Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20901) Cyberbeni válasza joycec (#20897) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha van samsung szervíz a közelben, akkor 1/4-1/2 óra max.
ha nincs, akkor: [link] ezt úgyis elkell olvasni, ha főzőtt romot akarsz.
de 2.1 alatt nem működik 100%-osan az apndroid, inkább ezzel próbáld majd: [link]
(ez nem csak a nevet, hanem a típust is átírja az apn-nél)
@Thome: vodafone.hu-n elvileg ott kéne lennie valahol a helyes beállítás, vagy elmész egy vodafone üzletbe.

[ Szerkesztve ]

(#20902) Thome válasza Cyberbeni (#20901) üzenetére


Thome
addikt

vodafone.hu-n találtam valamit, de nem akar mukodni sehogy, se 2g-ben, se 3g-ben.

Voda üzletben pedig néznének, hogy turbosimes telefont vinnék be... :D

[ Szerkesztve ]

(#20903) joycec válasza Cyberbeni (#20901) üzenetére


joycec
csendes tag

Köszi. Igen erre a leírásra gondoltam, de nem gondoltam h ilyen hamar kell rootolnom.:S
Kezdő vagyok android téren, de lelkes.XD

(#20904) Maximum1 válasza Thome (#20899) üzenetére


Maximum1
őstag

Hiába vinnéd a Vodához, fingjuk sincs az androidhoz.
[link]

Ennek működnie kell!
Miután beírtad az adatokat, mentés, újraindítás.!!! különben nem megy!!!

(#20905) Saccco válasza Thome (#20899) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tessék: Ha feltöltőkártyás (VitaMAX) ügyfél vagy, ezeket kell a készülékeden beállítani. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20906) duffbeer válasza joycec (#20897) üzenetére


duffbeer
őstag

Mivel még új a telefon, ezért a szervizt ajánlom. Elvileg nem vész el a garid, ha a megfelelő ROMot teszed fel, de fő a békesség. T-s szervizben 10 perc alatt felrakták. Kitalálsz valami kamuhibát, hogy pl néha lefagy. Úgyis az lesz az első, hogy szoftvert frissítenek.

2.1 alatt, lehet, hogy gondod lesz az APNdroiddal. Én most DCSwitch-et használom. Esetleg majd ezt is kipróbálhatod. Az APNdroiddal ellentétben nem az APN beállításokat rontja el, hanem az Android beépített kapcsolóját használja.

(#20907) petipetya


petipetya
nagyúr

Mindkettőtök által linkelt beállítások helytelenek... Az egyikben rossz az apn, a másik pedig nem androidra való.

vitamax + android:

apn: vitamax.internet.vodafone.net
mcc: 216
mnc: 70
hitelesítés (authentication) típusa: pap
apn típusa: internet

Restartra nincsen szükség.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#20908) joycec válasza duffbeer (#20906) üzenetére


joycec
csendes tag

Szerintem rámozdulok a dologra. Ha elviszem szervízbe attól nem fogom tudni hogy hogy működik.
Meg 2 év gari van rá. Szóval előbb vagy utóbb úgyis nekilátnék a buherálásnak.
DCSwitch---jegyzetelek.:)

(#20909) Thome


Thome
addikt

Maximum1 & Saccco & petipetya: Köszi mindannyitoknak, egyikkel se megy... :DDD Valami bibi lesz nálam valószínűleg, lehetetlen hogy ne működjön. Mondjuk 2G-n mindenképp mennie kellene... :F

(#20910) petipetya válasza Thome (#20909) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor tényleg nálad van a bibi, mert nálam működik a vitamax és az előfizus kártya is, mind Spicában, mind Milestoneban.

"nincs rá lezsóidő"

(#20911) Maximum1 válasza petipetya (#20907) üzenetére


Maximum1
őstag

Lehet hogy rossz, de nekem ezzel megy és újraindítás után, legalábbis az mms ! :K

[ Szerkesztve ]

(#20912) Thome


Thome
addikt

Lehet a 3G hálózat hiánya miatt nem működik? (Itt nincs lefedettség sajnos, kb fél kilométerrel arrébb van...)

(#20913) Ghostface válasza Skynet258 (#20898) üzenetére


Ghostface
senior tag

Hát most már ezt is tudom, hogy ilyen is van. Amúgy az általad linkelt akcióban vettem, szóval olyan 4$ körül volt a fólia. Nem nagy összeg. :)

PSN: Nifty_Ghostface

(#20914) ibenny


ibenny
senior tag

20866-nal tenyleg ennyire remenytelen? Legalabb azt mondjaotk, hogy nem lehetseges (amit mondjuk fenntartasokkal kezelek).

(#20915) duffbeer válasza Ghostface (#20913) üzenetére


duffbeer
őstag

4$ az kb 900Ft. Szerintem elég nagy összeg.:)

(#20916) Saccco válasza ibenny (#20914) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szívesen segítenék, csak nem tudok. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20917) gyuszmó válasza Mcfery (#20838) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

Lehet,hogy tényleg kilövöm a számlálót?

Én symbianhoz szoktam, ott nem jelezte a task külön,valahogy suba alatt futott a számláló

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#20918) -B- válasza ibenny (#20914) üzenetére


-B-
senior tag

(#20919) gyuszmó válasza sz.zs. (#19298) üzenetére


gyuszmó
őstag

De csak nem találtam a marketen meg

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#20920) gyuszmó válasza r.zozoka (#20816) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#20921) ibenny válasza -B- (#20918) üzenetére


ibenny
senior tag

Koszi, efolott tenyleg atsiklottam. Mindenesetre ez igen elkeserito..:S

(#20922) Maximum1 válasza gyuszmó (#20920) üzenetére


Maximum1
őstag

Én ezt használom: [link]

(#20923) duffbeer válasza ibenny (#20914) üzenetére


duffbeer
őstag

Na találtam egy félmegoldást...
Van ugye a humyo.com. Régóta használom fájlok tárolására és van egy hatalmas előnye:
Közvetlenül az oldalról tudod lejátszani a feltöltött filmeket/zenéket és megnézni a képeket flash formájában. Nem kell letöltened. (Ez marha jól tud jönni melóhelyen, ahol nem tárolhatsz zenéket a gépeden :D )
Soha nem próbáltam mobilon, de most, hogy írtad, kipróbáltam és szerencsére működik. Szóval az a lényeg, hogy a nézendő filmeket feltöltöd a humyo.com-ra, vársz, míg konvertálja (nagy filmeknél ez elég sok idő, akár órák is lehetnek, de értelemszerűen csak egyszer kell megvárnod.). Majd bejelentkezel a mobilod böngészőjével és ott megtalálod a filmeket.
Az oldalon ingyenesen 5+5GB-ot tárolhatsz. 5GB multimédia (kép+zene+videó) és 5GB minden egyéb. Összesen 10GB. Ha hajlandó vagy fizetni használhatsz szinkronizáló szoftvert a gépeden, hasonlóan mint a dropbox.

Egyetlen bakija lehet, mivel most nem volt időm nagy filmet kipróbálni, ezért egy 1 perces klippel próbáltam, amit elég sokáig bufferelt. Szóval nincs kizárva, hogy az egész filmet bufferelni akarja. Ez nagy, hosszú filmeknél gond lehet. De nem tudom, ki kell próbálni.

(#20924) ottar válasza Ghostface (#20891) üzenetére


ottar
tag

És ezt hol lehet megtenni?

(#20925) ibenny válasza duffbeer (#20923) üzenetére


ibenny
senior tag

Koszonom, hogy ezt megosztottad velem, de ez mar jocskan tulmegy az egyszeru megoldas hataran. Nem mintha nem lennek kepes kivitelezni, de felteteleztem, hogy 2010-ben nem kell effele trukkokhoz folyamodni. Kis tulzassal olyasmi volna jo, mint a PlugPlayer iPhone-ra, vagy pl. a Connect360 Xbox360-hoz. Pofonegyszeru megoldas mindketto, azt gondoltam volna, nem lesz bonyolultabb itt sem.

(#20926) duffbeer válasza ibenny (#20925) üzenetére


duffbeer
őstag

Én is hiányolom és csodálkozom, hogy még nincs megoldva...

(#20927) campers


campers
tag

Sziasztok! TAT home-ról esetleg valaki valami infót tud? Működik e, ha igen hogyan szerezhető be? köszi

(#20928) Cyberbeni válasza campers (#20927) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a honlapjukon választ találsz a kérdésedre.

(#20929) Shad0w válasza duffbeer (#20923) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ööö, nem egyszerűbb venni 5 ezer forintért egy 8 GB-os mem. kártyát és arra rámásolni a filmet/zenét?

De ha találtok vmi okosságot amivel a LAN-on megosztott filmeket lehet simán nézni (átmásolás nélkül) akkor ne tartsátok magatokban.

(#20930) Ghostface válasza duffbeer (#20915) üzenetére


Ghostface
senior tag

Egy élettartam garanciás, elméletileg megkarcolhatatlan fóliáért? :)
Ha beválik és védi a telót, megérte. Ha nem akkor se halok bele.

PSN: Nifty_Ghostface

(#20931) Ghostface válasza ottar (#20924) üzenetére


Ghostface
senior tag

Alkalmazások -> fejlesztés -> usb hibakeresés.

PSN: Nifty_Ghostface

(#20932) ibenny válasza Shad0w (#20929) üzenetére


ibenny
senior tag

Van 16 GB-os kartyam. :) Hasznalom is ilyen celra, de itthon sokkal kenyelmesebb lenne a streaming geprol (urambocsa a NAS-rol).

Pont ilyen okossagot szeretnek en is.

[ Szerkesztve ]

(#20933) Skynet258 válasza duffbeer (#20915) üzenetére


Skynet258
veterán

Az IS-ért nem, mert amúgy jóval drágább. Én mondjuk nem szeretem, de van akinek bejön. ;)

https://geekpulse.hu

(#20934) Nohab61 válasza duffbeer (#20926) üzenetére


Nohab61
aktív tag

duffbeer, Ibenny:
Nemtudom hogy ezt kerestétek-e, de szerintem igen: VLC stream Nekem ment elég jól.

[ Szerkesztve ]

(#20935) ibenny válasza Nohab61 (#20934) üzenetére


ibenny
senior tag

Probaltam, de nem sikerult osszehoznom.

(#20936) ottar válasza Ghostface (#20891) üzenetére


ottar
tag

Bekapcsoltam.
Sajnos a KIES továbbra sem látja. :(

(#20937) ottar válasza ottar (#20936) üzenetére


ottar
tag

és ez elég bosszantó, mert az Outlook címjegyzékemben van vagy 500 telefonszám, meg egy rakat naptárbejegyzés. Amire szükségem van.

(#20938) Nohab61 válasza ibenny (#20935) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Leírom nekem hogy ment: Megnyitottam a vlc-t a gépen legalább 1.1.x verzió kell.
Aztán Nézet->Kezelőfelület hozzáadása->Webes felület( Itt engedélyezem hogy átengedje a tűzfal.)
Média-> műsorszórás->itt hozzáadtam egy fájt (én valami avit) majd -> mősorszórás->mősorszórás

Ezután telefonon elindít a VLC menu gomb-> connact-> scan és megtalálta. Leokéztam és már láttam is a gépen lévő mappákat, nem csak azt a fájlt.
Éredemes beállítani a telefonon a vlc-ben képernyő méretét mert arra fogja méretezni majd a filmet. Amúgy tudod majd táviányítóként is működtetni.

[ Szerkesztve ]

(#20939) Cyberbeni válasza ottar (#20937) üzenetére


Cyberbeni
addikt

outlook->gmail->spica

(#20940) ottar válasza Cyberbeni (#20939) üzenetére


ottar
tag

Az első lépéssel már bajom van.
Csv-be export, onnan gmail import, és csinált nekem 496 db név nélküli bejegyzést.

(#20941) ottar válasza Cyberbeni (#20939) üzenetére


ottar
tag

És a másik dolog, hoyg amit írsz az egy egyszerű export. A kies meg elvileg SZINKRONBAN tartja a két címjegyzéket...

(#20942) vadászcsiga válasza duffbeer (#20852) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, szóval csak elmélet :( úgy írtad mintha tapasztalatból mondanád.
Azt hittem végre megvan a megoldás az offline navigálásra turstaútvonalon.

[ Szerkesztve ]

(#20943) Nohab61 válasza vadászcsiga (#20942) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Én ezt tudom ajánlani: turistautak

(#20944) vadászcsiga válasza Nohab61 (#20943) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Próbáltam de már az atlascreator térképgenerálásánál elszáll a program valami hibával. Ha neked sikerült leírhatnád hogyan.

(#20945) Nohab61 válasza vadászcsiga (#20944) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Elindítom rendszergazdaként. Majd kiválsztom a turistautas térképet kijelölöm azt a részletet ami kell én kb egy-két nagyítást szoktam választani mert az nekem elég, majd add selection. Formatot átállítom TrekBuddy untared atlasra. Create atlas a felnyíló ablaknál be kell pipálni hogy ignore download errors and continue automatically, mert különben folyton hibát ír ki és azt kézzel kell leokézni, de attól még megcsinálja. Ennyi.

(#20946) chabeee


chabeee
tag

vki megtudja mondani hogyan tudok csatlakozni proxy szerverre? Alap böngeszővel probalkoztam de sehogyse jottem ra
Előre is kösssz

(#20947) ottar válasza Cyberbeni (#20939) üzenetére


ottar
tag

Kezdem sejteni az okot.
Lokális rendszrgazda vagyok a céges notebookomon, hogy tudjak telepíteni rá ezt azt (jóban vagyok az informatikusainkkal.. :-)), és úgy tettem fel a KIES-t, de sima júzerként bejelentkezve küzdöttem vele. Az előbb átmentem a rendszergazdai accountomba, ott kiválóan látta egymást minden csak ott az outlook fiókom nem érhető el.. Namost le is szedtem onnan, és most újratelepítem innen, úgy hogy gazdiként futtatom... :)

(#20948) duffbeer válasza Nohab61 (#20938) üzenetére


duffbeer
őstag

Ez szép és jó, én is próbáltam már, de audio-n kívül mást nem tudtam streamelni. Videónál, csak a buffering felirat jelenik meg és csók. Mindegy milyen kodeket állítók be. Mpeg4, divx, flv...

(#20949) duffbeer válasza Shad0w (#20929) üzenetére


duffbeer
őstag

8GB nem sok.:) És ahogy a kolléga írta előttem, sokkal kényelmesebb a stream, ha már egy létező megoldás. Jó lenne, ha megfelelően működne androidon.

(#20950) duffbeer válasza Ghostface (#20930) üzenetére


duffbeer
őstag

Ennyire nem néztem a mélyére. Akkor Tényleg nem sok.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.