Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) 8zabi válasza ko9 (#12000) üzenetére


8zabi
őstag

köszi, ha két órával hamarabb kerül fel megmenekültem volna egy kis szenvedéstől :R

(#12002) cracky86 válasza ko9 (#12000) üzenetére


cracky86
tag

azt hittem én rontottam el valamit. még a billentyűzeten is van 1-2 karakter ami nem okés nálam, pl. a ? helyett ezt írja: ç

(#12003) ko9 válasza cracky86 (#12002) üzenetére


ko9
addikt

Ez kell a /system/usr/keyboard-config-ba.
Zárt bootloaderesekbél megy a CWM?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12004) cracky86 válasza ko9 (#12003) üzenetére


cracky86
tag

az enyém zárt bootloaderes, utólag kellett feltennem. más hibát eddig nem találtam, csak a stereo videós file-t nem engedte felülírni az androidos total commanderrel, root explorert meg nem találtam. az megoldható lenne, hogy vga-ban is stereo legyen a hang?

[ Szerkesztve ]

(#12005) ko9 válasza cracky86 (#12004) üzenetére


ko9
addikt

Azért kérdem, mert elvileg ha telepítőnél a Locked lehetőségre nyomsz, akkor fel kell raknia...

Ezzel csak QVGA és QCIFnél nem lesz sztereó a hang. Root Explorerrel cseréltem én is, ott kell lennie. Ha nincs akkor is csak rakd be a /system/etc-be.

Ja hogy Root Explorert nem találtál :D Az más... Reggel van...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12006) natë válasza ko9 (#12000) üzenetére


natë
nagyúr

Minin van vaku :U

(#12007) cracky86 válasza ko9 (#12005) üzenetére


cracky86
tag

lockedet nyomtam, de nem tette fel. azért mást is kérdezz, aki zárt bl-es!

(#12008) ko9 válasza cracky86 (#12007) üzenetére


ko9
addikt

Újratöltöttem reggel a ROMot, HW Keyboard, vaku és locked bootloaderes CWM fixálva. Link ugyanaz.

Mozzarella
Itt azért más a helyzet, mert a World Sony még nem jött ki. Ez egy a spanyol Vodafone által kiadott debrandolt változata, lehet nálluk valamiért tiltva van a vaku, nemtudom...
Érdekes húzás amúgy, HTC-knék is ez figyelhető meg, hogy hamarabb jön mostanában a frissítés a szolgáltatós készülékekre, mint a gyáriakra...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12009) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Azt jól gondolom ugye, hogy ha ROM csere van, akkor az akksinak újra meg kell "tanulnia", hogy beálljon? Szóval, olyan mintha új lenne az akksi, igaz?
Erősítsen meg valaki, köszönöm!

(#12010) polomaa válasza ko9 (#12003) üzenetére


polomaa
aktív tag

Igen.Nálam megy rendesen.

(#12011) ricsike81


ricsike81
aktív tag

miért nem jelenik meg a gps blootueoth stb ha felülről az értesítő sávot lehúzom, és miért nem tudom ott bekapcsolni csak külön ha belépek a menübe. van rá beállítás a megjelenitésre?

(#12012) Brutális eb válasza ricsike81 (#12011) üzenetére


Brutális eb
addikt

Mert a gyári romokban nincs benne?......
Persze ha kicsit visszaolvasol a topikban könnyen rájössz. ;]

Play store: Vagy

Vagy.

Mondjuk ha ezeket használod a GPS gomb akkor is a beállítások menübe fog vinni.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12013) ricsike81 válasza Brutális eb (#12012) üzenetére


ricsike81
aktív tag

akkor a gyarir omban is haználhatom a play storet.

(#12014) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Most vettem észre, hogy ha telepítek egy új alkalmazást a playből, akkor mindig egyből, automatikusan kidobja a widgetjét a főképernyőre. Ezt nem lehet belőle kikapcsolni? Nem találtam a beállítások között.

(#12015) Brutális eb válasza ricsike81 (#12013) üzenetére


Brutális eb
addikt

Bocs nem beszélek Bocce nyelven de biztos. ;] :DDD

(#12014) pepe091

Ki lehet asszem gyáriban is de alternatív launcherekben miondenképpen.
Most nem tudom gyáriban hol de ránézek. :R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12016) ricsike81


ricsike81
aktív tag

valós idejű tőzsdei árfolyam garfikonját miért nem nyitja meg.letölttöttem adobe air,flash rader de még sem jeleniti meg a grafikonokat. kérlek segttsetek privátban.

(#12017) papg79 válasza ko9 (#11969) üzenetére


papg79
tag

Szia!

Elnézést, ha egy kicsit láma a kérdés, de ehhez a művelethez szükséges, hogy a telefon rootolva legyen? Csak mert letöltöttem és telepítettem az x-parts programot, de azt írja a tools és az install menüpontoknál, hogy root szükséges.

(#12018) ko9 válasza papg79 (#12017) üzenetére


ko9
addikt

Igen, szükséges. Máshogy nem tudod a CWM-et a készülékre varázsolni.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12019) Brutális eb válasza Brutális eb (#12015) üzenetére


Brutális eb
addikt

Update!

A widget automatikus kirakásának on/off beállítása:
Play store-Menü gomb-beállítások-modulok automatikus hozzáadása pipa ki vagy be igény szerint.

Ez az 587.es bulid nova launcherrel iszonyatosan hasít. :K

Komolyan mellé tettem a one x-em és alig van sebesség különbség. Durva....
(Jó nyilván böngészőben és komolyab tartalmaknál azért ott az előny de szimpla műveleteknél szinte nem is észrevehető)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12020) papg79 válasza ko9 (#12018) üzenetére


papg79
tag

Köszönöm a választ. Jó lenne, ha volna valami egyszerűbb módszer az ics rootolására, mint a GB visszarakása, és úgy rootolni a telefont..Akkor még kicsit tanulmányozom a dolgot, mielőtt belevágok:-(.

(#12021) cracky86 válasza ko9 (#12018) üzenetére


cracky86
tag

a javított .587-hez a baseband is változott, vagy az maradt?

(#12022) natë válasza Brutális eb (#12019) üzenetére


natë
nagyúr

Gyorsabb a Nova, mint az Apex? Az Apexet anno megvettem, filózok a Nován is, ha tényleg megéri... :U

(#12023) Brutális eb válasza natë (#12022) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nagyon relatív kérdés ez effektek mintha gyorsabbak lennének az apexen de összességében nekem a nova jobban teljesít.
Próbáld ki az a legjobb. :R (Van ingyenes verzio)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12024) ko9 válasza cracky86 (#12021) üzenetére


ko9
addikt

Változott, 77-es van.

Brutális eb:
Én is pont ezt néztem, raktam fel pár fastportolt Arc .587-es ROMot, kb ráérzésből meg lehet mondani, hogy melyik .431-es és .587-es (ezért is mondtam anno is, hogy sokra csak rámondják, hogy 587-es).

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12025) cracky86 válasza ko9 (#12024) üzenetére


cracky86
tag

A tegnapihoz képest gondoltam, mert most újra rakom a mostani cwm-es zippel!

(#12026) ko9 válasza cracky86 (#12025) üzenetére


ko9
addikt

Ja, ahhoz képest nincs, a tegnapi van még fenn ugyanúgy :)

Szólok előre, a Sztereó hangfelvétel fix nincs benne, mert akkor már főzés lenne, nem eredeti szoft!

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12027) cracky86 válasza ko9 (#12026) üzenetére


cracky86
tag

mindjárt felteszem, megnézem a általam talált hibákat, hogy mi változott. most wipeolok mindent, hogy a CWM változik-e!

(#12028) tboy72 válasza ko9 (#12026) üzenetére


tboy72
aktív tag

Lehet, hogy buta kérdés, de hogy vesz fel sztereóban? Nem egy mikrofon van benne csak?

(#12029) ko9 válasza tboy72 (#12028) üzenetére


ko9
addikt

Végülis 2 van benne. Egy a zajszűréshez, egy pedig a beszédhez.
Az más kérdés, hogy csak a beszédmikrofont használja szerintem hangfelvételhez - de attól a videó hangja lehet 2 csatornás.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12030) Sobod87


Sobod87
tag

Sziasztok!

Felpakoltam rá az iGo-t (ami tökéletesen működik), bekapcsolom a GPS-t, amikor is azt írja ki, hogy " A GPS használatakor adatok gyűjtése történik név nélkül. Adatátviteli költségek merülhetnek fel."
Az üzenet első részéről megvan a véleményem, ez most irreleváns itt. A második mondat érdekel, hogy amennyiben le van tiltva az adatfogalmam, akkor is kerülhet pénzbe? :F
Szerintem nem, mivel le van tiltva :-/ de mondom megkérdezem már.

Köszönöm előre is! :)

(#12031) cracky86 válasza ko9 (#12029) üzenetére


cracky86
tag

Nos feltettem. eddig hibát nem tapasztaltam, vaku, és bill. rendben! CWM nálam továbbra sem működik, de a stereo felvétel igen!

(#12032) babkonzerv


babkonzerv
csendes tag

Sziasztok!
Ha esetleg ICS-t használtok APEX launcherrel, ne telepítsétek fel a mai update-et, mert mióta fent van folyton FC-zik, és nem lehet elindítani. Nem csak nálam, több helyen is olvastam.

(#12033) Brutális eb válasza Sobod87 (#12030) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem de igot itt kérlek felejtsd el WAREZ!!!

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12034) Sobod87 válasza Brutális eb (#12033) üzenetére


Sobod87
tag

Rendben&köszi.

(#12035) Brutális eb válasza babkonzerv (#12032) üzenetére


Brutális eb
addikt

Csinálj egy gyárira visszaállítást rakd fel az apexet azután lakd be ismét a készüléket.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12036) papg79


papg79
tag

Sziasztok!

Végre összegyűjtöttem a bátorsagom, és nekiállítam rootolni a telefont. Odáig már megvagyok, hogy flashtool-lal visszaraktam a GB-t, de sehogy sem tudom rootolni. Próbáltam már a sony root unroot programmal, próbáltam a flashtool-ból is, és úgy is, hogy az sd kártyára felmásoltam a root-oláshoz szükséges zip file-t, de sehogy sem tudom a telefont recovery módban elindítani. Ha valaki tudna nekem segíteni, hogy lenne a legegyszerűbb root-olni a gb-t, azt nagyon megköszönném!

(#12037) pepe091 válasza Brutális eb (#12019) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez az, hálás köszönet!!!

Erre nincs valami megoldás? : [link]
Előre is köszönöm, annak aki megtalálja...

(#12038) Brutális eb válasza papg79 (#12036) üzenetére


Brutális eb
addikt

[link]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12039) Isten88 válasza papg79 (#12036) üzenetére


Isten88
senior tag

Ugye nem a legfrissebb GB-t raktad vissza? Azt nem tudod rootolni. :)

(#12040) Brutális eb válasza Isten88 (#12039) üzenetére


Brutális eb
addikt

Teljesen igazad van [link] ez rootolhato.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12041) papg79 válasza Isten88 (#12039) üzenetére


papg79
tag

Köszönöm szépen, akkor ezzel megpróbálom!

[ Szerkesztve ]

(#12042) Brutális eb válasza papg79 (#12041) üzenetére


Brutális eb
addikt

Az nem rootolhato már.
Flashtool használatával tedd fel amit linkeltem pár órája rootoltam én is.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12043) Cobretti13 válasza Sobod87 (#12030) üzenetére


Cobretti13
tag

Válsz a kérdésedre: NEM (merülhet fel költség)

S3 / MSI GX 620 / Miskolc

(#12044) cracky86 válasza Brutális eb (#12042) üzenetére


cracky86
tag

Én is ezt rootolom mindig, ha jól tudom az ez utániakat már nem lehet!

(#12045) albinolynx válasza papg79 (#12041) üzenetére


albinolynx
őstag

...és doomlord-ot használj a roothoz. Működni fog.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#12046) papg79 válasza albinolynx (#12045) üzenetére


papg79
tag

Szia! Köszönöm, csak az a gondom, hogy letöltöttem a romot és bemásoltam a flashtool firmawares mappájába, viszont sehogy sem tudom flashelni a telefont. Írja, hogy csatlakoztassam a telefont kikapcsolt állapotban, és nyomva a hangerő le gombját, de nem csinál semmit. Gond lehet, hogy a gépemen (itthon, mert mikor először írtam a melóhelyen próbáltam, és ott egy sima xp-s gép van) win7 64 bit van?

(#12047) Brutális eb válasza papg79 (#12046) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kapcsold be az ismeretlen forrásokat és az usb-s hibakeresést majd kapcsold ki a telefonod húzd ki a telefonból az usb kábelt.Falshtoolban katt a flash ikonra. Amikor kéri a nyomvatartot hangerő le gomb mellett dugd rá az usb kábelt.Amint indul a flash lerakhatod a készüléked.

win7x64 van nekem is 0.7.1.0-ás a flashtool verziom és rendszergazdaként indítom mindig a flashtoolt a saját 64 bites exejével.

#12048) albinolynx

:)) Ez meg a másik fele :))

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12048) albinolynx válasza papg79 (#12046) üzenetére


albinolynx
őstag

Gondolom a leírás alapján .zip-ként másoltad...
Tömörítsd ki, hogy .ftf legyen és úgy másold át.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#12049) papg79 válasza Brutális eb (#12047) üzenetére


papg79
tag

Bekapcsoltam ezeket, és úgy csináltam, hogy írtad, de mikor a kikapcsolt telefont rácsatlakoztatom az usb-re, miközben nyomvatartom a hangerő le gombját nem csinál semmit, csak az animáció fut. Most megpróbálom a pár oldallal előbb belinkelt flashtoollal, a 0.9.6.0-ás verziószámúval, mert azzal a benti gépemen sikerült, csak rossz rom-ot tettem fel.

(#12050) papg79 válasza albinolynx (#12048) üzenetére


papg79
tag

Kitömörítttem, és .ftf-ként másoltam át a firmwares mappába, látta is a program.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.