Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20551) duffbeer válasza gyuszmó (#20550) üzenetére


duffbeer
őstag

Nekem cseréltek.

(#20552) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

hát igen megint itt van a nagy taskkiller kérdés amit már kegbeszéltünk párszór:-( kell hogy legyen de csak akkir zasználd ha valimi beragad bagy pl ha igot használsz akkor annak az indítása elött(nekem pl még akkor sem kell)

file rendszeres cuccal ha többen is elégedettek lesznek én is kipróbálom:-)

3d draiverről infit tud valaki?

off.: 2 nap és végre suliban is lesz netem:-) persze csak azért hogy rátudjak keresni a tananyaggal kapcsolatos dolgokra:-)

[ Szerkesztve ]

(#20553) BalanceR válasza r.zozoka (#20552) üzenetére


BalanceR
addikt

Egyenlőre annyi, hogy fejlesztés alatt van, gondok vannak a cuccal, mert nem csak a 3D meghajtásért felelős, hanem a kameráért, meg az egész kijelzővezérlésért.
Jelenleg úgy áll a dolog, hogy pár hét, és kész lesz a béta...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#20554) atiapa válasza gyuszmó (#20550) üzenetére


atiapa
tag

Szia!
Próbáld egész éjszaka tölteni, nekem sokkal tovább bírja így, mintha csak addig tölteném ameddig nem jelzi hogy feltöltődött.

-----Ivy-----

(#20555) vadászcsiga válasza atiapa (#20554) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Persze mert ha van fent egy battery widget, az hamarabb mondja azt hogy 100%-on van az akksi mint az állapotsorban lévő gyári akkujelző ami jóval később mutatja a teljes töltöttséget.

(#20556) adamfriday


adamfriday
senior tag

Végre jön az Angry Birds Androidra. :)
video
Kipróbálható beta itt
Szerintem nagyon jó game. :)

(#20557) BalanceR válasza adamfriday (#20556) üzenetére


BalanceR
addikt

Nekem ez nem megy fel, azt írja, kevés a hely, pedig 50/50 Ram/Rom szabad... :F

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#20558) adamfriday válasza BalanceR (#20557) üzenetére


adamfriday
senior tag

Jahh, sorry azt kifelejtettem, hogy én Android SDK-n keresztül raktam fel, úgy felmegy simán :S

(#20559) vadászcsiga válasza adamfriday (#20558) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én meg csak úgy Astro-n keresztül és nekem is simán felment, szabad hely:41Mb, telepítés után 40Mb.

[ Szerkesztve ]

(#20560) BalanceR válasza adamfriday (#20558) üzenetére


BalanceR
addikt

Ja...
És arra nincs valakinek ötlete, hogy simán telepítve miért írja, hogy kevés a hely, amikor maga a progi valami 17 MB, a szabad hely meg több , mint a kétszerese? :W

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#20561) adamfriday válasza BalanceR (#20560) üzenetére


adamfriday
senior tag

Anno a Copilot újabb verziója csinálta ezt, akkor ajánlották nekem ezt az sdk-s telepítést. Itt le van írva hogy kell belőni, utána a telepítés már csak 1 parancs.

(#20562) atiapa válasza vadászcsiga (#20555) üzenetére


atiapa
tag

A gyárit szoktam nézni töltésnél, de utánanézek annak amit mondtál.
Pl. ma 6-kor vettem le a töltőről, 3 telefonálás és egy kis wifi után még mindig 100%-ot mutat a widget (a felbontása 5%), míg ha nem töltöm ennyit, akkor igen gyorsan leesik 95%-ra.

[ Szerkesztve ]

-----Ivy-----

(#20563) Shad0w válasza gyuszmó (#20550) üzenetére


Shad0w
senior tag

Legegyszerűbben a telefon hőmérsékletéből lehet megmondani, hogy fel van-e már töltve, ha a telefon visszahűlt szobahőmérsékletre, akkor fel van töltődve (egyébként ugyanez igaz a töltőre is).

(#20564) Tosee válasza kali (#20476) üzenetére


Tosee
őstag

Sajnos nem segített a gyári beállítások visszaállítása! Mikor névjegyzékből tárcsázok, és megszakítom a hívást, akkor ugyan úgy force close-t ír (nem minden hívás után)!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#20565) duffbeer válasza Shad0w (#20563) üzenetére


duffbeer
őstag

Mennyire egyszeru es milyen igaz...:)

(#20566) kali válasza Tosee (#20564) üzenetére


kali
legenda

mamóriakártya nélkül is csinálja? ha igen, akkor valami nagy beakaszt, esetlegesen a keret is sérülhetett, mehet a firmware újrahúzása/frissítése!

(#20567) Attila198605


Attila198605
csendes tag

Sziasztok!
Azt hiszem ide való:
;)
Elindult az Andromedar Blog játékokkal, programokkal, hírekkel!
Nézzetek be ha gondoljátok!
www.andromedar.net16.net

ANDROMEDAR-Android Mobil Blog: www.andromedar.info

(#20568) membrandj


membrandj
nagyúr

Hali! Érdeklődnék,hogy a telefonnál melyiket kell nézni,ha meg akarjuk tudni,hogy melyik rom van rajta. Alapsáv verziója: i570exxjc1, Build száma: Eclair xxjd2

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#20569) kali válasza membrandj (#20568) üzenetére


kali
legenda

*#1234# erre kiír minden értéket, abból az első a lényeg, az nálad a build; jd2 lesz!

[ Szerkesztve ]

(#20570) r.zozoka válasza membrandj (#20568) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

hali, alapsávot kell nézni abból megtudod hogy milyen rom van éppena telódon
a kernelből hogy rootlva van-e és ha igen akkor melyik verzióval
a buildből meg azt tudod meg hogy ....őőő mit is?:)

szal akkor még várat magára a 3d draiver :(

és arról mitl ehet tudni hogy a flesh palyert csinálgatják vagy van róla valami info hogyan lehet használhatóbbá tenni?

(#20571) BalanceR válasza r.zozoka (#20570) üzenetére


BalanceR
addikt

A FlashPlayerről még semmi info nincs...
Elérhető egy verzió, de szinte csak a reklámok jönnek be vele, minden más 5-10FPS-el megy...
Talán a 2.2vel jön használhatóbb verzió, de nem várok tőle sokat, szerintem erre a Spica hardvere kevés...
Snapdragonnál gyengébb hardveren nem láttam még jól futó flash-t...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#20572) r.zozoka válasza BalanceR (#20571) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

hát igen ebben azért van valami :( kicsit kicsike a hardver de talán működni fog annyira hogy ha nem is online filmezésre de legalább 1-2 preces kisvideók megtekinthetők legyenek, online játékok megint nem hiszem hogy telefonr lennének valók, bár aztán lehet hogy van köztük jó is:)

végeredményben jó lenne ha lenne de tényleg nem létszükséglet
+ami meg már most elérhető azt bele főztem:)

(#20573) Shad0w válasza r.zozoka (#20570) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ne haragudj, de nem "draiver" hanem "driver"!

(#20574) Depression válasza r.zozoka (#20570) üzenetére


Depression
veterán

driverbe nem kell az az a betű!

Ha valalki tud egy olyan böngészőt, amiben használhatóak a gördítősávok, akkor azt ne tartsa magában!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#20575) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

(Shad0w, Depression)
köszike én nyelvújítónak születtem:)

a viccet férre téve nem tudok angolul és a google ahogy lefordított az ext2 particionálásos dolgot nem a legvilágossabb:)

tehát én így értelmeztem: ha elrontom, megunom fogom és odinnal újra húzom a rendszert a megszokott módon és oké! ez Így jó?

a feltevésének a menete: reconveryből 5db zip file (sdkarin 800mb szabadhely)
itt mind1 a sorrend?

aki kipróbálta már annak tapasztalatait szeretném meghalgatni róla, van már ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#20576) Skynet258 válasza r.zozoka (#20575) üzenetére


Skynet258
veterán

A google fordító elég szar munkát végzett, ha mind az öt zip-et fel akarod rakni :D

data_ext2_update.zip - Will migrate your /data partition to ext2.
system_ext2_update.zip - Will migrate your /system partition to ext2.

A fenti kettő kell, sorrend mindegy.

e2fsck.zip - If you are experiencing boot loops, try to run this in recovery.
data_rfs_restore.zip - Will restore your data partition to RFS.
system_rfs_restore.zip - Will restore your system partition to RFS.

Második adag, első: ha végtelen boot-ba ütközöl, akkor tedd fel.
Második: Visszaállítja a data partíciót a gyári RFS filerendszerre.
Harmadik: Visszaállítja a system partíciót a gyári RFS filerendszerre.

Csak az első kettőt tedd fel, ha végtelen loop van, akkor a harmadikat, ha pedig vissza akarod csinálni, akkor az utolsó kettőt! ;)

Mod: mielőtt megkérded: én nem teszem föl, megvárom a Leshak féle kernel-t, amiben benne lesz.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#20577) r.zozoka válasza Skynet258 (#20576) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

köszi most már miden világos és azt hiszem hogy igazad van azzal, hogy érdemes megvárni míg bele kerül:)

(#20578) picur220 válasza r.zozoka (#20575) üzenetére


picur220
veterán

Recoveryből első kettő, tökmind1, milyen sorrendben, bootloop esetén a 3. is. Visszaállítani az uolsó 2vel lehet, vagy ha már nagyon gáz van, akkor odinnal újrahúzol mindent.

(#20579) brsanya


brsanya
csendes tag

Segitséget kérnék!!! A gépem semmit nem lát telefonból USB-n keresztül. Sem win7, sem XP alatt. Mi a teendő ?

(#20580) Saccco válasza brsanya (#20579) üzenetére


Saccco
nagyúr

Miután összekötötted a géppel, fentről húzd le az értesítési sávot és nyomj rá az "USB Csatlakoztava" sorra, majd Csatolás.

Más:
Van új kernel:
Kernel [LK2.09.6 (Upd SamdroidTools -> Multitouch on/off)]
kapcsolgatható multitouchal :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20581) brsanya


brsanya
csendes tag

Nem jelenik meg az értewsitési sávban semmi! Az NPS sem lájta a telefont, még háttértár-ként sem.

(#20582) Ghostface válasza brsanya (#20581) üzenetére


Ghostface
senior tag

NPS kaki. KIES-t töltsd le, telefonon kapcsold be az usb hibakeresést és próbáld úgy. Ha az sem ismeri fel, telepítsd a PC Suite for Android progit és próbáld azzal.

PSN: Nifty_Ghostface

(#20583) picur220 válasza brsanya (#20579) üzenetére


picur220
veterán

Próbáld másik USB porton, ha nem megy, restart, ha azután sem megy, akkor USB IC hiba a teloban valószínűsíthetően, ami szervizet jelent.
Amúgy tölteni tölt USB-n vagy egyáltalán akárhogy?

(#20584) Tesztelo.hu válasza orrlyuk (#20519) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Szárszó? Komolyan? Lehet, hogy összefutottunk pl. az új fagyizóban. Kicsi a világ... :)

(#20585) BalanceR válasza Skynet258 (#20576) üzenetére


BalanceR
addikt

Ha jól látom azt is meg lehetne oldani egy ilyen moddal, hogy a system partíció méretének rovásáta akár kétszeresére is lehetne növelni a data partíciót, és akkor nagyobb helyigényű appok is simán elférnének a telón...
Nem kellene másolgatni a data/app-ból a system/app-ba.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#20586) Chosen


Chosen
addikt

Nektek mennyire merül a teló?

Naponta kell töltenem, éjszakára felteszem, napközben 1-2 perc telefonálás, egy kis Wifi, egy kis játék, kis zene&videó és máris 70-50% ra lemegy kb. attól függően, hogy mit meddig csinálok. Ha bekapcsolom a GPS-t 10%-ot azonnal leugrik, és pár ~10 percen belül akár 20%-ot is. Két napig nem merem használni, mivel ha nem töltöm, akkor másnap reggel 30%-al indulnék el otthonról.

Más: ha belépek a galériába kiír egy ilyet: "Az android.process.media folyamat váratlanul leállt. Próbálja újra" Egy gomb van a kényszerbezárás. Nagyon idegesítő, mert nem tudok hozzáférni a képeimhez. :(((

(#20587) ravebp


ravebp
senior tag

még minidig keresem a photofluent nevű progit. Akinek megvan küldje el.
Vagy ha vki tud hasonlót az is jó

Rave

(#20588) privatposta válasza Chosen (#20586) üzenetére


privatposta
tag

Nekem is rossz tapasztalataim vannak sajnos az akkuval.
Egész éjszakai töltés után kibírja a napot, de kb. minden második ilyen töltéskör egyszerűen nem töltődik fel. Ha egyetlen másodpercet sem használom, akkor is lemerül délutánra. Máskor hiába csatlakoztatom a töltőt, nem töltődik.
Ez egy nagyon gyenge pontja, pedig én mobilt vettem, és nem vezetékes telefont.
Voltam bent vele a szervízbe, de azt mondták, ha egy napot kibír, akkor az normális...
Semmi nem fut rajta, minden lelőve kikapcsolva, sötétítve stb, stb.
E miatt nagyon szomorú vagyok.
50 %-ról már használat nélkül is elég 1-2 óra, és kikapcsol.
Annyit sem szól, hogy le akar merülni...gáz

(#20589) Norbi14 válasza privatposta (#20588) üzenetére


Norbi14
senior tag

Hmm ez már azért nagyon durva. Nekem átlagba azért kibír 2napot, kis wifi, mellet.

(#20590) Depression válasza Norbi14 (#20589) üzenetére


Depression
veterán

Nekem reggel 5-től kb. 1 óra használattal kb. du. 3-ig bírja. Ez van, meg kell szokni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#20591) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

fényerővel lehet takarékoskodni. 0%-al simán elvan fedett helyen, és kint is általában 50%-on jól látható. persze erős napnál fel lehet rakni 100%-ra is. (én pl ezt a widgetet használom)
de éjszaka ha ágyból netezek, még a 0% is kicsit égeti a szemem.

[ Szerkesztve ]

(#20592) 8zabi válasza vadászcsiga (#20477) üzenetére


8zabi
őstag

SportsTrackLive

[ Szerkesztve ]

(#20593) Norbi14


Norbi14
senior tag

camera 360 pro-t felttem, de indításál kiírja hogy tegyek fel újabb verziót, amikor frissíteném market nem is találja a programot, marketen is ha keresőbe beírom hogy camera 360, semmit nem ad ki találatnak.

(#20594) petipetya


petipetya
nagyúr

TrafficStats

Valaki keresett a Spica vagy appz topicban olyan alkalmazást, amely kijelzi, hogy melyik program mennyi netet használ.

Kár, hogy a marketen nem találom.

"nincs rá lezsóidő"

(#20595) duffbeer válasza Norbi14 (#20593) üzenetére


duffbeer
őstag

Mivel nem ingyenes...

(#20596) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

a kitchenes htc ime-ben, hogy lehet azt beállítani, hogy az ilyen ratyi ékezetes betűket ne jelenítse meg?

(#20597) Chosen


Chosen
addikt

Más: ha belépek a galériába kiír egy ilyet: "Az android.process.media folyamat váratlanul leállt. Próbálja újra" Egy gomb van a kényszerbezárás. Nagyon idegesítő, mert nem tudok hozzáférni a képeimhez. :(((

Erre valaki?

(#20598) Norbi14 válasza duffbeer (#20595) üzenetére


Norbi14
senior tag

De ha fent van a 0.9.4 -es verzió az miért nem működik? Miért kell neki a legújabb?

(#20599) duffbeer válasza Norbi14 (#20598) üzenetére


duffbeer
őstag

Nem tudom, a legújabb a 0.9.76. Mindenesetre a marketen biztosan nem fogod megtalálni.

(#20600) Maximum1 válasza Chosen (#20597) üzenetére


Maximum1
őstag

Akkor más is dobál hibaüzit!
Fözött rom csinál ilyet ha nem adsz neki recovery/wipe/Wipe data/factory reset

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.