron, új előfizetés és hűségnyilatkozat nélkül, akkor kártyafüggetlent kapok, eredeti menüvel, vagy a T-Mobile ezekbe is belepiszkál?

A linken a legeslegalsó ajánlatra gondolok:

[link]

A választ előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2194) Ghard


Ghard
őstag

Közben elindult wifi nélkül a Dead Space, megy mint a vizfolyás :)
Nem játékra vettem,de meglepő hogy mennyi erő van ebben a kis vasban.

(#2195) e-newsee válasza Nexu (#2193) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindegyik ajánlat simlockos, ha függetlent akarsz, azt is megoldják a t-nél, de azt hiszem az valami 18ezer pénzt kóstál. A legalsó ajánlat csak annyi, hogy csak a kütyüt kapod a tartozékokkal. Se SIM, se előfizetői szerződés.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2196) Ghard


Ghard
őstag

Még az előző telefonomhoz vettem egy ilyen fülhallgatót:BH-103. A kérdésem az lenne, miért nem látja a mini pro? :)
Lehet én nem értem,de mind2 2.1es bluetoothos.

(#2197) ko9 válasza Ghard (#2196) üzenetére


ko9
addikt

Nokia - Connecting People! Nem Connecting Bluetooth :DDD

Szar poén volt, tudom :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2198) e-newsee válasza ko9 (#2197) üzenetére


e-newsee
addikt

Mint valamelyik fórumtárs mottója, a "Te is fiam, Bluetooth?"

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2199) mrlujoak válasza Ghard (#2196) üzenetére


mrlujoak
veterán

...ugye a kapcsolódáskor a BT füles is connect módban van, és a telefonod is láthatóvá tetted más eszköz számára?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2200) beence válasza mrlujoak (#2199) üzenetére


beence
tag

Sziasztok!

Vki tudna esetleg segíteni, egy olyan kérdésem lenne, h sms olvasásnál vagy írásnál a szöveg részt nagyítani vagy a betűket a jobb olvashatóság miatt?

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.