Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) ko9 válasza skul0 (#2249) üzenetére


ko9
addikt

Október közepére igérik a 2.3.4-et

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2252) sniphoe válasza benjonino (#2247) üzenetére


sniphoe
aktív tag

Csatlakozom..

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#2253) JohnnyX válasza benjonino (#2247) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Engem annyira nem érint, hogy fel van cserélve ez a két gomb.
Nagyobb jelentőséget tulajdonítok annak, hogy van fizikai gombsor.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#2254) benjonino


benjonino
tag

Viszont SE válaszai között találtam egy remek fülhallgatót: LiveSound
Kár hogy nem találok róla árat a neten. Talán még annyira új, hogy nincs is a boltokban.

Nagyon korrekt válaszokat adott SE! Teljes bizodalmam beléjük.

Egyedül a tücsökre nem válaszoltak. Ez nem jó jel, mert lehet, hogy a probléma túl mély vizeket érint.

[ Szerkesztve ]

(#2255) mrlujoak válasza benjonino (#2254) üzenetére


mrlujoak
veterán

A tücsökre már rég érkezett válasz, ami szoftverfrissítéssel orvosolja azt...

A LiveSound™ pedig igen, annyira új. Megjelenésekor is a Q3-at realizálták, az meg még tart... :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2256) Lajdzsi válasza mrlujoak (#2255) üzenetére


Lajdzsi
tag

Melyik hónapra saccolnád a LiveSound érkezését, milyen árral?

(#2257) Emszi


Emszi
csendes tag

Megjött a mini prom viszont most rendeltem először a tnél és amikor a sim-et beleteszem azt írja ki hogy csak segélyhívás ezzel be kell menni a thez hogy regizzék a sim-et vagy majd egyszer át fog váltani normálba (térerő van)+ahhoz hogy wifit használjak az adatforgalomnak be kell hogy kapcsolva legyen? Miért van az hogy a memória kártya amit vele kaptam csak 750 mb szabad hely van :O:O egy kicsit furcsa vagy nem lesz gáz ha ezeket törlöm amik rajta vannak?+ ha valamit rámásolok a micro sd-re nem észleli :S

[ Szerkesztve ]

(#2258) Patrick76496 válasza mrlujoak (#2255) üzenetére


Patrick76496
őstag

magyarul a 2.3.4 kiűzi a tücsköt a Mini Pro-ból? :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2259) ko9 válasza Emszi (#2257) üzenetére


ko9
addikt

WiFihez nem kell adatforgalmonak bekapcsolva lennie, a MicroSD-t formázd nyugodtan nekem is az volt az első.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2260) DrJános válasza Lajdzsi (#2256) üzenetére


DrJános
aktív tag

Ez a füles a "Mobilarena kérdez, Sony Ericsson válaszol" rovatban bukkant fel válaszként, de csak annyit árultak el, hogy hamarosan kapható lesz. Pontos dátumot nem adott a Sony Ericsson. Az árról meg nem írtak egyáltalán. Bár az is igaz, hogy árról senki sem kérdezte őket. Mert az volt a kérdés, hogy tudnának-e valamiféle headsetet csinálni, amivel a zenelejátszó szabályozható lenne. Erre írták, hogy már létezik és hamarosan kapható lesz.

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#2261) Lajdzsi válasza DrJános (#2260) üzenetére


Lajdzsi
tag

Tudom, olvastam a cikket - csak régebben láttam valahol írva, hogy mrlujoaknak van köze SE-s szervizeléshez valahogy, így gondoltam hátha ő tud valami benfettes dolgot :)
Ennek ellenére köszönöm, hogy rámpazaroltad drága idődet válaszírással. :R

(#2262) robogo81 válasza DrJános (#2260) üzenetére


robogo81
aktív tag

Én úgy tudom Ez is tudja vezérelni a lejátszót,csak esélyes hogy a sima x10 mini próval megy, és nem a mini próval.
Külföldön már lehet rendelni a Livet

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#2263) FET-MEN


FET-MEN
veterán

na sikeresen rábeszéltem haverom erre a telóra nemrég megrendelte ma ide is ért, néztük a legujabbak közül való és tücsök egyelőre nincs :DDD

Iphone 7

(#2264) ko9 válasza FET-MEN (#2263) üzenetére


ko9
addikt

Milyen heti? Láttam már 11W34-est, és az is tücskös volt...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2265) sniphoe válasza FET-MEN (#2263) üzenetére


sniphoe
aktív tag

Egy videót is tehetnél fel! :)

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#2266) FET-MEN válasza ko9 (#2264) üzenetére


FET-MEN
veterán

ez a szoft van rajta pedig :D , videóra sajnos egyelőre nincs lehetőségem, később esetleg lesz de most az időhiányunk nem engedi :DDD

Iphone 7

(#2267) DrJános válasza robogo81 (#2262) üzenetére


DrJános
aktív tag

Köszi. :R Néztem én is, de sajnos az csak a régi mini/pro pároshoz jó mert a Jack mellet van vagy 2 érintkező ami kell a működéséhez.

Hát remélem azt az árat nem gondolták komolyan. Igaz hogy minőségi cuccnak néz ki, de annyit nem fogok kiadni érte. :( Főleg úgy hogy a mobil megvétele után nem marad egy forintom sem. :DDD

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#2268) mrlujoak válasza DrJános (#2260) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nagy tévedés...
Csak azért mert felbukkant kérdésként még vannak ponto(abb) infók...
Csak ugye extra nehéz elképzelni, hogy van olyan, aki ismer olyat, aki benfenntes... :U

Arról nem is beszélve, hogy az Extras csomag bejelentésekor is realizáltak egy általános világpiaci megjelenést (Q3) ami régiónként eltolódhat. Tolódik is.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2269) DrJános válasza mrlujoak (#2268) üzenetére


DrJános
aktív tag

Nem nehéz elképzelni, azt hogy vannak olyan emberek akik többet tudnak másoknál. De én egyet sem ismerek és számomra csak ennyi információ érhető el.

De ha tudsz valamit akkor ne tartsd magadban szívesen halljuk :K :C

Amúgy azt a kérdést pont én tettem fel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#2270) zotyesz66 válasza DrJános (#2267) üzenetére


zotyesz66
őstag

b...meg, 50 font :(
Nagyon sajnálom, hogy az M810 nem megy vele, látatlanban vettem egyet, legalább a lányom x10 mini pro-jához jó, neki nagyon tetszik és csak 5000 Ft volt.
Nekem meg maradt az MH610

(#2271) Davey7


Davey7
senior tag

A kontaktoknal a kepek miert olyan elmosodottak? Azzal nem lehet valamit kezdeni,mert elegge csunya ugy :(((

(#2272) benjonino válasza DrJános (#2267) üzenetére


benjonino
tag

Hát ez nekem is nagyon durva. Lehet, hogy jó füles, de ennyi pénzért inkább előveszem a telefont a zsebemből, és onnan vezérlem. Kár. Pedig tetszett.

(#2273) mrlujoak válasza zotyesz66 (#2270) üzenetére


mrlujoak
veterán

Há' mosz' mé' ?! :P Ez (LiveSound™) egy gabalyodásmentes vezetékeléssel, egygombos alkalmazáseléréssel bíró prémium füles...

Ami meg az M810-et illeti, nem mondod, hogy nem nézted meg a csatiját? Amikor átvetted a fülest eleve valami gikszert kellett volna észlelned, hogy a Jack dugasz mellett van még valami más bizbaz is :) :) :)
De legalább jó helyre került... :)

(egyébként ez a megoldás - X10 mini, X10 mini pro és X8 - a SONY Walkman-jeitől örökölt kis ügyesség)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2274) robyg


robyg
senior tag

Üdv skacok egy kérdés.
Valaki próbált már feliratos filmet nézni a telón de úgy hogy meg is jelenítse a feliratot filmnézés közben?

[ Szerkesztve ]

(#2275) zotyesz66 válasza mrlujoak (#2273) üzenetére


zotyesz66
őstag

Mire a kezembe kaptam már ki is fizettem, képet meg pont a csatiról nem nagyon láttam a neten.

(#2276) mrlujoak válasza zotyesz66 (#2275) üzenetére


mrlujoak
veterán

:) Nembaj, legalább nem kellett eladnod, elég volt csak átcsoportosítanod a felhasználót :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2277) M.W.H


M.W.H
aktív tag

a tetszet lehet figyelmetlenül olvastam, de nem nagyon derül ki belöle hogy a kijelzőjét védi valami üveg?

Mad W. Highflyer

(#2278) waterphone


waterphone
tag

Vajon telenor "barátunk" mikor ébred, és kezdi el forgalmazni a mini pro-t?
A másik kettőnél már van....

(#2279) j.bravo


j.bravo
addikt

Sziasztok!
A régebbi tulajokat kérdezném, hogy a szétcsúsztató mechanika mennyire strapabíró? Azaz, pár hónapos használat után mutatja-e kopás nyomait, lazul-e?
Szerintetek bírná a telefon ha farzsebben hordanám, vagy a mechanika miatt ez kerülendő (és marad az övcsipesz, vagy táska, vagy mittomén)?

Még egy láma kérdés: az esetleges tücsök ugye csak videorögzítéskor jön elő, beszélgetésnél nem?
Köszi!

Whatever.

(#2280) zotyesz66 válasza j.bravo (#2279) üzenetére


zotyesz66
őstag

Annyira régi tulajdonosok itt nincsenek még. Viszonyítási alap lehet, hogy nálunk a családban van egy X10 Mini Pro, annak jó a mechanikája 1 év után, sőt megkockáztatom, hogy összecsukva jobban egyben tartja, mint az én új készülékemet, az enyém elég könnyen szétnyílik.
Én zsebben tartom, de tokban, a fenti X10 Mini Pro-hoz járt egy szép kis tok, abban lakik.

(#2281) fatal` válasza j.bravo (#2279) üzenetére


fatal`
titán

Nincs tapasztalatom, de haveromnak 3 éves kb. az x1-e és semmi baja a mechanikájának.

(#2282) skul0 válasza robyg (#2274) üzenetére


skul0
aktív tag

BSPlayer lite lesz a te alkalmazásod, marketen fent van, ingyenes, és a kódolás beállítása után (ISO-8859-2 azt hiszem) hibátlanul kezeli az ékezetes feliratokat is, állíthatsz színt és méretet is.

(#2283) M.W.H


M.W.H
aktív tag

naaaaaaaaaaaa egy kérdés....
üveg a kijelzője?

Mad W. Highflyer

(#2284) j.bravo válasza fatal` (#2281) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi skacok!

Whatever.

(#2285) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sziasztok!
Hogy tudom leszedni a telóról a wavesecure progit. Ugy tudom, hogy fizetős szolgáltatás, s nem akarom regisztrálni. Viszont állandóan zörög érte... :F :F :F
(bocs a láma kérdésért, de ez az első androidos telóm)

(#2286) Davey7 válasza M.W.H (#2283) üzenetére


Davey7
senior tag

Igen. Mineral Glass neven fut.

(#2287) Emszi


Emszi
csendes tag

Sziasztok!

Marketre való bejelentkezéshez és a teló regizéshez androidra szükséges hogy a sim ne legyen inaktív? Állandóan azt írta ki hogy adatkapcsolati hiba pedig net van mi lehet a hiba??

(#2288) Reptil


Reptil
csendes tag

Sziasztok! Várható szerintetek, hogy a közeljövőben lejjebb megy az ára a pro-nak? mini 30e HUF, pro 50e HUF az általam kiválasztott díjcsomaggal. Kicsit sokallom jelenleg a +20e-t a billentyűzetért...

(#2289) Lajdzsi válasza Reptil (#2288) üzenetére


Lajdzsi
tag

Ezeket te hol látod? Készítenél képernyőképet webshopban?

(#2290) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Erre senki????

(#2291) ko9 válasza dhcodoki (#2290) üzenetére


ko9
addikt

Menü -- Beállítások -- Alkalmazások -- Alkalmazások kezelése -- Kikeresed a programot, rányomsz -- Eltávolítás

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2292) dhcodoki válasza ko9 (#2291) üzenetére


dhcodoki
senior tag

:R :R :R

(#2293) ricsike81


ricsike81
aktív tag

xperia mini készüléket hogy tudok rootulni, mi a mente, és hogyan tudom a telóból kitörölni a tmobil csengő hangokat, játékokat rootulva ? Ha rootulom a telót, elszáll minden alkalmazás, telepitett programok ? Milyen progi kell a csengőhangok, gyári játékok törléséhez ?

Ha rootulom, akkor hogyan tudom majd visszaállítani a régi gyári szoftvert ? Rootulut telót lehet frissíteni ericcson honlapján /szoftverfrissítés 2.3.4 / ?

(#2294) JohnnyX válasza ricsike81 (#2293) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Itt van a mini-nek a topikja, hátha :U

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#2295) benjonino válasza Reptil (#2288) üzenetére


benjonino
tag

Igen, várható a következő hetekben, esetleg napokban a leárazása. Indiában és azt hiszem Dániában ezen a héten esett az ára 10%-ot. Szerintem előbb utóbb ide is átgyűrűzik.

(#2296) Reptil válasza Lajdzsi (#2289) üzenetére


Reptil
csendes tag

http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=329062&langId=-11
http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=329063&langId=-11

2x2 év hűség - Média S

(#2297) Reptil válasza benjonino (#2295) üzenetére


Reptil
csendes tag

Köszönöm! Akkor még várok egy keveset, valahogy majdcsak kibírom.. :))

(#2298) e-newsee válasza benjonino (#2295) üzenetére


e-newsee
addikt

Itt már lejjebb is ment az ára, ma kaptam hírlevelet:
[Mobil Profi - SE Xperia mini pro]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2299) fatal` válasza e-newsee (#2298) üzenetére


fatal`
titán

Most kerül annyiba, mint a szolgáltatóknál ráadásul bolti garis, ha jól látom. :(

(#2300) Timer


Timer
veterán

Többen kérdezték már előttem, de engem is nagyon érdekelne: lesz egyáltalán Mini Pro a Telenor kínálatában? Egyszerűen nem mozdulnak rá semmit, mintha nem is létezne. Jól jönne némi belsős infó!

Függetlenül lehet kapni valahol 2 év hivatalos magyar garanciával? Én eddig akárhol néztem, mindenhol maximum 2 év EU garanciával kínálták, de legtöbb eseteben 1 év EU garanciával árusítják. Alapvetően ezen az oldalon szoktam nézelődni, de itt is csak 1 év garancia van, EU, vagy magyar változatban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.