Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) Zoja™ válasza fatal` (#9000) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem tud többet semmivel, Aosp és Cyanogen alapokra épült ájfonra hajazó GUI-val megáldott android. Tényleg csak máshogy néz ki, de nem tud többet mint a többi, talán a zenelejatszója és a fájlkezelője veri néhány nagyobb gyártó megoldásait.

(#9002) bogil99


bogil99
aktív tag

Amikor feldugom a gépre a flashtool felismeri, de pirossal mindig kiírja ezt a sort:

14/050/2012 22:50:53 - ERROR - LT26 : this bundle is not valid

Ez mit jelent? Valami nem f@sza?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9003) bogil99


bogil99
aktív tag

Nagyon jó, most rotoltam az 58-ast és most megtoldotta még 1 sorral:

14/014/2012 23:14:02 - ERROR - LT26 : this bundle is not valid
14/014/2012 23:14:02 - ERROR - Cannot identify your device.

Mitől van ez?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9004) ko9 válasza Zoja™ (#9001) üzenetére


ko9
addikt

You made my day :DD :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9005) rootmin válasza ko9 (#8988) üzenetére


rootmin
tag

Valóban user error volt :)

(nem vagyok amúgy annyira elveszett IT témában, de Androidot még sose mókoltam, ez az első ilyen telefonom, bele kell rázódni... :B )

Elnéztem az egyik almenüt, és a /system-et nem formáztam le, ebből volt a gebasz. Most már jó, egyelőre tetszik, bár a launcher filozófia nem tudom mennyire lesz szokható hosszú távon :/

Egyelőre marad,mivel egyébként tetszik és sokkal gyorsabb, mint a gyári ICS (az alapján a fél perc alapján, amit láttam)
Holnap teszek majd fel valami alternatív launchert, meglátjuk, azzal milyen...

[ Szerkesztve ]

(#9006) bepken válasza babkonzerv (#8996) üzenetére


bepken
veterán

ez egy zsír új telefon, sőt jelenleg "szűz" :) ezt úgy értsd, hogy még google fiókhoz se lett hozzárendelve, nincs regisztrálva, 1 telefonhívás történt róla és kész.

az APN már létre volt hozva és a paraméterek egész biztosan így vannak beállítva, azzal tuti nincs gond. vagy töröljem és hozzam létre újra?

a szolgáltatás aktív, hiszen eddig is használt internetet, igaz egy gagyi galaxy mini volt neki eddig. de azon tökéletesen működött :) szóval ezért nem értem a dolgot.

ha már ICS-nél tartunk...mennyire csesznék ki vele, ha valahol wifin frissíteném a telefont ICS-re? olvasta, hogy a LED nem minden esetben jelez (de ez szerintem őt nem igazán fogja zavarni) ezen kívül van más bug is? csak azért kérdezem, mert én is ICS-t használok és hát ég és föld a GB-hez képest szerintem :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9007) Zoli133 válasza bepken (#9006) üzenetére


Zoli133
őstag

Nem tudsz wifi-n ICS-re frissíteni, egyébként szerintem meg jobb mint a 2.3

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9008) rob210 válasza bepken (#9006) üzenetére


rob210
nagyúr

ICS-t információim alapján csak kábelen keresztül tudsz frissíteni.

A telefont ha szűz ha nem szűz csinálj rajta egy gyári beállítások visszaállítását.
Még véletlen is elnyomkodhattál rajta valamit.
Ha ez nem segít akkor még egy beállító sms-t tudsz kérni a szolgáltatótól amit csak aktiválni kell egy 4 jegyű pinnel amit megadnak.

Ha ezek nem segítenek akkor teló szar de ez elég hihetetlen lenne.
:R

Renault power

(#9009) Zoja™ válasza ko9 (#9004) üzenetére


Zoja™
őstag

WTF ? :D

(#9010) bogil99 válasza fatal` (#8972) üzenetére


bogil99
aktív tag

Az enyémen elakadt a 2. file futtatása. Többször is megpróbáltam, de mindig leakadt valahol, egyszer sem indította újra a készüléket.
A Superuser ikon ugyan ott volt a többi között, de egyetlen rendszermappát sem tudtam megnyitni. Rakhattam újra az egész telefont majd egy órán át.

Lehet mégsem kell a "jégrém", jó a süti is...

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9011) domedee válasza domedee (#8989) üzenetére


domedee
senior tag

Ötlet a fentiekre?

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#9012) Imilenni


Imilenni
addikt

Hali
Segítsetek pls :D
A telóm Si száma a következő: 1246-4942.2 és nem nagyon láttam volna h kijött erre az ics O.o valaki utánna tudna nézni? :))

Press "F" to pay respects.

(#9013) bepken válasza rob210 (#9008) üzenetére


bepken
veterán

köszi szépen! megnézem délután, hátha segít egy factory reset, aztán létrehozok egy új APN-t a megfelelő beállításokkal. bár tényleg minimálisan mászkáltam a menüben, gyakorlatilag ezt az egy dolgot próbáltam megoldani :D

most még egy olyan gondolat futott át az agyamon, hogy otthon, ahol ugye próbáltam beállítani, csak GPRS lefedettség van. ezen kívül a hálózati beállításoknál csak GSM/WCDMA opció van, pedig nálunk UMTS van, nem? (de lehet hülyeséget írok :D)
de majd megkérdezem, hogy mikor bejött reggel a városba, nem pattant e fel véletlenül 3G-re a telefon, mert ez esetben a GPRS kapcsolattal van baj...

közben találtam egy topicot: [link], itt azt írja a srác, hogy a PC Companion segítségével javított valamit...ezalatt vajon frissítésre gondol?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9014) Zoja™ válasza domedee (#9011) üzenetére


Zoja™
őstag

Csak idézni tudom ko9 kollégát:

,,Többen is jelezték, hogy működik, biztos vagyok benne, hogy User Error.
Alap ROM, amire raktad a CWMet az ICS volt? Megcsináltad a teljes wipeot (format /system, format /data, format /cache, wipe dalvik cache)?"

Ha megvolt és mégsem jó, akkor egyelőre tegyél fel másik romot, minden héten van friss miui, azzal próbálkozz szerintem.

Imilenni:

Itt tudod megnézni az SI számokat, amire ki jött az ICS.
De még nem jött ki a tiédre.

Csak az első 8 számjegyet figyeld, a .2 már nem kell a végére.

[ Szerkesztve ]

(#9015) Imilenni válasza Zoja™ (#9014) üzenetére


Imilenni
addikt

köszi akkor lehet hogy e-miatt fagy le a gép? O.o
Egyébként furcsa h nekem 1246 az első 4 számjegy de ahogy látom visszafele nem megy az első 4 számjegy csak felfele O.o LEhetséges hogy nem lesz rá frissítés? Egyébként FAIL mert nemrég vettem a telót xd

Press "F" to pay respects.

(#9016) Zoja™ válasza Imilenni (#9015) üzenetére


Zoja™
őstag

Le fagy a gép? Biztos nem emiatt...
Gondolom szolgáltatós a telefonod, azokra min. még 1 hónap mire lesz.
(Magyarország+Szolgáltató, csodákat ne várj)

[ Szerkesztve ]

(#9017) rootmin válasza domedee (#9011) üzenetére


rootmin
tag

A mounts and storage-en belül van olyan, hogy format \system

Valószínűleg azt hagytad ki te is. Utána reinstall és elvileg jó lesz :)

(#9018) domedee válasza rootmin (#9017) üzenetére


domedee
senior tag

Köszi,

itt volt a hiba.:)

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#9019) bogil99


bogil99
aktív tag

Azt be lehet állítani valahol, hogy ha headszetten vagyok, automatikusan felvegye a hívást?

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9020) Zoja™


Zoja™
őstag

Nem tudtok véletlen olyan oldalt, ahol vállalnak egyedi hátlapok, skinek készítését?
Írtam a skinzone-nak, meg a skinshop-nak, de b.sznak válaszolni. Raktam carbon fóliát a hátlapra, de a fehér egy rétegben kevés, átlátszik, két rétegben meg nem lehet normálisan, gyűrődés mentesen felragasztani. Más színben meg nem hiszem, hogy jól mutatna a fehér készüléken.

(#9021) fatal` válasza bogil99 (#9010) üzenetére


fatal`
titán

Akkor valamit elrontottál. :)

(#9022) Skynet258 válasza Zoja™ (#9020) üzenetére


Skynet258
veterán

A skinshop-ost ismerem, ha gondolod priviben küldd el az adatokat amit írtál neki, és szólok. Lehet elkeveredett a dolog. ;)

https://geekpulse.hu

(#9023) Zoja™ válasza Skynet258 (#9022) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszi, de már fel kerestem egy airbrush-al foglalkozó srácot, valószínűleg elvállalja a hátlapot, így teljesen egyedi minta lesz a telefonon. :D Ha valami közbejönne, mindenképpen írok. :R

(#9024) spinkler


spinkler
tag

Sziasztok! Olvastam, hogy ciripelnek az Xperia minik. Az lenne a kérdésem, hogy ez a hibajelenség, ill a vibráló lcd még mindig jelentkeznek a most forgalmazott minikben a Telenornál?

(#9025) Skynet258 válasza Zoja™ (#9023) üzenetére


Skynet258
veterán

Airbrush még jobban hangzik! :K

https://geekpulse.hu

(#9026) Skynet258 válasza spinkler (#9024) üzenetére


Skynet258
veterán

11W38 utániak jók. De üsd be a keresőbe, hogy "ciripel", ott lesz minden. ;)

Mod: basszus, ezt az előzőhöz akartam beszerkeszteni. :(((

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#9027) fatal` válasza spinkler (#9024) üzenetére


fatal`
titán

A minik nem ciripelnek, csak a mini pro, 11W38 utáni nem.

Mini Prokon én még nem láttam vibrálást, az a minik betegsége, rootolt telefonon pár perc alatt javítható.

(#9028) Zoja™


Zoja™
őstag

ko9:

Nem tudod, hogy az ICS-ekhez nincs már olyan opció, hogy az állapotsor és a beállítások menü félig átlátszó?

(#9029) ko9 válasza Zoja™ (#9028) üzenetére


ko9
addikt

Mert nem az? Nekem olyan ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9030) Zoja™ válasza ko9 (#9029) üzenetére


Zoja™
őstag

Tudom... Miui...

De nem térítesz meg :D

Nem tudnád nekem megcsinálni a framework-öt? :) Ice Hybrom V2 van fent a telómon.

Légyszi, légyszi..... :D

[ Szerkesztve ]

(#9031) ko9 válasza Zoja™ (#9030) üzenetére


ko9
addikt

CM9 van fenn, saját build :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9032) Zoja™ válasza ko9 (#9031) üzenetére


Zoja™
őstag

De a két szép szememért megcsinálnád nekem is ehhez a romhoz? :)

(#9033) fatal` válasza ko9 (#9031) üzenetére


fatal`
titán

Lesz CM9 zárt bootloaderre?

(#9034) dobobazsy válasza fatal` (#9033) üzenetére


dobobazsy
őstag

az nagyon zuraa lenne ;]

(#9035) Zoja™ válasza dobobazsy (#9034) üzenetére


Zoja™
őstag

A Kamarush féle MiniCMSandwichLite már van zárt bootloaderre is.

(#9036) dobobazsy válasza Zoja™ (#9035) üzenetére


dobobazsy
őstag

esetleg egy linket tudsz küldeni? :B

(#9037) ko9 válasza fatal` (#9033) üzenetére


ko9
addikt

Már van :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9038) Zoja™ válasza dobobazsy (#9036) üzenetére


Zoja™
őstag

Tessék, a link, de azert csak igy, mert telorol vagyok:

MinCM

[ Szerkesztve ]

(#9039) dobobazsy válasza Zoja™ (#9038) üzenetére


dobobazsy
őstag

kicsit rossz a link, de sikerült belőle eljutnom a lényeghez. köszike :C
vajon ko9 is erre gondolt? :B

(#9040) Zoja™ válasza dobobazsy (#9039) üzenetére


Zoja™
őstag

Màr nem tudtam szerkeszteni, de telefonnal necces volt linket beilleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#9041) dobobazsy válasza Zoja™ (#9040) üzenetére


dobobazsy
őstag

semmi gond, célt értem, most tolom fel mindjárt :R

(#9042) ko9 válasza dobobazsy (#9039) üzenetére


ko9
addikt

Nem, én nem erre gondoltam, de ez is egy alternatíva.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9043) Zoja™ válasza ko9 (#9042) üzenetére


Zoja™
őstag

En is most toltam fel, annyira nem rossz. Te melyikre gondoltal?

(#9044) ko9 válasza Zoja™ (#9043) üzenetére


ko9
addikt

Egyértelmű, hogy a sajátomra :B

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9045) BRIKLY válasza ko9 (#9044) üzenetére


BRIKLY
veterán

Linket kérhetünk? Minire is jó?

[ Szerkesztve ]

(#9046) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Valaki tudja hol lehetne venni a kijelzőre új fóliát? Még a felrakásnál annó béna voltam és az egyik sarka meghajlott, és ott levegős, mostanában meg elkezdett felfelé kúsznia levegő, és nagyobbodik.

Szóval a lényeg, guglival nem találtam PONTOSAN ugyan olyan fóliát mint amit adtak hozzá, mert a legtöbből sokkal több ki van vágva belőle, az előlapi kamerának meg az érzékelőnek is... No meg persze valami emészthető árban lenne jó, mert azért egy fólia nem ér ezer forintot.. olyan 500 Ft körül kellene, ha talált esetleg valaki.

Előre is köszönöm!

(#9047) Zoja™ válasza pepe091 (#9046) üzenetére


Zoja™
őstag

Talán Ő tud segíteni fólia ügyben...

dobobazsy:

Sikerült feltenni a minicmsandwich-et?

[ Szerkesztve ]

(#9048) dobobazsy válasza ko9 (#9044) üzenetére


dobobazsy
őstag

kipróbálható? :DD

(#9049) Zoja™


Zoja™
őstag

Már annyit írok, lassan baj lesz belőle...

A CM9-ben hogy hogy nincs Theme Chooser?

(#9050) ko9 válasza Zoja™ (#9049) üzenetére


ko9
addikt

Enyimbe van ;] Miest kiadásra kész lesz, jelzek.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.