Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) kexksz válasza fatal` (#2949) üzenetére


kexksz
addikt

Aham, ezt nem tudtam.

(#2953) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
A tegnapi probléma megoldódott, mármint, hogy nem tudtamn a netre mobíl adatforgalommal fellépni. Ma reggel bevittem a vodához, ahol vettem, kipróbálták az én kártyámmal, amivel tegnap én is, és egyből azt mondták hibás a készülék, csere. Hazaugrottam a papírokért és a dobozért, lepapírozta az eladó, majd az új készülékben is az én kártyámmal próba, megint nem volt mobil net, vakargatta a fejét, majd mondta a kolléganője próbálja másik kártyával, azzal azonnal jó lett, tehát az én SIM-em nem volt jó, azaz régi volt. Tehát hiába papíroztak, meg próbálgattak, ezt elöbb is meg tudták volna nézni. Ennyit az ügyintézésről

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2954) Isten88 válasza kexksz (#2947) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia!
GSMLine.hu-nál a weboldalukon szereplő ár az angol nyelvű készülékre vonatkozik, és azt hiszem, csak egy töltő jár hozzá. A magyar nyelvű készülék többe kerül, az meg mégtöbbe, amihez adnak gyári tartozékokat is. A pontos árakért sajnos fel kell hívnod Őket.

(#2955) Enci1983 válasza Isten88 (#2954) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ez egy nagy kam a gsmline-tól már elnézést. Többször ki lett hangsúlyozva hogy az Android 2.3+ már alapból támogatja a magyar nyelvet. Ez megtévesztő részükről!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#2956) ko9 válasza Enci1983 (#2955) üzenetére


ko9
addikt

Pontosan, nekem a .377-es SW van fenn a telefonomon, abból csak Global UK verzió létezik, és van benne magyar nyelv.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2957) Warpig


Warpig
aktív tag

Valamennyire off amit írok, de remélem tudtok segíteni. A kérdés a következő lenne: az MH700-as sztereo fülhallgató működik más gyártó telefonjaival is? Próbálta vki? Illetve milyen hangminősége van (egy HPM-77hez képest pl)? Köszönöm a segítséget! W.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#2958) e-newsee válasza dokee78 (#2950) üzenetére


e-newsee
addikt

Már megoldódott a kapcsolódási probléma. Nem tudom hogyan, de jó lett. :) Viszont van egy érdekessége. A telefon riaszt a megfelelő időben, tehát az események rajta vannak, de érdekes módon a naptárjában nem jelenik meg egyik sem. Hol tudom akkor megnézni a közelgő eseményeket? Vagy esetleg offline módban a telefonon szerkeszteni egy korábban szinkronizált bejegyzést? Valami beállítást nem találok? Nem értem. :/

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2959) TomXx


TomXx
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy nektek meddig bírja a telefon 1 töltéssel?
Azért kérdezem mert az enyém jó ha 1,5 esetleg 2 napot minimális használat mellett :(, pedig nincs telepakolva alkalmazásokkal sem. Repülő üzemmódban pedig egy este alatt 8%-ot merül...szerintetek normális ez így, vagy vigyem szervízbe?
Köszi!

(#2960) Perillustris válasza sxxorp (#2777) üzenetére


Perillustris
senior tag

(#2961) AusWolf válasza aggleány (#2934) üzenetére


AusWolf
őstag

Köszi, megoldódott a gyári ébresztőórával is. Most már csak a dallamot kell kicserélnem, mert olyan nyugodt és kellemes, hogy felkelés helyett inkább hallgatom. Ha meg már felkeltem, akkor is a szundit nyomom reflexből. :D

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#2962) aggleány válasza AusWolf (#2961) üzenetére


aggleány
addikt

Ok, az a lényeg, hogy minden rendben. :K

(#2963) AusWolf válasza papirzsepi93 (#2942) üzenetére


AusWolf
őstag

Hali!
Annyiból áll a dolog, hogy ha be van kapcsolva a PIN kérés bekapcsoláskor, akkor nem megy a telefonon a mobilnet. Nálam ez egy régebbi, de már kék logós "pannon" SIM kártyával fordul elő. Nem tudom, hogy esetleg az újabb SIM kártyáknál is előjön-e a probléma. Egyébként én egyszerűen megoldottam: kikapcsoltam a PIN kérést, helyette jelszóval védem a képernyő aktiválását.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#2964) pusi1981


pusi1981
aktív tag

letoltottem egy diktafon progit es a hang itt is dobolós meg szercsegos-nem kicsit!
hangot hova toltsek hogy ti is hallhasátok?

(#2965) Emszi


Emszi
csendes tag

Sziasztok!

xperia mini pro-hoz találtatok már kinyithatós belepattintós bőrtokot?

(#2966) Árpád78


Árpád78
csendes tag

két kérdés lenne az egyik hogy van e ehhez a telóhóz gps a másik hogy pro ellenére érintős bill. van-e?

Egy messzi messzi Galaxy S-ban...

(#2967) dokee78 válasza Árpád78 (#2966) üzenetére


dokee78
félisten

Amatőrnek fogsz nézni,de szerintem rosszul fogalmaztál.

Igen van benne GPS,mint a többi androidos telóban is.
Mihez kell a virtuális bill,ha van hardveres.
Ha virtuális bill jobban bejön akkor vedd a sima Minit.

(#2968) kommunism


kommunism
aktív tag

Valaki tudja hogy kell beállitani hogy a kamera a mem kártyára vegyen?és valami programot amivel rendesen tudom kezelni a képeket, mert most minden szemetet letölt(facebbook fotók ilyenek).

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#2969) dokee78 válasza kommunism (#2968) üzenetére


dokee78
félisten

A kamera az SD kártyára ment alapból is.

JustPictures! (magyar alapból)
QuickPic

Progikat meg itt keress:Android appz - szoftver kibeszélő topik /Nincs warez!

(#2970) kommunism válasza dokee78 (#2969) üzenetére


kommunism
aktív tag

és van valami módjam hogy lássam hogy mennyi idő van még hátra a felvételből? Amugy köszi.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#2971) dokee78 válasza kommunism (#2970) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs mit,azt pedig,hogy van-e módja nem tudom.

(#2972) xperiababu válasza pusi1981 (#2964) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Soundcloud.com itt van mobilos változat! :-)

(#2973) M.W.H válasza Árpád78 (#2966) üzenetére


M.W.H
aktív tag

a gps szerintem darab fos benne vonaton nem talál pl müholdat, kocsiba se szeret.. szabad ég kell neki.

Mad W. Highflyer

(#2974) pusi1981


pusi1981
aktív tag

[Ez azért szerintem már elég durva]

Nektek is ilyen mértékben csinálja ezeket a nem kívánt efekteket?
Ezt már normál környezetnél is hallani sajnos...

(#2975) dokee78 válasza M.W.H (#2973) üzenetére


dokee78
félisten

Megcáfolnám,hogy fos!
Igaz Minim van de ugyanaz hardverileg.
Nekem még a panelházban is talál jelet.

(#2976) Danythedog


Danythedog
csendes tag

Sziasztok!
Segitséget kérnék, vettem én is egy (SK17i)-t a gyártási hete 11W31 ciripelés van benne,de elnézném ha nem merülne le 3 óra alatt 100 ról 0 ra úgy hogy semmit nem csinálok vele, Elixir 2 progi azt mutatja hogy a proci folyamatosan 1Ghz-n pörög, meg folyamatosan dobja a hálózatot. Gondolkodtam hogy szoftver csere, de nem találok hozzá.
Segitségeteket előre is köszönöm!

(#2977) llll válasza Árpád78 (#2966) üzenetére


llll
senior tag

sztem én értem a kérdést :)
jó navigációs progikra értetted?
mert akkor abszolúte jogos az érdeklődés
én is döbbenten vettem tudomásul, hogy legális igo nem létezik androidra sem
az még hagyján, hogy a symbianra már szarik ez a cég is
de hogy ez a platform sem kell nekik... :F
hogy a törthöz milyen rendszerességgel, milyen megbízhatósággal jönnek a térképfissítések, abba már nem is merültem bele
mivel maga a törés sem 100%-os
feleségem galaxy minijén kipróbáltam kívácsiságból és ha elfordítom a telót, nem teszi ki teljes kijelzőre a térképet, csak ha kilépek belőle, majd - az elfordított állapotban - vissza
részemről itt végeztem ezzel a dologgal
van persze sygic (sztem a legtutibb), de ahhoz nincs top map térkép
(talán lesz, de egyelőre nincs)
érthető módon garmin sincs
és van az ndrive, amihez TM térkép is lenne, csak éppen asszem 2009-es...hát ez a helyzet az androiddal

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#2978) Predator2


Predator2
addikt

hol késik már a "híres/hírhedt" frissítés??? elméletileg a héten kéne jönnie (ha jól tudom)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2979) Perillustris válasza dokee78 (#2967) üzenetére


Perillustris
senior tag

Az X10 mini prómnál én se mindig csaptam ki a billentyűzetet (jellemzően akkor nem, ha keveset akartam írni), szóval a kérdés nem rossz, ha valaki nem ismeri a típust.

Perillustris

(#2980) llll válasza Perillustris (#2979) üzenetére


llll
senior tag

+1
egy 4karakteres jelszóhoz én sem nyitnám szét
egy hosszabb sms-hez viszont már kicsi a virtuális

Soha többet DPD!

(#2981) Bukk900 válasza Danythedog (#2976) üzenetére


Bukk900
őstag

A fényerőt állítsd 50%-ra, a wifi-t, bt-t, mobilnetett csak akkor kapcsold be, ha használod, hálózati üzemmód legyen 2G-n, ha kell a folyamatos szinkronizálás-adatkapcsolat, próbáld ki a GreenPower-t.
Az akku 3-4 töltés/kisütés ciklus után éri el a max. kapacitását, töltéskor a 100% megjelenése után várd meg, amíg eltűnik a villámjel és telezöldre vált az akku ikon (még 30-40 perc).
A szoftvert 368-ról 377-re a wotanserver-en tudsz cserélni.

(#2982) e-newsee válasza Árpád78 (#2966) üzenetére


e-newsee
addikt

Csak hogy valaki a billentyűzetes kérdésedre is válaszoljon, igen, van benne virtuális billentyűzet. Álló módban a klasszikus telefonos(abc2, def3, stb...) és qwert(y/z) is van, bár az utóbbi állítva használhatatlan. Fekvőben csak qwert(y/z). A virtuális billentyűzeten állítható az y-z helye.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2983) dokee78 válasza llll (#2977) üzenetére


dokee78
félisten

Én is értettem,de rosszul fogalmazta meg a kérdést.

(#2984) llll válasza dokee78 (#2983) üzenetére


llll
senior tag

jóvanna
de most nevelünk, vagy válaszolunk?

Soha többet DPD!

(#2985) pusi1981


pusi1981
aktív tag

2974-es nyöszörgős videóra senki?

(#2986) dokee78 válasza pusi1981 (#2974) üzenetére


dokee78
félisten

Jók a Time-lapse videóid.
Melyik appal csináltad? Tina Time-lapse?

(#2987) pusi1981 válasza dokee78 (#2986) üzenetére


pusi1981
aktív tag

uhh azokat még az n95 os nokiammal csinaltam.
erre nem akarok felrakni t.lapse progit felek kinyirna az otikat az orankenti 360 fenykep keszitese...

(#2988) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Jól olvasom, hogy vannak már tücsök nélküli verziók?

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#2989) dokee78 válasza pusi1981 (#2987) üzenetére


dokee78
félisten

Miért nyírná ki.

[ Szerkesztve ]

(#2990) ko9 válasza JohnnyX (#2988) üzenetére


ko9
addikt

A 11W38-asokban eddig csak a "kopogást" lehet hallani. De nem mindben, van ciripelős is.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2991) AusWolf válasza JohnnyX (#2988) üzenetére


AusWolf
őstag

Nekem 11W34-gyel nincs ciripelés. Helyette viszont ma reggel találtam 2 hibás pixelt a kijelzőn. :DDD

Szerk.: A pixelhibát nem lehet valahogy házilag orvosolni? Nem hiszem, hogy ennyiért visszavennék garanciásan, ráadásul nekem sincs sok kedvem a macerához. :( Főleg, ha kapnék helyette egy ciripelőset. :))

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#2992) dokee78 válasza AusWolf (#2991) üzenetére


dokee78
félisten

Van ott cirip,csak nem hallod szerintem.
Sokan mondták,hogy nincs és mégis volt nekik.
Főleg a 11W34

(#2993) kexksz válasza AusWolf (#2991) üzenetére


kexksz
addikt

3 pixeltől cserélnek csak.

Mi ez a ciripelés, amiről beszéltek? :F

(#2994) AusWolf válasza dokee78 (#2992) üzenetére


AusWolf
őstag

Parancsolj. ;)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#2995) AusWolf válasza kexksz (#2993) üzenetére


AusWolf
őstag

Akkor ez így veszett. :( Nem baj, volt már pixelhibás telefonom, meg lehet szokni.

Erről lenne szó.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#2996) Árpád78 válasza dokee78 (#2983) üzenetére


Árpád78
csendes tag

mér te hogy fogalmaznád meg??

Egy messzi messzi Galaxy S-ban...

(#2997) dokee78 válasza Árpád78 (#2996) üzenetére


dokee78
félisten

Milyen a GPS vevője? :D

(#2998) ricsike81


ricsike81
aktív tag

megjelent minire a hivatalos 2.3.4

(#2999) AusWolf válasza AusWolf (#2994) üzenetére


AusWolf
őstag

Visszavonom. Egy ma elkészített videó már nagyon halkan ciripel. Nagyon fain! Pixelhiba, és még ez is! :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#3000) ricsike81 válasza AusWolf (#2999) üzenetére


ricsike81
aktív tag

minid vagy mini prod van ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.