Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) sdd2 válasza szente (#6000) üzenetére


sdd2
veterán

Ja még a facebookot se? ;] :P

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6002) szente válasza sdd2 (#6001) üzenetére


szente
addikt

Valami rémlik, de kevés már az adatforgalmam, az meg eléggé kajálja...

Igazábol most jutott eszembe, hogy megnézhettem volna más oldalt is, akkor tudtam volna mi a hiba. Jellemző rám....

[ Szerkesztve ]

(#6003) sdd2 válasza szente (#6002) üzenetére


sdd2
veterán

Nem gond :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6004) sniphoe


sniphoe
aktív tag

Viber használóktól kérdezném, hogy a viberen keresztüli képküldés megy-e?!

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#6005) szente válasza sniphoe (#6004) üzenetére


szente
addikt

Mivel valamilyen oknál fogva nem érzékeli ha a kijelző szélét nyomom, nem tudom neked megnézni... :F

(#6006) jose999


jose999
senior tag

A PHra nem lehetett belépni, nem a rom hibája volt. Viszont a wifi jel tényleg erősebb mint eddig !

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#6007) killer1203


killer1203
senior tag

A galériába a FB be szinkronizált kb 15 mappát, azt hogy tudom kitörölni? Sehol nem találom. :W

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#6008) MyckY válasza killer1203 (#6007) üzenetére


MyckY
senior tag

Nekem még akkor se tűntek el amikor kikapcsoltam a szinlronizálást

(#6009) Gaberiellb válasza killer1203 (#6007) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

FB inside fjűcsör, nekem is ott vannak, megoldás: nemtom ;] :))

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#6010) fatal`


fatal`
titán

Ki kell kapcsolni a képek szinkronizálását a galériába a facebook inside xperianál, a szinnkronizálási beállításokban és problem solved. :)

(#6011) MyckY válasza fatal` (#6010) üzenetére


MyckY
senior tag

de attól hogy kikapcsolja nem tűnnek el a galériából csak egy idő után ami nem kevés idő

(#6012) fatal` válasza MyckY (#6011) üzenetére


fatal`
titán

Akkor meg törölni kell az sdről utána a képeket. :) Én ezt a szinkronizálás bekapcsolása után rögtön tiltom, mert a képeket nekem ne szinkronizálja. :)

(#6013) killer1203 válasza fatal` (#6012) üzenetére


killer1203
senior tag

Az előbb kivettem a memória kártyát, de akkor is ott maradtak a szinkronizált dolgok. :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#6014) Timer


Timer
veterán

Az miért van, hogy ha a telefonkönyvemben a hívóképet szeretném módosítani egy, az adott kontakt facebook galériájában fellelhető képre, nem mindig engedi a rendszer? Néhány kontaktnál simán megoldható, másoknál nem engedélyezi a műveletet. Találkozott már ezzel a problémával?

(#6015) madridgo válasza maximilian4 (#5638) üzenetére


madridgo
csendes tag

Sajnos engem is idegesít, nem lehet tenni elleni semmit ???

(#6016) madridgo válasza 0Balazs (#3729) üzenetére


madridgo
csendes tag

Nekem is így van engem idegesít, nincs rá semmi megoldás? Ez a kotyogás borzasztó !

(#6017) fatal`


fatal`
titán

Minek ütitek a képernyőt? Nem nyomni kell, csak érinteni, kapacitív.

(#6018) Isten88 válasza fatal` (#6017) üzenetére


Isten88
senior tag

Ne a saját telefonodat vedd alapul, mert nem tökéletesen egyformára gyártják, az lehetetlen lenne. Lehet, hogy neked feszes, de nem mindegyik az, sajnos.
Nekem már teljesen lógott a két rész, már másodjára, vissza is küldtem emiatt múlt héten, meg megpróbálom ciripmentesíteni is (11w31 - ha jól emlékszem -, GSMLine-éktól van, gyártói garis [Cordon]). Szóval teljesen lógott a két rész összecsukott állapotában már. Megfogtam az alsó részét, és ahogy fordítottam, arra húzta a gravitáció a felsőt. Fél milit sem lengett ki, de ez már több, mint elég volt a kopogásához.
Mikor visszakapom, majd írok tapasztalatot a javításról, hátha érdekel valakit. :)

(#6019) Predator2 válasza Isten88 (#6018) üzenetére


Predator2
addikt

engem

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#6020) Isten88 válasza Predator2 (#6019) üzenetére


Isten88
senior tag

Akkor már biztos írni fogok. :)

(#6021) jose999 válasza Isten88 (#6018) üzenetére


jose999
senior tag

Hát mit vegyen alapul, ha nem a saját telefonját??? :D Amúgy ha nem is ilyen nagyon, de nekem is "lazult". Sőt, ha fogom az alsó részt, és elfordítom, kicsit el is csúszik, lötyög .... Ha rosszabb lesz, viszem vissza, az tuti. Novemberben vettem, korai ez a lazulás, legalábbis a vártnál... :((

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#6022) Isten88 válasza jose999 (#6021) üzenetére


Isten88
senior tag

Rosszul fejeztem ki magam, helyesbítek akkor: ne általánosítsa azt a minőséget, amit kapott. Megfelel? :)

(#6023) jose999 válasza Isten88 (#6022) üzenetére


jose999
senior tag

;) Amúgy mikor kapod vissza? Érdekelnének engem is a fejlemények! :K

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#6024) Isten88 válasza jose999 (#6023) üzenetére


Isten88
senior tag

Nem tudom, megint kacifántos volt a dolog, de leírom akkor. :D
17-én (kedden) írtam egy sms-t GSMline-nak, mert honlapjuk ígérete szerint felkeresnek 24 órán belül. Ahogy az szokott lenni (mivel pénzt már nem tudnak lehúzni rólam ezért), pottyantottak egy barnát a fejemre. 20-adikán (pénteken) felhívtam őket, hogy mizu van. Mondta a tag, aki felvette, hogy nincs jelenleg a boltban, írjak e-mailt, mert arra muszáj válaszolniuk. :F Furcsa, de ez van. Tárátáttá-tárátáttá, hétfőre intéz futárt. Keddig vártam, futár sehol. Kedden írtam nekik mailt, hogy nem jött a futár, amit "intéztek", mi fog történni. Válasz: beszéljek a futárral...kiderült, hogy GSMline-ék egy telefonszámot nem tudnak leírni, már harmadjára garanciáztatom velük, egyszer sem volt gördülékeny. Mindegy, 25-én vagy 26-án végre jött a futár, elvitte a telt. GSMline-ékat ismerve, két hét, mire az üzletükből beviszik a szervízbe...
Majd csak lesz valami. :)

(#6025) jose999 válasza Isten88 (#6024) üzenetére


jose999
senior tag

Azért hihetetlenek :U Gondolom sokat fogsz még tőlük vásárolni... :( De remélem pozitív lesz a dolog vége! :K

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#6026) Isten88 válasza jose999 (#6025) üzenetére


Isten88
senior tag

Eddig mindig visszajött, és mindig ciripelve... :D 2-3 hét szokott lenni maximum. Garilap szerint a javítás eddig mindig 3 nap volt (ugye beérkezéstől a javítás végéig).

(#6027) dzsobacsi77


dzsobacsi77
csendes tag

Megvettem. Tetszik. De azért van egy két észrevételem.

Alig merem leírni, de az USB csatlakozó fedelét én képtelen vagyok bicska nélkül kinyitni. :B Én vagyok nagyon béna?

Volt a dobozban védőfólia, próbáltam feltenni, de sose lesz buborékmentes. Nagyon gáz, ahogy kinéz. Nektek mi a tapasztalatok vele? Lehet, hogy leszedem inkább, és hagyom a telót összekarcolódni.

És egy kérdés a végére. Az ébresztés hangerejét hol lehet állítani? Reggel a szívem majd megállt, amikor megszólalt :D

(#6028) barnaki válasza dzsobacsi77 (#6027) üzenetére


barnaki
aktív tag

A csatlakozó része az elején nekem is nehezebben nyílt ki, de egy kis idő utána járatosabb lesz. Fóliát én nem tettem rá, engem mindegyik telefonomnál zavart. én jobban szeretem a tokokat. Az Ébresztés hangerejét pedig a beállítások, hang, hangerőben tudod állítani, és ott vagy a riasztás vagy a média, most fejből nem ugrik be.

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#6029) Nocsesz1 válasza dzsobacsi77 (#6027) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Én az első alkalommal letéptem róla :)) mert azt hittem felrobbanok mire kinyitottam én is.

HAJRÁ VIDI !!

(#6030) trita válasza dzsobacsi77 (#6027) üzenetére


trita
tag

Én is kinlódok a kinyitásával az első perctől,a helyzet azóta se javul,pedig mivel naponta töltöm,elvileg már bejáródhatott volna.Én egy kis vékony müanyag lemezzel szedem le. :W

Rita

(#6031) MyckY válasza trita (#6030) üzenetére


MyckY
senior tag

Nekem viszonylag könnyen lejött eddig mind a két xperia mini prom-nak nem használok segédeszközöket simán körömmel mondjuk megcsinálhatták volna elhúzósra mint a samunál mert előbb utóbb le fog szakadni akkor pedig nem hiszem hogy kicserélnék gariba vagy tévedek?

(#6032) fatal` válasza dzsobacsi77 (#6027) üzenetére


fatal`
titán

Én se tudom. Leveszem a hátlapot és úgy könnyen kijön. :)

Fóliát én külön vettem és a boltban rakattam rá, így buborékmentes. Az ébresztő hangerejét pedig a beállításokban tudod állítani, ha jól emlékszem.

(#6033) jose999 válasza fatal` (#6032) üzenetére


jose999
senior tag

Így van, beállítások-hang-riasztás. Hál' Istennek nekem nem volt bajom az USB "takaróval".

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#6034) killer1203


killer1203
senior tag

Regeltem a telót McAfee -n de most meg folyton nyavalyog hogy másik sim van benne és mindig meg kell adni a kódot, nem lehet ezt valahogy kikapcsolni? Töröltem az McAfee a telórol de az nem segitett

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#6035) laci23-1


laci23-1
tag

Sziasztok...az miért lehet hogy a teló magátol ki be kapcsolgatja a kijelzőt. nem nyúlok hozzá csak van az asztalon és folyamatosan ki be kapcsol....
köszi.ja és milyen az új ROM? Ha jó akkor tolom én is fel most mégy agyári van.
Van valami jó Task manager amit ajánlotok mert ezen hogy ezer progi megy mindig egyszerre...

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#6036) MyckY válasza laci23-1 (#6035) üzenetére


MyckY
senior tag

Hát sztem a frissítés megoldja a gondot az ujr rom meg nagyon jó most is telefonról írók :-D amióta fent van se újra indulás se fagyás nem volt nagyon. Stabil. Én az easy task killert használom automatikusan kikapcsolja a futó alkalmazásokat

(#6037) laci23-1 válasza MyckY (#6036) üzenetére


laci23-1
tag

ko9 ROM-ról beszél ugye mert azt szeretném kipróbálni ha tényleg jó?!

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#6038) szente válasza laci23-1 (#6037) üzenetére


szente
addikt

Jah jó ROM, eddig egy hibát találtam benne, hogy SMS írásnál rossz a karakter kódolás és sok karakternek számolja az ékezetes betűket...

(#6039) laci23-1 válasza szente (#6038) üzenetére


laci23-1
tag

ok akkor kipróbálom.
De mi a változás a MODv1-hez képest? Nekem most az van fent....

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#6040) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Ma eladtam az Omniam 7-em es valoszinu holnap ilyen telefont veszek. Lenne par kerdesem. Ugy tudom, 2.2 ota van a droidban wifi-megosztas, ez itt is, ugye?
Mennyire jo a csuszka (fizikai bill.-nel) 2-3 honap hasznalat utan? Megbizhato?

Varhato 4.0 ICS frissites a keszulekre?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6041) fatal` válasza gzbotii (#6040) üzenetére


fatal`
titán

Szia!

WiFi megosztás alatt mire gondolsz? Tudtommal 3G-Tethering van 2.2 óta kábelen a PCre. De nem foglalkoztam evvel a részével, lehet, hogy a wifit is tovább lehet osztani.

A csúszkánál páran arra panaszkodnak, hogy becsukott állapotban lötyög, de amúgy semmi gond nincs vele.

ICS májusban.

(#6042) gzbotii válasza fatal` (#6041) üzenetére


gzbotii
veterán

Ahogy a HTC hivja WiFi Hotspot. 3G netet lehet "szorni" -azaz mind egy router ugy mukodik :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6043) kamarush válasza fatal` (#6041) üzenetére


kamarush
csendes tag

ICS már van. A két dolog amit javítani kell az a kamera és a mobilnet. Úgyhogy még februárban lesz ha 100 nem is de 95%os 4.0.
Most kb 65-70%nál tartunk.
Viszont a Sony kijelentette, hogy nem lesz 3as kernel; úgyhogy az is folyamatban van általunk /ha valaki ismerős XDA-n: DooMLord, Fxp, én /kamarush/ és krizky82/ ;)

[ Szerkesztve ]

(#6044) sdd2 válasza killer1203 (#6034) üzenetére


sdd2
veterán

Hogy törölted? :U Ha root után Root explorerel kitörlöd nem lesz többet problémád. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6045) fatal` válasza kamarush (#6043) üzenetére


fatal`
titán

Nincs ICS, hivatalos frissítésről volt szó nem főzött romokról.

(#6046) gzbotii válasza fatal` (#6045) üzenetére


gzbotii
veterán

En azert valtottam WP7re mert nem kell ilyenekel szorakozni, itt sem tennem. Szoval a hivatalos frissitest vaROM ;]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6047) kamarush válasza fatal` (#6045) üzenetére


kamarush
csendes tag

Tök mindegy. Ics az Ics akkor is...

(#6048) fatal` válasza kamarush (#6047) üzenetére


fatal`
titán

Nem, a bugokkal teli pre-alpha romok nálam (és még sokan másoknál) nem minősül ICSnek. Arról nem beszélve, hogy új telefonnál valószínű nem bootloader nyitással fog kezdeni.

(#6049) sdd2 válasza kamarush (#6047) üzenetére


sdd2
veterán

De nem tökmindegy hogy hivatalos vagy Custom ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6050) kamarush válasza fatal` (#6048) üzenetére


kamarush
csendes tag

Na a szép magyar mentalitás megint megmutatkozik. Legalább tisztelni kellene mások munkáját. Vegyél egy arc-ot és próbáld ki a "hivatalos ics alpha-t"; az sem jobb..
Mi is teljesen az alapoktól kezdtük építeni a romot; kb 1 hónapja; nem tudom miért vársz csodát egyből. De szerintem ezt itt akkor be is fejeztem. Legyél csak boldog HIVATALOS Gingerrel..
/NO OFFENSE :C /

Szerk: Bugok voltak, vannak és lesznek is mindig..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.