Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) axioma válasza e-newsee (#2045) üzenetére


axioma
veterán

Kapacitiv stylus letezik. Szivacsos, vagy valami gumis bevonatu szivacs a vege. Ebay-en aproert utanad dobjak.

(#2052) ko9


ko9
addikt

Egyszerűen kiakaszt az USB takaró... Valakinek van valami jó "taktikája", hogy hogyan lehet egyszerűen leszedni?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2053) ricsike81


ricsike81
aktív tag

minire honnan lehet rendelni, hol lehet venni tokot, kijelző fóliát ? Szilikont vagy plüss tok kellnekem.

(#2054) llll válasza ko9 (#1995) üzenetére


llll
senior tag

az idétlen poénért
(de ha bejött, akkor jó :) )

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#2055) llll válasza ko9 (#2052) üzenetére


llll
senior tag

izomból?

Soha többet DPD!

(#2056) zotyesz66 válasza ko9 (#2052) üzenetére


zotyesz66
őstag

Nem tudom, nekem körömmel olyan szépen kijön.

(#2057) Colani válasza ricsike81 (#2050) üzenetére


Colani
tag

probáld a widgeteknél :) asszem ott van az elsők között és be lehet állitani figyelmeztetést is ha elér egy bizonyos mennyiséget jelezzen...

szép napot mindenkinek

(#2058) Davey7


Davey7
senior tag

Tegnap megrendeltem a T-mobiltol a telefont,csak varhatok ra 10napot(szamhordozas), es erre ma felviszik az arat :) Szerencsem volt. Nemtudom miert felvele viszik az arat mikor csokkenteni kellene :F

(#2059) ruskop


ruskop
senior tag

Most vennék ilyen telót de ez a ciripeléses mizériát nem értem? Mikor jön ez elő pontosan? Amit megvennék azt kipróbáltam : videót vettem fel és játszottam le, zenét hallgattam, fotózgattam de semmi. Ja és mennyitt bír az akksija?

(#2060) e-newsee válasza Davey7 (#2058) üzenetére


e-newsee
addikt

Szemetek!!! Megölték Kennyt!!! :Y

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2061) sunshinee válasza ko9 (#2052) üzenetére


sunshinee
csendes tag

Szemöldökcsipesz ;)

(#2062) e-newsee válasza ruskop (#2059) üzenetére


e-newsee
addikt

Mini PRO-ról van szó ugye? Mert a sima mini nem csinálja.
Amikor mondjuk jó aktívan működik a kijelző (pl fényképező üzemmód), akkor hallgass bele a jack dugóba közelről! Vagy hallgass vissza egy csendes környezetben felvett videót jól felhangosítva! Valami sercegést/ciripelést kellene hallanod. Ha nem, akkor azonnal nézd meg hányadik heti gyártásból való! :) Valahol az akksi alatt egy "...11W32", vagy hasonló felirat lesz. Szerintem többünket érdekel.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2063) Szergej01 válasza Davey7 (#2058) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Én ezen a héten akartam megvenni Domino csomagba..erre meg..rohadjanak meg..mi értelme volt 5k-val megemelni az árát? :( ezek tényleg szemetek..ennyiért nem kell egyelőre :(((

Oneplus 7T

(#2064) Colani válasza Szergej01 (#2063) üzenetére


Colani
tag

rendeld meg a netről a webshobból ugy még mindig olcsobb mint a boltban asszem min 5000 :) :) :)

(#2065) Szergej01 válasza Colani (#2064) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Igen, de eddig webshopban 62 volt, most 66...úgyhogy az is több :O de még alszok rá egy párat..

Oneplus 7T

(#2066) stigma


stigma
addikt

Hali. Valakinek a mini pro-ja csinált olyat hogy le akarsz valamit szedni marketről, majd kéri a gmail bejelentkezést és kb 3 külön fiókkal próbáltunk de nem enged bejelentkezni.
Adatforgalom letiltva (esetleg engedélyezve) , 2.1-es sw-ről nyomjuk.
A teló pár napos, max hetes ,menjen vissza a szolgáltatóhoz?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#2067) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Hol lehet beállítani az adatfigyelőt ? Lépéséről lépésre kellene leírni, mert sehol sem találom.

(#2068) krisztian112 válasza Szergej01 (#2065) üzenetére


krisztian112
senior tag

Ugyanez volt a galaxy ACE-el. 45ről felment 50re, majd 2 hét múlva 40re. Szóval lehet a következő akcióváltásnál csökkeni fog.

Huawei P10 lite

(#2069) aggleány válasza stigma (#2066) üzenetére


aggleány
addikt

Az Xperia Mini Pro gyárilag 2.3.3-mal jött ki, tehát 2.1-el nem létezik. Ha letiltod az adatforgalmat, akkor nem fog menni a Market sem, mert ahhoz is kell netkapcsolat.

ricsike81

Menj fel a Marketre, és az SE részlegben megtalálod Data Monitor néven, ingyenes. :K

[ Szerkesztve ]

(#2070) sxxorp


sxxorp
őstag

Elvileg szoftver update-tel javítják a ciripelést... (azért '...', mert nehezen hiszem el, hogy ez így javítható lenne): [link]

[ Szerkesztve ]

(#2071) JohnnyX válasza sxxorp (#2070) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Kivancsian varom az eredmenyt :C

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#2072) Balazs1975 válasza Queenie (#1462) üzenetére


Balazs1975
csendes tag

nekem ugyan ez van

(#2073) stigma válasza aggleány (#2069) üzenetére


stigma
addikt

Hát, pedig a kezemben volt sokáig gyerek azt mondta 1.6-al adták oda neki a kezébe számlán is az van.
Én meg telefon adatokat megnéztem 2.1-et ír mint Rom ami rajta van.

Amúgy igen mindig kifelejtem a fontosat, az itthoni netre rácsatlakoztam wifi-n keresztül és akkor írta ki hogy ideiglenesen nem tud belépni.

Sony PC Comp vagy micsodát feltettem hogy max újrarántsam a Rom-t de az sem sikerült.
Most erre valami ötlet?

Amúgy előre is köszi a gyors segítséget.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#2074) sdd2 válasza stigma (#2073) üzenetére


sdd2
veterán

Te biztos az Új Mini Pro-ról beszélsz??? :Y :Y
[link]

Nem erről beszélsz véletlenül???[link]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2075) aggleány válasza stigma (#2073) üzenetére


aggleány
addikt

sdd2 kolléga nagyon jól mondja, Te egy másik telefonról beszélsz. Ez az Xperia Mini Pro topikja, amiről Te írtál, az pedig az Xperia X10 Mini Pro.

Annak is van saját topikja, de jobban jársz, ha a sima X10 Mini topikban kérdezel, mert Pro-val is oda járnak.

Az előfordulhat, hogy néha nem megy a Market, de elvileg most megy egy frissítés is (telefontól függ, hogy leszedi-e önállóan, vagy segíteni kell), ezért lehet, hogy nem akar sikerülni.

Én nem használom a PC Companiont, engem csak zavar. Anno az X10 Minit WiFin keresztül frissítettem - talált frissítést, elindítottam, és 20 perc alatt megvolt vele. Se madzag, se vacakolás.

(#2076) stigma válasza aggleány (#2075) üzenetére


stigma
addikt

:R
Bocs ezt picit bebuktam, már ebből is létezik többfajta :DDD
Köszi azért a segítséget.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#2077) aggleány válasza stigma (#2076) üzenetére


aggleány
addikt

Semmi gond, csak pár hete van kint az új verzió. Szerintem a topikjában, és az se-portal pont hu-n is tudnak Neked segíteni. :K

(#2078) Dency01 válasza Szergej01 (#2065) üzenetére


Dency01
aktív tag

Nézd
56E

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#2079) Davey7 válasza Dency01 (#2078) üzenetére


Davey7
senior tag

De ez nem hiszem,hogy gyartoi garis,ugy meg nem valami jo ajanlat.

(#2080) Dency01 válasza Davey7 (#2079) üzenetére


Dency01
aktív tag

"A készülékek mindegyike ÚJ! Dobozos, Bontatlan Csomagolású Kártyafüggetlen. Gyártói vagy Bolt Garanciás. Magyar menüs és az összes Gyári hozzá tartózó tartozékot tartalmazza."

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#2081) Davey7 válasza Dency01 (#2080) üzenetére


Davey7
senior tag

"A készülékek mindegyike ÚJ! Dobozos, Bontatlan Csomagolású Kártyafüggetlen. Gyártói vagy Bolt Garanciás. Magyar menüs és az összes Gyári hozzá tartózó tartozékot tartalmazza."

Ahhoz fel kell hivni oket,hogy melyik. Ez nem egyertelmu,hogy melyik van 56ert.

(#2082) mrlujoak válasza Davey7 (#2081) üzenetére


mrlujoak
veterán

...csak egy telefonba kerül a tisztázása... :U :P

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2083) mrlujoak válasza Davey7 (#2081) üzenetére


mrlujoak
veterán

...demert jófej vagyok felhívtam, az 56E-es ajánlat bolti garis, de lényegében minden tartozékkal. (memkari is)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2084) Colani


Colani
tag

nem rossz ár érte...az tuti...

(#2085) Colani válasza mrlujoak (#2083) üzenetére


Colani
tag

de jófej vagy :)) :))
mennyi a bolti gari:1 év??szerintem ennyiért nagyon megéri..

szép napot

(#2086) Dency01


Dency01
aktív tag

Szerintem bőven jó árban van 56-ért még 1 év garanciával is.
Köszönjük "mrlujoak"

[ Szerkesztve ]

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#2087) Dency01


Dency01
aktív tag

Egyébként 2 Gigás kártyát adnak hozzá?

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#2088) tipuka válasza e-newsee (#2060) üzenetére


tipuka
addikt

+1

Amúgy pont ezen a héten készültem venni részletre a mini pro-t.... de 15k különbséggel kinek éri meg az +80mb és a kicsúsztatható bill??? (az előlapi kamera nekem nem kell)
ezek mibe vannak tényleg már.. ha a ray 60k körül lenne akkor meg inkább azt venném, de úúúú ez nagyon gatya, kihúzták a gyufát eléggé.. szerencséjük , hogy nincs kp-m egybe fizetni nekik... bocsánat , de kikellet ezt mondanom!

(#2089) FET-MEN válasza tipuka (#2088) üzenetére


FET-MEN
veterán

énis a ray-t venném :DDD

Iphone 7

(#2090) mrlujoak válasza Dency01 (#2087) üzenetére


mrlujoak
veterán

Colani, igen 1 év.
Amúgy 2 GB-os karit ad hozzá a bolt.
(meg dobozt, töltőt, adatkábelt, headsetet) :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2091) e-newsee válasza tipuka (#2088) üzenetére


e-newsee
addikt

Az előlapi kamera nekem sem nagyon kell. A 80MB meg nem érdekel, mert ott a kártya, oszt jóvan.
Én pont a billentyűzet miatt akarom megvenni. A ray is igen tetszik, de az tapizósan gépelős. Én a billentyűzetet szeretem megnyomkodni.
Van más, amit simogatni kell, meg ujjheggyel pöckölgetni, mert arra érzékeny, de számomra a billentyűzet nem az. :B ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2092) Ghard válasza sxxorp (#2070) üzenetére


Ghard
őstag

lehet hogy a videofelvevőbe beépitenek egy zajszűrőt,a telefon továbbra is serceg,de a felvételen majd nem hallani ;]

(#2093) benjonino válasza e-newsee (#2091) üzenetére


benjonino
tag

Van még egy készülék ami a Mini Pro-nak a nagytestvére, úgy hívják, hogy XPERIA PRO. Gyakorlatilag a Neo billentyűzettel ellátott változata.
A baj csak az, hogy már a Ray is 90 kHUF, a Neo ennél drágább lesz, hiszen nem 3.3" hanem 3.7" és ennél is drágább lesz a PRO.
Számomra éppen ezért, az ára miatt már nem alternatíva. És az összes eltérés ki is merül 3 dologban: 1. nagyobb kijelző nagyobb felbontással 3"-->3.7", 2. nagyobb felbontású kamera 5Mp-->8Mp, 3.nagyobb akksi 1200mAh-->1500mAh. De ez utóbbi lehet, hogy ahhoz kell, hogy a nagyobb képernyőt elvigye.

[ Szerkesztve ]

(#2094) perryke


perryke
csendes tag

Itt 50 500 HUF 2 év garival

not enough minerals

(#2095) Dency01 válasza perryke (#2094) üzenetére


Dency01
aktív tag

Igen de itt is csak töltő jár hozzá.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#2096) sxxorp


sxxorp
őstag

"Kedves sxxorp,

A zörejt a másodlagos mikrofon túlérzékenyre hangolása okozza, ami alacsony zajszíntű környezetben észlelhető igazán. A hangolás szoftveres, tehát a szoftverfrissítés megoldja az esetet. Bővebbet akkor tudunk mondani, ha már tudjuk tesztelni az új szoftvert, és mi is halljuk a különbséget.

Üdvözlettel,
Sony Ericsson"

A kérdésem lényege pont erre vonatkozik: "lehet hogy a videofelvevőbe beépitenek egy zajszűrőt,a telefon továbbra is serceg,de a felvételen majd nem hallani" -> valódi lesz a megoldás, vagy csak bütykölés? Várom a választ...

@perryke: a 2 év EU-garancia messze nem ugyanaz, mint a 2 év magyar (HU) gyártói garancia, talán még a boltinál is kevesebbet ér, nézz utána, hogy is érvényesíthető. Csak nézd meg a különbséget az elődnél... [link]

[ Szerkesztve ]

(#2097) Davey7 válasza sxxorp (#2096) üzenetére


Davey7
senior tag

Szerintem meg mindig az godnoljak,hogy a legnagyobb problema az,hogy zajos a video. Pedig ez annal sokkal tobb. Ha csokkentik az erzekenyseget,szerintem alap allapotban a telefon akkor is ki fogja adni a hangot.

En is megrendeltem a telefont,remlem azert csak lepnek valamit az ugyben...

[ Szerkesztve ]

(#2098) sdd2 válasza Davey7 (#2097) üzenetére


sdd2
veterán

+1.
Ez nem megoldás amit mondtak.Itt nem a videó a lényeg hanem az hogy hosszabb távon mik a következményei a tücsöknek.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2099) szente


szente
addikt

az nem lehet,hogy ez a tücsök minden telefonban benne van,csak itt mivel a mikrofon túl érzékenyre volt állítva,hallatszódott videó felvétel közben.
a tücsök para elején írtátok,hogy más telefonnál is tapasztaltátok....

(#2100) silboy


silboy
aktív tag

Egy kis segítség kellene.Megvettem első androidos készülékemet,ami Xperia Mini Pro.Azt be tudom valahogyan állítani rajta,hogy ha a citromail-es címemre levél érkezik,kapjak értesítést mint az sms-ről?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.