Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) robyg válasza Predator2 (#6997) üzenetére


robyg
senior tag

A másik a 3GP=WCDMA

Elméletileg ha netezni akarsz a mobilon ezzel gyorsabban tudsz mint a GSM móddal.
Csak én azért váltottam át erre mert így nekem nem csinálja a pálcika ugrást meg az aksi nemkem így jobban birja.

Így is tudod használni a 100mbot.Nekem is pont annyi van.
Én annyira nem szoktam szörfözni a mobilon ha igen akkor is inkább a Wifivel.
Ezért váltottam át.Csak a frissítésekre használom email timespace időjárás meg ilyenek.

(#7002) Predator2 válasza robyg (#7001) üzenetére


Predator2
addikt

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7003) ak76


ak76
senior tag

Tudja valaki hogy lehet kikapcsolni a "tárcsázó funkciónál" a rezgést?
Borzasztóan zavar a dolog.

(#7004) Predator2 válasza ak76 (#7003) üzenetére


Predator2
addikt

ez engem is érdekelne

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7005) fattyu válasza ak76 (#7003) üzenetére


fattyu
veterán

exdialer és öröm bódottág.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#7006) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Olvastam erről a ciripelő problémáról...
Még mindig tapasztalható ? Mikori gyártásúakat lehet most kapni magyarban ?
:F
Valamint QWERTZ billentyűvel kapható ?

[ Szerkesztve ]

(#7007) ak76 válasza Zsocó (#7006) üzenetére


ak76
senior tag

Nincs ciripelés,legalább is én nem tapasztaltam,az én készülékem tavaly decemberi.
Amúgy nem láttam eddig qwertz billentyűzetest,de lehet hogy létezik.

(#7008) ak76


ak76
senior tag

Tudom hogy nem ez a megfelelő topic,de hátha itt nagyobb eséllyel sikerül:
Elcserélném xperia mini pro-mat sima minire,karcmentes,fóliás,vadi új állapotban van.
Telenoros a készülék,és 19 hó garancia van még rá,minden tartozék,doboz stb.
Cserébe csak független,vagy telenoros mini érdekelne.
Elnézést az offért. :R

(#7009) Crob válasza ak76 (#7008) üzenetére


Crob
tag

esetleg Hardverapró? :U

(#7010) Blac1 válasza Zsocó (#7006) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia!
Ha QWERTZ billentyüzeten azt érted hogy a felső sorban van a Z billentyü a fizikai billentyüzeten akkor a válaszom igen. Az enyim is ilyen. És a T-mobil szolgáltatónál is láttam ilyeneket kirakva.

(#7011) robyg válasza ak76 (#7003) üzenetére


robyg
senior tag

Állítólag nem lehet.

Annak idején én is kérdeztem itt a fórumon és azt mondták nem lehetséges :O .

[ Szerkesztve ]

(#7012) Timer


Timer
veterán

Létezik olyan alkalmazás, ami lezárja a képernyőt telefonálás közben? Azt sem bánnám, ha valamelyik fizikai gombbal (kamera, power) kellene felvenni / letenni a hívásokat, mert már nagyon hergel, hogy beszélgetés közben a fülemmel némítom a telefont. Mini Pro-m van, a négy sarkos menürendszerrel, és random módon tiltom vele a mikrofont. Biztosan a proxomity sensor gyengesége miatt van az egész, de jó lenne valami megoldás a problémára.

(#7013) Zoli133 válasza Timer (#7012) üzenetére


Zoli133
őstag

Én ezt úgy oldottam meg, hogy felső képernyő lezáró billel lezárom a telefont ha beszélgetek, annyi hogy leteszed akkor ugye újra meg kell nyomni. hogy feloldd a képernyőt és csak utána tudod ténylegesen letenni.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#7014) Zugi válasza bandersen (#6977) üzenetére


Zugi
aktív tag

Ez elég barbár megoldás volt.
Amikor az X10 mini pro után megvettem ezt a telefonomat, hát jókat anyáztam ez a pöcök kinyithatatlansága miatt. Emiatt egyből a megoldáson törtem a fejem. Levágni nem akartam, mert úgy hülyén néz ki és ha később eladnám, akkor az hátrány lenne.
De mivel napjában akár többször is töltőre dugom, így nem elégített ki, hogy minden egyes alkalommal operálgassak mindenféle eszközzel, meg hátlap levételekkel. Szívtam is az elején ollóval, késsel, csavarhúzóval.

Emiatt egy egyszeri nagy-műtétet végeztem rajta a képen látható módon. Magyarán a lyukba bemenő részét megrövidítettem, legyalultam egy szimpla Gilette pengével. Így most épp csak egy kis rész megy bele a lyukba, ami elég ahhoz, hogy bent tartsa, de amint körömmel hozzáérek már pattan is ki.
Javaslom mindenkinek akit idegesít a nehezen nyithatósága. Egyszerű, hatásos és végleges megoldás amputálás nélkül:)

(#7015) Timer válasza Zoli133 (#7013) üzenetére


Timer
veterán

Köszi, ez nem tűnik rossz megoldásnak, megpróbálom!

Egyébként működik a proxi szenzor, tegnap a tenyeremmel leteszteltem, de van vele egy kis gond: ha függőlegesen tartod a telefont, minden oké, elemelheted az arcodtól, vissza is rakhatod, többszöri próbálkozásra is lezárja a képernyőt. No de ha a telefon vízszintes helyzetbe kerül! Elsőre akkor is lezárja a képernyőt a hívás fogadását követően, de ha elemeled picit az arcodtól, majd visszahelyezed, már nem fogja lezárni. Vélhetően ez a gond: nem teljesen tartom függőlegesen a mobilt, miközben telefonálok. Hiába, megboldogult Jobs is megmondta: "sz@rul fogjátok váááázzzzee!". Ja, Ő lehet nem a Mini Pro-ra gondolt? Sebaj, a jelek szerint általános szabály.

(#7016) Zoli133 válasza Timer (#7015) üzenetére


Zoli133
őstag

Ennyire nem jartam utana a problemakornek, tehat akkor rosszul tartom a telefont, zsenialis. Erre pont nem gondoltam volna, ma is okosab lettem...

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#7017) ko9 válasza Timer (#7015) üzenetére


ko9
addikt

Ma kipróbáltam, 360fokos szögben forgattam körbe a telót, és kb 20fokonként 3-szor az ujjamal takartam el a felső részt. Minden esetben zárt a kijelző, még hozzá se értem a készülékhez.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7018) MyckY válasza ko9 (#7017) üzenetére


MyckY
senior tag

Nekem sincs semmi gond vele.
Nem tudom ki emlékszik rá de régebben írtam arról h nem jó az iránytűm, na nem rossz csak a panelház bezavar nyílt terepen tökéletesen megy :-D

(#7019) pepe091 válasza hriska (#6970) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szia!

Nekem is ugyan ez volt (kopp kopp) a problémám. Próbáltam mindent ellene, alapból minden szinkronizálás tiltva volt, nem értettem mi aktiválja mindig, nem volt fent semmi extra app.. Aztán meglett a bűnös, a McAfee Antivírus.. Nem volt telepítve és gondolom ezért aktiválgatta mindig, töröltem, ezután már nem csinálja.
Meg frissítettem a telefon verzióját is.

Remélem neked is abbahagyja így.

Üdv!

(#7020) Predator2 válasza MyckY (#7018) üzenetére


Predator2
addikt

Hello

Hogy állsz a dolgokkal?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7021) mrlujoak válasza Zsocó (#7006) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az enyém friss szerzet, QWERTY-s (nem qwertz) idei első heti - 12W01 - nincs cirip.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#7022) erno800


erno800
csendes tag

Sziasztok megkerlek segitsetek a telefonom (mini pro) 1 napja nagyon furcsan viselkedik.
5-10 percenkent a kijelzoje ki-be kapcsol mindha az altato vagyis kepernyo kikapcsolo gombot nyomogatnam. Van mikor felorara abba haggya maskor fojamatosan pillog. Nagyon kezdett idegesitteni, vajon elromlott vagy a szoftver serult meg? Kerlek adjatok tanacsot! Meg gariba van vajon visszavigyem???

(#7023) ko9 válasza erno800 (#7022) üzenetére


ko9
addikt

Általában egy frissen telepített program szokta ezt a hibát okozni :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7024) erno800


erno800
csendes tag

ko9, hogy tudnam ezt a hibat kikuszobolni??? toroljem le a legutobb feltelepitett szoftvereket??? De mostanaba nem raktam fel szoftvert ra.

(#7025) sdd2 válasza mrlujoak (#7021) üzenetére


sdd2
veterán

Grat hozzá :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7026) xperiababu


xperiababu
csendes tag

Sony Ericsson Xperia Playhez gyárilag mellékelt memóriakártya Mini Prohoz tökéletes? 8GB-os kártyát tudnék jó áron venni. Olvastam, hogy nem mindegy milyen kerül bele a sebesség miatt, ezért érdekel a dolog.

(#7027) 8zabi


8zabi
őstag

megjelent egy új mod xda-n, hamarosan tesztelem

[MOD][ICS&GB][XPERIA 2011]Camera 720p@10Mbps (+100% JPEG in GB)

(#7028) Timer válasza ko9 (#7017) üzenetére


Timer
veterán

Hmm, akkor valami probléma van a telefonommal.

(Azt csak halkan jegyzem meg, hogy ma kiesett a kezemből, tokban volt, de naná, hogy arra a részére esett, amit nem fedett az a sz@r. Az eredmény: krómozott csík kontra zúzott kő, 0:1! :(

Lehet rá külön krómszegélyt kapni? Nagyon megkarcolódott, rettentően bosszant.

[ Szerkesztve ]

(#7029) Gaberiellb válasza Timer (#7028) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Lehet csak kissé húzós az ára, 1 havernak van, megérdeklődöm ha gondolod. :U

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#7030) vgyorvari


vgyorvari
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy mini prot. Eddig minden szuper.
Előtte Nokiám volt és ott megszoktam, hogy csoportokba voltak a telefonkönyvben a számok és hozzá tudtam rendelni csengőhangot a csoporthoz.
Tudnátok nekem ajánlani valami alkalmazást, ami alkalmas ilyesmi funkcióra?!
Előre is köszönöm.

vgyorvari

(#7031) Timer válasza Gaberiellb (#7029) üzenetére


Timer
veterán

Holnap beviszem egyik ismerősömhöz, ha neki nem lesz hozzá, akkor érdekelhet a dolog!

(#7032) Gaberiellb válasza Timer (#7031) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

oksa, küldj pm-et nyugodtan. üdv

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#7033) MyckY válasza 8zabi (#7027) üzenetére


MyckY
senior tag

És ez pontosan mi?

(#7034) bobooo válasza vgyorvari (#7030) üzenetére


bobooo
addikt

csoportokra nem is de egyedi csengőhangot hozzá tudsz redelni minden névjegyhez a gyári névjegyzék alkamazásban

(#7035) 8zabi válasza MyckY (#7033) üzenetére


8zabi
őstag

a gyári kamera alkalmazást cseréli le, ami így kétszer nagyobb bitrátával veszi fel a videókat, elméletileg szebb lesz a felvétel, illetve kevésbé tömöríti a fényképeket, elméletileg itt is látható a minőségjavulás

majd holnap normális fényviszonyok mellett kiderül, mindenesetre működik

(#7036) Predator2 válasza 8zabi (#7035) üzenetére


Predator2
addikt

nah ez jó :D

kell majd valami komoly kókányolás a telón h fel lehessen tenni?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7037) ko9 válasza 8zabi (#7035) üzenetére


ko9
addikt

Ez így nem igaz, mert semmit nem csinál a gyári kamera appal... Csak a neki megszabott értékeket módosítja - ezt már én is megcsináltam anno a ROMomban, csak más mószerrel...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7038) 8zabi válasza ko9 (#7037) üzenetére


8zabi
őstag

a gingerbread-hez való verzió akkor is lecseréli a kamera alkalmazást egy módosítottra

amúgy meg miért nem tetted közkincssé a te verziódat? :)

(#7039) ko9 válasza 8zabi (#7038) üzenetére


ko9
addikt

Bennevan a v2-es ROMomban... :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7040) vgyorvari válasza bobooo (#7034) üzenetére


vgyorvari
csendes tag

Köszönöm szépen a tippet, de azt hittem van egyszerűbb megoldás is. :)

vgyorvari

(#7041) MyckY válasza vgyorvari (#7040) üzenetére


MyckY
senior tag

pedig nem egy bonyolult dolog elég rámenni az adott kapcsolatra és szerkesztés ott tudsz beállítani rengeteg mindent

(#7042) fatal` válasza MyckY (#7041) üzenetére


fatal`
titán

Azért mondjuk 600 kapcsolatnál nem biztos, hogy felemelő érzés lehet... :)

(#7043) MyckY válasza fatal` (#7042) üzenetére


MyckY
senior tag

mért egy programmal is ugyanúgy kell beállítani hogyha minden kapcsolathoz más csengőhangot akar

(#7044) ko9 válasza MyckY (#7043) üzenetére


ko9
addikt

De gondolom ő úgy gondolta, hogy kipipálgat pl 20 telefonszámot, azt hozzáadja pl a Család csoporthoz, és akkor ahhoz a csoporthoz ad egy külön csengőhangot.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7045) janus2


janus2
csendes tag

Hello!
Szeretném megkérdezni, hogy ha usb keresztül csatlakozok számítógéphez mert tölteni akarok cuccokat a telóra és még nincs mobilinternetem, tehát rákötöm a gépre a telefont és kiválasztom a telefonon hogy internetmegosztás usb keresztül akkor ugye úgy netezhetek telón, hogy nem számolja az adatforgalmat a szolgáltató?

[ Szerkesztve ]

(#7046) fattyu válasza janus2 (#7045) üzenetére


fattyu
veterán

én csak tippelek de az a másik irányra van kitalálva. A telefon netét osztod meg a géppel nem fordítva...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#7047) Timer válasza janus2 (#7045) üzenetére


Timer
veterán

Elméletben az általad leírt opció arra szolgál, hogy a telefonon elérhető internet kapcsolatot engedi használni a számítógépen is.

Amit Te keresel, azt ezzel az applikációval lehet megoldani, azonban én még nem próbáltam, így a működését nem garantálom! ;)

Reverse Tether

(#7048) fatal` válasza MyckY (#7043) üzenetére


fatal`
titán

Mondjuk kicsit egyszerűbb létrehozni egy csoportot, kipipálni 100 embert és hozzárendelni egy csengőhangot, nem gondolod?:)

(#7049) Isten88 válasza vgyorvari (#7030) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia!
Lehetőségek. :)

[ Szerkesztve ]

(#7050) robyg


robyg
senior tag

Üdv mindenkinek.

Ehhez a telóhoz valami erősebb akksit nem lehet szerezni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.