Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) doddencs


doddencs
senior tag

Tud valaki olyan helyet, ahol 25% ÁFÁ-val adnak független készüléket? Vett már valaki gsm-ből így?

EuroGsm-ről tudtam, de ott 73ezer az ára, amit sokallok. Illetve a telefonbolt.hu oldalt találtam, de ott meg csak türkizben van.

Előre is köszi.

(#2302) e-newsee válasza fatal` (#2299) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért nem egészen ugyanennyi, mert a T-nél is 66.500 Ft dominóban.
Kártya nélkül meg 67.800. És az nem független. És ez is csak webshopos ár.
Viszont én sem akarok netes boltból venni, mert itt az ország egyik végén elég nehéz érvényesíttetni egy pesti bolt garanciáját.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2303) fatal` válasza e-newsee (#2302) üzenetére


fatal`
titán

Nekem nem feltétlen kell független telefon, nem fogok szolgáltatót váltani úgysem. Ellenben a gyártói gari szerintem többet ér, én bolti garival biztosan nem veszek telefont.

(#2304) sdd2 válasza doddencs (#2301) üzenetére


sdd2
veterán

GsmLine.hu-nál nézd meg.Hívd fel őket és megmondják a teljes dobozos és 2 év gyártó garis árát.De nem rég még 65K forint volt.De felhívod megmondják és telefonon meg is rendelheted.Megbízható bolt. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2305) Colani


Colani
tag

Ma adtam ela telom 45000 ftert es holnap jon az uj xperia play 65ert :):) remelem nem banom meg a cseret...

(#2306) ko9 válasza Colani (#2305) üzenetére


ko9
addikt

De :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2307) ricsike81


ricsike81
aktív tag

megjelent a 2.3.4 frissítés 23-án. Sony ericsson hivatalos oldalán. Láttátok ?

(#2308) ricsike81


ricsike81
aktív tag

azt nem tudom, hogy minit érinti, vagy prot a frissítés .

(#2309) doddencs válasza sdd2 (#2304) üzenetére


doddencs
senior tag

És 25%-os áfa van náluk, nem tudod?

(#2310) ko9 válasza ricsike81 (#2307) üzenetére


ko9
addikt

Ezt hol láttad?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2311) justo00


justo00
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni olyan ügyben, hogy amikor a marketre be szeretnék lépni ezt a hibaüzenetet kapom: A network error has occured
Retry, or cancel and return to the previous sccreen

Böngészni tudok de a netes alkalmazások sem indulnak el mint pl you tube.

Előre is köszi a segítségeteket!

(#2312) Lajdzsi válasza justo00 (#2311) üzenetére


Lajdzsi
tag

Jól értem, hogy a böngészőn keresztül próbáltad megnyitni a Market-et?
Azt a natív klienst próbáld amit a Menüben "Market" néven találsz és egy ilyen kis zöld akármicsoda a jele.
Amennyiben félreértettem a problémád, nem tudok segíteni - ilyen még nem fordult velem elő.

(#2313) sdd2 válasza doddencs (#2309) üzenetére


sdd2
veterán

Ez már az áfás ár és igen 25%-os. (Ez persze az én tudomásom szerint de felhívod őket és megmondják.Elég segítőkészek. :) )

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2314) doddencs válasza sdd2 (#2313) üzenetére


doddencs
senior tag

Mindenképpen hétfőn ez lesz az első dolgom. :)

És köszi!

(#2315) ricsike81 válasza ko9 (#2310) üzenetére


ricsike81
aktív tag

a sony ericsson friss hirekben. A playen mutatták be a frissítést, és le va nirva, hogy 23-án megjelent, nem október közepére igérték.

(#2316) szatocs


szatocs
őstag

Sziasztok!

Tesómnak vettünk egy ilyen mobilt, és ugyan már felmerült a következő kérdések egy része a topikban, esetleg nem teljesen ilyen formában, de 2 kérdésem van első körben:

1. A mobilhálózaton nem kívánunk netforgalmat bonyolítani, hogyan állíthatom be (menüpontokra bontva), hogy ha csak magánhálózaton szeretnénk wifizni a telefonnal és ki szeretnénk zárni a szolgáltató plusz netköltségeit?

2. A GPS szolgáltatóhálózattól független használatához mit kell beállítanom és melyik program az, ami ajánlott navigáció vagy "hol vagyok" funkciók használatára?

Előre is köszönöm a válaszokat!

=== Szatocs ===

(#2317) FET-MEN válasza szatocs (#2316) üzenetére


FET-MEN
veterán

ment egy pü :DDD

Iphone 7

(#2318) mrlujoak válasza ko9 (#2310) üzenetére


mrlujoak
veterán

Itt is olvashatsz róla:[link] miszerint megérkezett a 2011-es modellekre a hivatalos 2.3.4

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2319) ko9 válasza mrlujoak (#2318) üzenetére


ko9
addikt

Nagyon király, kár, hogy a Tré még nem nyomja a frissítést.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2320) ko9


ko9
addikt

Lejárt a limit...

Szóval, ha én azt mondom, hogy felakarom rakni a 2.3.4-et, ahhoz ki kellene nyitnom a bootloadert. Vagyis akkor ugrik a garancia, mert nem zárható vissza. Jól gondolom?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2321) SaitoX válasza Timer (#2300) üzenetére


SaitoX
tag

Ez engem is nagyon érdekelne, hogy lesz-e a Telenornál!
És arra is, hogy vajon milyen ára lesz... az X10 Mini Pro 2 év hűséggel 24-ért van náluk, ha 30-35ért lenne az új, biztosan megvenném, vagy ez túl irreális?:)

(#2322) mrlujoak válasza ko9 (#2319) üzenetére


mrlujoak
veterán

...azért ne essünk át a ló túloldalára egyből... :U

Ez - hasonlóan az X10 2.3.3-as gyári frissítéséhez - nem egyből magyarországi régióra és nem a szolgáltatói modellekre jön ki...

Azokra pár hetet mindig számolni kell!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2323) ko9 válasza mrlujoak (#2322) üzenetére


ko9
addikt

Tudom, azért tettem fel a második kérdést ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2324) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Nekem meg már csak napok kérdése állítólag és megjön a Mini Pro-m.
De ezek szerint még a régi szoftverrel, na de sebaj.
Szerintetek karácsony felé megérné beruháznom még egy ilyen órára is? Eléggé foglalkoztat a gondolat, csak az itteni fórumjában folyton szidják, hogy a kijelzője elhalványul meg teljesen meghal. (Attól függetlenül még zenél meg rezeg.)

(#2325) mrlujoak válasza ko9 (#2323) üzenetére


mrlujoak
veterán

hehe azt már nem nekem címezted ;] :P

Egyébként elvileg jól elmélkedtél a nyitással kapcsolatban

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2326) Davey7


Davey7
senior tag

Nagyon kivancsi lennek,hogy ez tenyleg megoldja e a ciripeles problemajat... Remelem mas forumokon vagy akar itt is lesz olyan aki felteszi es kozzeteszi az eredmenyt.

(#2327) e-newsee


e-newsee
addikt

A 2.3.4-es frissítéssel kapcsolatban kérdeznék. Hülye vagyok androidhoz. Ott is úgy működik, mint a pc-knél, hogy van az oprendszer frissítés (android), és van az ún. firmware frissítés?
Vagyis ez a 2.3.4 ez csak az android szoftvert érinti, vagy a készülék "hardveres" finomhangolására is szolgál? Gondolok itt a ciripelésre ígért szoftveres megoldásra. Vagy arra majd lesz egy külön frissítés?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2328) f.dodo


f.dodo
csendes tag

Azt kérdezném, hogy a telefonhoz jár -e színes hátlap? Láttam képeken de unboxing videoknál nem, mert fehéret vennék,de ha lenne hozzá hátlap,meggondolnám a feketét :))

Másik,hogy kell-e hozzá valami külön program vagy simán a géphez csatlakoztatva lehet rá zenéket, videokat.....stb tölteni?

(#2329) Jucus10


Jucus10
csendes tag

Sziasztok,

Olvastam, hogy többen kaptak türkiz hátlapot pluszba. Van vki aki eladná?
Én a T-nél vettem, és ott nem adnak grátiszt...:(

Vagy esetleg tudjátok, hogy hol lehetne venni hátlapot? Már vagy tíz tartozékos boltban voltam, és fólián kívül még semmit nem lehet venni ehhez a telóhoz.

Nekem nagyon bejön egyébként ez a kis telefon, bár még csak 2 napja van meg, és egyelőre az ismerkedési fázisban vagyunk. Ez az első okosom. :)

Előre is köszönöm a segítséget!!

[ Szerkesztve ]

(#2330) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Jöjjön már meg legalább holnap délutánig...!
Nem bírom már, hogy a jó kis Samsungom ami másfél, két hétig kibírta egy töltéssel és egy éjszakát még végig tudott csipogni, hogy merül lefelé.... most húsz percig ha bírja.
Kicsit földhöz lett vágva, valami összeérhet - mert melegít a processzora felé valami.

(#2331) ko9 válasza e-newsee (#2327) üzenetére


ko9
addikt

Android frissitéseknél frissül a kernel is. Meg hát maga az oprendszer is, mviel névváltás is jön (2.3.3: Froyo - 2.3.4:Gingerbread).
Mivel az oprendszer szabályoz mindent, ezértmaga a hardverek finomhangolása is elintézhető ezek által, vagyis elképzelhető, hogy megoldódik a ciripelés.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2332) fatal` válasza ko9 (#2331) üzenetére


fatal`
titán

Nem egészen.

2.2 - Froyo
2.3 - Gingerbread
3.0 - Honeycomb
4.0 - Ice Cream Sandwich

A többi jogos :)

(#2333) ko9 válasza fatal` (#2332) üzenetére


ko9
addikt

Bocsi akkor, ezekben a nevekben sose voltam igazán biztos :B

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2334) e-newsee válasza ko9 (#2331) üzenetére


e-newsee
addikt

Köszi, így már tisztább.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2335) Bambusznád válasza f.dodo (#2328) üzenetére


Bambusznád
tag

A szolgálatótnál vásárolt készülékekhez nem járt plusz hátlap.
Amúgy a feketéhez türkiz, a fehérhez rózsaszín jár.

Csatlakozáskor felteszi a PC Companion programot, de anélkül is használható, de akkor csak az sd kártyára tudsz másolni.

(#2337) JohnnyX válasza ricsike81 (#2336) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Itt van a mini-nek a topikja, hátha :U

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#2338) waterphone válasza ricsike81 (#2336) üzenetére


waterphone
tag

Akár innen is rendelhetsz, mert rengeteg fajta tokot árulnak.
[Amazon]

[ Szerkesztve ]

(#2339) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Egyébként a T webshopos rendelése is hagy maga után némi kívánni valót. Ugyanis mikor én rendeltem a mini promat, akkor direkt megadtam (sőt kiválasztottam!) hogy mileen időpontban szállítsák (esete 6 és 8 között). Erre másnap telefonál a futár (reggel 8 kor) hogy na akkor majd legyek otthon mert viszi 3 körül.. Mondom én direkt megadtam, hogy milyen időpontban szállítsanak, erre azt a választ kaptam, hogy ezt az információt NEM KÖZLI velük a T. Kedvesek nem? A futár azt mondta ő 4 ig dolgozik, utána már csak egy címen lehet átvenni ahol ő leadja a telefont. Végül sikerült megegyeznünk egy időpontban, de hát azért na...

(#2340) Lajdzsi válasza pepe091 (#2339) üzenetére


Lajdzsi
tag

Helyedben örülnék, hogy egyáltalán kézhez kaptam... ;]

(#2341) Patrick76496 válasza Lajdzsi (#2340) üzenetére


Patrick76496
őstag

szerintem is, nekem még decemberig várnom kell rá, lehet hogy akkor sem kapom meg, attól függ, hogy tanulok (nehéz a középiskola :( )

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2342) pepe091 válasza Lajdzsi (#2340) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor én kérek elnézést :D

(#2343) Lajdzsi válasza Patrick76496 (#2341) üzenetére


Lajdzsi
tag

Szakközép? Én Gimibe járok, negyedikes vagyok hatosztályosban. (Ez 10-ket jelent)
Hónap közepe felé kaptam meg a középfokú nyelvvizsga-eredményem - átmentem.
Meg, bár meg nem szakadok - nagyjarészt ötös vagyok. Azt hiszem tizenéves korban ez jelenti azt, hogy megengedhetem magamnak az ilyen kaliberű telefont. :DDD

(#2344) Patrick76496 válasza pepe091 (#2342) üzenetére


Patrick76496
őstag

nembaj nyugi, mindenki türelmetlenül várja új Mini Pro-ját :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2345) ko9 válasza Patrick76496 (#2344) üzenetére


ko9
addikt

Én nem várom. Már megvan :D :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2346) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

De jó látni, hogy egyre kevesebb ember panaszkodik.
Nincs már problem, vagy csak beleuntatok?

(#2347) FET-MEN válasza Lajdzsi (#2343) üzenetére


FET-MEN
veterán

akis mázlista :DDD én 0.-os vagyok és nehéz az osztrák magya suli...én még x8-al nyomom. jó neked :)

Iphone 7

(#2348) e-newsee válasza FET-MEN (#2347) üzenetére


e-newsee
addikt

Gyerekek, majd ha túl lesztek a második X-en, akkor jönnek majd a gondok! :DD

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2349) Lajdzsi válasza e-newsee (#2348) üzenetére


Lajdzsi
tag

Szerinted is ilyen gáz lesz ez a második X-Faktor?
Bartók Béla dédunokája pfehhj...

(#2350) e-newsee válasza Lajdzsi (#2349) üzenetére


e-newsee
addikt

Ki beszélt itt X-faktorról? Vagy most én nem értem?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.