Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Davey7 válasza AusWolf (#2900) üzenetére


Davey7
senior tag

Az ebreszto midnen okostelonal ilyen amin modernebb oprendszer fut. Tedd repulo modba es majdnem ugyan ott vagy.

(#2902) aggleány válasza AusWolf (#2900) üzenetére


aggleány
addikt

Az android nem ébreszt kikapcsolva. Egyik sem. Ahogy Davey7 írja, tedd repülő üzemmódba, akkor ébreszteni fog, és egész éjszaka alatt kb. 1-2%-ot merül. Maximum.

(#2903) Isten88 válasza Davey7 (#2901) üzenetére


Isten88
senior tag

Valahol mintha rémlene, hogy be lehet állítani, hogy kikapcsolt állapotban is ébresszen-e a telefon. Valaki próbálja már ki, hogy a riasztásoknál vagy ébresztőnél nyom egy menü vagy beállítás gombot, szóval a jobb alsót, és ott be lehet-e állítani. Jelenleg Én sajnos nem tudom, ma ment vissza gariba ismét.

(#2904) AusWolf válasza aggleány (#2902) üzenetére


AusWolf
őstag

Úgy fogok tenni. Köszi az ötletet. :R Bár nem ártott volna ezt már tegnap tudni. :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#2905) AusWolf válasza Isten88 (#2903) üzenetére


AusWolf
őstag

Kerestem, de nem találtam ilyen beállítást.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#2906) dokee78 válasza AusWolf (#2905) üzenetére


dokee78
félisten

Nem kell keresni a beállítást,mert sem az Android,sem a WP7 rendszerű okostelefonok nem képesek kikapcsolt állapotban ébreszteni.
Az elavult Symbian képes rá.

(#2907) aggleány válasza AusWolf (#2904) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. :K Sajnos tegnap nem működött a netem, és csak szenvedtem vele, úgyhogy egy idő után feladtam a próbálkozást. Azért egy késésből csak nem lesz baj, ugye?

Isten88

Androidnál nem lehet.

(#2908) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
Már az elejétől olvasam a topikot, mivel elhatároztam, hogy a lányom következő telefonja ez lesz, mint ahgy ez ma be is következett.
Nagyon tetszik a telefon, nekem Motorola Defy-m van, ehhez hasonlítom. Ciripelés mentes, 11W38-as kiadású!
Minden nagyon jó, szépek a képei és a videófelvételel is, természetesen mobil kategóriában értem. 3 felvételt készítettem, teljes hangerőn, fülessel visszahallgatva, semmilyen természetellenes hang nincs a felvételeken, remélem ez ilyen is marad!
Egy kérdésem lenne, Vodafonos vagyok, egyenlőre a saját kártyámmal próbálgatom, a mobilinternetet egyszerűen nem tudom beállítani, a Motorola-nál egyből jó volt, csak engedélyezni kellett, itt hiába találja meg a Vodafone.hu hálózatot, nem lép fel rá. Valaki tudna-e erre valamilyen magyarázatot, vagy állíttassam be ott, ahol vettem?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2909) Davey7 válasza dokee78 (#2906) üzenetére


Davey7
senior tag

iOS-t ne hagyd ki ;]

(#2910) dokee78 válasza Pistakiss (#2908) üzenetére


dokee78
félisten

Ha megkérünk feltöltesz egy rövid videót amit rögzítesz vele? :R
Szerintem ciripelni fog,mert páran már állították,hogy nem ciripel,de mégis. :K

(#2911) AusWolf válasza aggleány (#2907) üzenetére


AusWolf
őstag

Már csak azért se válaszolhattál volna tegnap, mert most tettem fel először a kérdést. ;) Tegnap, amikor beállítottam az ébresztést, és elmentem aludni, meg se fordult a fejemben, hogy kikapcsolva nem működik. Szerencsére nem toltak le (nagyon). :U

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#2912) ko9 válasza Pistakiss (#2908) üzenetére


ko9
addikt

Üdvözlünk a Mini Pro tulajok táborában! :R
Ahogy dokee78 is kérte, egy videót esetleg nekünk is fel tudnál tölteni? Mert akárki eddig mondta, hogy nem ciripel, az videó nélkül eltünt. Én meghallgatnám felerősítve a csak a bal oldalát a hangnak, mert az szokott ciripelni, a jobb teljesen tiszta.
Telefonból 2 gombnyomás a YouTubera feltöltés, megtennéd ezt nekünk?
Ugyanis én láttam - hallottam ciripelő 11W38ast, csendeset még nem.
Köszönjük előre is :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2913) Pistakiss válasza ko9 (#2912) üzenetére


Pistakiss
őstag

Hova töltsem fel, még nem csináltam ilyet, ?
Most elküldtem, hogy hol fog landolni a fene sem tudja.
A feltöltés címe: mini pro, cirip nélkül

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2914) aggleány válasza AusWolf (#2911) üzenetére


aggleány
addikt

Hát igen, ha nem kérdeztél, akkor macerásan tudtam volna válaszolni. Bár ki is találhattam volna, hogy ilyet akarsz csinálni, és megírhattam volna, hogy hogyan kell. :))

Ha lesz időd, lesd meg a Logoutomat, valamelyik cikkben benne van egyéb "jó tudni" dolgokkal együtt.

(#2915) ko9 válasza Pistakiss (#2913) üzenetére


ko9
addikt

Hova küldted? Galéria - Megosztás - Youtube? :F

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2916) Pistakiss válasza Pistakiss (#2913) üzenetére


Pistakiss
őstag

Saját hsz-met már nem tudtam szerkeszteni, ezért írok külön.
Most újra meghallgattam a felvételt egy AKG K270-s fejhallgatóval, ami azért nem rossz szerkezet, de semmi ciripelést nem hallottam. Ami hallatszik, az egy természetes, nem is frekvenciás zörej, a telefon tartásából eredő zaj, mivel elég közel kell fogni a mikrofonhoz, ezért a kéz mozgása hallattszik.
De mint írtam, feltöltöttem a YUTUBE-ra, remélem valahol meg lehet találni!
ko9: igen
De mégegyszer megpróbálhatom, hátha valamit nem jól csináltam

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2917) ko9 válasza Pistakiss (#2916) üzenetére


ko9
addikt

Oké, köszönöm, gondolom konvertálódik, és mire bekerül az indexbe, kb 10-15 perc. Ha megtalálom, belinkelem, és persze meghallgatom :R
Amúgy elvileg ha bejelentkezel a Google profiloddal a YouTube-ra, akkor jobboldalt, fenn a neveddel lesz egy lenyíló menü, ott a videók alatt meg kell találnod :K

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2918) e-newsee


e-newsee
addikt

Egy gyors kártyacserés kérdésem lenne. Ha csinálok egy teljes backupot a telefonról MyPhoneExplorerrel, aztán kicserélem az SD-t egy újra, majd arra visszatöltöm a mentést, akkor nem vesznek el a játékok beállításai, ugye? Ma vettem egy 8 gigás Class 10es kártyát, de a gyárin már vannak cuccok. Köszi a választ.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2919) ko9 válasza e-newsee (#2918) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem simán Ctrl-C - Ctrl-V a két különböző kártyán értelemszerűen, és nem fog elveszni semmi.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2920) Pistakiss válasza ko9 (#2917) üzenetére


Pistakiss
őstag

Oké, megnézem, de feltettem mégegyszer, lehet elsőre nem ment el, bár még így sem biztos, mondom ez az első videó feltöltésem
Még semmit nem látok a profilomban
A videóra visszatérve, szerintem ha az általam feltöltött videóban valaki ciripelést, vagy arra utaló nyomot talál, az már nem normális, az már nagyon túl misztifikálja a dolgokat. Én meghallgattam azokat a videókat, amiket "ciripelősnek" mondtak ki, azokban tényleg volt, számomra is hallhatóan, de ebben szerintem nincs

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2921) ko9 válasza Pistakiss (#2920) üzenetére


ko9
addikt

Semmi baj, majd belejön az ember :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2922) Pistakiss válasza ko9 (#2919) üzenetére


Pistakiss
őstag

Esetleg az én internetes kérdésemre nem tudsz válaszolni, mit hogyan kellene beállítani?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2923) AusWolf válasza aggleány (#2914) üzenetére


AusWolf
őstag

Na igen, valóban kitalálhattad volna. Nem szép dolog, hogy nem tetted, és így nem válaszoltál a kérdésemre egy nappal azelőtt, hogy feltettem. :)) Ma már talán kicsit késő van, és holnap az új tudásnak köszönhetően korán kelek, de majd délután feltétlenül meglesem. :R

Más téma: Felvettem egy videót én is, és feltöltöttem. Lehet, hogy süket vagyok, de én nem hallok ciripelést, csak egy mély pattogást. Ez normális? Amúgy ilyenem van: SK17i - SI 1249-4777 - 11W34

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#2924) Pistakiss válasza ko9 (#2921) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát, úgy látom még nem ment el, azt írja ki a telefonon, hogy : Waiting to retry
A videó mérete 36,95 MB, lehet ez a probléma?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2925) Pistakiss válasza AusWolf (#2923) üzenetére


Pistakiss
őstag

Én nem hallok ciripelést, ez egy egészséges hang, a semmit próbálta a telefon erősítője felerősíteni, ha lett volna más hang, akkor csendesebb lett volna

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2926) DrJános


DrJános
aktív tag

Lenne egy meglehetősen amatőr kérdésem, remélem nem fejeztek le :D Ezeknél a telefonoknál a tesztben és a gyártói honlapon is a bővíthető memória SD ként van feltüntetve. Szóval akkor ez most tényleg csak SD vagy annyira egyértelmű, hogy SDHC, hogy már lusták kiírni? :F

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#2927) fatal` válasza DrJános (#2926) üzenetére


fatal`
titán

Az új telefonok már mindg támogatják az sdhc-t, itt is benne van a specifikációban, a teszt végén, hogy max 32g azt hiszem.

(#2928) Pistakiss válasza Pistakiss (#2925) üzenetére


Pistakiss
őstag

Vágtam a videóból, kv 16 MB let, ez talán átmegy
El sem indul a feltöltés, ahogy látom, mi lehet a baj?
21 mp az egész, lehetne valahogy tömöríteni, vagy a felvételen kellene állítani, hogy kissebb legyen a mérete?
Most indul talán, ahogy látom, mégsem, megállt

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2929) DrJános válasza fatal` (#2927) üzenetére


DrJános
aktív tag

Köszi a választ. :R A 32G-ról tudtam ( azt viszont nem, hogy 32G-ás kártya csak HC lehet :D)

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#2930) Perillustris válasza ko9 (#2912) üzenetére


Perillustris
senior tag

Mert akárki eddig mondta, hogy nem ciripel, az videó nélkül eltünt.

Kivéve én. Bár persze ki is derült, hogy pajtás állításával ellentétben mégis ciripel. :U

2 GB felett már "HC" az SD.

Pistakiss, lehetőleg ne vágd a videót!

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#2931) ko9 válasza Pistakiss (#2928) üzenetére


ko9
addikt

Nem tudom mit küszködik... Egyszerűbb ha felhúzod gépre, és Data.hu-ra felküldöd.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2932) Zsolto válasza Pistakiss (#2928) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem úgy tűnik, hogy neked vagy nincs neted (ahogy írod is, hiszen ez volt az első kérdésed), vagy nem vagy bejelentkezve a google-fiókodba, vagy nincs is youtube-os fiókod, vagy ezek közül kettő vagy három is egyszerre :).
Mi a youtube felhasználóneved?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#2933) Pistakiss válasza Zsolto (#2932) üzenetére


Pistakiss
őstag

Hali!
Háát, eléggé hülyének nézhetsz, ha ezeket komolyan gondolod!
A netről írtak nem a mobilnetre vonatkoznak, gondolod, hogy azzal akartam volna feltölteni, meg egyáltalán net nélkűl tudtam volna netet használni? A másik hülye elképzelésed a Google felhasználói nevem, ha olvastad volna, rendesen, a hsz-mat, akkor azt is láttad volna, hogy Motorola Defy-al nyomulok, ez a készülék a lányomé lesz, csak még nincs itthon és az én sim-mel próbálom beállítani, amin van mobil net, 1 GB/hó, tehát kellene, hogy fellépjen a hálóra.
Tehát a 3 általad leírt kívánalom közűl 2.vel rendelkezem, YouTube-s jelszavam az nincs, de nem is kért a feltöltéskor és nem írta ki hibaként sem és a Google-s bejelentkezést sem hiányolta, hanem elindult a feltöltés és egyszercsak megállt
Egyébként, ha ennyire okos vagy, akkor légyszíves írd meg, hogy hogy tudnék feljelentkezni az internetre, mármint a mobilra, mert ez a Motorolámmal nem volt gond, amikor megvettem

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2934) aggleány válasza AusWolf (#2923) üzenetére


aggleány
addikt

Ajánlom figyelmedbe az Alarm Clock Xtreme nevű alkalmazást. Akkora szundi gombja van, hogy öröm nézni. :K

(#2935) e-newsee


e-newsee
addikt

USB:
Tud valaki segíteni? Miért nem tudok USB-n kapcsolódni a telefonhoz MyPhoneExplorerrel?
Kliens fent a telón, program a pc-n (legfrissebb), USB hibajavítás is bekapcsolva. Memóriakártya, és média módban is próbáltam. Van valakinek tippje? Mindig azt írja, hogy nincs készülék. Pedig a kliens szerint is rá van dugva a kábelre, csak nem tud kapcsolódni.
Köszi a segítséget előre is.

Cirip:
Tegnap én is csináltam videót egy hét után. Eddig azért nem, mert a telefon ciripelt, gondoltam úgyis belehallatszik, minek szüttyögjek vele. De a tegnap esti téma után kipróbáltam, és kussol a videó alatt a telefon. Csak az az ütemes pattogás/dobolás hallatszik, ami amúgy is, ha a teljes csendet próbáljuk felerősíteni. Ciripelésnek nyoma sincs, pedig amikor pl megy egy flash reklám a honlapon, akkor csinálja rendesen. Ha elindítom a kamera appot, akkor abbahagyja. Csináltam videót, fel is töltöttem, de itt a cégnél nem tudom belinkelni, mert a youtube nem engedett.
Szóval bocs, hogy csak így tudom "belinkelni":

A címében van valami olyasmi, hogy "mini pro", meg "noiseless", meg hogy "11w33" zárójelben. Feltöltő: S7ABO. Keressetek rá!

Egyébként rájöttem, hogy ez nem tücsök, kabóca, vagy hasonló, hanem egy beépített Geiger-Müller számláló. Új fícsör. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2936) lordring válasza dokee78 (#2906) üzenetére


lordring
aktív tag

Na, ez volt az egyik kérdés, ami a napokban felmerült nekem. Miért nem ébreszt a telóm. :W

(#2937) lordring


lordring
aktív tag

Nem egészen a telóhoz kapcsolódó kérdés: ha főleg wifi-t használok, akkor a kimenő levelezést több fiókkal hogyan lehet egyszerűen megoldani? Mert ha jól tudom, ilyenkor mindig változik az SMTP szerver, és emiatt nekem eddig csak otthonról sikerült küldenem, mert ott ugye fix. :U

(#2938) ko9 válasza e-newsee (#2935) üzenetére


ko9
addikt

Hanyas FW van a telódon? Telefon adatainál 4.0.A.2.3xx
Mi az xx?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2939) e-newsee válasza ko9 (#2938) üzenetére


e-newsee
addikt

A build szám? 4.0.A.2.335
De ez miért kell? Ettől függne a dolog?

Wifin megy otthon, csak én a cégnél szeretném az outlookot szinkronizálni, hogy "utolérjenek" a meetingek akkor is, ha nem vagyok a helyemen. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2940) Karma válasza lordring (#2937) üzenetére


Karma
félisten

Használd a GMail SMTP szerverét a küldéshez.

smtp.google.com, legyen SSL és authentikáció, a felhasználóneved a GMailes emailcímed, a jelszó meg értelemszerűen a Google-jelszavad.

“All nothings are not equal.”

(#2941) lordring válasza Karma (#2940) üzenetére


lordring
aktív tag

Köszi a tippet, este kipróbálom! :R

(#2942) papirzsepi93


papirzsepi93
tag

hello
hallottam hogy a telenoros kártyákkal nem működik megfelelően a teló ezt tapasztalta innen vki?

(#2943) fatal` válasza DrJános (#2929) üzenetére


fatal`
titán

2GB felett SDHC.

(#2944) DrJános válasza fatal` (#2943) üzenetére


DrJános
aktív tag

Köszönöm neked és Perillustris-nak is a válaszokat. :R Most már ezt is tudom :D

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#2945) dokee78 válasza Pistakiss (#2933) üzenetére


dokee78
félisten

"YouTube-s jelszavam az nincs"
Elvileg Gmail accounttal be tudsz lépni.

(#2946) Zsolto válasza Pistakiss (#2933) üzenetére


Zsolto
őstag

Hát, ne haragudj, hogy törtem a fejem és próbáltam rájönni, mi lehetett a baj. Nem akartalak megbántani, hülyének meg élből nem szoktan nézni senkit, de azért elég bizonytalan, mindaz, amit leírsz. Viszont a hangnem nem tetszik, ezért a magam részéről itt kiszállnék a probléma felgöngyölítéséből.
peace

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#2947) kexksz


kexksz
addikt

Hali!

Tervezem egy ilyen telefon vételét. Vodás vagy független lenne jó. Legolcsóbban GSMLine-nál láttam 50kért, tudtok ennél olcsóbb helyet esetleg? Használt is jó lenne, de amíg a használt ár kb 45-55k, ami kicsit vicc, inkább kihagyom.

(#2948) e-newsee


e-newsee
addikt

Srácok, valakinek az USB csatlakozási problémámra van tippje? Jó lenne, ha valahogy megoldódna, fontos lenne, hogy tudjam szinkronizálni.

http://m.mobilarena.hu/tema/re_sony_ericsson_xperia_mini_pro_igy_kell_folytat/hsz_2935-2935.html

Bocs, nem tudtam máshogy belinkelni, mobilról írom.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2949) fatal` válasza kexksz (#2947) üzenetére


fatal`
titán

A használt ár azért 45-55k, mert ahhoz van gyártói gari és tartozék, ellentétben a gsmlineos távol keleti, szürkeimport telefonokkal, amihez jóesetben egy töltöt kapsz (vagy azt se) és 1 év bolti garit.

(#2950) dokee78 válasza e-newsee (#2948) üzenetére


dokee78
félisten

USB hibakeresés be van kapcsolva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.