Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) BRIKLY válasza ko9 (#4999) üzenetére


BRIKLY
veterán

sima minire nem jó?

(#5002) ko9 válasza BRIKLY (#5001) üzenetére


ko9
addikt

A Minis épp most töltődött fel, küldöm a tesztereknek. Ma/legkésőbb holnap azt is kiadom, ha nem lesz vele súlyosabb probléma.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5003) jose999 válasza ko9 (#5002) üzenetére


jose999
senior tag

Kernelt hogyan rakjam fel?

Szerk.: Az bootloader nyitás nélkül nem is megy, ugye?

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#5004) BRIKLY válasza ko9 (#5002) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ok:R küld nekem is, már itthon vagyok.

(#5005) ko9 válasza jose999 (#5003) üzenetére


ko9
addikt

Igen, CustomKernelhez nyitott bootloader kell.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5006) dokee78 válasza ko9 (#4999) üzenetére


dokee78
félisten

Egy kis rövid vidit nem készítenél pl az ablakváltásról?

Build.prop-ban benne vannak a kamerajavításos beállítások is?

(#5007) ko9 válasza dokee78 (#5006) üzenetére


ko9
addikt

Nincs benne, mivel teszteltem, és semmi változást nem láttam a képekben. Lehet utánnanézek, hogy mit változtat és egy SemcCamera.apk módosított változátával lehet tudok javítani a képminőségen.

Videót meg nem ígérem meg, ha lesz időm, megcsinálom.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5008) dokee78 válasza ko9 (#5007) üzenetére


dokee78
félisten

Én tapasztaltam minimális javulást. :K

Itt azt írtad,nem kell nyitott Bootloader. :B

[ Szerkesztve ]

(#5009) jose999 válasza ko9 (#5005) üzenetére


jose999
senior tag

Köszi, akkor az marad gyári :(((

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#5010) ko9 válasza dokee78 (#5008) üzenetére


ko9
addikt

Igen, mert a ROM gyári kernellel is működik tökéletesen, de ő a nem gyári kernelt kérdezte :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5011) dokee78 válasza ko9 (#5010) üzenetére


dokee78
félisten

Tehát ami a linked mögött van ahhoz nem kell Bootloadert nyitni. :N

(#5012) ko9 válasza dokee78 (#5011) üzenetére


ko9
addikt

Olvasd el:

Működik gyári kernellel is, de ha minden javítást használni akarsz, akkor ajánlom a KrSHv2 Kernelt!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5013) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

Sziasztok! Ha már így a custom romok-nál tartunk lassan, valaki próbálta már a cyanogen mod-ot? Elég prof a srác jó romokat kreál nagyon, anno spicára is volt egy átirat azt is gyorsította, de azt sajna nem az eredeti csapat csinálta, de úgy ahogy jó volt, viszont Defy-on már ők csinálták és mit ne mondjak profi volt! :K Pont most néztem az oldalukat és a miénk is fent van, sőt van 3 stable mod is.Aki gondolja:[link] A kép ne tévesszen meg senkit :DD

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#5014) ko9 válasza Gaberiellb (#5013) üzenetére


ko9
addikt

Igen, külön kernele van, és bootloader nyitás nélkül nem lehet felrakni. Mellesleg elég bugos, nem megy a hardveres billentyűzet, stb...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5015) Gaberiellb válasza ko9 (#5014) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Érdekes, hogy egy ilyen csapat berak egy full bugos romot stable menü pont alá.... :DD :Y

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#5016) sdd2 válasza Gaberiellb (#5015) üzenetére


sdd2
veterán

a Stable annyit tesz hogy már fut rajta, nem resizik 2 percenként. Attól még egy csomó minden nem működhet! :K Hidd el ezt ko9-nek mert ő is ROM főző és ahogy láttam nobodyAtall-al is kapcsolatban van :K

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5017) Gaberiellb válasza sdd2 (#5016) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

jah oké :C , akkor átírom a szótáramba, nem nagy angolos lévén nekem stabilt jelent, persze ez tényleg nem azt jelenti, hogy minden stabilon megy a gyárihoz képest, csak bekavart az experimental menüpont, ami ha jól fordítom kísérleti vagy ilyesmi...áhh magas :DD
Isten ments hogy ne higgyem el neki, csak kérdezősködök egy pötyit.. :C
nobodyAtall?

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#5018) sdd2 válasza Gaberiellb (#5017) üzenetére


sdd2
veterán

Majd amikor a fórum fele azt használja valószínűleg majdnem minden menni fog rajta :DD És mikor nagy betűkkel ki lesz írva hogy no bug akkor minden működik. Vagy every work :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5019) jose999 válasza sdd2 (#5018) üzenetére


jose999
senior tag

HA majd vissza szeretném tenni, hogyan rakjam vissza az eredeti ROM-ot? SEUS-szal simán?

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#5020) Zozz


Zozz
tag

Vettem kettőt.
Barátnőmnek egy fehéret, magamnak egy feketét.
A cikk győzött meg.
Nos a csalódás emiatt hatalmas.
A belseje OK. Nagyon is. Azt imádom, és nem cserélném el semmiért.
De az összeszerelés minősége nálam egy gyenge 2-es. Az USB fedlap gumis műanyag anyaga 10 kinyitás után oda lett. Most már kis precíziós csavarhúzóval tudom normálisan kinyitni, és töltőre dugni.
A két része (billentyű kijelző) pedig már a megvásárláskor is rohadtul lötyögött.
Aznap vissza is vittem a boltba. Gyakorlatilag fél órát sem használtam. Javították, flip mechanika cserélve, és még mindig lötyög. Ha jobbra lapozok benne az ujjam tapadása kimozdítja, telefonáláskor meg kattog zörög. Függőlegesen tartva csak érintésre (NEM nyomásra) a képernyő máris nekibillen a hátlapnak egy diszkrét kattanással.
Kézben tartani kb. olyan érzés, mintha a telefon állna egy kijelzőből meg egy billentyűből amit egymásra raktam é a kezemmel akarom egyben tartani.
Már másodjára jött vissza szervizből (akik szintén nem állnak a helyzet magaslatán), mert se az USB fedlapot nem cserélték k, se a problémát nem oldották meg. Annyival elintézték, hogy állítottak rajta. De hogy mit, hogyan hol? Nem tudhatom, csak ha szétszedném és magam megnézném. Lehet hogy nem a csúszka a baj, hanem a kijelző vagy a billentyű panel lenne cserés. Ezt meg valószínű már nem éri meg cserélni a szerviznek.
Így konklúzióként van egy csúcs tudású telefonom, amit imádok használni, de utálok kézbe venni. Ami így elég paradox. :( :(((
Tehát jó tanács. Aki ilyet vesz, ne netről ne webshopból, hanem személyesen kéztől kézbe és jól nézze meg hogy tényleg nem lötyög és laza.
Hozzátenném barátnőmé a megvétel óta jó, a kibontáskor tényleg a cikkben írt mértékig feszesen állt bár azóta lazul és kezd lötyögni az is, de még tényleg egy nagyon (hozzám hasonló szőrszálhasogató emberek számára is) elfogadható mértékben.
Tehát van pozitív ellenpélda, de ilyen terméket mégis inkább csak személyesen vegyetek.

Ettől a problémától (meg a szerviz slendrián hozzáállásától) eltekintve a teló 11/10 is tud lenni. :C

''Megzörgetek minden bokrot szeretem a kemény rockot!''

(#5021) babaresz


babaresz
csendes tag

Hali! az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet megoldani, hogy a teló ne szinkronizálja magát mindenféle facebookos tartalmakkal? szerencsére még nem tette, mert nincs mobilnetem, de nem is szeretném, hogy egyszer wifizés közben elkezdjen kovács béláról infókat tolni az arcomba :)) köszi!

(#5022) MyckY


MyckY
senior tag

És procit lehet húzni a rombA? :D

(#5023) ko9 válasza MyckY (#5022) üzenetére


ko9
addikt

Azt csak módosított kernellel lehet, ami meg nem lehetséges Bootloadernyitás nélkül...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5024) MyckY válasza ko9 (#5023) üzenetére


MyckY
senior tag

akkor nyitás lessz belőle :D a garit meg el lehet inttézni egy kisütéssel :D

(#5025) ko9 válasza MyckY (#5024) üzenetére


ko9
addikt

Vannak humánusabb megoldások is ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5026) MyckY válasza ko9 (#5025) üzenetére


MyckY
senior tag

A kisütés nekem tökéletes eddig mindig bevált ;]

(#5027) Gaberiellb válasza sdd2 (#5018) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

van olyan rom ami bugmentes? sztem maradjunk a használható kifejezésnél. :DD

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#5028) sdd2 válasza Gaberiellb (#5027) üzenetére


sdd2
veterán

Én a ráírt szövegre gondoltam.:DD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5029) Gaberiellb válasza sdd2 (#5028) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

:R :DD

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#5030) MyckY


MyckY
senior tag

na valaki elkurtam és nem raktam fel a recoveryt és így megvan a su de nem ad root jogot:S És se a SEUS se a pc companion nem frissíti olyan címszóval hogy nem elérhető a szoftver a telefonjához most mi a teendő???

(#5031) dokee78 válasza MyckY (#5030) üzenetére


dokee78
félisten

Megoldás. ;]

Kinyitottad a Bootloadert? :C

[ Szerkesztve ]

(#5032) MyckY válasza dokee78 (#5031) üzenetére


MyckY
senior tag

Hehh akkor cumi xDD

(#5033) sdd2 válasza MyckY (#5030) üzenetére


sdd2
veterán

Hát ezt jól elk*rtad... :(((
Ha semelyik nem csinál vele semmit többször se akkor csak a szerviz tudja megcsinálni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5034) BRIKLY válasza MyckY (#5030) üzenetére


BRIKLY
veterán

Sajnos a root nem működik a rom-ban. Én úgy csináltam, ahogy ko9 írta. megpróbálom root-olni.
SEUS nekem sem állítja vissza, tehát erre valamit ki kell találni...

nekem legalább van van recovery... de a gyáriról nincs mentésem...

[ Szerkesztve ]

(#5035) MyckY válasza BRIKLY (#5034) üzenetére


MyckY
senior tag

akkor csak nem én kurtam el (teljesen) mert attól még a pc companion vissza kéne hogy állítsa

én lementettem a gyárit és vissza is állítottam mert elfelejtettem a programokat lementeni és ezért visszaraktam és utána jött a baj hogy nem raktam recoveryt :S

[ Szerkesztve ]

(#5036) jose999 válasza BRIKLY (#5034) üzenetére


jose999
senior tag

A root nekem sem megy :( Próbáltam újra rootolni, nem jó! :O

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#5037) dokee78 válasza BRIKLY (#5034) üzenetére


dokee78
félisten

A legfrissebb Flashtool megoldja,nekem is az oldott meg valamit amit a PC Companion nem tudott.

(#5038) MyckY válasza dokee78 (#5037) üzenetére


MyckY
senior tag

és tudnál adni egy linket ??

(#5039) jose999 válasza MyckY (#5038) üzenetére


jose999
senior tag

ko9 cikke: [link] és kövesd ezt a részt:
Garanciavesztés nélküli Debranding, szolgáltatói cuccok eltávolítása, gyári szoftver felrakása

Szükség volt nekem is erre a melodásra, ezt Ő tanácsolta, bejött! :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#5040) BRIKLY válasza dokee78 (#5037) üzenetére


BRIKLY
veterán

Nem akarom most visszaállítani,csak mondom.szerintem SEUS, PCC azért nem működik, mert más a bulid,mint az eredet.

mondjuk root az kéne..

(én a sima miről beszélek)

(#5041) dokee78 válasza MyckY (#5038) üzenetére


dokee78
félisten

Ezzel gyári ROM-ot tudsz visszarakni!

Flashtool

[ Szerkesztve ]

(#5042) MyckY válasza BRIKLY (#5040) üzenetére


MyckY
senior tag

Én most inkább visszaállítom és utána előröl az egész kíváncsi vagyok lessz e root

(#5043) ko9


ko9
addikt

Kösz az infót, hogy nem jó a root, megpróbálom javítani :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5044) BRIKLY válasza ko9 (#5043) üzenetére


BRIKLY
veterán

Köszönjük mester. :R
Egyébként félig működik,mert recovery-ből azt csinálok,amit akarok.. vagy oda nem is kell?

(#5045) MyckY válasza ko9 (#5043) üzenetére


MyckY
senior tag

Neked működött a root?

(#5046) BRIKLY válasza ko9 (#5043) üzenetére


BRIKLY
veterán

még egy észrevétel.: Xloud fordítva működik. ha ki van kapcsolva, akkor szól szebben,és hangosabban.

(#5047) ko9 válasza MyckY (#5045) üzenetére


ko9
addikt

Én nem gyári kernellel próbáltam, mert egyes funkciók csak azzal mennek, azzal meg init.d szkripből megoldottam az AutoRoot-ot :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5048) MyckY válasza ko9 (#5047) üzenetére


MyckY
senior tag

értem na sikerült a gyári szoftot felrakni köszönet jose999 :C

(#5049) jose999 válasza MyckY (#5048) üzenetére


jose999
senior tag

A fenét nekem :) én sem mentem semmire ko9 nélkül :) Övé a babérkoszorú :) :C :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#5050) MyckY válasza jose999 (#5049) üzenetére


MyckY
senior tag

akkor mindkettőtöknek :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.